Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Διαιτα με μοναδες!!!


orianna

Recommended Posts

Σκεψου το μενου σου απο την προηγουμενη μερα και μην αφηνεις αναξιοποιητες τις μοναδες σου για να λειτουργει ο μεταβολισμος. Αν ερθει η στιγμη που θα κολλησουμε τοτε θα κατεβουμε μια μοναδα. Φαε παιδι μουυυυυ!

  • Μου αρέσει 1

2tXqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα Πάλι χτες δεν κατάφερα να φτάσω τις 8 μονάδες. Έφαγα Κατά τις 13.00 Μια μπανάνα 1 μοναδα

στις 4 πατάτες με λουκάνικα στο φουρνο 3 μονάδες

Και στις 7 Μια σοκολάτα sweet and balance 1μοναδα


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα!!! Δε σε αφηνει η μπεμπα; γτ ετσι; εσυ δεν τρως τπτ ρε πουλακι μου! 5 μοναδες παλι; βαλ'την σε ενα μαρσιπο αγκαλιας να χαζευει και να κοιμαται αν θελει ωστε να ετοιμαζεις και να τρως. 

Οι δυο μας καταληξαμε οπως βλεπεις, ε; οι υπολοιπες κανετε διαιτα; τι γινεται; εγω αυριο εχω ζυγισμα!!!!

  • Μου αρέσει 1

2tXqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αύριο ε; περιμένω νέα.και εγώ αυτό βλέπω ότι μόνες μας το παλεύουμε

Άσε μαιρουλα.ξέρεις κάτι; ξεχνιεμαι τελείως κάτι θα βρω να κάνω και θα ξεχάσω ότι πρέπει να φάω αίσθηση πείνας δεν έχω οπότε περνάει η ώρα και μετά θυμάμαι.η δεσποινίς μπεμπα μέχρι να μαγειρέψω κάθεται στο γυμναστήριο της και παίζει.άμα κάτσω να φάω Και να κοιμάται ξυπνάει και τσιρίζει για βόλτες η αγκαλιά και όρθια.Πότε δεν είναι ξαπλωτή.μόνο όταν έχει κοιμηθεί

  • Μου αρέσει 1

Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω κοριτσια δυσκολευομαι με την διαιτα.χαχαχα που θα παει θα το συνηθισω.μια μερα την χαλασα εντελως εφαγα σουβλακι βεβαια δεν εβαλα πατατα.πιτα ντοματα τζατζικι κρεμμυδι χοιρινο.αλλα δεν ξερω ποσες μοναδες εχει?αλαδωτη πιτα.

@Μαρθα Κ εσυ τι κανεις με την διαιτα?

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν πειράζει Nat να κάνεις και μια ατασταλια. Πίτα 1 μονάδα γύρος 1 μονάδα τζατζίκι 2μονάδες έχει γιαούρτι και λάδι.

Εγώ το πρωί έφαγα πάλι ένα τοστ με τυρί 3 μονάδες 1 μπανάνα 1μοναδαα τα προχθεσινά μακαρόνια 1 μοναδα και τώρα ομελέτα φούρνου 3 μονάδες γιατί έβαλα γάλα και λάδι.

 

Αύριο το βραδάκι θα βγούμε για φαί τι να φάω ρε κορίτσια; συνήθως παιρνω παιδακια κοτόπουλο. Σκέτο παϊδάκια δεν χορταίνεις.θα ζητήσω ντομάτα αγγούρι Χωρίς λάδι.άντε να δούμε.μου φαίνεται θα φάω όλη μέρα μηδενικά φρούτα για να φάω το βράδυ.μαιρουλα περιμένουμε νεα


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ζαχαρωτο είπε:

Δεν πειράζει Nat να κάνεις και μια ατασταλια. Πίτα 1 μονάδα γύρος 1 μονάδα τζατζίκι 2μονάδες έχει γιαούρτι και λάδι.

Εγώ το πρωί έφαγα πάλι ένα τοστ με τυρί 3 μονάδες 1 μπανάνα 1μοναδαα τα προχθεσινά μακαρόνια 1 μοναδα και τώρα ομελέτα φούρνου 3 μονάδες γιατί έβαλα γάλα και λάδι.

 

Αύριο το βραδάκι θα βγούμε για φαί τι να φάω ρε κορίτσια; συνήθως παιρνω παιδακια κοτόπουλο. Σκέτο παϊδάκια δεν χορταίνεις.θα ζητήσω ντομάτα αγγούρι Χωρίς λάδι.άντε να δούμε.μου φαίνεται θα φάω όλη μέρα μηδενικά φρούτα για να φάω το βράδυ.μαιρουλα περιμένουμε νεα

Ναι με δυσκολευει η αληθεια ειναι.για να δουμε! Μια σαλατα χωρις λαδι καλη θα ηταν.μια μπριζολιτσα χοιρινη ψητη ποσες μοναδες εχει??


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 μοναδα.Εάν κατάλαβα καλά.μπορούμε να φάμε όση ποσότητα Θέλουμε αλλά μέσα σε μια ώρα και δεν χρεωνομαστς παραπάνω.μόνο το ψωμί χρεωνομαστε το κομματι


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Εγω ολιγον τι απογοητευμενη... Ζυγιστηκα και εχασα μονο 700γραμμαρια. Ουτε καν κιλο. Δεν εκανα κατι λαθος γτ τα σημειωνω κιολας. Απο σημερα κατεβαινω στις 7 μοναδες. Μαλλον οι 8 ειναι πολλες για'μενα, ισως επειδη ειμαι μικροσωμη γενικα και με χαμηλο μεταβολισμο. Θα συνεχισω με τις 7μοναδες και ελπιζω την επομενη εβδομαδα σε ενα καλυτερο αποτελεσμα.

Σας ευχομαι καλυτερα αποτελεσματα απο' μενα.


2tXqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Περιμενε να ζυγιστεις κι εσυ, μην απογοητευεσαι απο τωρα. Στις θηλαζουσες λεει 6_8 μον. αναλογα με τις αναγκες. Εγω μαλλον ειμαι για πιο λιγες μοναδες. Επισης, αυτην την εβδομαδα δε μαγειρεψα πρωτεινη να φαω πχ μπριζολα με σαλατα ή λαδερο φαγητο. Ειχαμε οσπρια,γεμιστα και μακαρονια κι επειδη ηταν πολυ το φαγητο, φαγαμε απο δυο μερες καθε φορα. Σιγουρα επηρεασε κι αυτο πολυ... δεν ειναι καλο να τρωμε τοσους υδατανθρακες. Αυτην την εβδομαδα θα προσεξω περισσοτερο. Ελα συνεχιζουμε, δε σταματαμε!


2tXqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχχαχα... η διαιτα γραφει να μετραμε ποντους γτ λεει πολλες φορες μπορει η ζυγαρια να μη δειχνει απωλεια ενω στην πραγματικοτητα να εχουν χαθει ποντοι. Η κολλητη μου που την κανει δυο μηνες κι εχει χασει 8 κιλα μου ειπε να μετραω οπωσδηποτε ποντους γτ ισχυει και της εχει συμβει πολλες φορες. Τουλαχιστον αν δε πεφτει η ζυγαρια να μην απογοητευομαστε. Νομιζω και με ενα τζιν μπορουμε να το τσεκαρουμε. Του τυπου χωραω; δε χωραω... χωρεσα μεχρι τον κωλο χαχαχα. Καπως ετσι! Εμενα τα παλια μου τζιν προς το παρον μεχρι πανω απο τα γονατα μου μπαινουν!!!!!! :) 

  • Μου αρέσει 1

2tXqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...