Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2017


Ειρήνη

Recommended Posts

Αγαπημένα μου ξωτικά,

Ναι! Ήρθε η ώρα...!

Οπως συνηθίζω, εδω και... 15 {!) χρόνια, ανοίγω και πάλι το αγαπημένο μας θέμα.

Ο καιρός αρχίζει να βοηθάει.. φθινοπώριασε! Μπορεί κάποιοι να πουν "είναι νωρίς"...Κι όμως.. έρχεται ακρβώς στην ώρα που χρειάζεται.

Η ώρα να ξεφύγουμε από την καθημερινοτητα.. από τα προβλήματα που μας ταλαιπωρούν όλους... να νιώσουμε τη θαλπωρή, τη ζεστασιά στην καρδιά μας και η μία να γλυκάνουμε την άλλη.

Να οργανώσουμε τις λίστες μας...

Να ετοιμάσουμε τα γλυκά μας...

Να επιλέξουμε τους στολισμούς μας

Ν ανταλλάξουμε μαγικές στιγμές

Ν ακουσουμε τα τραγούδια που λατρεύουμε

Να συζητήσουμε τις οικογενειακές, χριστουγεννιάτικες συνήθειες που έχουμε...έχουμε τόσα να κανουμε!!!

Δηλώστε παρουσία και κάντε βουτιά στην μαγεία!

mag.jpg

  • Μου αρέσει 4

777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 382
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα ειρηνη!τρελοξωτικα ειμαστε που ακομη δ βγηκε ο σεπτεμβρης σκεφτομαστε τα χριστουγεννα αλλα κ γω το περιμενα απο μερα σε μερα!!

Βοηθαει κ ο καιρος.κ φυσικα εχουμε αναγκη να ξεφευγουμε με αυτο το ομορφο θεμα

Εμενα φετος με απασχολει λιγο το στολισμα του δεντρου γτ ο μικρος μπουσουλαει κ πιανει σηκωνεται κ θελει λιγο να τα πειραζει ολα αλλα θα δουμε

Γενικα λεω να κανω πιο παιδικο το δεντρο μας,με διαφορα χρωματα κ στολιδια υφασματινα

Ηδη εχω σκεφτει για δωρακι στους δικους μας να παρω κερια κ να αποτυπωσουμε φωτογραφιες μας.φυσικα κ παιχνιδια στα ανηψια,ενω στις νονες που γιορταζουν θα παρουμε κ κτ ακομη

Η κορη μου μονο βιβλια γτ παιχνιδια εχουμε πολλα

Δεντρο θα στολισουμε σε λιγοτερο απο δυο μηνες

Link to comment
Share on other sites

Just now, vikib είπε:

Καλησπερα ειρηνη!τρελοξωτικα ειμαστε που ακομη δ βγηκε ο σεπτεμβρης σκεφτομαστε τα χριστουγεννα αλλα κ γω το περιμενα απο μερα σε μερα!!

Βοηθαει κ ο καιρος.κ φυσικα εχουμε αναγκη να ξεφευγουμε με αυτο το ομορφο θεμα

Εμενα φετος με απασχολει λιγο το στολισμα του δεντρου γτ ο μικρος μπουσουλαει κ πιανει σηκωνεται κ θελει λιγο να τα πειραζει ολα αλλα θα δουμε

Γενικα λεω να κανω πιο παιδικο το δεντρο μας,με διαφορα χρωματα κ στολιδια υφασματινα

Ηδη εχω σκεφτει για δωρακι στους δικους μας να παρω κερια κ να αποτυπωσουμε φωτογραφιες μας.φυσικα κ παιχνιδια στα ανηψια,ενω στις νονες που γιορταζουν θα παρουμε κ κτ ακομη

Η κορη μου μονο βιβλια γτ παιχνιδια εχουμε πολλα

Δεντρο θα στολισουμε σε λιγοτερο απο δυο μηνες

Καλώς το 1ο μας ξωτικό, για φέτος!

Είμαστε οντως τα κολλητάρια του χοντρούλη με τα κόκκινα, γι αυτό σκεφτόμαστε τα χριστούγεννα, από τόσο νωρίς! Αλλά το έχουμε τόσο ανάγκη, με τόσες καθημερινές δυσκολίες που περνάμε.. λίγο γλύκα, στις καθημερινές μας σκέψεις και ασχολίες!

Και γω, είχα τον ίδιο προβληματισμό, οταν ο μικρός μου ήταν πολύ-πολύ μικρουλης.. έτσι, τοποθέτησα το δέντρο μας δίπλα στο καλοριφές και το εδεσα από 2 πλευρές {τον κορμό του}. Τελικά, κορίτσι μου, μόνο πήγαινε κοντά, έπιανε καμιά μπαλίτσα και χάζευε τα φωτάκια. Ποτέ δεν το τράβηξε.

Έχουμε τοσα πολλά να πούμε, ελπίζω να νιώσεις όμορφα στο θέμα μας!

Σε φιλώ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Παρούσα!!!!!

Μόλις έφτιαξα τον απογευματινό μου καφέ και περιμένω να φτάσει η ώρα να σχολάσω!

Τι χαρά είναι αυτή Ειρηνάκι μου!!! Πάντως όχι ανέλπιστη!!! :)

Ποτε δεν ειναι νωρις για Χριστουγεννα!!!:)

Από πέρυσι που ξεστολίσαμε, αποφασίσαμε με τις κόρες μου τον φετινό στολισμό και θα σας αρέσει πολύ! Θα είναι μεγάλη έκπληξη και ανυπομονώ περισσότερο από κάθε άλλη φορά! 

Image result for xmas coffee drinks

Link to comment
Share on other sites

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιι!

Παρούσα καλέ, εννοείται! Μπράβο βρε Ειρήνη μου, ανυπομονούσα! Την έχω τόση ανάγκη αυτή τη ζεστασιά... Να μπαίνω να ξεφεύγω απ την καθημερινότητα!

Έλα Αφροδίτη μου, συνόδευσε το καφεδάκι σου!

landscape-1480714814-christmas-tree-cook

 

  • Μου αρέσει 1

YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ηδη νιωθω υπεροχα απο τις πρωτες εικονες.αυτο το θεμα ειναι πολυ ταξιδιαρικο

Ειχα δεσει κ γω το δεντρο οταν ηταν η μεγαλη 15μηνων,δ το πειραζε.ο μικρος απλωνει πιο πολυ το χερακι

Α αφροδιτη μας ιντριγκαρεις πολυ..

Link to comment
Share on other sites

Το υπέροχο στρατευμα, των ξωτικών, μαζεύεται! Νιώθω υπέροχα και σας ευχαριστώ!!!

 

Just now, ravT είπε:

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιι!

Παρούσα καλέ, εννοείται! Μπράβο βρε Ειρήνη μου, ανυπομονούσα! Την έχω τόση ανάγκη αυτή τη ζεστασιά... Να μπαίνω να ξεφεύγω απ την καθημερινότητα!

Έλα Αφροδίτη μου, συνόδευσε το καφεδάκι σου!

landscape-1480714814-christmas-tree-cook

 

Σε περίμενα, πως και τι, Ραβτάκι μου!
 

 

Just now, ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ είπε:

Παρούσα!!!!!

Μόλις έφτιαξα τον απογευματινό μου καφέ και περιμένω να φτάσει η ώρα να σχολάσω!

Τι χαρά είναι αυτή Ειρηνάκι μου!!! Πάντως όχι ανέλπιστη!!! :)

Ποτε δεν ειναι νωρις για Χριστουγεννα!!!:)

Από πέρυσι που ξεστολίσαμε, αποφασίσαμε με τις κόρες μου τον φετινό στολισμό και θα σας αρέσει πολύ! Θα είναι μεγάλη έκπληξη και ανυπομονώ περισσότερο από κάθε άλλη φορά! 

Image result for xmas coffee drinks

Ήρθες, πολυ-αγαπημενο μου!!!! Μαζί με υπέροχο κέρασμα! Μα όλα τα σκέφτεσαι!

Στο μεταξύ.. έχετε αποφασίσει από περσι, το φετεινο στολισμό! Ε, πρέπει να πάρετε ειδικό βραβείο χριστουγέννων! Περιμένω, με αγωνία!

Υ.Γ. Έσωσα ήδη τη συγκεκριμένη φωτογραφία, στο αρχείο των Χριστουγεννων που έχω δημιουργήσει! Θα την κάνω, κάποιο χαλαρό απόγευμα μας στο σπίτι. Ονειρο!

 


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , vikib είπε:

Ηδη νιωθω υπεροχα απο τις πρωτες εικονες.αυτο το θεμα ειναι πολυ ταξιδιαρικο

Ειχα δεσει κ γω το δεντρο οταν ηταν η μεγαλη 15μηνων,δ το πειραζε.ο μικρος απλωνει πιο πολυ το χερακι

Α αφροδιτη μας ιντριγκαρεις πολυ..

Ετσι ετσι.....αυτο ακριβως κανει το θεμα μας! Θα ξετρελαθεις σου λεω με οσα θα δεις τους επομενους μηνες! 

Φιλια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Δηλώνω παρουσία κι εγώ γιατί παρακολουθώ ανελλιπώς εδώ και 2 χρόνια (άλλο που δεν ποστάρω). Μπράβο, Ειρήνη, σκεφτόμουν κι εγώ ότι είναι ώρα του και πότε άραγε θα το ξεκίναγες. Καλό σαββατοκύριακο σε όλα τα ξωτικά!


2lz0gjm6q6mf2tqs.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, vikib είπε:

Ηδη νιωθω υπεροχα απο τις πρωτες εικονες.αυτο το θεμα ειναι πολυ ταξιδιαρικο

Ειχα δεσει κ γω το δεντρο οταν ηταν η μεγαλη 15μηνων,δ το πειραζε.ο μικρος απλωνει πιο πολυ το χερακι

Α αφροδιτη μας ιντριγκαρεις πολυ..

Χαιρομαι πολύ, που νιώθεις έτσι... αυτός είναι και ο σκοπος του θεματος!

Για να δουμε, σχετικά με τον μικρό σου.. ειναι μεγάλο το δέντρο σας?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Maria_Chris είπε:

Δηλώνω παρουσία κι εγώ γιατί παρακολουθώ ανελλιπώς εδώ και 2 χρόνια (άλλο που δεν ποστάρω). Μπράβο, Ειρήνη, σκεφτόμουν κι εγώ ότι είναι ώρα του και πότε άραγε θα το ξεκίναγες. Καλό σαββατοκύριακο σε όλα τα ξωτικά!

Καλώς το ξωτικό μας!!!

Χάρηκα πολύ, που μας διαβάζεις και συμμετέχεις με τον τρόπο σου!

Ελπίζω να νιώσεις και φέτος όμορφα!

Σε φιλώ !

Υ.Γ. Ραβτάκι και Αφροδιτάκι μου, έχω κάνει ανάρτηση πριν 2 ώρες, που σας καλωσορίζω αλλά δείχνει να ειναι με αποκρυψη και να αναμένει να το τσεκάρει ο συντονιστής. Δεν φαινεται, μαλλον θα φανεί κάποια στιγμή αργότερα, κορίτσια μου..


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Ειρήνη είπε:

 

Υ.Γ. Ραβτάκι και Αφροδιτάκι μου, έχω κάνει ανάρτηση πριν 2 ώρες, που σας καλωσορίζω αλλά δείχνει να ειναι με αποκρυψη και να αναμένει να το τσεκάρει ο συντονιστής. Δεν φαινεται, μαλλον θα φανεί κάποια στιγμή αργότερα, κορίτσια μου..

Το ξερουμε πως μας καλωσοριζεις και χωρις αναρτηση!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ είπε:

Το ξερουμε πως μας καλωσοριζεις και χωρις αναρτηση!

:mad: αχ εσύ!!!

 

Just now, ravT είπε:

Μάλλον έχεις κάποιο λίνκ τρελό ξωτικό! Γι αυτό και αναμένει έγκριση!

 

 

Πόσες;;;;;; :shock: Αχ, αγαπώ αντίστροφη μέτρηση!!!

Υ.Γ. Λες; Δεν νομίζω ότι έχω link αλλά τι να πω.. κάποια στιγμή, θα το εμφανίσει, Ραβτάκι μου!

 

  • Μου αρέσει 1

777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...