Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2017


Ειρήνη

Recommended Posts

ravt φοβάμαι να κάνω παράθεση...το πρωινό μου μήνυμα ακόμη σε απόκρυψη!

Αυτό που σκέφτηκες με ξυλάκι κανέλας και κορδελίτσες, είναι φοβερό!

Σας βάζω μια ακόμη εύκολη κατασκευή (και αρκετά οικονομική). Το θεωρώ πολύ όμορφο για στολισμό κουζίνας.

IKEA Hack | Fairy Light Mason Jar | Daydream in Blue

 

Και κάτι εξίσου εύκολο (αλλά ίσως λίγο πιο ακριβό αν δεν έχουμε ήδη φανάρι και έξτρα μπάλες).

Christmas lantern. Just ball ornaments and a string of battery operated christmas lights (or plug lights if a hole can be put into the lantern).

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 382
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ είπε:

ravt φοβάμαι να κάνω παράθεση...το πρωινό μου μήνυμα ακόμη σε απόκρυψη!

Αυτό που σκέφτηκες με ξυλάκι κανέλας και κορδελίτσες, είναι φοβερό!

Σας βάζω μια ακόμη εύκολη κατασκευή (και αρκετά οικονομική). Το θεωρώ πολύ όμορφο για στολισμό κουζίνας.

Και κάτι εξίσου εύκολο (αλλά ίσως λίγο πιο ακριβό αν δεν έχουμε ήδη φανάρι και έξτρα μπάλες).

 

Αγαπω και τις 2 σκέψεις!
Η 2η δε, είνα στα pending από πέρσι.. φέτος δε, έχω και το τέλειο φαναράκι!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Ειρήνη είπε:

Αγαπω και τις 2 σκέψεις!
Η 2η δε, είνα στα pending από πέρσι.. φέτος δε, έχω και το τέλειο φαναράκι!!!

Τελεια! Αναμενουμε φωτος! :)

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένες μου,

Δείτε ακόμα, 2 δωράκια, για φίλες, που αγαπουν την κουζίνα τους, που μπορουμε να προσθέσουμε / αφαιρέσουμε αρκετά πραγματάκια.

Η μία σε υπεροχο καλάθι, η άλλη σε γάντι κουζίνας.

ijC1grH.jpg

aQrSi7s.jpg

Ας πάρουμε ιδέες!

 

  • Μου αρέσει 3

777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 21 λεπτά , Anna Kal είπε:

Καλημερεςςς μια μερα λιγοτερη μεχρι τις γιορτές!!!Κοριτσια τα φωτα σας...πως ανεβάζουμε φωτος?Δεν έχω ανεβάσει ποτέ!!:)

Κορίτσι μου, σώζεις τις φωτογραφίες που θέλεις και μετά βρίσκεις ένα site και τις ανεβάζεις, δωρεάν

Οπως αυτό το site
https://ctrlq.org/images

  • Μου αρέσει 1

777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

On 10/10/2017 at 11:42 ΠΜ, ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ είπε:

υχαριστώ για τα περαστικά....

Ειρήνη μου όχι δεν έχει πυρετό, υποθερμία περισσότερο....Έχει πολύ βήχα, χειροτέρεψε από εχθές το βράδυ. Κοιμήθηκα μαζί της εννοείται και κοιμήθηκε καλά γιατί την έτριψα πριν την πάρει ο ύπνος και γενικά είχα το νου μου, να την ανεβάζω στο μαξιλάρι (κουνιέται πολύ στον ύπνο της). Δεν πήγε σχολείο σήμερα, της έφτιαξα σουπίτσα εχθές για βραδινό και για σημερινό μεσημεριανό. Θα την πάει ο σύζυγος το απόγευμα στον γιατρό μπας και προλάβουμε κάτι χειρότερο.

Θα συμφωνήσω για το ravtaki μας. Είναι πραγματικά χρυσοχέρα!!! Το λικεράκι υπέροχο!!!

Καλά αποτελέσματα από καρδιάς Arnicol!

Ε ενταξει! Μια μερα μετα αλλα φανηκε επιτελους....Καλο μεσημερι και τα φιλια μου.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ είπε:

Ε ενταξει! Μια μερα μετα αλλα φανηκε επιτελους....Καλο μεσημερι και τα φιλια μου.

Πως είναι Αφροδιτάκι μου, το παιδί???

Αγαπημένες μου,

Χρησιμοποιείστε τις υπεροχες μέρες που έρχονται, που όλες λατρεύουμε και ταξιδέψτε.

Φροντίστε τους αγαπημένους σας, τον εαυτό σας.. ανάψτε τα κεράκια σας, ετοιμάστε ένα ρόφημα που σας αρεσει, την αγαπημένη σας μουσική και χαλαρώστε...!

rNEJ3Fc.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

https://ideastand.com/handmade-christmas-card-ideas/

Καλησπερα ξωτικα

μερικες ιδεες για καρτες που μπορουμε να στειλουμε σε αγαπημενους που ειναι μακρια

Αρκετα ευκολες οι περισσοτερες

http://decorasylum.blogspot.gr/2013/12/diy-gift-jars.html?m=1

https://www.google.gr/amp/s/mamaholique.com/2014/11/25/10-πρωτότυπες-ιδέες-για-δώρα-σε-βάζο/amp/

Κ μερικες ιδεες για προσωπικα δωρακια σε βαζα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειρηνη γλυτωσε στο τσακ την βρογχιτιδα...2-3 μερες ακομη και θα εκανε ακροαστικα αν δεν την πηγαιναμε εχθες στον γιατρο.

Ηδη σημερα ειναι καπως καλυτερα αλλα θα κοιμηθω μαζι της ολη την εβδομαδα.

Η ιδεα δωρου με το γαντι κουζινας και τα κουζινικα, με ξετρελανε! Εχω αποφασισει ηδη σε ποια θα το κανω δωρο!

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη, κάπως έτσι φαντάζομαι τις γιορτές μας... ας είμαστε καλά μόνο!

Βίκυ, εγώ προσωπικά θα ενθουσιαζόμουν για τα βάζα με βρώσιμα δώρα -με έχεις καταλάβει, πιστεύω...

Αφροδιτάκι, ευτυχώς! Πώς τα πήρε έτσι βρε παιδί μου βαριά τα παιδιά με το που ξεκινήσαμε σχολείο; Εμείς είμαστε με αντιβίωση τελικά, δεν τη γλιτώσαμε. Τουλάχιστον έφυγε ο πυρετός, Σχολείο μάλλον αύριο θα τον στείλω, έχω αγχωθεί και για τα μαθήματα που συσσωρεύονται... τέσπα, ας μη σας κουράζω...

Καλή και ήρεμη μέρα να έχουμε!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα ξωτικά! 

Σουπερ εύκολη και οικονομική κατασκευή!

Δέντρα από τσόχα και κλαράκια

e699a40c682c7cf792ef0a157a28fe6e.jpg

 

Δεν ξέρω για εσάς αλλά εμένα όλες οι ξύλινες κουτάλες μου βγαίνουν άχρηστες. Να τι θα τους κάνω για να αποκτήσουν χρησιμότητα!

c76e7b3686f111df9967cb601ab556cc.jpg

 

Άλλη μια όμορφη ιδέα για ανακύκλωση παλιών στολιδιών. Πέρυσι έντυσα με λινάτσα τις μπάλες μου αλλά δεν είχα δει αυτή την ιδέα. Ίσως το τολμήσω σε μπάλες από φελιζολ. 

9cb1eb054b05c48573cc173c7801a776.jpg

 

Μια αλλαγή που θέλω χρόνια να κάνω, είναι αυτή της ποδιάς του δέντρου μου. Αν το επιτρέψουν τα οικονομικά μας, θα αγοράσω φυσική και μπορντώ λινάτσα και θα φτιάξω αυτή

f4e7af0e865e1aab8dad3e2c1188ee2c.jpg

 

 

 


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένο Ραβτάκι,

Η ποδιά του δέντρου μου, είναι και για μένα ένα πρόβλημα που με απασχολεί πολύ...τα τελευταία χρόνια έβαζα αυτο το "υφασμα", το οποίο το τύλιγα γύρω από τη βάση του δέντρου.

Δεν μπορώ να πω. Ήταν πολύ εντυπωσιακο. Με κούρασε όμως και τώρα ψάχνω κάτι άλλο.

Δώστε ιδέες, ξωτικά μου.

DUDGoU2.jpg

1 hour ago, ravT είπε:

 

Μια αλλαγή που θέλω χρόνια να κάνω, είναι αυτή της ποδιάς του δέντρου μου. Αν το επιτρέψουν τα οικονομικά μας, θα αγοράσω φυσική και μπορντώ λινάτσα και θα φτιάξω αυτή

Περαστικά και αγύριστα, κορίτσι μου!

4 ώρες πρίν, ARNIKOL είπε:

Αφροδιτάκι, ευτυχώς! Πώς τα πήρε έτσι βρε παιδί μου βαριά τα παιδιά με το που ξεκινήσαμε σχολείο; Εμείς είμαστε με αντιβίωση τελικά, δεν τη γλιτώσαμε. Τουλάχιστον έφυγε ο πυρετός, Σχολείο μάλλον αύριο θα τον στείλω, έχω αγχωθεί και για τα μαθήματα που συσσωρεύονται... τέσπα, ας μη σας κουράζω...

Καλή και ήρεμη μέρα να έχουμε!

Περαστικά, στο παιδί και ευχαριστήσου τις αγκαλίτσες σας τα βράδια, που θα κοιμάστε μαζί!

Και μένα! Και είναι τόσο όμορφο, πρωτότυπο και δώρο που δείχνεις το ενδιαφέρον σου!

11 ώρες πρίν, ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ είπε:

Ειρηνη γλυτωσε στο τσακ την βρογχιτιδα...2-3 μερες ακομη και θα εκανε ακροαστικα αν δεν την πηγαιναμε εχθες στον γιατρο.

Ηδη σημερα ειναι καπως καλυτερα αλλα θα κοιμηθω μαζι της ολη την εβδομαδα.

Η ιδεα δωρου με το γαντι κουζινας και τα κουζινικα, με ξετρελανε! Εχω αποφασισει ηδη σε ποια θα το κανω δωρο!

Υπέροχες ιδέες, κορίτσι μου! Ονειρο!
Και οι καρτουλες....!! Πω-πω!!!

13 ώρες πρίν, vikib είπε:

Καλησπερα ξωτικα

μερικες ιδεες για καρτες που μπορουμε να στειλουμε σε αγαπημενους που ειναι μακρια

Αρκετα ευκολες οι περισσοτερες

Κ μερικες ιδεες για προσωπικα δωρακια σε βαζα

 


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...