Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Κ εμένα μόνο η ουρα με ενοχλεί ελάχιστα … κοιλιά όχι ιδιαίτερα … είμαι 4η ημέρα σήμερα ….. δεν τολμάω καν να κάνω τεστ νωρίτερα δ ξέρω … βλέπω βίντεο που τους δείχνουν πολύ νωρίς τα τεστ δ ξέρω πως γίνεται αυτό … τι να πω καλή μας  επιτυχία ..να είναι ευλογημένο .

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2017


Ειρήνη

Recommended Posts

1 hour ago, ravT είπε:

Οι αναρτήσεις μου από χθες και σήμερα (ναι, αυτές που κάθισα υπομονετικά και έγραφα αναλυτικά προσθέτοντας φωτογραφίες βήμα βήμα...) ΔΙΕΓΡΑΦΗΣΑΝ απ τους διαχειριστές... Εγώ λυπάμαι, δε μπορώ να συνεχίσω... Ντροπή να συμπεριφέρονται έτσι σε μέλη 10 χρόνια με καθημερινή παρουσία που ΠΟΤΕ δεν χρησιμοποίησαν το φόρουμ για προσωπικό όφελος ποστάροντας τις επαγγελματικές σελίδες τους...

πωπωπω! Κρίμα τον κόπο σου! Ας σου έλεγαν να προσθέσεις την πηγή βρε παιδί μου τι της διέγραψαν; 

Μήπως να κάνουμε μια ομάδα στο φεις να τελειώνουμε; 

  • Μου αρέσει 1

vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 382
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, marmin είπε:

πωπωπω! Κρίμα τον κόπο σου! Ας σου έλεγαν να προσθέσεις την πηγή βρε παιδί μου τι της διέγραψαν; 

Μήπως να κάνουμε μια ομάδα στο φεις να τελειώνουμε; 

Δεν κατάλαβες... Στο κείμενο που είχα γράψει, είχα βάλει την πηγή της συνταγής καθώς λόγω επαγγέλματος θέλω όταν θυμάμαι που είδα κάτι, να το αναφέρω όπως θα ήθελα να κάνει και κάποιος για κάτι που έχει εμπνευστεί από εμένα. Επειδή αυτή η πηγή ήταν λινκ, κρατήθηκε για έγκριση παρότι αμέσως μόλις ανήρτησα το κατάλαβα και έσβησα το λινκ αφήνοντας φυσικά την πηγή. Χωρίς κανέναν λόγο λοιπόν, ο διαχειριστής έσβησε εντελώς το ποστ μου. Τέλος παντων, έχω ανοίξει θέμα στο πρέπον μέρος του φόρουμ και περιμένω μια εξήγηση. Εδώ δεν επανέρχομαι γιατι χαλάω ένα τόσο όμορφο θέμα. Συνεχίστε κορίτσια... Χριστούγεννα στις καρδιές μας!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

On 13/10/2017 at 3:53 ΜΜ, mirtoula4 είπε:

καλησπέρα κ καλό ΣΚ!!

ναι Ειρήνη μου καλά θυμάσαι, για τα στολιδάκια με ζύμη με κορν φλάουρ, κάνουμε κ μεις κάθε χρόνο!Από τις αγαπημένες χριστουγεννιάτικες συνήθειες!

Marmin εμείς από αυτά που φτιάχνουμε άλλα τα αφήνουμε λευκά, άλλα τα βάφουμε με όζες (βερνίκια νυχιών) βγαίνουν πολύ πολύ όμορφα κ αστραφτερά κ μερικά τα βάφουν τα παιδιά με μαρκαδόρους τους - αυτά γίνονται πιο "παιδικά"...κάνω κ τρυπούλα πάνω κέντρο με καλαμάκι πριν ψηθούν οπότε μετά περνάμε κορδελίτσες κ στολίζουμε ή κολλάμε σε αμπαλάζ δώρων. Καλή επιτυχία αν κάνεις, εμείς θα τα αφήσουμε αυτά για αρχές Δεκεμβρίου

Σε ευχαριστώ πολύ Μιρτούλα ούτε εγώ θα τα ξεκινήσω από τώρα απλά μαζεύω πληροφορίες! Εσύ τα ψήνεις κ όλας ε; εγώ σκεφτόμουν να τα αφήσω έτσι αλλά θα δω! 

11 ώρες πρίν, ravT είπε:

Δεν κατάλαβες... Στο κείμενο που είχα γράψει, είχα βάλει την πηγή της συνταγής καθώς λόγω επαγγέλματος θέλω όταν θυμάμαι που είδα κάτι, να το αναφέρω όπως θα ήθελα να κάνει και κάποιος για κάτι που έχει εμπνευστεί από εμένα. Επειδή αυτή η πηγή ήταν λινκ, κρατήθηκε για έγκριση παρότι αμέσως μόλις ανήρτησα το κατάλαβα και έσβησα το λινκ αφήνοντας φυσικά την πηγή. Χωρίς κανέναν λόγο λοιπόν, ο διαχειριστής έσβησε εντελώς το ποστ μου. Τέλος παντων, έχω ανοίξει θέμα στο πρέπον μέρος του φόρουμ και περιμένω μια εξήγηση. Εδώ δεν επανέρχομαι γιατι χαλάω ένα τόσο όμορφο θέμα. Συνεχίστε κορίτσια... Χριστούγεννα στις καρδιές μας!

Καλημέρα! Πήρες καμία απάντηση; Μπα ε; Αν θες στείλε μου σε μνμ το μπλοκ σου αν κ θυμάμαι πως το έχω από παλιότερα αλλά δεν ξέρω ποιο είναι το δικό σου! 


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Αφροδίτη, εμενα μου πέτυχε το κέικ-άκια και μάλιστα εβαλα λίιιιγη κανέλα γιατί μου αρέσει ο συνδυασμός πορτοκάλι - κανέλα και έγινε μούρλια, άσε τη μυρωδιά στο σπίτι... το έφαγαν κ θα το ξαναφτιάξω.

Ραβτ, προσυπογράφω όσα λες, αλλά θα ήθελα να συνεχίσεις να γράφεις εδώ.

Φιλιά κορίτσια, καλή Κυριακή να έχουμε!!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα... @ravT είναι κρίμα να μη συνεχίσεις ...  το συγκεκριμένο τόπικ χωρίς links θα ζοριστεί... πρέπει να βρεθεί λύση. (Θέλω κι.εγώ το blog )

Αύριο θα κάνω κι εγώ αυτό το κέικ το περιβόητο που περγράφετε και μου χει σπάσει τα ρουθούνια... μιαμ μιαμ :)

 


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ είπε:

Καλησπερα.

Οσα κοριτσια εφτιαξαν το κεηκ πορτοκαλιου, πως σας φανηκε; Εχω να κανω μια μικρουλα παρατηρηση.....σας εγραψα χυμο 1 μεγαλου πορτοκαλιου και οχι 1 φλυτ.χυμο που ειναι το σωστο. Αυτο εγινε γιατι εγω χρησιμοποιησα ενα μεγαλο πορτοκαλι που εβγαλε οσο χυμο θα χωραγε το φλυτζανι. Σημερα εκατσα να αντιγραψω την συνταγη στο τετραδιο μου και καταλαβα την ανακριβεια μου στην διατυπωση.

Ελπιζω να σας πετυχε ειλικρινα!

Αφροδίτη κι εμένα μου πετυχε το κεικ παρόλο που σε καμια περ'ιπτωση δεν ηταν ενα φλιτζανι χυμος αυτο που εβαλα. Παρολαυτα φαγώθηκε την ιδια μέρα :-D

Θα το ξανακανω ομως με περισσοτερο χυμο να δω την διαφορά, ηταν πολυ πολύ αφράτο παντως!!

Ραβτ θα συμφωνήσω με τα κορίτσια, μην σταματήσεις να γραφεις σε παρακαλω! :)

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, SFSI81 είπε:

Κορίτσια καλημέρα... @ravT είναι κρίμα να μη συνεχίσεις ...  το συγκεκριμένο τόπικ χωρίς links θα ζοριστεί... πρέπει να βρεθεί λύση. (Θέλω κι.εγώ το blog )

Αύριο θα κάνω κι εγώ αυτό το κέικ το περιβόητο που περγράφετε και μου χει σπάσει τα ρουθούνια... μιαμ μιαμ :)

 

Καλη επιτυχια! Και θυμησου 1 φλυτζ.χυμο πορτοκαλιου!

Με το ιδιο φλυτζανι, μετραμε ολα τα υλικα!

Arnicol το εφτιαξα κι εγω εχθες με κανελα στην μυτη του κουταλιου, μια σταλιτσα! Αχ η μυρωδια του!!!

Πολυ χαιρομαι που σου αρεσε!

πρίν από 4 λεπτά , believe είπε:

Αφροδίτη κι εμένα μου πετυχε το κεικ παρόλο που σε καμια περ'ιπτωση δεν ηταν ενα φλιτζανι χυμος αυτο που εβαλα. Παρολαυτα φαγώθηκε την ιδια μέρα :-D

Θα το ξανακανω ομως με περισσοτερο χυμο να δω την διαφορά, ηταν πολυ πολύ αφράτο παντως!!

Ραβτ θα συμφωνήσω με τα κορίτσια, μην σταματήσεις να γραφεις σε παρακαλω! :)

 

Ναι, βγαινει πολυ αφρατο παρολο που ανακατευονται ολα μαζι! Να το ξανακανεις, τωρα για 2 δαχτυλα λιγοτερο χυμο δεν νομιζω να μην πετυχαινε.

Χαιρομαι πολυ, να ξερεις!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγαπημένα μου ξωτικά, καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλες!

Δείτε, ονειρευτείτε, ταξιδεψτε και μην αφήνετε κανέναν να σας χαλάει τα κέφια!

Μαγεία...

RnK3z4b.jpg

  • Μου αρέσει 1

777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Μία ακόμα ιδέα, για τα αγαπημένα μας δωράκια
Καλτσούλες και βερνικι νυχιών, για τα ποδαράκια της φίλης μας ! :)

RcA9wc9.jpg 

Υ.Γ. Ραβτάκι μου, σε περιμένουμε!

  • Μου αρέσει 2

777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Just now, SFSI81 είπε:

@Ειρήνη σ' ευχαριστώ θα τον.βρω τον τρόπο να ανεβάσω που θα πάει.. 32 μηνών είναι ο γιός μου 

 

On 14/10/2017 at 4:41 ΜΜ, SFSI81 είπε:

Επίσης, το νοέμβριο που έχει γιορτή ο γιός μου σκέφτηκα να δώσω χριστουγεννιάτικο δωράκι στους συμμαθητές με μία ζωγραφισμένη μπανάνα-είδα ιδέες στο pinterest.

Έχετε να προτείνετε κάτι πιο συγκεκριμένο για το δωράκι;

Σ ευχαριστώ για την απάντηση, κοριτσάκι μου.

Σε ρώτησα, για να σκεφτώ να σου προτείνω ιδέες για το δωράκι στους συμμαθητές του μικρού σου και ήθελα να δω το ηλικιακό του γκρουπ.

Αρα θέλεις κάτι, να δώσεις, σε παιδάκια {κορίτσια / αγορια}, γυρω στα 3.

Γράφεις επίσης οτι θα το προσφερεις μαζί με μία ζωγραφισμένη μπανάνα. Καλά τα έχω καταλάβει, κοριτσάκι μου?

  • Μου αρέσει 1

777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνη μου εχει και κοντα στην περιοχη σου, αν θυμαμαι καλα.

Το ελληνικο site τους ειναι jysk.gr θα το βρεις αμεσως. Εχει προσφορες ως 27/10. Στο link που εβαλα το Σαββατο, θα δεις το φυλλαδιο με τις προσφορες αλλα θα το δεις και κατευθειαν αλλωστε στο site.Αντιγραφω τον συνδεσμο, να μην ψαχνεις.

https://ipaper.ipapercms.dk/jysk/gr/CampaignPaper/428837d8_81b3_4e97_97dd_dc27fb306303/?utm_campaign=JGR_CampaignPaper_2017&utm_medium=online_marketing&utm_source=email

Στο καταστημα εχει κι αλλα πραγματα, οχι μονο τα του φυλλαδιου. Αν γραφτεις στο newsletter, σου στελνουν δωροεπιταγη 5.00 ευρω που ισχυει για 1 μηνα.

9 ώρες πρίν, Ειρήνη είπε:

Μία ακόμα ιδέα, για τα αγαπημένα μας δωράκια
Καλτσούλες και βερνικι νυχιών, για τα ποδαράκια της φίλης μας ! :)

RcA9wc9.jpg 

Υ.Γ. Ραβτάκι μου, σε περιμένουμε!

Υπεροχο δωρο!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...