Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2017


Ειρήνη

Recommended Posts

Παράθεση

Πλέον δε, από χθες το μεσημέρι, δεν μπορώ καν να συνδεθώ με τον προσωπικό μου λογαριασμό και βάζω ένα σωρό κωδικούς, νιώθοντας πως έχω χάσει την μνήμη μου, χωρίς να έχω ενημερωθεί γιατί συμβαίνει αυτό.

Γειά σας από προχθές, σας έχει σταλεί αυθημερόν μήνυμα,  παρακαλούμε ελέγξτε τα μηνύματα του ηλεκτρονικου ταχυδρομείου (email) που έχετε δηλώσει με τον κανονικό σας λογαριασμό. Δεν έχουμε ευθύνη εάν το εμαιλ που είναι δηλωμένο, δεν λειτουργεί, δεν έχετε πρόσβαση ή δεν το ελέγχει το μέλος. 

Όταν υπάρχουν τεχνικά θέματα ή δεν μπορείτε να συνδεθείτε, ο μόνος τρόπος επικοινωνίας μας με εσάς είναι το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο (email). 

Μόνο έτσι μπορεί κάποιος να πάρει και νέο κωδικό πρόσβασης, όταν το email ισχύει / υπάρχει πρόσβαση σε αυτό.

Όταν πάλι κάποιος/κάποια διαπιστώσει κάτι τέτοιο  (ότι δεν έχει πρόσβαση στο εμαιλ το οποίο δήλωσε κατά την εγγραφή ) μπορεί να μας στείλει  administrator(at)parents.org.gr ή με την φόρμα επικοινωνίας για να υπάρξει τέτοια παρέμβαση.   

Γενικά εμείς δε μπορούμε σε εμαιλ τρίτο, να στείλουμε πληροφορίες που αφορούν λογαριασμό χρήστη άλλου ατόμου/email έτσι απλά, χωρίς να υπάρξει κάποιου τύπου επικοινωνία , τηλεφωνική, ή άλλη εξακρίβωση, καθώς αυτό θα ήταν ενάντια σε νόμους προστασίας προσωπικών δεδομένων. Για αυτό είναι εξαιρετικά σημαντικό τα email να ισχύουν, για να μπορεί να υπάρχει επικοινωνία σε τέτοιες περιπτώσεις με τους τεχνικούς. 

 


Ακολουθήστε μας και στο Instagram!

follow_cafe.jpgfollow_insta.png

 💗LIFE, needs to be full of FUN. Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.💗

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 382
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 11/9/2017 at 5:56 ΜΜ, Ειρήνη Parents είπε:

Αλήθεια, κορίτσι μου; Δεν το θυμάμαι οτι το ειχες προτείνει!

Φυσικά να στείλεις να σε προσθέσουμε κορίτσι μου!
Σε όποια θέλεις. Εμένα, Αφροδιτούλα, Ραβτάκι :)

Ναι το ειχε προτεινει απο την πρωτη στιγμη που κολλαγαν οι φωτογραφιες κλπ.

Link to comment
Share on other sites

On 4/10/2017 at 11:41 ΠΜ, Ειρήνη είπε:

... αγαπώ ελαφάκια!

Μία φίλη, πριν λίγες μέρες, μου έδειξε ακριβώς σαν της φωτογραφίας, 2 ελαφάκια, τα οποία αγορασε από το jumbo. Τα έβαψε, μονη της, χρυσά και τώρα την "περιμένουν" για τον χριστουγεννιάτικο στολισμό της!

Ονειρο!

... εννοείται το θυμάμαι Ραβτάκι μου και όταν βλέπω ανάλογες φωτογραφίες, σκεφτομαι εσένα!

Υπέροχες οι φωτογραφίες!

Το θυμάμαι, πως ήσουν άπιστο ξωτικό!!!! χιχιχιχι!
Καλώς ήρθες αγαπημένο μου!!!!

Και τώρα έγινες πιστό ξωτικό, όπως είμαστε και εμείς και δεν βλέπεις την ώρα να γιορτάσεις, μαζί με τις κορούλες σου! Μα 3 μικρή μου ηρωίδα?! Να τις χαίρεσαι και να τις καμαρώνεις ΓΕΡΕΣ!

Να σου ζήσει και η 3η αγγελίνα σου!

Μείνε μαζί μας, ταξίδεψε μεσα από τις γλυκές εικονες και συζητήσεις και γράφε μου όπου εχεις όρεξη! Σε περιμένω!

Σε φιλω γλυκά γλυκά!

Αντε πάλι αυτό με τα ελαφάκια κ δεν ξέρω γιατί βγαίνει κάθε φορά! Τεσπα! 

πολύ με άρεσε αυτό με το ξωτικό! τι ζαβολιά ας πούμε κάνουν τα ξωτικά; δώσε καμιά  ιδέα;; παρεμπιπτόντως 1 Δεκεμβρίου έχει γενέθλια ο μεγάλος μου


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Maria_Chris είπε:

πώς μπορώ να σας βρω;;

Στείλε το όνομα που χρησιμοποιείς στο φεις σε κάποιο από τα κορίτσια ή κ σε εμένα αν θες να σε βάλουμε 


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...