Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2017


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 382
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, mirtoula4 είπε:

Καλησπέρα!Παρούσα κ εγω!Καλώς βρεθήκαμε πάλι!

Και εγώ τα μαγιώ ακόμα στην αναμονή (!!) αλλά μου αρέσει πολύ η ιδέα του να αρχίσουμε να προετοιμαζόμαστε έστω κ νοερά (προς το παρόν) για τα Χριστούγεννα. Αφροδίτη μου για πες όταν μπορέσεις για τα ρολάκια κανέλας γιατί τα χω ξεχάσει...το ζυμαράκι το φτιάχνεις εσύ ή έτοιμο? Και για γέμιση βάζεις ζάχαρη, κανέλα κ βούτυρο?

Κουκουνάρια και βεργούλες το χω κ γω στο πρόγραμμα να μαζέψω, μου αρέσουν πολύ για χειμωνιάτικο κ Χριστουγεννιάτικο στολισμό

mirtoula εχω φτιαξει και με δικια μου ζυμη και με ετοιμη σφολιατα. Με την δικια μου ηταν πολυ καλυτερα.

Θα την γραψω, μεινε ησυχη.

1 ώρα πρίν, Ειρήνη είπε:

Ναι Ερσάκι μου γιατί με 5 κουκουνάρια και λίγο σπάγγκο, μπορείς να κάνεις υπέροχο στολισμό, για την κουζίνα ας πούμε.. ή με λίγο πρασινάδα και κουκουνάρια, να στολίσεις μία πιατέλα για την τραπεζαρία!

Εχουμε να κάνουμε ομορφιές και φέτος!

Καλώς ήρθες και εδώ, Ερσάκι μου, αγαπημένο!

798dbcb54edf16cda62fe983c823e5a8.jpg

Δείτε μια υπέροχη, απλή ιδέα, από αποξηραμένες φλούδες, πορτοκαλιού, με σπάγγκο.. Μ λίγα κουκουνάρια, το στολίζεις κάπου στην κουζίνα σου..

https://gr.pinterest.com/pin/311100286744955090/

https://gr.pinterest.com/pin/311100286744955090/visual-search/?x=16&y=16&w=530&h=671

 

Ειρηνη τελειο και θα μυριζει υπεροχα!

Link to comment
Share on other sites

... τοσο πολύ απλό και σικάτο!

2 ώρες πρίν, vikib είπε:

Πολυ απλο κ ομορφο για την πορτα

Περιμένουμε!!!

1 hour ago, ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ είπε:

mirtoula εχω φτιαξει και με δικια μου ζυμη και με ετοιμη σφολιατα. Με την δικια μου ηταν πολυ καλυτερα.

Θα την γραψω, μεινε ησυχη.

Ειρηνη τελειο και θα μυριζει υπεροχα!

 


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τρώω μηλόπιτα -αν και όχι τόσο εμφανίσιμη-, πίνω καφέ και ακούω το τραγούδι που μας έβαλες Ειρήνη! Αχ τι ωραία ξεκινάει η εβδομάδα....

καλημέρα! Τα λέμε αργότερα από τη δουλειά....

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS_a5DpjMJhr7kMOTyTl8R2nTXpY5yc3Y08_SMQchvgdikD-ubd


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Just now, ARNIKOL είπε:

Τρώω μηλόπιτα -αν και όχι τόσο εμφανίσιμη-, πίνω καφέ και ακούω το τραγούδι που μας έβαλες Ειρήνη! Αχ τι ωραία ξεκινάει η εβδομάδα....

καλημέρα! Τα λέμε αργότερα από τη δουλειά....

Αχ, τι όμορφη εικόνα, μου έδωσες, Arnikol!
Να έχεις καλή και ήρεμη εβδομάδα!

Καλημέρα και καλή μας εβδομάδα, αγαπημενα μου ξωτικά!

Μιας που λέγαμε για στεφάνια, κάτι που θέλω χρονια να τολμήσω και γω, δείτε μία πολύ απλή πρόταση.. μια σιδερένια κρεμάστρα και μετά αντικείμενα της επιλογής μας....!

09743c3d3ba1947561f7b54449adbbd4.jpg

 

Είναι κάτι, που έχω κρατήσει στο αρχείο μου και μάλλον φέτος, θα το δοκιμάσω!

  • Μου αρέσει 1

777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευκαιρία να αξιοποιήσουμε μια εταζέρα που -ας μη γελιόμαστε- σπανίως τη χρησιμοποιούμε, μόνο χώρο πιάνει, για την τραπεζαρία μας ή ακόμα και στον πάγκο της κουζίνας.

DSC_0521.jpg

Ανυπομονώ για...

https://www.argiro.gr/wp-content/uploads/2016/03/kourampiedes.jpg


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα ξωτικά! Καλή εβδομάδα! ARNIKOL από πέρυσι αυτές οι δυόροφες πιατέλες μας έχουν κλέψει τα βλέμματα! 

Για τις φωτογραφίες, επειδή το πρόβλημα είναι τα λινκ που πρέπει να περάσουν από έγκριση,  όταν βάζετε φωτο από ιντερνετ, κάντε δεξί κλικ πάνω στη φωτογραφία- επιλέξτε "αντιγραφή URL εικόνας" και έρχεστε εδώ στο κουτάκι της ανάρτησης και πατάτε επικόλληση. Αν πατώντας enter το λινκ γίνει φωτογραφία, πατήστε δημοσίευση και είστε έτοιμες. Αν το λινκ παραμείνει λινκ, θα πάει για έγκριση. 

Εναλλακτικά, για φώτο που πραγματικά θέλετε να μοιραστείτε και μένουν λινκ ή για φωτογραφίες αποθηκευμένες στον υπολογιστή σας, αν δεν έχετε ήδη, δημιουργήστε λογαριασμό σε ένα απ τα ελεύθερα "ανεβαστήρια" φωτογραφιών. 

Σας καλημερίζω!

17d371836446f762f6c52fa05961034f.jpg

 


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ARNIKOL είπε:

Ευκαιρία να αξιοποιήσουμε μια εταζέρα που -ας μη γελιόμαστε- σπανίως τη χρησιμοποιούμε, μόνο χώρο πιάνει, για την τραπεζαρία μας ή ακόμα και στον πάγκο της κουζίνας.

Εμενα ξέρεις το στυλ μου, Arnikol μου.. κάνω το σπίτι.. λαμπόγυαλο! :mrgreen:

Οτιδήποτε μας κάνει να νιώθουμε καλά, σίγουρα καλό είναι για την καθημερινοτητά μας

Just now, ARNIKOL είπε:

fcf638fbea76788c0d8d6e6c2d96ee28.jpg

Υπέροχο!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου,

Προχθές, κλεισμένοι στο σπίτι, αφού μας ταλαιπωρεί ένα βαρύ κρύωμα, συζητάγαμε με τον μικρο μου για τα χριστούγεννα. Κι έτσι αυθόρμητα μου λέει:

"Αχ μαμά, να έρθουν τα χριστούγεννα! Σκεψου λιγάκι... πάλι θα βάζεις τραγούδια και θα χορεύουμε σαν χαζά, θα μυρίζει το σπίτι μας από τα ωραία που θα έχουμε φτιάξει, θα έχουμε στρώσει τα χαλιά μας και εγω θα ειμαι κάτω από το δέντρο, στην αγαπημένη μου θέση, θα βλέπω στο τάμπλετ μου και θα είναι τα φωτάκια του δέντρου, ν αναβοσβήνουν! Τέλεια ε?!"

Και γι ακόμα μια φορά, συνειδητοποίησα τι ειναι χριστούγεννα! Να είμαστε χαρούμενοι!

Τα χριστούγεννα είναι θαλπωρή! Είναι γλύκα στην καρδιά μας, όμορφες στιγμές με τους αγαπημένους μας και υπέροχες αναμνήσεις που θα μείνουν για πάντα.

Να δεχτούμε φίλους στο σπίτι..

Ν ακούσουμε όλοι μαζί μουσικές, να χορέψουμε, να τραγουδήσουμε και να νιώσουμε όμορφα...

Να στολίσουμε το σπίτι μας και ν αφήσουμε τα παιδιά μας να στολίσουν κι αυτά. Καμία σημασία αν είναι "σωστά" βαλμένα!

Να δώσουμε αγάπη! Αυτο κι αν είναι.. Χριστούγεννα!

  • Μου αρέσει 2

777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Μια ιδέα που με ενθουσίασε! Δεν χρειάζεται σοβαρή δεξιοτεχνία και είναι μια ιδέα ευέλικτη. 2-3 κομματάκια ύφασμα που ενδεχομένως έχουμε, φυσικά υλικά και έτοιμο!

Ίσως το προσπαθήσω ώστε να φτιάξω επιτέλους έναν διαφορετικό στολισμό εξώπορτας!

654b24d7aa16fd125c68006e3fdd1d1d.jpg

 

Στα πλαίσια της φιλοσοφίας μου "ότι έχω ή μπορώ να βρω δωρεάν συν κάτι ακόμα", ιδού ένα εύκολο, αρωματικό και ρουστίκ στολίδι που με τη μοναδικότητά του θα κλέψει τα βλέμματα!

164be1e7b0d58f86a03a0c2007824108.jpg

 

  • Μου αρέσει 2

YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...