Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2017


Ειρήνη

Recommended Posts

7 ώρες πρίν, vikib είπε:

Ραβτ εκανα κ λογαριασμο.αλλα μια μια πρεπει νατις ανεβασεις;

Φανηκε τωρα ενα λινκ με κτ σαν στεφανι

Πολυ ωραια η ιδεα να αξιοποιησουμε πιατελες

Υπέροχο το στεφάνι, κορίτσι μου! Και τι σικάτο χρώμα!

5 ώρες πρίν, ravT είπε:

Μια ιδέα που με ενθουσίασε! Δεν χρειάζεται σοβαρή δεξιοτεχνία και είναι μια ιδέα ευέλικτη. 2-3 κομματάκια ύφασμα που ενδεχομένως έχουμε, φυσικά υλικά και έτοιμο!

Ίσως το προσπαθήσω ώστε να φτιάξω επιτέλους έναν διαφορετικό στολισμό εξώπορτας!

Στα πλαίσια της φιλοσοφίας μου "ότι έχω ή μπορώ να βρω δωρεάν συν κάτι ακόμα", ιδού ένα εύκολο, αρωματικό και ρουστίκ στολίδι που με τη μοναδικότητά του θα κλέψει τα βλέμματα!

Πολύ ωραία ιδέα... δεν σου κρύβω, πως και γω θέλω κάτι καινούργιο για την πόρτα μας... να το ψάξουμε Ραβτάκι μου!

Αγαπημένα μου ξωτικά,

Σας καληνυχτίζω, με μία όμορφη εικόνα, που ελπίζω και εύχομαι, να έχουμε πολλές τέτοιες όσο πλησιάζουν οι αγαπημένη μας γιορτή.

night.jpg

Ονειρευτείτε και ξεκουραστείτε!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 382
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

vikib πολύ ωραία τα στεφάνια, πραγματικά!

ravt, τέτοια στολίδια για το δέντρο -ρουστίκ και πρωτότυπα- φτιάχνουν κάθε χρόνο οι δασκάλες στο σταθμό που πηγαίνουν τα μικρά μου. Πάντα τα κρεμάω και μετά τα φυλάω, γιατί ξεχωρίζουν και μου δημιουργούν αναμνήσεις.

Ειρήνη, περαστικά! Τελικά μας βρήκε απροετοίμαστους ο χειμώνας, ο μεγάλος μου από τη 2η κιόλας εβδομάδα του σχολείου με βρογχίτιδα και φαρυγγίτιδα. Αυτό πιστεύω ότι θέλουμε όλες, να θυμούνται τα παιδιά μας τις στιγμές, τις μυρωδιές, τους ήχους και να τα μεταφέρουν και στις δικές τους οικογένειες όταν έρθει η ώρα.

Καλημέρα να έχουμε με υγεία!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Παρεμπιπτόντως, πουρνο - πουρνό πήγα και άλλαξα μια κλειδοθήκη που μου είχαν φέρει δώρο και πήρα μια καράφα διακοσμητική για το τραπεζάκι του σαλονιού - όνειρο! Μπαίνω δυναμικά στο πνεύμα - αν και ξαφνιάστηκε λίγο ο άνθρωπος που ρώτησα πότε θα φέρει τα χριστουγεννιάτικα....


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ειρήνη

Σημερα ξεκίνησα να κανω αλλαγή στα ρούχα μας μιας κι αρχισε να κρυώνει ο καιρός και σκεφτόμουν κι εγω τα Χριστούγεννα.

Ειμαι πολυ χαρούμενη που ξεκινήσατε το θέμα, το παρακολουθώ τα τελευταία χρόνια αν και δεν πολυγράφω. Το εχω πολυ ανάγκη φετος μιας και η ψυχολογία ειναι λιγο πεσμένη. Ομως τα Χριστούγεννα νιωθω παντα όμορφα, ειναι η αγαπημένη εποχή ολης της οικογένειας. :)

Φετος ισως αγοράσουμε καινουριο δέντρο αν βρουμε κατι οικονομικό και στα γούστα μας. Οποτε για αρχη αυτη θα ειναι η πρωτη μας αλλαγή.

b7537cefe5220596978c87347f618f57.jpg

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Εχω και γω 2-3 τέτοια στολιδάκια, που έχει φτιάξει ο μικρός μου {με την βοήθεια από τις δασκάλες του, φυσικά!} και τα προσέχω πως και τι! Είναι πάντα στο δέντρο μας!

Σ ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά, κορίτσι μου. Σήμερα είμαστε και οι 2, κάπως καλύτερα...

 

8 ώρες πρίν, ARNIKOL είπε:

vikib πολύ ωραία τα στεφάνια, πραγματικά!

ravt, τέτοια στολίδια για το δέντρο -ρουστίκ και πρωτότυπα- φτιάχνουν κάθε χρόνο οι δασκάλες στο σταθμό που πηγαίνουν τα μικρά μου. Πάντα τα κρεμάω και μετά τα φυλάω, γιατί ξεχωρίζουν και μου δημιουργούν αναμνήσεις.

Ειρήνη, περαστικά! Τελικά μας βρήκε απροετοίμαστους ο χειμώνας, ο μεγάλος μου από τη 2η κιόλας εβδομάδα του σχολείου με βρογχίτιδα και φαρυγγίτιδα. Αυτό πιστεύω ότι θέλουμε όλες, να θυμούνται τα παιδιά μας τις στιγμές, τις μυρωδιές, τους ήχους και να τα μεταφέρουν και στις δικές τους οικογένειες όταν έρθει η ώρα.

Καλημέρα να έχουμε με υγεία!

Πόσο μου αρέσει που προετοιμάζεσαι!
Η προετοιμασία είναι η μισή χαρά!!!  Αγαπώ καράφες! Έχω 2, σε ασημενιο δίσκο, πάνω στην τραπεζαρία μας και μέσα έχω βάλει κόκκινο λικέρ.. "γράφουν" όνειρο κορίτσι μου! Με γεια!

Υ.Γ. χαχαχαχα!!! Πρέπει να τυπώσουμε κάρτες ξωτικών, για να μην τους τρομάζουμε! Να ξέρουν ότι είμαστε κολλητάρια του χοντρούλη με τα κόκκινα!

5 ώρες πρίν, ARNIKOL είπε:

Παρεμπιπτόντως, πουρνο - πουρνό πήγα και άλλαξα μια κλειδοθήκη που μου είχαν φέρει δώρο και πήρα μια καράφα διακοσμητική για το τραπεζάκι του σαλονιού - όνειρο! Μπαίνω δυναμικά στο πνεύμα - αν και ξαφνιάστηκε λίγο ο άνθρωπος που ρώτησα πότε θα φέρει τα χριστουγεννιάτικα....

=========================

4 ώρες πρίν, believe είπε:

Καλημέρα Ειρήνη

Σημερα ξεκίνησα να κανω αλλαγή στα ρούχα μας μιας κι αρχισε να κρυώνει ο καιρός και σκεφτόμουν κι εγω τα Χριστούγεννα.

Ειμαι πολυ χαρούμενη που ξεκινήσατε το θέμα, το παρακολουθώ τα τελευταία χρόνια αν και δεν πολυγράφω. Το εχω πολυ ανάγκη φετος μιας και η ψυχολογία ειναι λιγο πεσμένη. Ομως τα Χριστούγεννα νιωθω παντα όμορφα, ειναι η αγαπημένη εποχή ολης της οικογένειας. :)

Φετος ισως αγοράσουμε καινουριο δέντρο αν βρουμε κατι οικονομικό και στα γούστα μας. Οποτε για αρχη αυτη θα ειναι η πρωτη μας αλλαγή.

Καλώς ήρθες, καλό μου ξωτικο!
Χαίρομαι πολύ που βρίσκεις κάτι ομορφο στο θέμα μας και ελπίζω φέτος, να συμμετέχεις λίγο περισσότερο, με οτιδήποτε σου κάνει κέφι.

Λυπάμαι που τα κέφια σου είναι πεσμένα. Ελπίζω και ευχομαι, η ψυχολογία σου ν ανέβει. Να νιώσεις λίγο καλύτερα, λίγο πιο ανέμελα, θα έλεγα.

Εδώ, στο θέμα μας, να ξέρεις οτι θα κάνουμε ότι μπορούμε για να σε γλυκάνουμε. Μείνε μαζί μας.

Μακάρι ν αγοράσετε το δεντράκι σας. Ειμαι σίγουρη, πως αν το ψαξεις, θα βρεις κάτι στα χρήματα που θέλεις.

Εμείς έχουμε το ίδιο δέντρο εδώ και πολλά χρονια και το λατρεύω. Μονο που είχαμε λίγα στολίδια, για το μέγεθός του. Δεν πειράζει! Πέρσι, τελικά, κατάφερα ν αγοράσω κάποια στολίδια ακόμα, μετά από αρκετά χρόνια. Και χάρηκα τόσο πολύ! Τα στολίδια δε, που στολίζω στους λοιπούς χώρους... εκεί να δεις αλλαγή που θέλουν. Αλλά σιγά-σιγά, όλα θα γινουν. Αρκεί να έχουμε υγεία!

Καλώς σε βρήκαμε!

------------------------------------

Αγαπημένα μου ξωτικά,

Δείτε λιγάκι, με απλά υλικά, υπομονή και επιμονή, τι μπορούμε να κάνουμε, για να ξεφύγουμε από τα καθημερινα:

cb94181bf4c76c3ba618caa132e65687.jpg

Υπέροχα!

xristoygenna_diy.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που αισθάνομαι πιεσμένη και ξέρω πως μπορώ να μπω στο θέμα αυτό και να ξεχαστώ, πολύ με ανακουφίζει!

Τα παλιά ξωτικά ξέρουν την αγάπη μου για τους μικρόκοσμους. Τους αγαπώ! 

50fbe72500768cc48041f1f1a90554e9.jpg

 

1ee173c9a85a43662c9bfe9a38557778.jpg

 

70a2236259829f597f2cfed11a033264.jpg

 


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Αχουυυυ....άνοιξε το πολυαγαπημένο θεματακι? Μπράβο βρε Ειρήνη! 

Φέτος αναμένω σαν τρελή τα Χριστούγεννα! Είναι ιδιαίτερα για μενα,μιας και πριν ένα μήνα ήρθε στον κόσμο και η τρίτη μου κόρη,αδημονω να τις καμαρώσω όλες μαζί γύρω απο το δέντρο.

Στο είχα ξαναπει,αλλά δύσκολο να το θυμάσαι. Δεν μου άρεσαν τα Χριστούγεννα! Ω ναιιι. Πρώτα η κόρη μου,και μετά εσύ/εσείς,με κάνατε να τα λατρέψω. Αυτό το θεματακι με αναζωογονουσε.

  • Μου αρέσει 1

Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, believe είπε:

Ειναι οντως τέλειο rav..τρελλαινομαι για φαναράκια

και ελαφάκια.

... αγαπώ ελαφάκια!

Μία φίλη, πριν λίγες μέρες, μου έδειξε ακριβώς σαν της φωτογραφίας, 2 ελαφάκια, τα οποία αγορασε από το jumbo. Τα έβαψε, μονη της, χρυσά και τώρα την "περιμένουν" για τον χριστουγεννιάτικο στολισμό της!

Ονειρο!

16 ώρες πρίν, ravT είπε:

Αυτό που αισθάνομαι πιεσμένη και ξέρω πως μπορώ να μπω στο θέμα αυτό και να ξεχαστώ, πολύ με ανακουφίζει!

Τα παλιά ξωτικά ξέρουν την αγάπη μου για τους μικρόκοσμους. Τους αγαπώ!

... εννοείται το θυμάμαι Ραβτάκι μου και όταν βλέπω ανάλογες φωτογραφίες, σκεφτομαι εσένα!

Υπέροχες οι φωτογραφίες!

16 ώρες πρίν, Hope! είπε:

Αχουυυυ....άνοιξε το πολυαγαπημένο θεματακι? Μπράβο βρε Ειρήνη! 

Φέτος αναμένω σαν τρελή τα Χριστούγεννα! Είναι ιδιαίτερα για μενα,μιας και πριν ένα μήνα ήρθε στον κόσμο και η τρίτη μου κόρη,αδημονω να τις καμαρώσω όλες μαζί γύρω απο το δέντρο.

Στο είχα ξαναπει,αλλά δύσκολο να το θυμάσαι. Δεν μου άρεσαν τα Χριστούγεννα! Ω ναιιι. Πρώτα η κόρη μου,και μετά εσύ/εσείς,με κάνατε να τα λατρέψω. Αυτό το θεματακι με αναζωογονουσε.

Το θυμάμαι, πως ήσουν άπιστο ξωτικό!!!! χιχιχιχι!
Καλώς ήρθες αγαπημένο μου!!!!

Και τώρα έγινες πιστό ξωτικό, όπως είμαστε και εμείς και δεν βλέπεις την ώρα να γιορτάσεις, μαζί με τις κορούλες σου! Μα 3 μικρή μου ηρωίδα?! Να τις χαίρεσαι και να τις καμαρώνεις ΓΕΡΕΣ!

Να σου ζήσει και η 3η αγγελίνα σου!

Μείνε μαζί μας, ταξίδεψε μεσα από τις γλυκές εικονες και συζητήσεις και γράφε μου όπου εχεις όρεξη! Σε περιμένω!

Σε φιλω γλυκά γλυκά!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένα  μου ξωτικά, καλησπέρα!

Δεν είμαι μόνο υπέροχο να ταξιδεύουμε με τις εικόνες που θα ποσταρουμε {κάτι που αγαπάμε όλες!} αλλά καλό θα ειναι, σιγά-σιγά, να ξεκινήσουμε να οργανωνομαστε.

Η οργάνωση πάντα μου φέρνει ηρεμία, καλύτερο αποτέλεσμα αλλά και οικονομία!

Εκτυπώστε λοιπόν ή δημιουργήστε, μία λίστα, με τους αποδέκτες των δώρων, ώστε να προετοιμαστείτε καλύτερα.

Πολλες από εσάς {όπως διαπίστωσα τα περασμένα χρονια}, κάνετε από πολύ νωρίτερα τις αγορές σας, ηλεκτρονικά και εξοικονομείτε αρκετά χρήματα! Σπουδαία!

Επισης, για όσες αγαπούν {όπως εγώ} τα "σύνθετα" δωράκια {π.χ. μία κούπα για καφέ και μία ποικιλία καφέ, σε μια προσεγμένη σακουλίτσα}, θα μπορέσουν έτσι, να οργανώσουν καλύτερα τις αγορές τους και φυσικά, να μην ξεχάσουν κανέναν {νονούς, δασκάλους, φίλους, συγγενείς}!

Οργανωθείτε λοιπόν, αγαπημένα ξωτικά!

list.jpg

Σας φιλώ γλυκά και περιμένω τα μηνυματά σας!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...