Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πονάκια ,τσιμπηματα, σφιξιμο χαμηλά στην κοιλιά μετά από ελεύθερη επαφή


melina92

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου καλησπέρα! Σας παρακολουθώ αρκετές μέρες..θέλω τα φώτα σας..! Λοιπόν, έχω κύκλο 28 ημερών.. την 15η (ημέρα ωορηξίας) και 16 (γόνιμη μέρα) δηλαδή 24 και 25 Σεπτεμβρίου ήρθα για πρώτη φορά σε ελεύθερη επαφή με τον άντρα μου... είναι να αδιαθετήσω στις 8 Οκτωμβρίου αφού για τον Σεπτέμβριο αδιαθέτησα στισ 10. Ήθελα να σας ρωτήσω...εδώ και δύο μέρεσ με σουβλάει χαμηλά αριστερα και δεξια στην κοιλιά και σήμερα με ποναει κάτω χαμηλά στην κοιλιά σαν πόνους περιόδου...  επίσης με σουβλάει πολύ και η μέση μου και δεν έχω όρεξη να φάω..Λέτε να έμεινα έγκυος?  και πότε καταλαβαίνεις τα πρώτα συμπτώματα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειναι παρα πολυ νωρις να ξερεις αν εμεινες εγκυος.το καλο ειναι οτι πιασατε τις γονιμες.τα συμπτωματα ειναι ιδια με τις περιοδου.μονο η καθυστερηση ειναι κτ σιγουρο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...