Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουνίου 2018


Recommended Posts

Και γω έχω μεινει κοριτσιααα!!!  26/6 τελευταια ημερομηνια.. η κοιλια τουρλα ,  τα ποδια πρισμενα σαν τον Χαλκ εχω γινει...  Ανυπομονω μηπως και γινει καμια εκπληξη νωριτερα!!! Γενικα ανυπομονω παντως! Να σας ζησουν οσες γεννησατε!!! Με το καλο εμεις που μειναμε!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 ώρες πρίν, KarMar84 είπε:

1)fani_ 16/05/18 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

2)Aggeliki22 31/05/18  3920kg ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

3)aspa80  Π.Η.Τ.  4-6-2018    ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

4)Farmakotriftena 19/05/18  3250kg ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

5)annaefin 2/6/18  3080kg-53cm ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!

6)evaki_ 1/6/18  4080kg ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

7)Chrimai  Π.Η.Τ.   11/06/18   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

8)katsif 6/6/18  2630kg ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

9)mamSof 23/05/18  3000kg ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

10)Melody90 23/05/18  3900kg ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

11)Lina27  Π.Η.Τ.   17-6-2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

12)Sunshine84 Π.Η.Τ. 17-6-2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!

13)J3nny Π.Η.Τ.  19-6-2018

14)Lia21   Π.Η.Τ.   10-6-2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

15)orianna Π.Η.Τ.   21-6-2018   ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

16)Diana.   Π.Η.Τ.   24-6-2018    ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

17)KarMar84   Π.Η.Τ.  25/06/18   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!

18)elena**  Π.Η.Τ.   30-6-2018   ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

19)iwanna24 03/06/18  3000kg ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

ΠΗΤ 26/6 ΑΓΟΡΙ!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

@Aggeliki22 σίγουρα ξεμπερδεύεις πιο γρήγορα,άσε που έχεις κ το κεφάλι σου ήσυχο ότι χόρτασε! Εγώ επειδή δεν έπαιρνε βάρος το βράδυ έδινα ξένο. Τώρα σε αυτό έχω δεν έχω γάλα λέω το βράδυ αν ξυπνάει να δίνω ξένο κατευθείαν!

@Farmakotriftena μου δίνεις κουράγιο! Ραχιαια σου έκαναν?

Κορίτσια μην αγχώνεστε με τον ικτερο!! Μετράτε 6 βρεγμένες πάνες και θα πέσει σιγά σιγά! Παρατηρήστε κ τα μωράκια σας το χρωματακι τους και θα δείτε μέρα τη μέρα θα φαίνεται πιο ροδαλο! Βάλτε τα κ λίγο στον ήλιο και όλα καλά!


ynwZp3.png nwg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Korina12 είπε:

Και γω έχω μεινει κοριτσιααα!!!  26/6 τελευταια ημερομηνια.. η κοιλια τουρλα ,  τα ποδια πρισμενα σαν τον Χαλκ εχω γινει...  Ανυπομονω μηπως και γινει καμια εκπληξη νωριτερα!!! Γενικα ανυπομονω παντως! Να σας ζησουν οσες γεννησατε!!! Με το καλο εμεις που μειναμε!

Υπομονη κοριτσι ....τι να κανεις.....και εμεις που γεννησαμε ...εχουμε αλλα ζορια...χαχχαχαχαχα ...αντε με το καλο ...συντομα ...

πρίν από 49 λεπτά , Diana. είπε:

@Aggeliki22 σίγουρα ξεμπερδεύεις πιο γρήγορα,άσε που έχεις κ το κεφάλι σου ήσυχο ότι χόρτασε! Εγώ επειδή δεν έπαιρνε βάρος το βράδυ έδινα ξένο. Τώρα σε αυτό έχω δεν έχω γάλα λέω το βράδυ αν ξυπνάει να δίνω ξένο κατευθείαν!

@Farmakotriftena μου δίνεις κουράγιο! Ραχιαια σου έκαναν?

Κορίτσια μην αγχώνεστε με τον ικτερο!! Μετράτε 6 βρεγμένες πάνες και θα πέσει σιγά σιγά! Παρατηρήστε κ τα μωράκια σας το χρωματακι τους και θα δείτε μέρα τη μέρα θα φαίνεται πιο ροδαλο! Βάλτε τα κ λίγο στον ήλιο και όλα καλά!

Επειδη το πρωτο μ δν περασε ετσι δν γνωριζω γενικα τι ειναι βασικα τι ηταν ..τωρα μαθαινω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1)fani_ 16/05/18 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

2)Aggeliki22 31/05/18  3920kg ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

3)aspa80  Π.Η.Τ.  4-6-2018    ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

4)Farmakotriftena 19/05/18  3250kg ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

5)annaefin 2/6/18  3080kg-53cm ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

6)evaki_ 1/6/18  4080kg ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

7)Chrimai  Π.Η.Τ.   11/06/18   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

8)katsif    Π.Η.Τ.    13-6-2018 

9)mamSof 23/05/18  3000kg ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

10)Melody90 23/05/18  3900kg ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

11)Lina27  Π.Η.Τ.   17-6-2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

12)Sunshine84 Π.Η.Τ. 17-6-2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!

13)J3nny Π.Η.Τ.  19-6-2018

14)Lia21   Π.Η.Τ.   10-6-2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

15)orianna Π.Η.Τ.   21-6-2018   ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

16)Diana.   Π.Η.Τ.   24-6-2018    ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

17)KarMar84   Π.Η.Τ.  25/06/18   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!

18)Korina12    Π.Η.Τ.   26/06/18    ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

19)elena**  Π.Η.Τ.   30-6-2018   ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

20)iwanna24 03/06/18  3000kg ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 


Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aggeliki22 είπε:

Μαλιστα ...εμας δν μας κρατησαν ..ειμαστε σπιτι ...τωρα θα δουμε ...δν ειναι κατι ανησυχιτικο εε?? 

Ξερω γω....πολλα μωρα εχουν..

Παρατηρησε μην ειναι νωχελικο τελειως...να τρωει..και τετοια!


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Diana. είπε:

@Aggeliki22 σίγουρα ξεμπερδεύεις πιο γρήγορα,άσε που έχεις κ το κεφάλι σου ήσυχο ότι χόρτασε! Εγώ επειδή δεν έπαιρνε βάρος το βράδυ έδινα ξένο. Τώρα σε αυτό έχω δεν έχω γάλα λέω το βράδυ αν ξυπνάει να δίνω ξένο κατευθείαν!

@Farmakotriftena μου δίνεις κουράγιο! Ραχιαια σου έκαναν?

Κορίτσια μην αγχώνεστε με τον ικτερο!! Μετράτε 6 βρεγμένες πάνες και θα πέσει σιγά σιγά! Παρατηρήστε κ τα μωράκια σας το χρωματακι τους και θα δείτε μέρα τη μέρα θα φαίνεται πιο ροδαλο! Βάλτε τα κ λίγο στον ήλιο και όλα καλά!

Κι εγώ τα βράδια ξένο δίνω αλλά πάλι στα 40' ξυπνάει.. . Δράμα!

Έκανα επισκληριδιο!

πρίν από 8 λεπτά , iwanna24 είπε:

Ξερω γω....πολλα μωρα εχουν..

Παρατηρησε μην ειναι νωχελικο τελειως...να τρωει..και τετοια!

Ναι ο ικτερος θέλει καλή σίτιση.  Γιατί αποβάλλεται με τα τσισα και τα κακα 

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Κι εγώ τα βράδια ξένο δίνω αλλά πάλι στα 40' ξυπνάει.. . Δράμα!

Έκανα επισκληριδιο!

Ναι ο ικτερος θέλει καλή σίτιση.  Γιατί αποβάλλεται με τα τσισα και τα κακα 

Εμενα παλι μονο κοιματε ....αλλα τις εδωσα ξενο..γτ ειναι ασχημα η πληγες στο στηθος μ ...αλλα απο υπνο προς το παρον κοιματε αρκετα ...τρωει..αλλα σμρ ενοικιασα θηλαστρο ωστε να τις δινω το δικο μ γαλα και οχι ξενο ...αλλα φοβαμαι μην αποκτησω και αλλο γαλα ..ειδη εχω αρκετο...

Να ρωτησω οσες γεννησατε ..ποσο ημερων πηγαν τα μωρα σας ...εμεις σμρ γιναμε 6 ημερων ...χαχαχαχαχ ...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 ώρες πρίν, Aggeliki22 είπε:

Εμενα παλι μονο κοιματε ....αλλα τις εδωσα ξενο..γτ ειναι ασχημα η πληγες στο στηθος μ ...αλλα απο υπνο προς το παρον κοιματε αρκετα ...τρωει..αλλα σμρ ενοικιασα θηλαστρο ωστε να τις δινω το δικο μ γαλα και οχι ξενο ...αλλα φοβαμαι μην αποκτησω και αλλο γαλα ..ειδη εχω αρκετο...

Να ρωτησω οσες γεννησατε ..ποσο ημερων πηγαν τα μωρα σας ...εμεις σμρ γιναμε 6 ημερων ...χαχαχαχαχ ...

Πρόσεχε μόνο μην κάνεις μαστιτιδα.  Αν έχεις πολύ πρόσεχε.

...Αν το νιώθεις πρησμένο  και σκληρό  (για το στήθος μιλάω ε;;; χαχα) Πρέπει να το αποσυμφορεις έστω και με θήλαστρο. 

Εμείς σημερα γιναμε 19 ημερών!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Πρόσεχε μόνο μην κάνεις μαστιτιδα.  Αν έχεις πολύ πρόσεχε.

...Αν το νιώθεις πρησμένο  και σκληρό  (για το στήθος μιλάω ε;;; χαχα) Πρέπει να το αποσυμφορεις έστω και με θήλαστρο. 

Εμείς σημερα γιναμε 19 ημερών!!!

Πω πω πως περασε ρε συ ο καιρος;;;

Ποτε μου ελεγες θα γεννησω.

Εν τελει περναει...αφου γεννησεις:smile:

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Diana. είπε:

Θα στρώσει μωρέ....! Κουράγιο όλες οι μανούλες με τα ξενύχτια! Στο δίμηνο θα είστε μια χαρά!

Κοριτσι τωρα να σε δω με τον γιο! Έτσι έλεγα κι εγώ πριν κάνω το 2ο!! 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Πρόσεχε μόνο μην κάνεις μαστιτιδα.  Αν έχεις πολύ πρόσεχε.

...Αν το νιώθεις πρησμένο  και σκληρό  (για το στήθος μιλάω ε;;; χαχα) Πρέπει να το αποσυμφορεις έστω και με θήλαστρο. 

Εμείς σημερα γιναμε 19 ημερών!!!

Ποο πολυ δυσκολο ο θηλασμος ...εχω αρκετο γαλα ...απο γαλα οσο δν παει ..για αυτο πηρα το θηλαστρο..αλλα μ ειπαν να προσεχω μην αποκτησω και αλλο ..αμαν ...ξενο και παλι ξενο χαχαχχα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...