Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουνίου 2018


Recommended Posts

12 ώρες πρίν, Nansy29 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!τι κάνετε;όλα καλά; εμείς πήγαμε σήμερα για υπέρηχο, το έμβρυο αναπτύσσεται κανονικά είναι 3 εκατοστά αλλά

οι παλμοί του μας είπε ο γιατρός είναι ελάχιστα πιο κάτω από το φυσιολογικό (146 παλμοι) για την εβδομάδα που είμαι (είμαι 10 εβδομάδων ακριβώς).

αυτο βέβαια μπορεί να μην σημαίνει τίποτα μας είπε..αλλά θα θέλαμε να ήταν παραπάνω..

εσείς πόσους χτύπους είχατε στον τελευταίο υπέρηχο;; και οι κοπέλες που έχουν κι άλλα παιδάκια θυμάστε πόσους χτύπους είχατε σε προηγούμενες

εγκυμοσύνες;; για κάποιο λόγο δεν μπορούμε με τίποτα να πιστέψουμε ότι δεν θα πάει καλά για τέταρτη φορά αλλά ψιλοαγχωθήκαμε..

στις 17 Νοέμβρη κανονίσαμε αυχενική..

Γεια σου κοριτσι μου!!! Ουτε εγω μπορω να σε βοηθησω,  γιατι και ργω ειμαι στο πρωτο μωρακι μ και ακομα δεν εχω παει για πρωτο υπερηχο φαντασου...  Ποσο σου πε ο γιατρος οτι πρεπει να ειναι??? Νομιζα γυρω στους 140 - 150 οτι θελουμε να ειναι... 

Μη μου αγχωνεσαι ομως προκαταβολικα... Αγχωνεις και τ μωρακι σ...  Ολα καλα θα πανε,  εχε θετικη σκεψη!!!  :)

9 ώρες πρίν, KarMar84 είπε:

Γειά σου κορίτσι μου, δεν μπορώ να σε βοηθήσω πολύ γτ εμείς ακουσαμε σήμερα καρδιά στην 6η εβδομάδα με 123 παλμους αλλά δεν ξέρω στην εβδομάδα σου πόσο πρέπει να είναι... Όλα καλά θα πάνε! 

6η εβδομαδα και ακουσες και καρδια??? Νομιζα την 7η -  8η ακουμε!!! Αρα εχω ελπιδες την Τριτη που θα παω να ακουσω και εγω!!!!! Θα ειμαι 6+3!!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Γεια σου κοριτσι μου!!! Ουτε εγω μπορω να σε βοηθησω,  γιατι και ργω ειμαι στο πρωτο μωρακι μ και ακομα δεν εχω παει για πρωτο υπερηχο φαντασου...  Ποσο σου πε ο γιατρος οτι πρεπει να ειναι??? Νομιζα γυρω στους 140 - 150 οτι θελουμε να ειναι... 

Μη μου αγχωνεσαι ομως προκαταβολικα... Αγχωνεις και τ μωρακι σ...  Ολα καλα θα πανε,  εχε θετικη σκεψη!!!  :)

6η εβδομαδα και ακουσες και καρδια??? Νομιζα την 7η -  8η ακουμε!!! Αρα εχω ελπιδες την Τριτη που θα παω να ακουσω και εγω!!!!! Θα ειμαι 6+3!!!! :)

Ναι και εγώ έτσι νόμιζα να σου πω την αλήθεια αλλά μου είχε πει και μια φίλη μου ότι άκουσε στην 6η όμως αν δεν ακούσεις μην αγχωθεις, όλοι δίνουν περιθώριο μέχρι και 8η απ ότι ξέρω :)


Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολύ κοριτσια!!anemoni1989 κι εγω αυτό νομιζα αλλά μας είπε για την εβδομάδα που είμαστε είναι κανονικά πανω απο 160..πιο νωρίς η πιο αργά στην εγκυμοσυνη το 145 είναι μια χαρά..δεν μου φαίνεται παντως και καμιά φοβερή διαφορά..σου εύχομαι όλα καλά να πάνε την τριτη!θα περιμένουμε νέα σου.λογικα θα ακούσεις καρδια αλλά εξαρταται..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nansy29 είπε:

Ευχαριστω πολύ κοριτσια!!anemoni1989 κι εγω αυτό νομιζα αλλά μας είπε για την εβδομάδα που είμαστε είναι κανονικά πανω απο 160..πιο νωρίς η πιο αργά στην εγκυμοσυνη το 145 είναι μια χαρά..δεν μου φαίνεται παντως και καμιά φοβερή διαφορά..σου εύχομαι όλα καλά να πάνε την τριτη!θα περιμένουμε νέα σου.λογικα θα ακούσεις καρδια αλλά εξαρταται..

 

1 ώρα πρίν, KarMar84 είπε:

Ναι και εγώ έτσι νόμιζα να σου πω την αλήθεια αλλά μου είχε πει και μια φίλη μου ότι άκουσε στην 6η όμως αν δεν ακούσεις μην αγχωθεις, όλοι δίνουν περιθώριο μέχρι και 8η απ ότι ξέρω :)

Εμενα κοριτσια μαλλον επαιξε καθυστερημενη συλληψη (ειχα αρχικα πολυ χαμηλη χοριακη,  η οποια ευτυχως οχι απλως διπλασιαζοταν, αλλα τετραπλασιαζοταν καθε φορα!!!),  οποτε λεω να κραταω μικρο καλαθι και να μην αναμενω να ακουσω καρδουλα!!! Μου αρκεί  να δω πως κατι θα υπαρχει εκει μεσα!!! :):):)

(βέβαια αν ακουσουμε θα ναι μια ευχαριστη εκπληξη!!!) 

Οσο για τις σφυξεις @Nansy29 μου,  ουτε εγω νομιζω πως ειναι καμια τρελη αποκλιση... Θα τ δειτε ξανα την επομενη φορα... Απλα οι γιατροι για να μη βρεθουν προ εκπληξεως,  ειναι πιο φειδωλοι στα λογια τους (προφανως,  σ λεει καλυτερα να χαρει αν ολα πανε καλα ενω της τα χω παρουσιασει σκουρα,  παρα να πω πως ολα ειναι τελεια και να τρεχω να μαζεψω τα ασυμμαζευτα αν κατι παει στραβα 1/1000). Και εμενα στην αρχη με τις χοριακες ηταν πολυ συγκρατημενος και μ λεγε πως δεν ηξερε αν θα εξελισσοταν καλα κλπ (ξεκινησα με 42 την 4η μερα καθυστερησης,  η οποια μετα απο 3 μερες εφτασε στο 173 και μετα απο 4 μερες παλι πηγε στο 1369). Μονο στην τελευταια μ ειπε πως μαλλον πρόκειται για καθυστερημενη συλληψη και να παω να με δει! 

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλή σας μέρα...

Εξαφανίστηκα αρκετό καιρό από το νήμα αλλά έγιναν αρκετά.... Βρήκα τελικά γιατρό στο Έλενα και κάναμε ένα πρώτο ραντεβού μαζί του στο οποίο μας έγραψε την αυχενική και μας είπε ότι θα μας ξαναδεί όταν θα έχουμε τα αποτελέσματα.

Είχαμε ήδη κλείσει ένα ραντεβού για υπέρηχο, που ήταν την εβδομάδα που μας πέρασε, με τον ιδιώτη γιατρό που με παρακολουθούσε μέχρι τότε και εκεί είδαμε ότι το έμβρυό μας είχε σταματήσει να αναπτύσσετε 2 - 3 μέρες πριν τον υπέρηχο. Κατάφερε να κλείσει τις 9 εβδομάδες και μας άφησε. 

Ήθελα να σας γράψω περισσότερο για να σας μεταφέρω την ευγνωμοσύνη μου για αυτό που έζησα αυτές τις 9 εβδομάδες και αυτό θα προσπαθήσω να κρατήσω όσο πιο ζωντανό γίνετε μέσα μου. Οι προσπάθειές μας θα συνεχιστούν όσο μπορούμε (ψυχικά, οικονομικά και χρονικά) και ευχηθείτε μου να με ξαναδείτε σε κάποιο μελλοντικό νήμα για καινούριες μανούλες.

Εύχομαι να έχετε όλες σας ομαλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες και να είστε γερές και δυνατές σε οποιαδήποτε μικρή ή μεγαλύτερη δυσκολία σας εμφανιστεί.

 

Το καινούριο πινακάκι για τον Ιούνιο του 2018

Τ.Ε.Ρ: 25/08/17      Π.Η.Τ: 01/06/18    ---->    Nansy29

Τ.Ε.Ρ: 27/08/17      Π.Η.Τ: 03/06/18    ---->    fani

Τ.Ε.Ρ: 01/09/17      Π.Η.Τ: 08/06/18    ---->    Farmakotriftena

Τ.Ε.Ρ: 01/09/17      Π.Η.Τ: 08/06/18    ---->    Sissy21

Τ.Ε.Ρ: 04/09/17      Π.Η.Τ: 11/06/18    ---->    Chrimai

Τ.Ε.Ρ: 09/09/17      Π.Η.Τ: 16/06/18    ---->    Stracciatella

Τ.Ε.Ρ: 13/09/17      Π.Η.Τ: 20/06/18    ---->    KarMar84

Τ.Ε.Ρ: 14/09/17      Π.Η.Τ: 21/06/18    ---->    orianna

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Tzimpi είπε:

Κορίτσια καλή σας μέρα...

Εξαφανίστηκα αρκετό καιρό από το νήμα αλλά έγιναν αρκετά.... Βρήκα τελικά γιατρό στο Έλενα και κάναμε ένα πρώτο ραντεβού μαζί του στο οποίο μας έγραψε την αυχενική και μας είπε ότι θα μας ξαναδεί όταν θα έχουμε τα αποτελέσματα.

Είχαμε ήδη κλείσει ένα ραντεβού για υπέρηχο, που ήταν την εβδομάδα που μας πέρασε, με τον ιδιώτη γιατρό που με παρακολουθούσε μέχρι τότε και εκεί είδαμε ότι το έμβρυό μας είχε σταματήσει να αναπτύσσετε 2 - 3 μέρες πριν τον υπέρηχο. Κατάφερε να κλείσει τις 9 εβδομάδες και μας άφησε. 

Ήθελα να σας γράψω περισσότερο για να σας μεταφέρω την ευγνωμοσύνη μου για αυτό που έζησα αυτές τις 9 εβδομάδες και αυτό θα προσπαθήσω να κρατήσω όσο πιο ζωντανό γίνετε μέσα μου. Οι προσπάθειές μας θα συνεχιστούν όσο μπορούμε (ψυχικά, οικονομικά και χρονικά) και ευχηθείτε μου να με ξαναδείτε σε κάποιο μελλοντικό νήμα για καινούριες μανούλες.

Εύχομαι να έχετε όλες σας ομαλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες και να είστε γερές και δυνατές σε οποιαδήποτε μικρή ή μεγαλύτερη δυσκολία σας εμφανιστεί.

 

Το καινούριο πινακάκι για τον Ιούνιο του 2018

Τ.Ε.Ρ: 25/08/17      Π.Η.Τ: 01/06/18    ---->    Nansy29

Τ.Ε.Ρ: 27/08/17      Π.Η.Τ: 03/06/18    ---->    fani

Τ.Ε.Ρ: 01/09/17      Π.Η.Τ: 08/06/18    ---->    Farmakotriftena

Τ.Ε.Ρ: 01/09/17      Π.Η.Τ: 08/06/18    ---->    Sissy21

Τ.Ε.Ρ: 04/09/17      Π.Η.Τ: 11/06/18    ---->    Chrimai

Τ.Ε.Ρ: 09/09/17      Π.Η.Τ: 16/06/18    ---->    Stracciatella

Τ.Ε.Ρ: 13/09/17      Π.Η.Τ: 20/06/18    ---->    KarMar84

Τ.Ε.Ρ: 14/09/17      Π.Η.Τ: 21/06/18    ---->    orianna

Κορίτσι μου λυπαμαι παρα πολυ..ξερω καλά πως δεν υπάρχουν λόγια σε αυτή την περίπτωση που να μπορουν να σε παρηγορησουν..ξερω πως ποναει.ειναι μια δύσκολη στιγμή τώρα..αλλα θα δεις ότι με τον καιρό θα νιώσεις πιο καλά.προσπαθησε να ηρεμήσεις για ένα διαστημα και να κάνεις ευχάριστα πράγματα για τον εαυτό σου.και σου ευχομαι σε λίγους μήνες να εισαι πάλι εγκυος και να πάνε όλα τέλεια την επομενη φορά!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Tzimpi είπε:

Κορίτσια καλή σας μέρα...

Εξαφανίστηκα αρκετό καιρό από το νήμα αλλά έγιναν αρκετά.... Βρήκα τελικά γιατρό στο Έλενα και κάναμε ένα πρώτο ραντεβού μαζί του στο οποίο μας έγραψε την αυχενική και μας είπε ότι θα μας ξαναδεί όταν θα έχουμε τα αποτελέσματα.

Είχαμε ήδη κλείσει ένα ραντεβού για υπέρηχο, που ήταν την εβδομάδα που μας πέρασε, με τον ιδιώτη γιατρό που με παρακολουθούσε μέχρι τότε και εκεί είδαμε ότι το έμβρυό μας είχε σταματήσει να αναπτύσσετε 2 - 3 μέρες πριν τον υπέρηχο. Κατάφερε να κλείσει τις 9 εβδομάδες και μας άφησε. 

Ήθελα να σας γράψω περισσότερο για να σας μεταφέρω την ευγνωμοσύνη μου για αυτό που έζησα αυτές τις 9 εβδομάδες και αυτό θα προσπαθήσω να κρατήσω όσο πιο ζωντανό γίνετε μέσα μου. Οι προσπάθειές μας θα συνεχιστούν όσο μπορούμε (ψυχικά, οικονομικά και χρονικά) και ευχηθείτε μου να με ξαναδείτε σε κάποιο μελλοντικό νήμα για καινούριες μανούλες.

Εύχομαι να έχετε όλες σας ομαλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες και να είστε γερές και δυνατές σε οποιαδήποτε μικρή ή μεγαλύτερη δυσκολία σας εμφανιστεί.

 

Το καινούριο πινακάκι για τον Ιούνιο του 2018

Τ.Ε.Ρ: 25/08/17      Π.Η.Τ: 01/06/18    ---->    Nansy29

Τ.Ε.Ρ: 27/08/17      Π.Η.Τ: 03/06/18    ---->    fani

Τ.Ε.Ρ: 01/09/17      Π.Η.Τ: 08/06/18    ---->    Farmakotriftena

Τ.Ε.Ρ: 01/09/17      Π.Η.Τ: 08/06/18    ---->    Sissy21

Τ.Ε.Ρ: 04/09/17      Π.Η.Τ: 11/06/18    ---->    Chrimai

Τ.Ε.Ρ: 09/09/17      Π.Η.Τ: 16/06/18    ---->    Stracciatella

Τ.Ε.Ρ: 13/09/17      Π.Η.Τ: 20/06/18    ---->    KarMar84

Τ.Ε.Ρ: 14/09/17      Π.Η.Τ: 21/06/18    ---->    orianna

Κοπελα μου λυπαμαι παρα πολυ για την απωλεια σου... Ειναι τρομερο... Θρηνησε και ξεσπασε και οταν με το καλο αισθανθεις ετοιμη και εσυ και ο αντρουλης σου,  ξεκινατε καινουριες προσπαθειες... Δεν θα σκυ πω πως θα το ξεπερασεις... Δε νομιζω πως κατι τετοιο ειναι εφικτο αλλωστε... Θα σου πω ομως πως θα μαθεις να πορευεσαι παραλληλα με αυτη την απωλεια και πως ειμαι σιγουρη πως συντομα ενα αλλο μωρακι θα ρθει να σας παρηγορησει... Καλη δυναμη ευχομαι και να μην το βαλετε κατω με τον αντρα σου! Θρηνος,  κλαμα,  ξεσπασμα,  αλλά στο τέλος το κεφαλι ψηλα!!! Καλο απογευμα! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σύννεφα στον καφενέ μας...

Aχ βρε Tzimpi μου λυπάμαι πολύ.

Εύχομαι να ξαναμείνεις σύντομα έγκυος και να πάει καλά αυτή τη φορά....

Μου έχει σύμβεί... όπως και σε πολλές... και είναι απαίσιο. Δεν το ξεχνάς...το παίρνεις μαζί σου και προχωράς. Πάντα θυμάσαι το σποράκι που έχασες.

Κι εγώ είχα ακούσει καρδιά και μάλιστα 2 φορές και στη 10η εβδομαδα ανακαλύψαμε ότι είχε σταματήσει η ανάπτυξη κάποιες μέρες πριν....έκανα απόξεση...

και κάποιες εξετάσεις....θρομβοφιλίας και καρυότυπο....τελικά ήταν τυχαίο γεγονός....χρωμοσωματική ανωμαλία....

μου συνέβει μετά τη πρώτη εγκυμοσύνη...έκτοτε έκανα άλλα 2 παιδάκια..και τώρα είμαι έγκυος για 5η φορα (μαζί με την εγκυμοσύνη που απέβαλα).

 

Κι εμένα με χουν ζώσει τα φίδια....η παντελής απουσία συμπτωμάτων με ανησυχεί....ειδικά στα γυναικολόγικα δεν νιώθω τίποτα να μεγαλώνει εκεί μέσα...καμιά

ενόχληση....νιώθω τη κοιλία μου άδεια...

ή που κάτι δεν πάει καλά ή που έχουν ξεχειλώσει όλα εκεί μέσα από τις πολλές εγκυμοσύνες....αύριο θα παώ για υπέρηχο....

 

Για παλμούς νομίζω πάνω από 150 μέχρι και 180 σε αυτές τις εβδομάδες 7η με 9η...κοντά είστε νανσυ...

λίγη υπομονή ακόμα......πλησιάζουν οι αυχενικές ....

 

Εγώ έκανα υπέρηχο 6+1 και ακούσαμε καρδιά με 139 παλμούς (αν διαβάζω καλά τον υπέρηχο)...ήξερα όμως ότι είχε γίνει νωρίς η σύλληψη ...9η μέρα του κύκλου....γι αυτό και ακούσαμε καρδιά τόσο νωρίς....

αύριο θα είμαι 9+1.......φούλ στην αγωνία θα πάω......όπως κάθε φόρα σε κάθε εγκυμοσύνη....τι άγχος κι αυτό.....μετά την κρυάδα της αποβολής σε κάθε υπέρηχο μπαίνω

με φούλ ταχυκαρδία από αγωνία.......μέχρι το τέλος...

 

 

  • Μου αρέσει 1

Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα και απο εμενα! Να σας πω το θεμα μου αν ξερετε να με βοηθησετε γιατι εχω φρικαρει! Τελευταια περιοδο 29/9 (πρωτη μερα λιγες σταγονες) κυκλος συνηθως 28-32. Εδω και εναν χρονο προσπαθουμε για παιδακι και ο κυκλος μου εχει τρελαθει.  Λοιπον σαββατο 4/11 με καθυστερηση 6 ημερων 2 τεστ θετικα!!!! Μεγαλη χαρα μετα απο τοοοσες απογοητευσεις. Και στο θεμα μου τωρα. Σημερα εκανα χοριακη 2285. Αν υποθεσουμε οτι ειμαι στην 5η εβδομαδα ειναι καλη η τιμη?? Γιατι διαβαζω στο ιντερνετ κατι νουμερα και εχω τρελαθει!

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, MELINASP είπε:

Κοριτσια καλησπερα και απο εμενα! Να σας πω το θεμα μου αν ξερετε να με βοηθησετε γιατι εχω φρικαρει! Τελευταια περιοδο 29/9 (πρωτη μερα λιγες σταγονες) κυκλος συνηθως 28-32. Εδω και εναν χρονο προσπαθουμε για παιδακι και ο κυκλος μου εχει τρελαθει.  Λοιπον σαββατο 4/11 με καθυστερηση 6 ημερων 2 τεστ θετικα!!!! Μεγαλη χαρα μετα απο τοοοσες απογοητευσεις. Και στο θεμα μου τωρα. Σημερα εκανα χοριακη 2285. Αν υποθεσουμε οτι ειμαι στην 5η εβδομαδα ειναι καλη η τιμη?? Γιατι διαβαζω στο ιντερνετ κατι νουμερα και εχω τρελαθει!

 

Κλείσε για υπερηχο. Μ αυτήν την τιμη χοριακης θα μπορέσετε να δείτε σακο κ λεκιθικο ασκο. Όταν δεν ξέρεις ακριβώς την ημερομηνία ωορρηξίας είναι ανωφελο να ψάχνεις νούμερα από χοριακες. Το εύρος των φυσιολογικών τιμών είναι μεγάλο.


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Tzimpi λυπάμαι πολύ για την απώλεια σου... Καλή δύναμη και μακάρι σύντομα να έχεις και πάλι ευχάριστα νέα! 

@chrimai πως πήγε ο υπερηχος;;; όλα καλά; 

@MELINASP καλώς ήρθες! Με το καλό! 

@anemoni1989 περιμενουμε και τα δικά σου νέα, σήμερα δεν είχες υπερηχο; 


Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου μολις γυρισα!!! Ειδαμε σακο και εμβρυικα στοιχεια και καααααααατι λιγο ακουσαμε και απο καρδια,  αλλα επειδη τωρα πηγαινε να ξεκινησει,  το μηχανημα το επιανε με μεγαλη δυσκολια... Βασει ΤΕΡ ειμαι 6+2 ενω ο σακος μου δειχνει 5+5,  οποτε προφανως επαιξε καθυστερημενη συλληψη και για αυτο μου ειπε ο γιατρος δεν ακουσαμε κατι και ειναι λογικο γιατι ειναι παρα πολυ νωρις... Επομενο ραντεβού σε 2 βδομαδουλες για να ακουσουμε επισημα και την καρδουλα!!!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

@MELINASP  με το καλό το μωράκι σου!!Μια χαρά μου φαίνεται η χοριακη σου!Ο γιατρός σου δεν σου ειπε;              @anemoni1989 μπραβο!!πολύ ευχάριστα νεα!Την επόμενη φορά θα ακούσεις κανονικά!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα μολις πηρα τα αποτελεσματα της δευτερης χοριακης. Η πρωτη ηταν δευτερα 2285 και η δευτερη σημερα 3364 εχει ανεβει μονο 45% σε 48 ωρες. Τι λετε εσεις;;;; εχω φρικαρει! Ο γιατρος μου ειπε να περιμενω να δω υπερηχο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...