Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Το Μπεμπέ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


κορίσται καλημέρα

καλή κυριακή!

πρέπει να οργανωθούμε... πότε θα ειμαστε στο καφε και πότε στο τσατ; εγω στο τσατ δυσκολέυομαι να μπω καθημερινά από το γραφείο. κολλάει ο υπο...

φιλάκια στα μουτράκια


Ένα παιδί που δεν τρώει κάποια στιγμή θα φάει. Ενα παιδί που τρώει δε θα σταματήσει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Αχχχχχχχχχ είμαι έτοιμη να τα παρατήσω :(

Δεν αντέχω άλλο! Το Σάββατο είχε έρθι η μαία για να δει γιατί με δαγκώνει η μικρή και μου είπε ότι δεν είναι σωστά τοποθετημένη στο στήθος!!!!!! :shock:

5 μηνών παιδί και πριν 1 μήνα ξέχασε να θηλάζει!!!!

Προσπαθήσαμε να τη βάλουμε σωστά και έγινε Ο χαμός..... κλάμαααα.

Τελικά κοιμήθηκε από την εξάνληση. Ξύπνησε μετά από 30 λεπτά και ξαναπροσπαθήσαμε. Στο αρίστερό με ενοχλούχε λίγο και στο δεξί ΟΚ.

Όταν όμως έφυγε η μαία τα πράγματα δεν ήταν τόσο καλά. Κάνει να φάει συνήθως πάνω από 30 λεπτά και κουράζομαι και έτσι τραβιέται προς τα έξω.

Εκτός όλων αυτών άρχισε τώρα να μου ξυπνάει και το βράδυ!!!! :confused:

Αυτή που από 2 μηνών κοιμότανε όλο το βράδυ - από 21:00 - 07:00!!!!

Μπάχαλο μου τα έχει κάνει και έχω χάσει το μπούσουλα. :cry:

Πείτε κάτι βρε κορίτσια, δεν ξέρω τί να κάνω...σκέφτομαι να σταματήσω και το θηλασμό.... ποιός εγώ που ήθελα με τόση μανία να τη θηλάσω 2 χρόνια τρομάρα μου, ούτε 6 μήνες δεν είμαι ικανή....


IxBZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...