Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

πολυ κοντο τραχηλο μεγαλη ανάγκη ζωνη Αγιας Ειρήνης


Recommended Posts

γεια σας,ειμαι στην 22 ευδωμαδα,εκανα χθες την β επιπέδου και μου ειπ;ν 0.93 cm ο τραχυλος,δύσκολα μου λεει ο γιατρός μου,με εστειλε στο πανεπιστήμιακό στη Λάρισα διότι εχουν μοναδα και φροντίδα για πρόωρο τοκετό,και σήμερα εχω ραντεβού το βράδυ με τον κύριο αλ.δαποντε,δεν ξερω τι θα γίνει,παιρνω 2 utrogestan 200mg,κάθομαι ξαπλα συκωνομαι για τουαλετα μονο,και για να ταξιδεψω για τον γιατρό καθώς μενω καρδιτσα,εχει καμιά κοπέλα την ζώνη της Αγ.Ειρήνης?εμαθα πως εαν στειλω γράμμα αργούν πολύ,ίσως κάποιος εαν ειναι Αθήνα κοντα να παει να μου παρει και να μου την στειλει?σας παρακαλώ εαν υπάρχει κάποιος,σας ευχαριστώ πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι εγινε κοριτσι μου; πηγες στο γιατρο; εχω κανει κ εγω περιδεση στην εβδομαδα σου κ γεννησα προωρα. Πηγαν ολα καλα. Η μικρη ειναι 2,5 χρ τωρα. Την ζωνη την εχω, πρεπει Να την βρω ομως. Δεν ξερω που ειναι. Θες να κοιταξω να στην στειλω η βρηκες;

Ευχομαι ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...