BettySt

Εμπειρία από σπερματέγχυση

Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , ZOIRITA20813 είπε:

κοριτσι μου καλο, οντως καλυτερα ειναι να ξεκινησετε σωστα κι ας σου παρει λιγο χρονο, ξερω ισως απογοητευτηκες γιατι η προσμονη ειναι δυσκολη αλλα καθε εμποδιο για καλο λενε!!!! 

@BettySt στειλε ρε κοριτσι μου λιγο μπεμπεδοσκονη μπας και κολλησουμε!!!! @happy! καθε φορα που σε διαβαζω γελαω να ξερες απο χαρα! ολα να σου πανε τελεια...στειλε κι εσυ μπεμπεδοσκονη... 

Σας στέλνω μπόλικη μπεμπεδοσκονη! Αντε όλες να κολλήσετε και σύντομα να λέτε για τις εγκυμοσυνες σας!

• Μου αρέσει 2
    • Ευχαριστώ 2

eaepp3.pngUFlDp2.png

Και απο εμενα κοριτσια ....μπολοκη διδυμομπεμπεδοσκονη.....μακαρι κοριτσακια μου να ερθουν θετικα τεστ και να γεμισουν οι αγκαλιες  μας μωρακια......δεν εχει σημασια ο τροπος.....σημασια εχει να ερθουν..και θα ερθουν θα δειτε!!!!

• Μου αρέσει 3
    • Ευχαριστώ 2

Διαφημίσεις

@Hope.M άντε πες μας νέα σου!!! Ανυπομονώ!! Σου ήρθε η ακατανόμαστη ή να αρχίσουμε τα συγχαρήκια;; :)) <3

On 18/9/2018 at 5:26 ΜΜ, eirinaki1981 είπε:

@Hope.M ξερω πως περνας δυσκολα!κρατα γερα!κανε ο.τι περνα απ το χερι σου να εισαι ψυχραιμη και δυνατη!ειναι μεγαλη δοκιμασια αλλα θα τα καταφερεις!θα το δεις,θα ερθει ο καιρος-που πιστευω οτι θα ναι συντομα-που θα γραψεις εδω τα ευχαριστα!!!!

εγω δεν τα καταφερα την πρωτη φορα,εμφανισα ηπια καταθλιψη με φοβιες και κρισεις πανικου,δεν εβγαινα απο το σπιτι.ειχα ιλιγγους καθημερινα σχεδον,δεν το χειριστηκα καλα!μην αφησεις τον εαυτο σου στιγμη να βυθιστει στις αρνητικες σκεψεις.Πιστευω πλεον οτι πολυ σπανια μενει καποια γυναικα χωρις παιδι στις μερες μας!Ξερω οτι οι γιατροι λενε οχι αγχος κτλ αλλα παλι μια αγωνια θα την εχουμε!καθε μηνα εχουμε μια κρυφη ελπιδα οτι μπορει να μεινουμε εγκυες!εξαλλου ο ανθρωπος τη θελει την ελπιδα!!πως θα πορευθουμε αλλωστε?

:grin::grin::lol:

@eirinaki1981 τελικά αποφάσισες αν θα κάνεις σπερματέγχυση; 

On 14/9/2018 at 1:23 ΜΜ, ZOIRITA20813 είπε:

καλημερα , εγω εδωσα 150 ευρω στο ΡΕΑ αλλα ηταν ολοι παρα πολυ καλοι μαζι μου ... δλδ εγω εκει θα ξαναπηγαινα. Αναφορικα με την αποτυχια σου , περα το οτι λυπαμαι πολυ γιατι ξερω τι σημαινει αυτο ,θα σου πω να παρεις τον χρονο σου και θα ανασυγκροτηθεις ! Οσον αφορα τα νουμερα της χοριακης ,κι εγω στην εξωσωματικη ειχα 3.4 αρνητικο μεν αλλα οχι μηδενικο. Εκλαιγα με μαυρο δακρυ γιατι νομιζα οτι πηγαινε να γινει η εμφυτευση αλλα τελικα δεν εγινε. Αυτο ισως με "αρρωστησε " περισσοτερο απο την αποτυχια. Τελικα μου ειπαν οτι δεν ισχυει αυτο που πιστευα και οτι λογω ορμονων υπαρχει περιπτωση να ανεβουν οι μοναδες της χοριακης κι ας ειναι αρνητικο 

κοριτσια αν αρχιζα τωρα τις προσπαθεις , δεν θα ξαναεκανα σπερματεγχυση ποτε , και το λεω εγω που εχω και μια αποτυχημενη εξωσωματικη... θεωρω οτι δεν υπαρχει λογος, το ποσοστο ειναι πολυ χαμηλο!  και η κλομιφαινη δεν ειναι καθολου αθωο χαπι, ιδιως αν το παιρνεις για καποιους μηνες...εγω δυστυχως το πηρα για πολλους μηνες γιατι δεν ειχα ψαχτει! Αν εκανα σπερματεγχυση θα ηταν μονο σ φυσικο κυκλο, χωρις φαρμακα και σιγουρα οχι πανω απο 3 φορες. Μετα βουρ για εξωσωματικη.

@Nektarinaki πως πας; σε ποσες μερες ερχεται η ακατανομαστη για να ξεκινησεις; @BettySt τι κανει το σπορακι σου;;;  @Hope.M  @Tatiana30 @kido @MelinaFo τι κανετε; 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Τελικά έκανα και εγώ στο ΡΕΑ, ήταν πολύ καλή η γιατρός, τελικά δεν έχω τπτ, όλα ανοιχτά! :) Πάλι καλά, το είχα ένα άγχος..

• Μου αρέσει 1

@favol κορίτσι μου και σε όλα τα κορίτσια σας στέλνω τις καλησπέρα μου.οχι δεν είχα κάτι ευτυχώς ακόμη.αν δε βγει ο μήνας δεν κάνω τίποτα...σηκώθηκα Κ πήρα τον άντρα μου να φύγουμε λίγες μέρες διακοπές να ξεφύγουμε.. το είχαμε ανάγκη... Αχ προσευχηθειτε κορίτσια μου να γίνει το θαύμα!!! Εύχομαι όλες να είστε Καλά! Θα σας ενημερώσω! Φιλιά πολλααααααα!!!!

• Μου αρέσει 1

20 ώρες πρίν, Hope.M είπε:

@favol κορίτσι μου και σε όλα τα κορίτσια σας στέλνω τις καλησπέρα μου.οχι δεν είχα κάτι ευτυχώς ακόμη.αν δε βγει ο μήνας δεν κάνω τίποτα...σηκώθηκα Κ πήρα τον άντρα μου να φύγουμε λίγες μέρες διακοπές να ξεφύγουμε.. το είχαμε ανάγκη... Αχ προσευχηθειτε κορίτσια μου να γίνει το θαύμα!!! Εύχομαι όλες να είστε Καλά! Θα σας ενημερώσω! Φιλιά πολλααααααα!!!!

ΑΑααααα!!!! τι τέλεια νέα!! @Hope.M μου έχουν περάσει 2 εβδομάδες και μία μέρα από την σπερματέγχυση!! Αν δεν έχεις αδιαθετίσει τότε δεν χρειάζεται να περιμένεις άλλο!! Συγχαρητήρια!!! Πήγαινε για χοριακή! Τι καλά!!!

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα