BettySt

Εμπειρία από σπερματέγχυση

Recommended Posts

Κοριτσιααααα μολις μπηκα σπιτιιιιι.λοιπον!εκανα την αυχενικη και ειναι ολα καλα βγηκαν και οι απαντησεις του αιματος και απο εκει ολα καλα.αυριο εχω ραντεβου με τον γυναικολογο μου για να τα δουμε μαζι και να δουμε αν χρειαζεται να κανω κατι.σας ευχαριστω παρα πολυ ρε κοριτσια.....πολυ αγωνια.....ειναι ομορφο να νιωθεις οτι καποιος σς ακουει και δεν σε μαλωνει που απλα αγχωνεσαι...σας ευχαριστω

• Μου αρέσει 6

Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, happy! είπε:

Κοριτσιααααα μολις μπηκα σπιτιιιιι.λοιπον!εκανα την αυχενικη και ειναι ολα καλα βγηκαν και οι απαντησεις του αιματος και απο εκει ολα καλα.αυριο εχω ραντεβου με τον γυναικολογο μου για να τα δουμε μαζι και να δουμε αν χρειαζεται να κανω κατι.σας ευχαριστω παρα πολυ ρε κοριτσια.....πολυ αγωνια.....ειναι ομορφο να νιωθεις οτι καποιος σς ακουει και δεν σε μαλωνει που απλα αγχωνεσαι...σας ευχαριστω

Τέλεια! Για φύλο δεν υπάρχει καμία υποψία? Είμαι ανυπομονη το ξέρω! 

1 hour ago, ZOIRITA20813 είπε:

@happy! ναιιιιιι! Τελεια!!! Αντε μπραβο να ηρεμησεις κοριτσι μου! Πότε θα δεις το φύλο τους; 

Το τικερακι σου δεν φαίνεται. Κάνε διάφορες δοκιμές μήπως και φανεί. Και γω προσπάθησα να το αλλάξω αλλά δεν... 

• Ευχαριστώ 1

CpFNp3.png

3 ώρες πρίν, ZOIRITA20813 είπε:

@Nektarinaki είπες στην νέα γιατρό σου όλο το ιστορικό σας; τι σε συμβούλεψε; είμαι σίγουρη ότι σου είπε να το προσπαθήσετε με το σπέρμα του αντρα σου! Όλα καλά θα πάνε αύριο... 

Εγώ έχω κάτι πονακια μια αριστερά μια δεξιά, φεύγουν έρχονται...ότι να ναι κοινώς! Αύριο επιστρέφω δουλειά,σήμερα που βγήκα λίγο έξω ζαλιστηκα από την ζέστη.

Θα δώσω τα φιλιά μου στα σποράκια μου, τους δίνει και ο μπαμπάς τους κάθε λίγο και λιγάκι! 

Ελα κοριτσι μουυυυ!ναι το ειπα ολο το ιστορικο μας!και μας συμβουλεψε και αυτη να κανουμε με το δικο μας..και εννοειται με το δικο μας θα κανουμεεε!!!τα πονακια ειναι καλο σημαδιιιιι!!!αντε να περασουνε οι μερες να μας πεις τα ευχαριστα!!

• Μου αρέσει 2

U8YRp3.png

Αγορακια μας ειπε αλλα δεν ειναι και 100% σιγουρο.....θα γεμισει το σπιτι τσουτσουνακιααααα

Αντε κοριτσακια μου βουυυυρ για νυφεεεες

• Μου αρέσει 4
    • Χαχα 2

Διαφημίσεις

πρίν από 31 λεπτά , happy! είπε:

Αγορακια μας ειπε αλλα δεν ειναι και 100% σιγουρο.....θα γεμισει το σπιτι τσουτσουνακιααααα

Αντε κοριτσακια μου βουυυυρ για νυφεεεες

Μισό μπορεί να ψήνω εγώ τώρα τις νύφες....υπομονή!!!! Χαχαχα 

• Μου αρέσει 1

6 ώρες πρίν, happy! είπε:

Τελεια! !!! Θα απολαύσες τα μπεμπακια, ε; Μόνο τέτοιες όμορφες στιγμές να περνάς! 

• Μου αρέσει 2
    • Ευχαριστώ 1

eaepp3.pngUFlDp2.png

On 11/7/2018 at 8:39 ΜΜ, Nektarinaki είπε:

Ελα κοριτσι μουυυυ!ναι το ειπα ολο το ιστορικο μας!και μας συμβουλεψε και αυτη να κανουμε με το δικο μας..και εννοειται με το δικο μας θα κανουμεεε!!!τα πονακια ειναι καλο σημαδιιιιι!!!αντε να περασουνε οι μερες να μας πεις τα ευχαριστα!!

Τελικά τι έγινε με την επιτροπη @Nektarinaki ;;;;;

• Μου αρέσει 1

Κοριτσάκια μου καλησπέρα! @Nektarinakiμου τι έγινε με την επιτροπή?! @ZOIRITA20813 πώς είσαι κοπέλα μου? Ελπίζω να ξεκουραζεσαι! @happy! Με το καλό τα αγόρια σου μαναράκι μου γλυκό!

Εμείς αναμονή για τις απαντήσεις την Τετάρτη που μας έρχεται οπότε και τελικά θα δώσουμε και το δείγμα για 2 έξτρα εξετάσεις που δεν καταφέραμε να συνεννοηθούμε σήμερα! Αντε να δούμε! 

• Μου αρέσει 2
    • Ευχαριστώ 1

Διαφημίσεις

1 hour ago, Nektarinaki είπε:

Καλημέρα κοριτσακιααααα τι κάνετε?? @Geo1981 @ZOIRITA20813 Καταθέσαμε όλα τα χαρτία και περιμένουμε την απόφαση την πεμπτη!!!άντε να δούμε!!!!

Με το καλό κορίτσι μου! Όλα καλά εύχομαι να πάνε! 

• Ευχαριστώ 1

καλημέρα κορίτσια μου ! 

@Geo1981 εχω γυρίσει στην δουλειά γιατί δεν γινόταν διαφορετικά, άσε που δεν περνάνε και οι ώρες.... ωστόσο χτες κοιμόμουν απο τις 18:30 ως τις 20:30 και μετά απο τις 22:30 μέχρι σήμερα στις 07:30. έλιωσα μιλάμε!  είναι και πολλά τα φάρμακα, μάλλον με επηρεάζουν... 

τα άλλα κορίτσια τι κάνουν; απο ότι κατάλαβα η ερχόμενη εβδομάδα είναι φουλ στις απαντήσεις για την καθεμια μας...όλα καλά να μας πάνε! 

• Μου αρέσει 2

1 hour ago, ZOIRITA20813 είπε:

καλημέρα κορίτσια μου ! 

@Geo1981 εχω γυρίσει στην δουλειά γιατί δεν γινόταν διαφορετικά, άσε που δεν περνάνε και οι ώρες.... ωστόσο χτες κοιμόμουν απο τις 18:30 ως τις 20:30 και μετά απο τις 22:30 μέχρι σήμερα στις 07:30. έλιωσα μιλάμε!  είναι και πολλά τα φάρμακα, μάλλον με επηρεάζουν... 

τα άλλα κορίτσια τι κάνουν; απο ότι κατάλαβα η ερχόμενη εβδομάδα είναι φουλ στις απαντήσεις για την καθεμια μας...όλα καλά να μας πάνε! 

Δεν ξέρω πόσο επηρεάζουν τα φάρμακα, αλλά χρειάζεται να ξεκουραζεσαι! Και φυσικά με τη δουλειά θα ξεχνιέσαι και λίγο! Εγώ μετράω και τις μέρες για την άδεια!!! 2 βδομάδες μου έμειναν...!!! 

23 ώρες πρίν, ZOIRITA20813 είπε:

κι εγω 28 βγαινω σε αδεια αλλα ελπιζω να είμαστε 3 και οχι 2! χιχιχι

Ή 4...ποτέ δεν ξέρεις!!! 

• Μου αρέσει 1
    • Χαχα 2

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα