BettySt

Εμπειρία από σπερματέγχυση

Recommended Posts

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Εγώ νόμιζα ότι κανείς πλάκα . Είσαι αγιογράφος;

οχι καλε δεν κανω πλακα , οποιος μου ζηταει του κανω  ( χωρις χρηματα)  , ή οταν  θελω εγω να του κανω ενα δωρο , ναι αγιογραφω . αποφευγω να πουλαω , δεν μου πολυ παει .  δεν ειμαι και καλη σ αυτα .   στο προφιλ μου εχω βαλει μια νομιζω δηλαδη .

και εκτος αυτου ειμαι και στη δουλεια του αντρα μου , τι να προλαβω να κανω .

Χανιά μένω 

τα παιδια μας εχουν φαει ποτε θα παμε  κρητη.  εχω να ρθω 13 χρονια . οι γονεις μου στα χανια εμειναν 7 χρονια

στον ωραιοτερο νομο μενεις

Διαφημίσεις

Και γιατί το κανείς δωρεάν την αγιογραφία εννοώ κρίμα είναι 

Κι εχεις βάλει και τον άγιο Φανούριο μεγάλη χάρη του τι μου θυμίζεις ...........

δεν τα κανω ολα δωρεαν , ( αλλα τα περισσοτερα )  καμια φορα μονο τα εξοδα που λεει ο λογος .  δεν ξερω δεν μπορω να ζητησω ,  επειδη εχει να κανει συνηθως με ταματα , με πονο του αλλου .    και δευτερον το βλεπω σαν χομπι πλεον , το νιωθω περισσοτερο ευλογια, παρα αν θα βγαλω κατι .

του λεω του αντρα μου, αν εβγαζα εγω τις τιμες στη δουλεια, θα ειχαμε μπει μεσα ! 

Και γιατί το κανείς δωρεάν την αγιογραφία εννοώ κρίμα είναι 

Κι εχεις βάλει και τον άγιο Φανούριο μεγάλη χάρη του τι μου θυμίζεις ...........

χανια ε????εχω ερθει 4 συνεχομενες χρονιες.....ειναι υπεροχα..πιστεψε με αν δεν ειχαμε ηδη καλη  επιχειρηση με τον αντρα μου εδω, η επιλογη μου θα ηταν τα Χανια για να ζησω....νοιωθω οτι ειναι σαν στο σπιτι μου..

• Μου αρέσει 1

Just now, gmnth03 είπε:

δεν τα κανω ολα δωρεαν , ( αλλα τα περισσοτερα )  καμια φορα μονο τα εξοδα που λεει ο λογος .  δεν ξερω δεν μπορω να ζητησω ,  επειδη εχει να κανει συνηθως με ταματα , με πονο του αλλου .    και δευτερον το βλεπω σαν χομπι πλεον , το νιωθω περισσοτερο ευλογια, παρα αν θα βγαλω κατι .

του λεω του αντρα μου, αν εβγαζα εγω τις τιμες στη δουλεια, θα ειχαμε μπει μεσα ! 

Θέλω να μου φτιάξεις κάτι στη μνήμη της Εμμανουέλας μου. 

Just now, vals είπε:

χανια ε????εχω ερθει 4 συνεχομενες χρονιες.....ειναι υπεροχα..πιστεωε με αν δεν ειχαμε ηδη καλη  επιχειρηση με τον αντρα μου εδω, η επιλογη μου θα ηταν τα Χανια για να ζησω....

Ναι είναι φανταστική πόλη ρε κορίτσια .

οχι επειδή μένω εγω αλλά δε νομίζω να υπάρχει κάποιος που να έχει αντίθετη γνώμη .

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Διαφημίσεις

Θέλω να μου φτιάξεις κάτι στη μνήμη της Εμμανουέλας μου. 

Ναι είναι φανταστική πόλη ρε κορίτσια .

οχι επειδή μένω εγω αλλά δε νομίζω να υπάρχει κάποιος που να έχει αντίθετη γνώμη .

οτι θελεις , με μεγαλη χαρα !!

@Αγγελινα εμείς προσπαθούμε περίπου 2 χρόνια χωρίς επιτυχία. Τώρα είμαι στο δεύτερο γύρο του σχήματος: serpafar-ovtrelle - προγραμματισμένες επαφές. 

Υπομονή σε όλες μας κορίτσια και πιστεύω όλες να τα καταφέρουμε! 

• Μου αρέσει 2

Ευχαριστω πολύ . Θα σου στείλω αυτό που έχω στο μυαλό μου.

τον Χριστού αγκαλιά με ένα κοριτσάκι 

θα σου στειλω σε πμ το μειλ μου

Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα !

αγγελινα μου εγω έκλεισα αυτήν την εβδομάδα ραντεβού για τον Ιανουάριο .

δεν ξέρω αν παίζει ρόλο ο τόπος κατοικίας και πόσες υποψήφιες υπαρχουν. 

Κανε ένα τηλ 

Μίλησα σήμερα με το νοσοκομείο.. Πρέπει να κάνω πάλι όλες τις εξετάσεις γτ έχει περάσει ένα 6μηνο από τις τελευταίες.. Κ αφού τις μαζεψουμε ολες τα μου είπαν να τις στείλω ταχυδρομικά στο γραφείο της επιτροπής..οταν ρώτησα σε πόσο καιρό θα μου απαντήσουν μου είπαν σε κανένα μήνα.. 

3 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Ρε κορίτσια αδιαθέτησα 25η μέρα 

Φυσιολογικο ειναι;;  με την σπερματεγχυση παιρνετε φαρμακα;; γιατι ειχα διαβασει οτι στην εξωσωματικη αν δεν σταματησεις τα φαρμακα δεν σου ερχεται. Σωστα καταλαβα;   

Η αλλη απορια μου ειναι οτι εφοσον αδιαθετησες νωριτερα, σημαινει οτι ωορρηξια ειχες πιο νωρις;; η την μερα που την κανατε ο γιατρος ειδε το ωαριο με υπερηχο; 

Δεν μου έκανε υπέρηχο εκείνη την ημέρα όποτε προφανώς είχε προηγηθεί ωορρηξία . Βέβαια εγω είχα υγρά κλπ που έχουμε ως συνήθως όποτε είπε ότι την πετύχαμε την ημέρα just. 

Είμαι περίεργη να ακούσω την εξήγησή του αύριο . Έχω θυμώσει λίγο μαζί του.

δεν πήρα καθόλου φάρμακα κορίτσι.

• Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα