Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουλίου 2018


Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , Anthi87 είπε:

Και το θρίλερ συνεχίζεται...

Μετά απο 4 ώρες άκαρπων προσπαθειών για αμνιοπαρακέντηση καταλήξαμε στη λήψη τροφοβλάστης...

Ποναει αρκετά και δεν πρέπει να ανασαινεις  βαριά και να κινείσαι... Κοινώς δραματικά..εύχομαι ούτε στον εχθρό μου !!!

Τα πρώτα αποτελέσματα θα βγούν την Τρίτη !!! Εύχομαι να είναι όλα καλά και να μην είμαστε στο 1% που τα αποτελέσματα δεν θα είναι σωστά λόγω της εβδομάδας που είμαι(26η)...Υπάρχει και αυτός ο φόβος

Πλέον θα είμαι 10 ημέρες στο κρεββάτι σε πλήρη ακινησία και 26/4 πάμε να μας ξανά δεί...

Πήρα αντί βίωση και παρακεταμόλη και ελπίζω ότι  ο μικρός θα είναι μια χαρα!!!!

Θα σας κραταω  ενήμερες!!!

Αχ κοριτσακι μου περασες πολλα. Ολα θα ναι τελεια. 

Ο μικρος σου φυσικα θα ειναι καλα. Ωστοσο, λιγο μαλακουλης πρεπει να ναι ο ντοκτορας σου...να δεις σε κανα μηνα θα σου μιλησει και για καισαρικη. Δεν ξερω αλλα τετοιο χαβα στην 26η βδομαδα? Τι να πω ματια μου.

Ταλαιπωρηθηκες πολυ. Τωρα χαλαρα...εδω ειμαστε να μας μιλας...να κανουμε παρεα. Και γω ολη μερα σπιτι. Δεν κανω τιποτα. Φουλ συσπασεις και αγιος ο Θεος.

 

  • Χαχα 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 935
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Anthi87 κορίτσι μου εύχομαι όλα καλα να πανε και φυσικά καλα αποτελέσματα ...εχω δοκιμάσει και τις δυο διαδικασίες στις εγκυμοσύνες μου και φυσικά η λήψη τροφοβλαστη ειναι πιο ζόρικη διαδικασία πονάει πιο πολυ και επειδή παρεμβαίνουν στον πλακούντα ίσως δεις λίγο αίματακι λόγω μικρής αποκόλλησης το σημαντικό ειναι να νιώθεις το μωρό και σε περίπτωση πολυ αίματος κατευθείαν στο νοσοκομείο ...που πηγές και το έκανες και δυσκολεύτηκαν τόσο  εντύπωση μου κανει

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για την στήριξη και την βοήθεια σας!!!

Ελπίζω ότι τα δύσκολα τελείωσαν και απο δω και πέρα περιμένουμε καλά αποτέλεσμα και καλα νέα μόνο!!!!

Εύχομαι @iwanna24 και οι δικές σου συσπάσεις και οι δικές μου να τελειώσουν σύντομα και να μην τις θυμόμαστε καν οταν γεννηθούν με το καλό τα μικρά μας!!!Τώρα όσο για την ακινησία υπομονή μόνο...

@Alex_mfpm ευτυχώς ο μικρός κουνάει οπότε νιώθω ήσυχη! Θα καταφέρω και την ακινησία 10 μέρες (5 για την εξέταση κ 5 για τις συσπάσεις) και ελπίζω οτι όλα θα πανε καλά!!!

Την Τρίτη θα σας έχω καλά νεα πιστεύω!

Με το καλό να είναι γερά τα μωρά για όλες μας!!!

Φιλάκια και σας ευχαριστώ πολύ για την παρηγοριά :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Anthi87 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ για την στήριξη και την βοήθεια σας!!!

Ελπίζω ότι τα δύσκολα τελείωσαν και απο δω και πέρα περιμένουμε καλά αποτέλεσμα και καλα νέα μόνο!!!!

Εύχομαι @iwanna24 και οι δικές σου συσπάσεις και οι δικές μου να τελειώσουν σύντομα και να μην τις θυμόμαστε καν οταν γεννηθούν με το καλό τα μικρά μας!!!Τώρα όσο για την ακινησία υπομονή μόνο...

@Alex_mfpm ευτυχώς ο μικρός κουνάει οπότε νιώθω ήσυχη! Θα καταφέρω και την ακινησία 10 μέρες (5 για την εξέταση κ 5 για τις συσπάσεις) και ελπίζω οτι όλα θα πανε καλά!!!

Την Τρίτη θα σας έχω καλά νεα πιστεύω!

Με το καλό να είναι γερά τα μωρά για όλες μας!!!

Φιλάκια και σας ευχαριστώ πολύ για την παρηγοριά :)

Ολα θα πανε τελεια....θα τα αντιμετωπισουμε για τα μικρακια. Μην εχεις αγχος. Τα δυσκολα εφυγαν!

Εισαι ηδη μια δυνατη μανουλα. 

Εμενα δεν με νοιαζει τοσο πλεον...μαθαινω να ζω ετσι!!! Δυο μηνες ακομα! Μετα δεν θα βαλω κ...λο κατω! Εδωωωω ειμαστεεεε. Οτι θες :-)


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Anthi87 κοριτσακι μου πως εισαι?

Οι υπολοιπες ειστε καλα?

Χαθηκατε...οι Β' επιπεδου?

Εγω εχω το Γ επιπεδου το αλλο Σαββατο...

Τελευταιος μεγαλος υπερηχος. Σημερα ισως μπω και κορδελα...

30η βδομαδα και ο χρονος εχει κολλησει...

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 53 λεπτά , iwanna24 είπε:

@Anthi87 κοριτσακι μου πως εισαι?

Οι υπολοιπες ειστε καλα?

Χαθηκατε...οι Β' επιπεδου?

Εγω εχω το Γ επιπεδου το αλλο Σαββατο...

Τελευταιος μεγαλος υπερηχος. Σημερα ισως μπω και κορδελα...

30η βδομαδα και ο χρονος εχει κολλησει...

 

Καλώς την :)

Εγω εδώ σταθερή και ακίνητη στο κρεββάτι να σηκωνομαι  μόνο για τουαλέτα...

Περασε ο πόνος,αν και συνεχίζουν οι συσπάσεις κανονικότατα...

Ο μικρός κινείται συνεχώς και έχει αρχίσει η αϋπνία!

Σήμερα το βράδυ ή αύριο το πρωί περιμένουμε και τα αποτελέσματα :)

Εσύ πως είσαι?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Anthi87 είπε:

Καλώς την :)

Εγω εδώ σταθερή και ακίνητη στο κρεββάτι να σηκωνομαι  μόνο για τουαλέτα...

Περασε ο πόνος,αν και συνεχίζουν οι συσπάσεις κανονικότατα...

Ο μικρός κινείται συνεχώς και έχει αρχίσει η αϋπνία!

Σήμερα το βράδυ ή αύριο το πρωί περιμένουμε και τα αποτελέσματα :)

Εσύ πως είσαι?

Αντε με το καλο!

Μολις μαθεις να μου πεις...αν και ειμαι τοοοοσο σιγουρη...και γω σπιτι.

Και γω εχω συσπασεις. Ακανονιστες.

Μια τωρα...μια σε καμια ωρα...μετα παλι σε 5 ωρες. Το αραλικι κανει θαυματα :-)

Χαιρομαι που δεν πονας...εχω γιατρο το βραδυ ...θα δουμε και τον τραχηλο . Μακαρι να ειναι καλος!

Οσο κινειται και ο μπεμπης ολα καλα. Και μενα η δικια μου εχει παρει αερα. Αν και καποιες μερες ειναι τοσο ησυχη που θελω να παω στο γιατρο -κλασικα-!


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να άκουσες τις φωνές μου απο εκεί!!!!

Μόλις μας πήραν τηλέφωνο και μας είπαν οτι ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΓΙΟ...θα τρελαθωωωωωωωωω....

Αν δεν είχα την ακινησία θα χοροπηδούσα απο τη χαρά μου!!!!

Επιτέλους θα ηρεμήσουμε και θα το απολαύσουμε. :)

@iwanna24 πώς πήγε ο γιατρός? Η μικρή πώς είναι?

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Anthi87 είπε:

Μπορεί να άκουσες τις φωνές μου απο εκεί!!!!

Μόλις μας πήραν τηλέφωνο και μας είπαν οτι ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΓΙΟ...θα τρελαθωωωωωωωωω....

Αν δεν είχα την ακινησία θα χοροπηδούσα απο τη χαρά μου!!!!

Επιτέλους θα ηρεμήσουμε και θα το απολαύσουμε. :)

@iwanna24 πώς πήγε ο γιατρός? Η μικρή πώς είναι?

 

Κοριτσακι μου καλημερααααα.

Ουφ...συγχαρητηρια!!!

Ολα τελεια. Παει το βαρος

 Τωρα να απολαυσεις το τελευταιο τριμηνο!!! Ειχα μπει και χτες και δεν ειδα το σχολιο...

Πηγα στο γιατρι...η μικρη ειναι 1.550 και 2 βδομαδες πιο ψιλη. Ο τραχηλος τελειος. Μπορω να περπαταω και μια φορα τη μερα για μια ωρα! Επισης, μας αφησε και μια φορα την εβδομαδα επαφη! Εκανα και καρδιοτοκογραφο και 0 συσπασεις!!!

Η μικρη μου πηρε θεση μαχης! Το κεφαλακι κατω... γυρισε. Και το ειχα αγχος. Παμε φυσικα για φυσιολογικο τοκετο και ολα καλα προς το παρον. Πλακουντας επισης τελειος. Τωρα ντομπλερ τελος του μηνα...

Ειπα οτι μου μοιαζει ε?

  • Χαχα 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, iwanna24 είπε:

Κοριτσακι μου καλημερααααα.

Ουφ...συγχαρητηρια!!!

Ολα τελεια. Παει το βαρος

 Τωρα να απολαυσεις το τελευταιο τριμηνο!!! Ειχα μπει και χτες και δεν ειδα το σχολιο...

Πηγα στο γιατρι...η μικρη ειναι 1.550 και 2 βδομαδες πιο ψιλη. Ο τραχηλος τελειος. Μπορω να περπαταω και μια φορα τη μερα για μια ωρα! Επισης, μας αφησε και μια φορα την εβδομαδα επαφη! Εκανα και καρδιοτοκογραφο και 0 συσπασεις!!!

Η μικρη μου πηρε θεση μαχης! Το κεφαλακι κατω... γυρισε. Και το ειχα αγχος. Παμε φυσικα για φυσιολογικο τοκετο και ολα καλα προς το παρον. Πλακουντας επισης τελειος. Τωρα ντομπλερ τελος του μηνα...

Ειπα οτι μου μοιαζει ε?

Μπράβοοοοοοοο!!!!

Έτσι να αρχίσουν τα καλά νέα για όλες μας!!!

Η μικρή σου είναι ninja και αυτή απο ότι καταλαβαίνω  για μοντελο τη βλεπω ;)

Να ναι γερή με το  καλό να τη δεχτειτε και απο δω και πέρα ΜΟΝΟ χαρές εύχομαι!!!

Η ανακούφιση που νιώθω δεν περιγράφεται επίσης σήμερα που χαλάρωσα δεν νιώθω να έχω συσπάσεις.26/4 εχουμε ξανά γιατρό και θα δούμε τον μικρό ninja :)

Όσο για το περπάτημα και το σεξ... Απόλαυσε τα στο έπακρο επιτέλους :D

Περιμένω τα επόμενα καλά νέα καλή απόλαυση στα νέα δεδομένα ;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 40 λεπτά , Anthi87 είπε:

Μπράβοοοοοοοο!!!!

Έτσι να αρχίσουν τα καλά νέα για όλες μας!!!

Η μικρή σου είναι ninja και αυτή απο ότι καταλαβαίνω  για μοντελο τη βλεπω ;)

Να ναι γερή με το  καλό να τη δεχτειτε και απο δω και πέρα ΜΟΝΟ χαρές εύχομαι!!!

Η ανακούφιση που νιώθω δεν περιγράφεται επίσης σήμερα που χαλάρωσα δεν νιώθω να έχω συσπάσεις.26/4 εχουμε ξανά γιατρό και θα δούμε τον μικρό ninja :)

Όσο για το περπάτημα και το σεξ... Απόλαυσε τα στο έπακρο επιτέλους :D

Περιμένω τα επόμενα καλά νέα καλή απόλαυση στα νέα δεδομένα ;)

Και συ τωρα να ηρεμησεις.

Φανταζομαι τι φορτιο σου εφυγε...χαιρομαι παρα πολυ...μα εχεις σιγουρα συσπασεις?

Χτες καποια στιγμη νομιζα οτι εχω συσπαση. Τελικα ειναι το κεφαλι της μικρης. Σκεψου στην κορδελα δεν ειχα ουτε μια...

Αλλο τα διαφορα πονακια ετσι? Ειναι φυσικο...μεγαλωνουν...

Αντε να πας 26.4 να ηρεμησεις τελειωωωως. Αν και ειλικρινα εχουμε μπει σε μια τελικη ευθεια...ξεκινα τα ψωνια σιγα σιγα...

Εχεις παρει τιποτα?


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια και μπεμπακια...

@Anthi87 τέλεια τα νεακια σου...τώρα ηρεμεις και απλά απολαμβάνεις μέχρι να έρθει η στιγμή να τον πάρεις αγκαλίτσα σου!

@iwanna24 και εσένα ωραία τα νεακια σου όποτε μια χαρά και ξέρεις και κατι όσο προχωράει η εγκυμοσυνη οι συσπάσεις οι προπαρασκευαστικές ειναι καλές όποτε μην αγχώνεσαι ...πλησιάζει ο καιρος και μην βιάζεσαι κοιτά να τον χαρείς 

Εμεις όλα καλα απλά εχω τα τρία απο τα τέσσερα με υψηλό πυρετό και πέρα απο το ότι προσπαθώ να προσέχω με έπιασε και εμένα η μέση όποτε είμαστε τοπικό νοσοκομείο με πολλα πολλα ξενύχτια ...μας κρατάνε σε φόρμα για τα ξενύχτια του μπέμπη :-D

αυτα τα νεακια μας και αύριο έχουμε και εμείς ραντεβού για υπέρηχο όποτε θα δούμε τον κούκλο μας και παλι:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Alex_mfpm είπε:

Γεια σας κορίτσια και μπεμπακια...

@Anthi87 τέλεια τα νεακια σου...τώρα ηρεμεις και απλά απολαμβάνεις μέχρι να έρθει η στιγμή να τον πάρεις αγκαλίτσα σου!

@iwanna24 και εσένα ωραία τα νεακια σου όποτε μια χαρά και ξέρεις και κατι όσο προχωράει η εγκυμοσυνη οι συσπάσεις οι προπαρασκευαστικές ειναι καλές όποτε μην αγχώνεσαι ...πλησιάζει ο καιρος και μην βιάζεσαι κοιτά να τον χαρείς 

Εμεις όλα καλα απλά εχω τα τρία απο τα τέσσερα με υψηλό πυρετό και πέρα απο το ότι προσπαθώ να προσέχω με έπιασε και εμένα η μέση όποτε είμαστε τοπικό νοσοκομείο με πολλα πολλα ξενύχτια ...μας κρατάνε σε φόρμα για τα ξενύχτια του μπέμπη :-D

αυτα τα νεακια μας και αύριο έχουμε και εμείς ραντεβού για υπέρηχο όποτε θα δούμε τον κούκλο μας και παλι:)

Περαστικα σας...γρηγορα γεροι!

Πφ...η αληθεια βιαζομαιιιι πολυ!

Αντε με το καλο να ξαναδειτε το αντρακι σας. 

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 17/4/2018 at 1:37 ΜΜ, iwanna24 είπε:

Και συ τωρα να ηρεμησεις.

Φανταζομαι τι φορτιο σου εφυγε...χαιρομαι παρα πολυ...μα εχεις σιγουρα συσπασεις?

Χτες καποια στιγμη νομιζα οτι εχω συσπαση. Τελικα ειναι το κεφαλι της μικρης. Σκεψου στην κορδελα δεν ειχα ουτε μια...

Αλλο τα διαφορα πονακια ετσι? Ειναι φυσικο...μεγαλωνουν...

Αντε να πας 26.4 να ηρεμησεις τελειωωωως. Αν και ειλικρινα εχουμε μπει σε μια τελικη ευθεια...ξεκινα τα ψωνια σιγα σιγα...

Εχεις παρει τιποτα?

Καλησπέρα :)

Φαντάζομαι οτι εχεις πάρει τους δρόμους ήδη μετά απο την ακινησία :P

Πως είναι η μικρή μοντέλα?

Νομίζω ότι έχουν σταματήσει οι συσπάσεις μου αλλά θα το επιβεβαιώσουμε με τον υπέρηχο!

Απο δευτέρα που θα σηκώθω θα αρχίσουμε τα ψώνια τα βαψιματα  και γενικά την προετοιμασία για τον μικρό ninja.  :)  Προς το παρόν έχω πάρει την μπάντα για την κούνια και δύο- τρία φορμακια.... Απο δεύτερα με την χαρά που πήρα θα του ψωνισω  Μέχρι και τα φανταρικα του :P

Η τρελή η μάνα....

 

17 ώρες πρίν, Alex_mfpm είπε:

Γεια σας κορίτσια και μπεμπακια...

@Anthi87 τέλεια τα νεακια σου...τώρα ηρεμεις και απλά απολαμβάνεις μέχρι να έρθει η στιγμή να τον πάρεις αγκαλίτσα σου!

@iwanna24 και εσένα ωραία τα νεακια σου όποτε μια χαρά και ξέρεις και κατι όσο προχωράει η εγκυμοσυνη οι συσπάσεις οι προπαρασκευαστικές ειναι καλές όποτε μην αγχώνεσαι ...πλησιάζει ο καιρος και μην βιάζεσαι κοιτά να τον χαρείς 

Εμεις όλα καλα απλά εχω τα τρία απο τα τέσσερα με υψηλό πυρετό και πέρα απο το ότι προσπαθώ να προσέχω με έπιασε και εμένα η μέση όποτε είμαστε τοπικό νοσοκομείο με πολλα πολλα ξενύχτια ...μας κρατάνε σε φόρμα για τα ξενύχτια του μπέμπη :-D

αυτα τα νεακια μας και αύριο έχουμε και εμείς ραντεβού για υπέρηχο όποτε θα δούμε τον κούκλο μας και παλι:)

Πώς πήγε η επίσκεψης στο γιατρό?

Περαστικά σας και υπομονή ;)

Εμείς έχουμε παρανοήσει απο τη χαρά μας :) και τον περιμένουμε Όταν έρθει η ώρα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Anthi87 είπε:

Καλησπέρα :)

Φαντάζομαι οτι εχεις πάρει τους δρόμους ήδη μετά απο την ακινησία :P

Πως είναι η μικρή μοντέλα?

Νομίζω ότι έχουν σταματήσει οι συσπάσεις μου αλλά θα το επιβεβαιώσουμε με τον υπέρηχο!

Απο δευτέρα που θα σηκώθω θα αρχίσουμε τα ψώνια τα βαψιματα  και γενικά την προετοιμασία για τον μικρό ninja.  :)  Προς το παρόν έχω πάρει την μπάντα για την κούνια και δύο- τρία φορμακια.... Απο δεύτερα με την χαρά που πήρα θα του ψωνισω  Μέχρι και τα φανταρικα του :P

Η τρελή η μάνα....

 

Πώς πήγε η επίσκεψης στο γιατρό?

Περαστικά σας και υπομονή ;)

Εμείς έχουμε παρανοήσει απο τη χαρά μας :) και τον περιμένουμε Όταν έρθει η ώρα...

Εννοειταιιιι οτι πηρα τους δρομους...ωστοσο χτες με επιασε ενας οξυς πονος αριστερα...τρελαθηκα ολο το βραδυ. Νομιζω με πειραξε το εντερο!

Συναμα η μικρη μοντελα βαραγε αριστερα...εκλαιγα απο τον πονο...εκατσα σημερα σπιτι. Ησυχη...μην με πιασει. 

Εγω αγορασα τα βασικα. Περιμενω αρχες Μαη καροτσι και κουνια.

Καροτσι πηρα ενα cam πολυ ελαφρυ γκρι με μπεζ που ειναι 3 σε 1. Κουνια πηρα pali και ειχε και συρταριερα μαζι που μεσα εχει μπανακιιιι. Ερωτευσιμο σετακι...προικα μου πηρε μια θεια. Τωρα αγορασα ολα της μικρης για την κλινικη διοτι μου εδωσαν μια λιστα με το τι θελουν...Πηρα και βαλιτσες μεταλικες ροζ αχνο. Μου μενουν νυχτικες, παντοφλες, νεσεσερ κτλ. 

Θα ναι εδω η μαμα μου μεχρι μεσα Μαη οποτε και πρεπει να τα ετοιμασουμε για να εχω βοηθεια. Τελη Μαιου μπαινω στο μηνα μουυυυ!!! Ανυπομονω και παλι!

Οταν βλεπω τα φορμακια και τα κουβερτακια και ολα αυτα νομιζω οτι ειναι ψεμα...

Πολλα ειπα παλι.

Φουυυυυυυυ...

Ξεκινα και συ τα ψωνια σιγα σιγα...εγωω ελεγα μεχρι μεσα 8ου να ειναι ετοιμα. Μετα οσο να ναι και η ζεστη και τα κιλα...αληθεια πως πας με τα κιλα? Εγω εχω παρει ηδη 13. Τραγικο. Αλλα τοσο καιρο εδω στο κρεβατι...μονο ετρωγα :oops:

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...