Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Ιουλίου 2018


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια , όλα καλά με τον γιατρό το πρωί αλλά πάλι δεν μας έκανε το χατήρι να μας δείξει καλά το μουτράκι του... η βάζει χεράκια η κρύβεται πίσω από τον πλακούντα :)

Γίναμε 1152γρ και όλα μια χαρά.

@Anthi87 και @iwanna24 καταλαβαίνω την ανυπομονησία σας και εγώ έτσι ήμουν στο πρώτο τώρα απλά δεν καταλαβαίνω πως περνάει η μέρα με τόσα ζουζούνια γύρω μου απλά ξέρω ότι και το διάστημα της εγκυμοσύνης είναι σύντομο και μαγικό και το συνειδητοποιεις μετά... για αυτό απολαύστε το όσο μπορείτε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 935
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 26 λεπτά , Alex_mfpm είπε:

Καλησπέρα κορίτσια , όλα καλά με τον γιατρό το πρωί αλλά πάλι δεν μας έκανε το χατήρι να μας δείξει καλά το μουτράκι του... η βάζει χεράκια η κρύβεται πίσω από τον πλακούντα :)

Γίναμε 1152γρ και όλα μια χαρά.

@Anthi87 και @iwanna24 καταλαβαίνω την ανυπομονησία σας και εγώ έτσι ήμουν στο πρώτο τώρα απλά δεν καταλαβαίνω πως περνάει η μέρα με τόσα ζουζούνια γύρω μου απλά ξέρω ότι και το διάστημα της εγκυμοσύνης είναι σύντομο και μαγικό και το συνειδητοποιεις μετά... για αυτό απολαύστε το όσο μπορείτε.

Καλε και μενα η δικια μου ολο βαζει χερια. Αν ειναι δυνατον..εχουμε προσπαθησει τοοοοσες φορες!

Τωρα στις 28 στο ντοπλερ λες να μου κανει το χατηρι?

Ειλικρινα αν μολις τελειωσει η εγκυμοσυνη νιωσω οτι ηταν τελεια περιοδος τι να πω?:oops:

Μπαμπατσικο μωρακι εχεις...τι βδομαδα εισαι?


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Εννοειταιιιι οτι πηρα τους δρομους...ωστοσο χτες με επιασε ενας οξυς πονος αριστερα...τρελαθηκα ολο το βραδυ. Νομιζω με πειραξε το εντερο!

Συναμα η μικρη μοντελα βαραγε αριστερα...εκλαιγα απο τον πονο...εκατσα σημερα σπιτι. Ησυχη...μην με πιασει. 

Εγω αγορασα τα βασικα. Περιμενω αρχες Μαη καροτσι και κουνια.

Καροτσι πηρα ενα cam πολυ ελαφρυ γκρι με μπεζ που ειναι 3 σε 1. Κουνια πηρα pali και ειχε και συρταριερα μαζι που μεσα εχει μπανακιιιι. Ερωτευσιμο σετακι...προικα μου πηρε μια θεια. Τωρα αγορασα ολα της μικρης για την κλινικη διοτι μου εδωσαν μια λιστα με το τι θελουν...Πηρα και βαλιτσες μεταλικες ροζ αχνο. Μου μενουν νυχτικες, παντοφλες, νεσεσερ κτλ. 

Θα ναι εδω η μαμα μου μεχρι μεσα Μαη οποτε και πρεπει να τα ετοιμασουμε για να εχω βοηθεια. Τελη Μαιου μπαινω στο μηνα μουυυυ!!! Ανυπομονω και παλι!

Οταν βλεπω τα φορμακια και τα κουβερτακια και ολα αυτα νομιζω οτι ειναι ψεμα...

Πολλα ειπα παλι.

Φουυυυυυυυ...

Ξεκινα και συ τα ψωνια σιγα σιγα...εγωω ελεγα μεχρι μεσα 8ου να ειναι ετοιμα. Μετα οσο να ναι και η ζεστη και τα κιλα...αληθεια πως πας με τα κιλα? Εγω εχω παρει ηδη 13. Τραγικο. Αλλα τοσο καιρο εδω στο κρεβατι...μονο ετρωγα :oops:

 

Να το πηγαίνεις χαλαρά για να μπορείς να κουνιεσαι  έστω και με μέτρο μην ξανά πέσουμε ;)

Απο ψώνια έχω πάθει μανία και φοβάμαι οτι απο Δευτέρα που θα σηκώθω θα θέλω να πάρω τα πάντα!!!!

Κούνια λέμε να πάρουμε τη vener της casababy και καρότσι της peg perego book 51 το μαύρο ψιλό τσιμπημενα και τα δυο αλλά οι παππούδες τα παίρνουν οπότε δεν με έπιασε το οικονομικό μου δαιμόνιο :)

Το θέμα κιλά είναι πονεμένη ιστορία...Εγώ με 6 utrogestan απο την αρχή και κόψιμο του τσιγάρου (εκανα δυο πακετα) πήρα 15 μέχρι τον 3ο..αισίως είμαι στα 25 αλλά δεν αγχωνομαι  γιατί δεν είναι απο το φαγητό καθώς με την καουρα δεν τρώω αλλά απο τα νερά... Πινω πάνω απο  4-5 λίτρα την ημέρα νιώθω λες κ είμαι στην έρημο, ο γιατρός δεν έχει ανησυχήσει (πάλι καλά)

Αυτά απο εμάς και οι κλωτσιές καλά κρατούν ;)

Τα φιλία μας στη μοντέλα :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Anthi87 είπε:

Να το πηγαίνεις χαλαρά για να μπορείς να κουνιεσαι  έστω και με μέτρο μην ξανά πέσουμε ;)

Απο ψώνια έχω πάθει μανία και φοβάμαι οτι απο Δευτέρα που θα σηκώθω θα θέλω να πάρω τα πάντα!!!!

Κούνια λέμε να πάρουμε τη vener της casababy και καρότσι της peg perego book 51 το μαύρο ψιλό τσιμπημενα και τα δυο αλλά οι παππούδες τα παίρνουν οπότε δεν με έπιασε το οικονομικό μου δαιμόνιο :)

Το θέμα κιλά είναι πονεμένη ιστορία...Εγώ με 6 utrogestan απο την αρχή και κόψιμο του τσιγάρου (εκανα δυο πακετα) πήρα 15 μέχρι τον 3ο..αισίως είμαι στα 25 αλλά δεν αγχωνομαι  γιατί δεν είναι απο το φαγητό καθώς με την καουρα δεν τρώω αλλά απο τα νερά... Πινω πάνω απο  4-5 λίτρα την ημέρα νιώθω λες κ είμαι στην έρημο, ο γιατρός δεν έχει ανησυχήσει (πάλι καλά)

Αυτά απο εμάς και οι κλωτσιές καλά κρατούν ;)

Τα φιλία μας στη μοντέλα :)

Αχου η κουνια σου ειναι ΤΕΛΕΙΑ!

Και μας οι παππουδες :-D  Να σου πω το κρεβατι με τη συρταριερα εκανε 1000 ευρω αλλα το βρηκαμε 650. Το καροτσι ειναι αρκετα οικονομικο...γυρω στα 520. Ωστοσο, εχουν βοηθησει ηδη σε ολα...

Η δικια μου βαραει 2 μερες ανελητα και 2 κοιμαται...περιττο να σου πω πως τις 2 που κοιμαται μου φευγει η ψυχη...τωρα το συνηθιζω.

Και μας τα φιλιας μας στο νιντζακο σου!

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Αχου η κουνια σου ειναι ΤΕΛΕΙΑ!

Και μας οι παππουδες :-D  Να σου πω το κρεβατι με τη συρταριερα εκανε 1000 ευρω αλλα το βρηκαμε 650. Το καροτσι ειναι αρκετα οικονομικο...γυρω στα 520. Ωστοσο, εχουν βοηθησει ηδη σε ολα...

Η δικια μου βαραει 2 μερες ανελητα και 2 κοιμαται...περιττο να σου πω πως τις 2 που κοιμαται μου φευγει η ψυχη...τωρα το συνηθιζω.

Και μας τα φιλιας μας στο νιντζακο σου!

Μεγάλη υπόθεση οι παππούδες για όλους μας ;)

Εμένα ο μικρός όλη μερα είναι πολύ χαλαρός και το βράδυ παρταρει!!!! Και εγώ φυλάω  σκοπιά... Αλλά χαλαλι  του :)

Αθήνα είσαι?

Επεξεργάστηκαν by Anthi87
Ορθογραφία
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Anthi87 είπε:

Μεγάλη υπόθεση οι παππούδες για όλους μας ;)

Εμένα ο μικρός όλη μερα είναι πολύ χαλαρός και το βράδυ παρταρει!!!! Και εγώ φυλάω  σκοπιά... Αλλά χαλαλι  του :)

Αθήνα είσαι?

Καλημερα!

Κρητη ειμαι. Εσυ Αθηνα;

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

A!!!

Εμεις Χανια. Γενναω στου Γαβριλακη αν ξερεις...

Εχουμε και ωραιο καιρο :-)

Χανια κ εγω μαλλον  καπακη! Δε το ξερα ! Διαβασα κ τ νεα με τ τραχηλο μπραβο!! 


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Anthi87 είπε:

Ξέρω ξέρω :)

Τέλεια με το καλό η μοντέλα!!!

Πάμε η Κρήτη δυναμικά ;)

Χαχαχχα...ναιιιι!

Αντε σε 40 μερες μπαινω στο μηνα μου...

Σαν τους φανταρους...

Πως εισαι σημερα? Ο νιντζακος?

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Anthi87 είπε:

Ξέρω ξέρω :)

Τέλεια με το καλό η μοντέλα!!!

Πάμε η Κρήτη δυναμικά ;)

Η αδερφη μ γενναει ηρακλειο μεχρι μεσα μαιου

1 hour ago, iwanna24 είπε:

Χαχαχχα...ναιιιι!

Αντε σε 40 μερες μπαινω στο μηνα μου...

Σαν τους φανταρους...

Πως εισαι σημερα? Ο νιντζακος?

Αα εχουμε μεγαλη διαφορα εχγω αυριο μπαινω στο έβδομο αισιως 26 βδομαδων

3 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Ααα ωραια...πως σου φαινεται εκει?

Ποιον εχεις?

Σ εστειλα μνμ

1 hour ago, iwanna24 είπε:

Χαχαχχα...ναιιιι!

Αντε σε 40 μερες μπαινω στο μηνα μου...

Σαν τους φανταρους...

Πως εισαι σημερα? Ο νιντζακος?

 

  • Μου αρέσει 1

4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , stroumf1989 είπε:

Η αδερφη μ γενναει ηρακλειο μεχρι μεσα μαιου

Αα εχουμε μεγαλη διαφορα εχγω αυριο μπαινω στο έβδομο αισιως 26 βδομαδων

Σ εστειλα μνμ

 

Καλα μεγαληηηη διαφορα δεν εχουμε...αλλα εχουμε καποιες βδομαδες...

Νταξει πλησιαζεις και συ :-D


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλα μεγαληηηη διαφορα δεν εχουμε...αλλα εχουμε καποιες βδομαδες...

Νταξει πλησιαζεις και συ :-D

3 βδομαδες 21 μερες εχω 2 μηνες τζαστ να μπω Στο μηνα μου. Πιο ωραια ακουγεται τ 40 μερες! Αυριο θα παω να παρω τ ροζ ρουχαλακια μας βεβαια


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...