Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουλίου 2018


Recommended Posts

12 ώρες πρίν, Manoulomamaka είπε:

Καλησπερα σας κοριτσια τι κανετε?? Εμεις μολις γυρισαμε απο το γιατρο (του νοσοκομειου)...ολα καλα με τον μικρο...μεγαλωνει και μαζι του φουσκωνω κι εγω..την αλλη εβδομαδα εχω παλι γιατρο και θα εχω και την καλλιεργεια για στρεπτοκοκκο ...εσας σας την εχουν αναφερει?? Στην προηγουμενη εγκυμοσυνη δεν την ειχα κανει καθολου και παλι ο γιατρος στο νοσοκομειο ουτε την ανεφερε.. δεν ξερω τι να σκεφτω...τοσο προαιρετικη ειναι πια??

 Τουλαχιστον σε  2 εβδομαδες μπαινω στο μηνα μου και θα  βγω και για κανενα περπατημα να ξεσκασω και να κανω και καμια δουλεια....εχω πηξει μεσα στο σπιτι και με τοσο ελευθερο χρονο ολο σκεφτομαι τι δουλειες πρεπει να γινουν στο σπιτι πριν ερθει το μωρο, και δεν μπορω να τις κανω...

Τα ρουχα του μικρου ειναι ολα ετοιμα και τακτοποιημενα...οπως και η στρουμφ ομως για το κρεβατι θα αφησουμε ακομα μερικους μηνες ωστε ανα αποφασισουμε πως θα αναδιαμορφωσουμε το σπιτι ( ειναι μικρο και με περιεργη διαρρύθμιση. ).. με το που κλεισω την 36η εβδ. θα στησω απλα το λικνο να ειναι ετοιμο...απο αυριο λεω να αρχισω να ετοιμαζω και τη βαλιτσα για να την κανω με το πασο μου...

Θα συμφωνησω με την αλεξ οσον αφορα τις αναπνοες...βοηθουν αρκετα αν και δεν ξερω αν εχεις σκοπο να κανεις επισκληριδιο, που εκει δεν ξερω αν  ειναι τοσο χρησιμες...και οντως ...τους πονους τους καταλαβαινεις..επισης ενα σημαδι οτι ξεκιναει σιγα σιγα η διαδικασια ειναι και αν δεις βλενα κοκκινη αν και παλι δεν ειναι και τοσο σιγουρο...στον μεγαλο μου ειχα αυτη τη βλενα στην αρχη της 37ης εβδ. Και τελικα πηρα ολο το μηνα και μπηκα με προκληση...

 

Καλημερουδιαααααα.

Δεν μου πε τιποτα ο γιατρος ακομα. Την αλλη βδομαδα που θα παω θα το ρωτησω και θα σου πω!!!

Εμεις αν θυμαμαι καλα ειμαστε κοντα στις βδομαδες. 

Δεν εχω σκοπο γενικα να κναω επισκληριδιο, εκτος αν δεν την παλεψω.

Γαμωτο δεν νιωθω καλα. Δεν κοιμαμαι. Θελω συνεχως τουαλετα ειτε λογω συχνοουριας ειτε λογω του αλλου...νιωθω συνεχως οτι θελω να ειμαι στη λεκανη. Πονανε τα κοκκαλα της λεκανης και του μπικινιου...η μικρη δεν κουναει τοσο.

Γενικα , δεεεεεν.

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 935
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 22/5/2018 at 10:13 ΜΜ, iwanna24 είπε:

Ιωαννα κ  εγω ετσιελεγσ στο πρωτο το μετάνιωσα αμεσως ομως! Με ρώτησαν είπα σιγαωαν ειναι ετσι μια χαρατη παλεύω μεγα λάθος! Μη τ απορριπτεις εχετο στο μυαλο σου  


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, stroumf1989 είπε:
On 22/5/2018 at 10:13 ΜΜ, iwanna24 είπε:

Ιωαννα κ  εγω ετσιελεγσ στο πρωτο το μετάνιωσα αμεσως ομως! Με ρώτησαν είπα σιγαωαν ειναι ετσι μια χαρατη παλεύω μεγα λάθος! Μη τ απορριπτεις εχετο στο μυαλο σου  

Γενικα, δεν απορριπτω τιποτα...δεν ξερω αλλωστε.

Απλα ειπα να ξεκινησω χωρις και βλεπουμε μετα.


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Γενικα, δεν απορριπτω τιποτα...δεν ξερω αλλωστε.

Απλα ειπα να ξεκινησω χωρις και βλεπουμε μετα.

Να ρωτήσεις τ γιατρο σου αν ειναι κοντα αναισθησιολοηος. Γτ εγω με το που εκανα εισαγωγη ειπα οχι κ οταν δε τ παλευα μ ειπαν τωρα θα τ πάρουμε τηλ να ερθει


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό τριήμερο ... θα πάτε πουθενά κ αίμα βολτίτσα ...Ιωάννα εσυ αν θες να γεννήσεις σύντομα και να μην νιώθεις πόνους  θα σε βοηθήσει αρκετά το περπάτημα και γενικα η κίνηση όποτε εκμεταλλεύσου το.... είσαι και σε όμορφο νησί τι άλλο θελεις:)

Κοριτσια οι υπόλοιπες όλες καλα... το εύχομαι και ας έχετε χαθεί λιγάκι 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Alex_mfpm είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό τριήμερο ... θα πάτε πουθενά κ αίμα βολτίτσα ...Ιωάννα εσυ αν θες να γεννήσεις σύντομα και να μην νιώθεις πόνους  θα σε βοηθήσει αρκετά το περπάτημα και γενικα η κίνηση όποτε εκμεταλλεύσου το.... είσαι και σε όμορφο νησί τι άλλο θελεις:)

Κοριτσια οι υπόλοιπες όλες καλα... το εύχομαι και ας έχετε χαθεί λιγάκι 

Καλημερα..

Περπαταω οσο μπορω...διοτι παω και σαν την παπια. Με πιανουν και κατι κραμπες στη μεση και σταματαω.

Τοσο καιρο ακινησια...ειναι δυσκολο.

Καλο τριημεροοοο 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλημερα..

Περπαταω οσο μπορω...διοτι παω και σαν την παπια. Με πιανουν και κατι κραμπες στη μεση και σταματαω.

Τοσο καιρο ακινησια...ειναι δυσκολο.

Καλο τριημεροοοο 

Προσπάθησε το και θα δεις ότι και οι πόνοι κατω που νιώθεις θα βελτιωθούν άσε που θα κοιμάσαι πιο καλα το βράδυ απλά επειδή το εχω δει αυτό στο λέω ... καταλαβαίνω ότι ειναι δύσκολο αλλά τώρα θα σου το πει και ο γιατρός σου ότι θα θέλει περπάτημα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Alex_mfpm είπε:

Προσπάθησε το και θα δεις ότι και οι πόνοι κατω που νιώθεις θα βελτιωθούν άσε που θα κοιμάσαι πιο καλα το βράδυ απλά επειδή το εχω δει αυτό στο λέω ... καταλαβαίνω ότι ειναι δύσκολο αλλά τώρα θα σου το πει και ο γιατρός σου ότι θα θέλει περπάτημα 

Παω καθε μερα καμια ωρα... μετα δυσκολευομαι παρα πολυ...θα προσπαθησω οσο μπορω..

Ευχατιστω πολυ


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραα κοριτσια...τι κανετε???πως περασατε το τριήμερο? ?? Εμεις πολυ ηρεμα...περιμενουμε την παρασκευη για να παμε στο γιατρο...

@Alex_mfpmπως περασες με τα παιδακια σου??? Περιμενουν κι αυτα πως και πως το αδερφακι τους??? Για την εξεταση ξερω οτι δεν ειναι τιποτα και οτι προκειται για εξεταση ρουτινας..εκνευριζομαι απλα με τον γιατρο του νοσοκομειου που δεν μου την εκανε στην πρωτη εγμυμοσυνη...μαλιστα τοτε πηγαινα τους τελευταιους 2μιση μηνες  αποκλειστικά  σε αυτον και ουτε εξετασεις αιματος μου ειχε γραψει για ολο αυτο το διαστημα...και μετα μου κανει και παραπονα οτι δεν πηγαινω αποκλειστικά  σε αυτον απο την αρχη....μου φαινεται οτι σε καθε εγκυμοσυνη θα μαθαινω και για μια καινουρια εξεταση....

@iwanna24 κοριτσι σε αυτο που λεει η στρουμφ για την επισκληριδιο απολυτο δικιο...συννενοησου  το αυτο απο την αρχη...στο κρατικο το νοσοκομειο που γεννησα δεν σου κανανε αυτοι και επρεπε να εχεις συνεννοηθεί  με δικο σου αναισθησιολογο... εγω δεν εκανα μεν πονεσα ομως αρκετα δε...αφου οταν μπηκα ελεγα οτι θα τους πω οτι δεν θελω να μου βαλουν ορο, και οταν επιασαν οι καλοι οι πονοι ελεγα ας βαλουν και ορο κι ας ειναι πιο εντονοι οι πονοι αρκει να τελειωνουμε γρηγοροτερα..φυσικα μετα με το μωρο ξεχνας και τους πονους που περασες και ολα...

Για τους πονους στη λεκανη τι να πω..ειναι και σε μενα αλλες  φορες περισσοτερο και αλλες φορες λιγοτερο εντονοι...αφου τη νυχτα για να αλλαξω πλευρο το πηγαινω σε slow motion απο τους πονους....πιστευω ομως οτι το περπατημα θα μας κανει οντως καλο...κι εγω απο την αλλη εβδομαδα θα ξεκινήσω αν και στην αρχη δεν νομιζω να αντεχω για πολυ ωρα μετα απο τοση ξαπλα αυτους τους μηνες... 

Εμεις αυριο θα παμε και στην αγορα για τα τελευταια ψωνια μας..η βαλιτσα η δικη μου ειναι σχεδον ετοιμη και τωρα θα ετοιμασω και του μωρου...απλα δεν ξερω τι να παρω μαζι...εχει μεν κρυο για κοντομανικα αλλα λεω να παρω και με μανικι σε περιπτωση που εχουν δυνατα τον κλιμαστισμο...εσεις τι θα παρετε μαζι???ετοιμασατε ακομα τπτ??


zqnjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Manoulomamaka είπε:

Καλησπεραα κοριτσια...τι κανετε???πως περασατε το τριήμερο? ?? Εμεις πολυ ηρεμα...περιμενουμε την παρασκευη για να παμε στο γιατρο...

@Alex_mfpmπως περασες με τα παιδακια σου??? Περιμενουν κι αυτα πως και πως το αδερφακι τους??? Για την εξεταση ξερω οτι δεν ειναι τιποτα και οτι προκειται για εξεταση ρουτινας..εκνευριζομαι απλα με τον γιατρο του νοσοκομειου που δεν μου την εκανε στην πρωτη εγμυμοσυνη...μαλιστα τοτε πηγαινα τους τελευταιους 2μιση μηνες  αποκλειστικά  σε αυτον και ουτε εξετασεις αιματος μου ειχε γραψει για ολο αυτο το διαστημα...και μετα μου κανει και παραπονα οτι δεν πηγαινω αποκλειστικά  σε αυτον απο την αρχη....μου φαινεται οτι σε καθε εγκυμοσυνη θα μαθαινω και για μια καινουρια εξεταση....

@iwanna24 κοριτσι σε αυτο που λεει η στρουμφ για την επισκληριδιο απολυτο δικιο...συννενοησου  το αυτο απο την αρχη...στο κρατικο το νοσοκομειο που γεννησα δεν σου κανανε αυτοι και επρεπε να εχεις συνεννοηθεί  με δικο σου αναισθησιολογο... εγω δεν εκανα μεν πονεσα ομως αρκετα δε...αφου οταν μπηκα ελεγα οτι θα τους πω οτι δεν θελω να μου βαλουν ορο, και οταν επιασαν οι καλοι οι πονοι ελεγα ας βαλουν και ορο κι ας ειναι πιο εντονοι οι πονοι αρκει να τελειωνουμε γρηγοροτερα..φυσικα μετα με το μωρο ξεχνας και τους πονους που περασες και ολα...

Για τους πονους στη λεκανη τι να πω..ειναι και σε μενα αλλες  φορες περισσοτερο και αλλες φορες λιγοτερο εντονοι...αφου τη νυχτα για να αλλαξω πλευρο το πηγαινω σε slow motion απο τους πονους....πιστευω ομως οτι το περπατημα θα μας κανει οντως καλο...κι εγω απο την αλλη εβδομαδα θα ξεκινήσω αν και στην αρχη δεν νομιζω να αντεχω για πολυ ωρα μετα απο τοση ξαπλα αυτους τους μηνες... 

Εμεις αυριο θα παμε και στην αγορα για τα τελευταια ψωνια μας..η βαλιτσα η δικη μου ειναι σχεδον ετοιμη και τωρα θα ετοιμασω και του μωρου...απλα δεν ξερω τι να παρω μαζι...εχει μεν κρυο για κοντομανικα αλλα λεω να παρω και με μανικι σε περιπτωση που εχουν δυνατα τον κλιμαστισμο...εσεις τι θα παρετε μαζι???ετοιμασατε ακομα τπτ??

Καλησπερα....αυριο που θα παω, θα συνενοηθω σχετικα με την επισκληριδιο...οι πονοι στη λεκανη παραμενουν...δυστυχως ποναω κατω στο μπικινι και σε οοοολη την περιοχη...περπαταω και σαν παπια και γενικα, ποσο δυσκολο φανταζει αλλος ενας μηνας?!?

Προσωπικα, εχω ετοιμες σχεδον τις βαλιτσες.

Εδω μας δινουν λιστα...οποτε θελουν μονο κοντομανικα και μπουτια εξω...μαζι με λεπτο σεντονακι...

Δεν εβαλα μαζι μακρυμανικο...αν ομως αυριο που παω στο γιατρο μου πει παλι για μεσα Ιουνιου και οχι τελος, ισως βαλω 1-2.

Προσπαθω τοσο πολυ να περπαταω...παμε καθε μερα μεν σουπερ και γενικα, εξω αλλα μετα τα 30 λεπτα με μια ωρα παθαινω σαν κραμπες οποτε παραιτουμαι.

Θα δειξει...

Ειμαστε κοντα εμεις στις βδομαδες. Για ποτε υπολογιζει ο ντοκ σου?


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η ΠΗΤ μου κανονικα ειναι 06/07....πεντε μερες εχουμε διαφορα;) ....οι γιατροι δεν μου εχουν πει τπτ....ουτε ο δικος μου ουτε απο το νοσοκομειο....αν και ο δευτερος ειναι πεπεισμένος  οτι θα παμε παλι στις 40+...εγω παντως με το που  κλεισω την 36η  σταματαω φαρμακα, ξεκιναω  περπάτημα  και ασκησεις εμπεδωσης που μου ειχε δειξει η μαια...δεν θελω να φτασω παλι στις 40+..στις 38 καλα δεν ειναι ε??? Ηδη δυσκολευομαι πολυ στον υπνο λογω τουαλετας, ζεστης, και που απλα ξυπναω για να αλλαξω πλευρο...

εγω πρωτη φορα μετα απο καιρο περπατησα εχθες κοντα 20-30 λεπτα συνεχομενα σε ενα πανηγυρι και λαχανιασα....και εννοειται οτι πηγαινα κι εγω σαν παπια αν και οχι τοσο εντονα οσο στο πρωτο...μαλλον παιζει ρολο και το βαρος του μωρου...

Χαχαχα...αληθεια σας εδωσαν λιστα??? Σε ζηλευω να ξερεις....οταν ρωτησα για την πρωτη γεννα τι θα χρειαστω και αν υπαρχει καποια λιστα μου ειπαν απλα οτι διαβασεις στο ιντερνετ...και τελικα δεν ειχαν οιτε χαρτι υγειας  ουτε σαπουνι....αυτη τη φορα θα παω προετοιμασμενη...

  • Μου αρέσει 1

zqnjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Manoulomamaka είπε:

Η ΠΗΤ μου κανονικα ειναι 06/07....πεντε μερες εχουμε διαφορα;) ....οι γιατροι δεν μου εχουν πει τπτ....ουτε ο δικος μου ουτε απο το νοσοκομειο....αν και ο δευτερος ειναι πεπεισμένος  οτι θα παμε παλι στις 40+...εγω παντως με το που  κλεισω την 36η  σταματαω φαρμακα, ξεκιναω  περπάτημα  και ασκησεις εμπεδωσης που μου ειχε δειξει η μαια...δεν θελω να φτασω παλι στις 40+..στις 38 καλα δεν ειναι ε??? Ηδη δυσκολευομαι πολυ στον υπνο λογω τουαλετας, ζεστης, και που απλα ξυπναω για να αλλαξω πλευρο...

εγω πρωτη φορα μετα απο καιρο περπατησα εχθες κοντα 20-30 λεπτα συνεχομενα σε ενα πανηγυρι και λαχανιασα....και εννοειται οτι πηγαινα κι εγω σαν παπια αν και οχι τοσο εντονα οσο στο πρωτο...μαλλον παιζει ρολο και το βαρος του μωρου...

Χαχαχα...αληθεια σας εδωσαν λιστα??? Σε ζηλευω να ξερεις....οταν ρωτησα για την πρωτη γεννα τι θα χρειαστω και αν υπαρχει καποια λιστα μου ειπαν απλα οτι διαβασεις στο ιντερνετ...και τελικα δεν ειχαν οιτε χαρτι υγειας  ουτε σαπουνι....αυτη τη φορα θα παω προετοιμασμενη...

Τιιιι ασκησεις εμπεδωσης???

Ναι...ειναι ιδιωτικο μας δινουν μια λιστα με το τι θελουν. Ετσι, εχουμε και μεις το κεφαλι μας ησυχο...

Εσυ ειχες θεματακι με τον τραχηλο?

Εμεις τα φαρμακα τα κοψαμε 34η βδομαδα.

Απο βαρος ημασταν πριν 2 βδομαδες 2.5 κιλα...


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Manoulomamaka είπε:

Καλησπεραα κοριτσια...τι κανετε???πως περασατε το τριήμερο? ?? Εμεις πολυ ηρεμα...περιμενουμε την παρασκευη για να παμε στο γιατρο...

@Alex_mfpmπως περασες με τα παιδακια σου??? Περιμενουν κι αυτα πως και πως το αδερφακι τους??? Για την εξεταση ξερω οτι δεν ειναι τιποτα και οτι προκειται για εξεταση ρουτινας..εκνευριζομαι απλα με τον γιατρο του νοσοκομειου που δεν μου την εκανε στην πρωτη εγμυμοσυνη...μαλιστα τοτε πηγαινα τους τελευταιους 2μιση μηνες  αποκλειστικά  σε αυτον και ουτε εξετασεις αιματος μου ειχε γραψει για ολο αυτο το διαστημα...και μετα μου κανει και παραπονα οτι δεν πηγαινω αποκλειστικά  σε αυτον απο την αρχη....μου φαινεται οτι σε καθε εγκυμοσυνη θα μαθαινω και για μια καινουρια εξεταση....

@iwanna24 κοριτσι σε αυτο που λεει η στρουμφ για την επισκληριδιο απολυτο δικιο...συννενοησου  το αυτο απο την αρχη...στο κρατικο το νοσοκομειο που γεννησα δεν σου κανανε αυτοι και επρεπε να εχεις συνεννοηθεί  με δικο σου αναισθησιολογο... εγω δεν εκανα μεν πονεσα ομως αρκετα δε...αφου οταν μπηκα ελεγα οτι θα τους πω οτι δεν θελω να μου βαλουν ορο, και οταν επιασαν οι καλοι οι πονοι ελεγα ας βαλουν και ορο κι ας ειναι πιο εντονοι οι πονοι αρκει να τελειωνουμε γρηγοροτερα..φυσικα μετα με το μωρο ξεχνας και τους πονους που περασες και ολα...

Για τους πονους στη λεκανη τι να πω..ειναι και σε μενα αλλες  φορες περισσοτερο και αλλες φορες λιγοτερο εντονοι...αφου τη νυχτα για να αλλαξω πλευρο το πηγαινω σε slow motion απο τους πονους....πιστευω ομως οτι το περπατημα θα μας κανει οντως καλο...κι εγω απο την αλλη εβδομαδα θα ξεκινήσω αν και στην αρχη δεν νομιζω να αντεχω για πολυ ωρα μετα απο τοση ξαπλα αυτους τους μηνες... 

Εμεις αυριο θα παμε και στην αγορα για τα τελευταια ψωνια μας..η βαλιτσα η δικη μου ειναι σχεδον ετοιμη και τωρα θα ετοιμασω και του μωρου...απλα δεν ξερω τι να παρω μαζι...εχει μεν κρυο για κοντομανικα αλλα λεω να παρω και με μανικι σε περιπτωση που εχουν δυνατα τον κλιμαστισμο...εσεις τι θα παρετε μαζι???ετοιμασατε ακομα τπτ??

Καλησπέρα βρε κορίτσια πολυ ωραία περάσαμε μάλιστα χθες έκανα και το πρώτο μου μπάνιο για φέτος στη θάλασσα... τα παιδιά βέβαια έχουν ξεκινήσει απο Ιανουάριο γιατι γενικα κάνουμε όλο τον χρόνο απλά εγω το κόβω τον χειμώνα στις εγκυμοσύνες αλλά χθες ήταν φανταστικά 

Όλα ανυπομονούν και τώρα που μεγάλωσε και η κοιλιά" άρχισε και ο μικρός να του κανει εντύπωση και λέει συνέχεια μπέμπη αγκαλιά

Κοιτα γενικα εγω κανω στο φουλ εξετάσεις γιατι και η αδερφή μου ειναι γυναικολόγος στην Γερν

μανια βέβαια αλλά ειναι παλιοί συμφοιτητές με τον γιατρό μου εδώ όποτε δεν με αφήνουν σε χλωρό κλαρί... αλλά γενικα ειναι μια εξέταση που πρέπει να γίνεται ...

Βλεπω και εσένα ο μπόμπιρας σου ο πρώτος ειναι αρκετά μικρούλης όποτε μια χαρά θα παίζουν ...λίγο θα ταλαιπωρηθείς αλλά μετά θα ειναι τέλεια μεταξύ τους

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Alex_mfpm είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλα τα κορίτσια 

@iwanna24 με το καλό αυτόν τον μήνα να δεχτείς το μπεμπακι σου σου εύχομαι 

Καλημερααα...καλο μηνα. 

Ευχαριστωωωω παρα πολυ...

Στο μεσοδιαστημα 10 με 20 Ιουνιου πονταρει ο ντοκ.

Ο τραχηλος παει καλα...εξαλειφεται σιγα σιγα.

Η μπεμπα σταθερα 2 βδομαδες πιο μεγαλη...γιναμε 3 κατι.

Ανυπομονωωωωω τρελα!!!

Με το καλο σε ολες μας.

Ελπιζω και οσες δεν γραφετε να ειστε καλα.


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...