Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μανούλες Ιουλίου 2018


Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , Anthi87 είπε:

Αγαπημένες μανάδες και προσεχώς μανάδες πως είστε?

@iwanna24 φοβερή η περιγραφή ακόμη καλύτερο το αποτέλεσμα!!! Η μοντέλα πως είναι? Θηλάζει? Κοιμάται? Εσύ αντέχεις? Να εξοπλιστω  με υπομονή?

Κάναμε το Doppler...δόξα το θεό όλα καλά!!! Ηταν η πρώτη φορά που μετά απο μεγάλο υπέρηχο δεν μαθαμε κάποια καινούργια λέξη επιτέλους!!!!  :)

ο μικρός μας είναι 2200κιλα και μεγαλώνει αρκετά!!! Ο γιατρός υπολογίζει 4000κιλα στη γέννηση... Ελπίζω να αντεξω!!

κλασσικα επειδή είναι παιδί μου και έχει πάρει θέση δεν μπορεσαμε  να τον δούμε αλλά από λίγο που μας έδειξε είμαστε ίδιοι!!!ο μπαμπάς μας έχει φάει τα λυσακα του που ο γιός του είμαι ίδια εγώ.... Και εγώ νομίζω οτι απο τρελή αποτρελαθηκα...μία μάνα κουκουβάγια ήρθε στην παρέα σας!!!!

εσεις όλες καλά?

Αντε Ανθη μου...

Με το καλο ματια μου!!!

Θα βγαλεις γιγαντακιιι!!!

Εμεις δεν θηλαζουμε. Ειχα αποφασισει πως δεν θελω να θηλασω καθαρα για ψυχολογικους λογους.

Τρωει καλα ομως.

Την ταιζουμε και ειναι ενα παρα πολυ ησυχο μωρο!

Τωρα θα δειξει και σπιτι. Προς το παρον τρωει καθε τρεις ωρες και μετα κοιμαται.

Κλαιει σπανια εως καθολου...ειναι μια πανεμορφη σταλιτσα!!

Αντε και πρεπει να σταματησεις τη δουλεια επιτελους...

  • Μου αρέσει 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 935
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Εμένα σήμερα εχει γενέθλια ο μικρός μου και ειναι μες στην τρελή χαρά και όλο τον χαζεύω ... θυμάμαι πριν δυο χρόνια που γεννήθηκε και τώρα που τρέχει εδώ και εκεί... και που είμαστε ακόμα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια που έχουμε όλες χαθεί, ελπιζω για αυτές ειδικά που έχουν καιρό να γράψουν νεακια τους όλα να πηγαίνουν καλα και με το καλό σιγά σιγά να ετοιμάζονται για τα μπεμπακια ... εμείς σήμερα κάναμε Doppler και όλα μια χαρά τελειώνουν και τα υπόλοιπα σχολειο όποτε θα αναχωρήσουμε για θάλασσα σιγά σιγά ... ελπιζω όλα καλα για όλες μας και όποτε μπορω θα μπαίνω να βλέπω νεακια σας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2018 at 4:51 ΜΜ, Alex_mfpm είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Εμένα σήμερα εχει γενέθλια ο μικρός μου και ειναι μες στην τρελή χαρά και όλο τον χαζεύω ... θυμάμαι πριν δυο χρόνια που γεννήθηκε και τώρα που τρέχει εδώ και εκεί... και που είμαστε ακόμα...

Καλημερα..

Εμεις προσαρμοζομαστε εκτος κοιλιας...

Τρωμε και νανι...

Ακομα να το συνειδητοποιησω!

Αντε περιμενω τις υπολοιπες μανουλες Ιουλιου!

Συντομα να κρατατε τα θαυματακια σας!

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 14/6/2018 at 10:07 ΠΜ, iwanna24 είπε:

Καλημερα..

Εμεις προσαρμοζομαστε εκτος κοιλιας...

Τρωμε και νανι...

Ακομα να το συνειδητοποιησω!

Αντε περιμενω τις υπολοιπες μανουλες Ιουλιου!

Συντομα να κρατατε τα θαυματακια σας!

Κοριτσαρες  πως περνάτε?;!!

Η μοντέλα πώς είναι?

Αντέχεις? 

Εμείς επιτέλους σταματησαμε  τη δουλειά και μπήκαμε στον 9ο!!!!

Μαζί άρχισαν και οι πόνοι και η αϋπνία...θέλω να γεννησω  απεγνωσμένα έχω ζόριστει πλέον!

Ο μικρός είναι 3500kg με κεφάλι κάτω... Και περιμένω απο μέρα σε μέρα...

Ελπίζω να μας κάνει την τιμή σύντομα!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Anthi87 είπε:

Κοριτσαρες  πως περνάτε?;!!

Η μοντέλα πώς είναι?

Αντέχεις? 

Εμείς επιτέλους σταματησαμε  τη δουλειά και μπήκαμε στον 9ο!!!!

Μαζί άρχισαν και οι πόνοι και η αϋπνία...θέλω να γεννησω  απεγνωσμένα έχω ζόριστει πλέον!

Ο μικρός είναι 3500kg με κεφάλι κάτω... Και περιμένω απο μέρα σε μέρα...

Ελπίζω να μας κάνει την τιμή σύντομα!!!!

Αχ...η μοντελα οντως μοντελα...μας λιωνει ομαδικα. Γενικα, ειναι πολυ ησυχο μωρο...τρωει και κοιμαται...παμε και καμια βολτα και ειναι και εκει κυρια! 

Αντε συντομα μανουλαααα.

Η αυπνοια ηταν βασανο! Τωρα κοιμαμαι περισσοτερο...συνηθως τρωει 12 με 1 τη νυχτα και ξανατρωει κατα τις 5...

Μετα παλι νανι και τρωει κατα τις 8 αλλα εχει φαει και 10!

Πλησιαζεις αγαπη...περπατα οσο μπορεις! 

 

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο!! Ποσο εισαι? Κ εγω μπηκα αλλα νομιζω εχω ακομα σημερα δε τ πολυ ακουγαμε στο καρδιοτοκογραφημα κ μ ειπε να εχω τ νου μου να τη ακουω μεχρι τ πεμπτη που θα ξανάπαω  . 

Μπραβο ιωανναπολυ χαιρομαι! Κ η ξαδερφη μ τελικα γεννησε τ προηγουμενη δευτερα εσπασαν ξαφνικα τ νερα στις 37 βδομαδες. 

  • Μου αρέσει 2

4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε? Γέννησε άραγε καμία? Εμείς στην αναμονή αν και τελευταία ταλαιπωρηθήκαμε αρκετά με τον τρίτο μου τον γιο που είχε νοσηλευτεί για δεκαπέντε μέρες... τώρα όλα καλα και αναμένουμε... ελπιζω όλες καλα και σύντομα να υποδεχτούμε τα μπεμπακια μας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μανάδες και προσεχώς μανάδες πως είστε?!?!?

@iwanna24 πως είναι η μοντέλα?

Φτάνει και η δική μου ώρα!!!

Ο μικρός είναι ήδη 4500 έχω αρχίσει να κάνω πίεση και ο μικρός είναι ψηλά... Δύσκολα θα βγει με φτ  και η γιατρός μου δεν θέλει να ρισκάρει...

Οπότε 12/7 πάμε με κτ  για ασφάλεια!

Δεν σας κρύβω οτι τα έχω κάνει πανω μου... Και δεν Μπορω να συνειδητοποιήσω οτι έφτασε η ώρα....

Θα ενημερωσω  εκ νέου...

Έχουμε άλλη γέννα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


15 ώρες πρίν, Anthi87 είπε:

Μανάδες και προσεχώς μανάδες πως είστε?!?!?

@iwanna24 πως είναι η μοντέλα?

Φτάνει και η δική μου ώρα!!!

Ο μικρός είναι ήδη 4500 έχω αρχίσει να κάνω πίεση και ο μικρός είναι ψηλά... Δύσκολα θα βγει με φτ  και η γιατρός μου δεν θέλει να ρισκάρει...

Οπότε 12/7 πάμε με κτ  για ασφάλεια!

Δεν σας κρύβω οτι τα έχω κάνει πανω μου... Και δεν Μπορω να συνειδητοποιήσω οτι έφτασε η ώρα....

Θα ενημερωσω  εκ νέου...

Έχουμε άλλη γέννα?

Κοριτσακιιιι μουυυυ..εγω 13 εχω γενεθλια και σαραντιζουμε!

Η μοντελα ειναι ενα υπεροχο, ησυχο πλασμα...κοιμαται 8ωρο το βραδυ, τρωει και σκαει χαμογελα!

 

4.5 κιλα ρε θηριο;

Τι αντρακλα θα βγαλεις;;;

Με το καλο κοριτσακι μου!!!

Να δεις το αγγελακι σου..υπεροχες στιγμες. Ζηστο οσο δεν παει!

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Anthi87 είπε:

Μανάδες και προσεχώς μανάδες πως είστε?!?!?

@iwanna24 πως είναι η μοντέλα?

Φτάνει και η δική μου ώρα!!!

Ο μικρός είναι ήδη 4500 έχω αρχίσει να κάνω πίεση και ο μικρός είναι ψηλά... Δύσκολα θα βγει με φτ  και η γιατρός μου δεν θέλει να ρισκάρει...

Οπότε 12/7 πάμε με κτ  για ασφάλεια!

Δεν σας κρύβω οτι τα έχω κάνει πανω μου... Και δεν Μπορω να συνειδητοποιήσω οτι έφτασε η ώρα....

Θα ενημερωσω  εκ νέου...

Έχουμε άλλη γέννα?

Με το καλο!!!

  • Μου αρέσει 1

4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!

Ελπίζω ο μικρός να πάρει απο τη μοντέλα και να μην μας ταλαιπωρήσει!!

Έχω αγχωθεί και η ανυπομονησία μου δεν παλευεται!!

Εύχομαι με το καλό σε όλες μάς :)

θα ενηνερωσω  εκ νέου για τον μικρό ελέφαντα :p

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Μανούλες καλησπέρα. Εδώ αγορομανα. Γέννησα και γω επιτέλους το τέταρτο παιδάκι μου στις2/7 με προγραμματισμένη καισαρική. Είναι κούκλος. Δεν χορταίνω να τον βλέπω. Προς το παρόν θηλάζουμε αποκλειστικά και ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι. Εύχομαι σε όλες με ένα πόνο και με υγιέστατα μωράκια. 

  • Μου αρέσει 2

Exd0p3.pngm8Dap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...