Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Ιουλίου 2018


Recommended Posts

18 ώρες πρίν, Αγορομανα4 είπε:

Μανούλες καλησπέρα. Εδώ αγορομανα. Γέννησα και γω επιτέλους το τέταρτο παιδάκι μου στις2/7 με προγραμματισμένη καισαρική. Είναι κούκλος. Δεν χορταίνω να τον βλέπω. Προς το παρόν θηλάζουμε αποκλειστικά και ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι. Εύχομαι σε όλες με ένα πόνο και με υγιέστατα μωράκια. 

Κοριτσακι μου να σου ζησει ο κουκλος σου!!!

Καλη ανατροφη!

Να χαιρεσαι οοολα σου τα παιδακια και να τα καμαρωνεις παντα!

 

On 7/7/2018 at 4:52 ΜΜ, Anthi87 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!

Ελπίζω ο μικρός να πάρει απο τη μοντέλα και να μην μας ταλαιπωρήσει!!

Έχω αγχωθεί και η ανυπομονησία μου δεν παλευεται!!

Εύχομαι με το καλό σε όλες μάς :)

θα ενηνερωσω  εκ νέου για τον μικρό ελέφαντα :p

Πω πω τερμα τα ψεματα....μετρας αντιστροφα!

Εεερχεται!!!

Θα ειναι καλυτερος απο τη μοντελα!

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 935
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα μανουλες....τι κανετε;;χαθηκα κι εγω αλλα ειχα ενα θεμα με το ταμπλετ..

@Αγορομανα4 να σου ζησει το ο κουκλος σου.....

Γεννησαμε κι εμεις...στις 03/07 ηρθε ο μικρουλης μας με βαρος 3550γρ......με φυσιολογικο τοκετο και χωρις επισκληριδιο. ..ολα πηγαν τελεια και πολυ γρηγορα...με επιασαν οι πονοι στις 5μιση.. ημασταν στο νοσοκομειο στις 9 παρα  με διαστολη 4-5 , και στις 22:10 γεννήθηκε  το αγγελουδι μας... ο μικρος ειναι απιστευτος...μονο τρωει και κοιμαται..σπανια θα τον ακουσουμε να γκρινιάζει...

Ο μεγαλος ενθουσιαστηκε μολις τον ειδε και ηθελε να ορμησει επανω του να τον αγκαλιασει...τον φιλαει και τον χαιδευει συνεχεια αν και του φαινεται παράξενο. ..

Ευχομαι σε ολες να εχετε ευκολες και γρηγορες γεννες...να μην ταλαιπωρηθητε καθολου...περιμενουμε τα νεα σας....

  • Μου αρέσει 1

zqnjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν γεννησαμε και εμείς σήμερα :)

καισαρικη έκτακτη γιατί έχανε παλμους καθώς είχε περιέλιξη στο λαιμό... 

ειναι μικρότερος από τον υπέρηχο 3830 και 60 cm :)

ειναι φωτοτυπία εγώ και έχω απότρελαθεί...

ευχομαι με το καλό σε όλες και καλη ανατροφή στις ηδη μαμαδες !!!!

θα επανελθω :*

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Anthi87 είπε:

Λοιπόν γεννησαμε και εμείς σήμερα :)

καισαρικη έκτακτη γιατί έχανε παλμους καθώς είχε περιέλιξη στο λαιμό... 

ειναι μικρότερος από τον υπέρηχο 3830 και 60 cm :)

ειναι φωτοτυπία εγώ και έχω απότρελαθεί...

ευχομαι με το καλό σε όλες και καλη ανατροφή στις ηδη μαμαδες !!!!

θα επανελθω :*

Να σου ζησει ψυχη μου....ανατριχιασα.

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημερα κοριτσια και να σας ζησουν τα μπεμπακια σας σε οσες γεννησατε και με το καλο οι υπολοιπες... εγω ειχα καιρο να μπω μιας και ειχαμε παει στο εξοχικο και δεν εχω εκει ιντερνετ

Γεννησα και εγω στις 16.07 με πιασαν οι πονοι 2 τα μεσανυχτα τελικα εφυγα για το μαιευτηριο στις 6 τα ξημερωματα και τελικα γεννησα πολυ ευκολα και φυσιολογικα χωρις επισκληριδιο στις 10  και υποδεχτηκαμε το πεμπτο μπουμπουκακι μας που ειναι ενας κουκλος... σημερα ηρθαμε για μια μερα Αθηνα για να τον δει η παιδιατρος μας και επιστρεφουμε παλι πισω οποτε σας ευχομαι ολες να μας ζησουν και καλη ανατροφη:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε?είστε όλες απασχολημένες με τα μωράκια σας?πως είστε?εγώ γέννησα αρχές Ιουλίου με προγραμματισμένη καισαρική.ολα πήγανε καλα.τωρα έχω κοιμήσει την μπουμπου και απολαμβάνω καφεδάκι.γενικα είναι πολύ ησυχη η καλή μου και δεν με ταλαιπωρεί πολύ.


wyp6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...