Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Ιουλίου 2018


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Anthi87 είπε:

Μπράβο!!!!!

Η μοντέλα είναι όνομα και πράγμα!!!

Ήρθαν τα έπιπλα? Εμείς απο δευτέρα βαφουμε  δωμάτιο, πήγα πήρα και τα υπόλοιπα του μαιευτηρίου και τα δικά μου μένει μόνο να τα πλυνω ;) τα ρουχαλακια  του μικρού τα πλένει η γιαγιά μας :)

Σήμερα πήγαμε και κάναμε και τον πολιτικό να είμαστε έτοιμοι και Κλείσαμε γάμο βάπτιση 7/9/19 !!!

Έχω πόδια ελέφαντα... Και αγόρασα βεντάλια σαν τις γριές γιατί νομίζω οτι θα σκασω...

Ο μικρός το Χαβά του κλωτσιά και άγιος ο Θεός...

Μετραω  μέρες να σταματήσω γιατί τα έχω φτυσει  πιά...

Ελα Ανθη μουυυυ...

Και γω κουραζομαι πλεον πολυ ευκολα...φταινε και τα κιλα βεβαια.

Ποναω ευκολα και ελπιζω να γεννησω μεχρι 15 Ιουνιου...δεν θελω αλλο...

Δεν κοιμαμαι πλεον...και ολα ειναι πολυυυυ κουραστικα!!!

Ηρθαν τα επιπλα μας και καθε πρωι βλεπω την κουνια της σακπυλιτσας μου...για τη ζεστη τι να πω!? Φοραω μονο σορτσακια...παραθυρα φουλ ανοιχτα και εχω και τα κωλοκουνουπα να προσεχω...

Οι βαλιτσες μας ειναι ετοιμες...λειπουν μονο κατι πετσετες που θα παρω για μενα...κατα τα αλλα ολα εεεεετοιμα για την ομορφια. Ευτυχως με βοηθησε η μαμα μου... Λεμε τωρα να απολαυσουμε ηρεμα τις μερες που εμειναν...

Ξεκινησα να βγαινω και σε ταβερνες οποτε λεμε να τις τιμησουμε για κανα μηνα. Και μεις θελαμε να κανουμε πολιτικο...διοτι δεν εχουμε παντρευτει...εγινε η προταση γαμου αλλα δεν εχει ερθει ενα χαρτι οποτε ακομα τιποτα...

Αν προλαβουμε βεβαια θα το κανουμε...αν οχι μια και καλη!

Ειμαι ερωτευμενη τρελα με το μοντελακι μουυυ, το οποιο και μενα με χει τσακισει!!!

Εσενα κοιμαται το βραδυ??? Εμενα οχι...καθολου...

Τωρα ραντεβου εχω σε 10 μερες...καρδιοτοκογραφο και υπερηχο...θα μαι 33η προς 34η...

Αντε και πλησιαζουμεεεεε.

 

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 935
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πωπω...ιωαννα μου μπαμπατσικια η μοντελα σου....εμας ο αγοραρος  την περασμενη τεταρτη ηταν 1.300....που εχουν μονο 5 μερες διαφορα...ο μεγαλος μου ομως ηταν περιπου σαν τη μοντελα στην ιδια εβδομαδα...ετοιμασου για μεγαλουτσικο μωρακι...

Αλεξ τι ωραια που πλεον θα καθεσαι...αν και φανταζομαι οτι η αλλαγη χειμερινων καλοκαιρινων θα ειναι βουνο με 4 παιδια...καλο κουραγιο...

Ανθη μου να ζησεται και με το καλο και ο θρησκευτικός. ...και σε μας οι κλοτσιες δεν σταματανε...ειμαι πολυ περιεργη να δω πως θα ειναι οταν βγει.. 

Ακομα δεν εχω ετοιμασει τπτ για μαιευτηριο και μωρο...σε 10 μερες λεω να ξεχωρισω τα ρουχα νεογεννητου που θα χρειαστουμε και να τα στειλω στην πεθερα μου για πλύσιμο, και μολις τα συμμαζεψω θα κανω και τη βαλιτσα...

Απο υπνο δεν μπορω να εχω παραπονο...τα βραδια μπορει να μην κοιμαμαι πολυ, αλλα τις τελευταιες μερες του δινω και καταλαβαινει το μεσημερι...

Βρε κοριτσια...σας πιανει κι εσας πονος στη λεκανη??με πιανει κυριως οταν σηκωνομαι  απο το κρεβατι μετα απο ωρα και αφου περπατησω λιγο βελτιωνεται...

  • Μου αρέσει 2

zqnjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Manoulomamaka είπε:

Πωπω...ιωαννα μου μπαμπατσικια η μοντελα σου....εμας ο αγοραρος  την περασμενη τεταρτη ηταν 1.300....που εχουν μονο 5 μερες διαφορα...ο μεγαλος μου ομως ηταν περιπου σαν τη μοντελα στην ιδια εβδομαδα...ετοιμασου για μεγαλουτσικο μωρακι...

Αλεξ τι ωραια που πλεον θα καθεσαι...αν και φανταζομαι οτι η αλλαγη χειμερινων καλοκαιρινων θα ειναι βουνο με 4 παιδια...καλο κουραγιο...

Ανθη μου να ζησεται και με το καλο και ο θρησκευτικός. ...και σε μας οι κλοτσιες δεν σταματανε...ειμαι πολυ περιεργη να δω πως θα ειναι οταν βγει.. 

Ακομα δεν εχω ετοιμασει τπτ για μαιευτηριο και μωρο...σε 10 μερες λεω να ξεχωρισω τα ρουχα νεογεννητου που θα χρειαστουμε και να τα στειλω στην πεθερα μου για πλύσιμο, και μολις τα συμμαζεψω θα κανω και τη βαλιτσα...

Απο υπνο δεν μπορω να εχω παραπονο...τα βραδια μπορει να μην κοιμαμαι πολυ, αλλα τις τελευταιες μερες του δινω και καταλαβαινει το μεσημερι...

Βρε κοριτσια...σας πιανει κι εσας πονος στη λεκανη??με πιανει κυριως οταν σηκωνομαι  απο το κρεβατι μετα απο ωρα και αφου περπατησω λιγο βελτιωνεται...

Καλησπερα :-D

Μας ειπε ο γιατρος μεχρι 3.700 απο 3.200.

Ποσο γεννηθηκε ο μεγαλος σου και τι βδομαδα?

Πονοι με πιανουν σε διαφορα σημεια...κυριως εχω τρελη συχνοουρια και ποναω ανα μια ωρα...

Επισης, εχω πονακια περιοδου ανα βδομαδα 1φορα...οχι εντονα και περνανε γρηγορα.


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ο μεγαλος γεννήθηκε  με προκληση στις 40+1 και ενω ο γιατρος στον υπερηχο τον εβγαζε περιπου 3.500-3.600 ο μικρος ξεπερασε τις προσδοκιες και βγηκε 3.930...!!!

πονακια περιοδου εχω κι εγω αλλα σπανια... περισσοτερο εχω αυτους τους πονους στη λεκανη που ειναι επειδη χαλαρωνουν οι συνδεσμοι...

Εν τω μεταξυ  ξεχασα να σας πω...ο παιδιατρος μου συστησε να ξεκινησω απο τωρα να βαζω κρεμα στις θηλες ωστε να μαλακωσουν και να μην πληγωθουν αργοτερα στον θηλασμο...το λεω και σε εσας γιατι δεν μου το ειχαν πει στην πρωτη εγκυμοσυνη ουτε στα μαθηματα που ειχα κανει....εγω εχω ηδη ξεκινησει και βαζω οποτε θυμαμαι purelan...

  • Μου αρέσει 1

zqnjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Manoulomamaka είπε:

Ο μεγαλος γεννήθηκε  με προκληση στις 40+1 και ενω ο γιατρος στον υπερηχο τον εβγαζε περιπου 3.500-3.600 ο μικρος ξεπερασε τις προσδοκιες και βγηκε 3.930...!!!

πονακια περιοδου εχω κι εγω αλλα σπανια... περισσοτερο εχω αυτους τους πονους στη λεκανη που ειναι επειδη χαλαρωνουν οι συνδεσμοι...

Εν τω μεταξυ  ξεχασα να σας πω...ο παιδιατρος μου συστησε να ξεκινησω απο τωρα να βαζω κρεμα στις θηλες ωστε να μαλακωσουν και να μην πληγωθουν αργοτερα στον θηλασμο...το λεω και σε εσας γιατι δεν μου το ειχαν πει στην πρωτη εγκυμοσυνη ουτε στα μαθηματα που ειχα κανει....εγω εχω ηδη ξεκινησει και βαζω οποτε θυμαμαι purelan...

Εγω εβγαλα στο στηθος ενα σαν ογκιδιο πολυ μικρο με γαλα...ειπε ο γιατρος θα φυγει...

Οντως σιγα σιγα φευγει...σκαει.

Φοβαμαι να βαλω οτιδηποτε μην βγαλω κανα τετοιο παλι.

Πως παει ο τραχηλος σου???

Εμενα τα νευρα μου...εφαγα 10 βδομαδες κρεβατι και τωρα μου λεει ο εμβρυολογος μπορει να φαω ολο τον 9ο. Γιατι τοτε εκατσα τοσο καιρο κρεβατι?

Μηπως λενε βλακειες καταβαθος?

Τα πηρα ασχημα εκεινη τη μερα.

  • Μπερδεμένη/-ος 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, iwanna24 είπε:

Εγω εβγαλα στο στηθος ενα σαν ογκιδιο πολυ μικρο με γαλα...ειπε ο γιατρος θα φυγει...

Οντως σιγα σιγα φευγει...σκαει.

Φοβαμαι να βαλω οτιδηποτε μην βγαλω κανα τετοιο παλι.

Πως παει ο τραχηλος σου???

Εμενα τα νευρα μου...εφαγα 10 βδομαδες κρεβατι και τωρα μου λεει ο εμβρυολογος μπορει να φαω ολο τον 9ο. Γιατι 

Μην βιάζεσαι βρε Ιωάννα ...καλύτερα για το μπεμπακι να παίρνει όλο τον μήνα ...βοηθάει σε πολλα στις αλλεργίες στον θηλασμό και γενικα στο να ειναι πιο δυνατά τα μπεμπακια όποτε κάνε λίγο υπομονή και δεν παίζει ρόλο το ότι σε είχαν ξάπλα για κάποιο διάστημα το κάνανε για κάθε ενδεχόμενο...κοιτά να το απολαύσεις όσο μπορείς 

Link to comment
Share on other sites

Με τον τραχηλο ολα καλα μετα απο πολλα σκαμπανεβασματα...

Στην αρχη που ανησυχισε ηταν στο 2,6...μετα απο ξεκουραση πηγε στο 3....λογω δυσκοιλιότητας πηγε παλι στο 2,2...μετα στο 2,6...και με πολυ ξεκουραση την τελευταια φορα ηταν στο 3,1...πλεον σηκωνομαι μεν πιο συχνα, δεν σηκωνω ομως τιποτα, δεν κανω καθολου δουλειες και αποφευγω να σκύβω. ..ο γιατρος ειπε οτι στοχος μας ειναι οι 36 εβδομαδες...αλλες 5 δηλαδη...κι εγω ειμαι ηδη 6 εβδομαδες στο κρεβατι...βαριεμαι απίστευτα και μου λείπει  παρα πολυ ο μικρος μου γιατι περναει πολλες ωρες πλεον στη γιαγιά  του.....

Οντως οι εβρυολογοι μπορει να ειναι λιγο υπερβολικοι ...ισως για να ειναι σιγουροι...το ιδιο μας ειπε και ο γιατρος στο νοσοκομειο ο οποιος ομως μου φανηκε υπερβολικα χαλαρος...εμεις καταλήξαμε  στο οτι  η αληθεια ειναι καπου στη μεση...οποτε προσεχω μεν , αλλα και ενα σινεμα το πηγα...και για φαγητο θα βγω...μεχρι ομως να μπω στον μηνα μου τα ψωνια μου θα τα κανω online...οχι πολυ ορθοστασια και σχεδον καθολου σκαλες...

  • Μου αρέσει 1

zqnjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Manoulomamaka είπε:

Με τον τραχηλο ολα καλα μετα απο πολλα σκαμπανεβασματα...

Στην αρχη που ανησυχισε ηταν στο 2,6...μετα απο ξεκουραση πηγε στο 3....λογω δυσκοιλιότητας πηγε παλι στο 2,2...μετα στο 2,6...και με πολυ ξεκουραση την τελευταια φορα ηταν στο 3,1...πλεον σηκωνομαι μεν πιο συχνα, δεν σηκωνω ομως τιποτα, δεν κανω καθολου δουλειες και αποφευγω να σκύβω. ..ο γιατρος ειπε οτι στοχος μας ειναι οι 36 εβδομαδες...αλλες 5 δηλαδη...κι εγω ειμαι ηδη 6 εβδομαδες στο κρεβατι...βαριεμαι απίστευτα και μου λείπει  παρα πολυ ο μικρος μου γιατι περναει πολλες ωρες πλεον στη γιαγιά  του.....

Οντως οι εβρυολογοι μπορει να ειναι λιγο υπερβολικοι ...ισως για να ειναι σιγουροι...το ιδιο μας ειπε και ο γιατρος στο νοσοκομειο ο οποιος ομως μου φανηκε υπερβολικα χαλαρος...εμεις καταλήξαμε  στο οτι  η αληθεια ειναι καπου στη μεση...οποτε προσεχω μεν , αλλα και ενα σινεμα το πηγα...και για φαγητο θα βγω...μεχρι ομως να μπω στον μηνα μου τα ψωνια μου θα τα κανω online...οχι πολυ ορθοστασια και σχεδον καθολου σκαλες...

Ναι...εφοσον ανεβοκατεβαινει κανε υπομονη αλλες 5 βδομαδες και μετα βλεπεις πως θα εισαι...

Και γω εκατσα τοσο κρεβατι...εν τελει το βασικο ειναι να μην μειωνεται και οχι αν θα ειναι 2.8 ή 3 ή 4.

Αυτο καταλαβα με βαση τα οσα εζησα...

Τωρα μου πε ο γιατρος να περπαταω μια ωρα τη μερα... αρα το 3 δεν ειναι κακος τραχηλος αν παραμενει σταθερος.

Περνας και συ δυσκολα με την τουαλετα?

Γενικα, δεν ειχα θεμα. Τελευταια ομως εχω θεματακι...ελπιζω να στρωσει.

Ευτυχως εχεις και αρκετα πραγματακια απο το πρωτο οποτε δεν θα τρεχεις μετα...

Το βασικο ειναι νομιζω οι βαλιτσες...ολα τα αλλα νταξει...

πρίν από 12 λεπτά , Alex_mfpm είπε:

Μην βιάζεσαι βρε Ιωάννα ...καλύτερα για το μπεμπακι να παίρνει όλο τον μήνα ...βοηθάει σε πολλα στις αλλεργίες στον θηλασμό και γενικα στο να ειναι πιο δυνατά τα μπεμπακια όποτε κάνε λίγο υπομονή και δεν παίζει ρόλο το ότι σε είχαν ξάπλα για κάποιο διάστημα το κάνανε για κάθε ενδεχόμενο...κοιτά να το απολαύσεις όσο μπορείς 

Δυστυχως δεν απολαμβανω κατι...δεν ειμαστε ολες για εγκυες. 

Ειλικρινα καθε μερα μετραω αντιστροφα.

Δεν...δεν.

Να ναι καλα η μικρη αλλα αλλο μωρο δεν κανω.

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 3/5/2018 at 5:05 ΜΜ, iwanna24 είπε:

Ελα Ανθη μουυυυ...

Και γω κουραζομαι πλεον πολυ ευκολα...φταινε και τα κιλα βεβαια.

Ποναω ευκολα και ελπιζω να γεννησω μεχρι 15 Ιουνιου...δεν θελω αλλο...

Δεν κοιμαμαι πλεον...και ολα ειναι πολυυυυ κουραστικα!!!

Ηρθαν τα επιπλα μας και καθε πρωι βλεπω την κουνια της σακπυλιτσας μου...για τη ζεστη τι να πω!? Φοραω μονο σορτσακια...παραθυρα φουλ ανοιχτα και εχω και τα κωλοκουνουπα να προσεχω...

Οι βαλιτσες μας ειναι ετοιμες...λειπουν μονο κατι πετσετες που θα παρω για μενα...κατα τα αλλα ολα εεεεετοιμα για την ομορφια. Ευτυχως με βοηθησε η μαμα μου... Λεμε τωρα να απολαυσουμε ηρεμα τις μερες που εμειναν...

Ξεκινησα να βγαινω και σε ταβερνες οποτε λεμε να τις τιμησουμε για κανα μηνα. Και μεις θελαμε να κανουμε πολιτικο...διοτι δεν εχουμε παντρευτει...εγινε η προταση γαμου αλλα δεν εχει ερθει ενα χαρτι οποτε ακομα τιποτα...

Αν προλαβουμε βεβαια θα το κανουμε...αν οχι μια και καλη!

Ειμαι ερωτευμενη τρελα με το μοντελακι μουυυ, το οποιο και μενα με χει τσακισει!!!

Εσενα κοιμαται το βραδυ??? Εμενα οχι...καθολου...

Τωρα ραντεβου εχω σε 10 μερες...καρδιοτοκογραφο και υπερηχο...θα μαι 33η προς 34η...

Αντε και πλησιαζουμεεεεε.

 

Έχω πάρει 25 κιλά... Οπότε όπως καταλαβαίνεις στα 5 βήματα χρειάζομαι φιάλες οξυγόνου :P

Μετραω  σαν φαντάρος τις μέρες να σταματήσω γιατί πάω στη δουλειά αυπνη..

Το βράδυ ζεσταίνομαι,κατουριεμαι,δεν βολευομαι...και Κλωτσαει ασταμάτητα!!!!

Βασανιζομαι  αλλά χαλαλι  του :)

23 ώρες πρίν, Manoulomamaka είπε:

Πωπω...ιωαννα μου μπαμπατσικια η μοντελα σου....εμας ο αγοραρος  την περασμενη τεταρτη ηταν 1.300....που εχουν μονο 5 μερες διαφορα...ο μεγαλος μου ομως ηταν περιπου σαν τη μοντελα στην ιδια εβδομαδα...ετοιμασου για μεγαλουτσικο μωρακι...

Αλεξ τι ωραια που πλεον θα καθεσαι...αν και φανταζομαι οτι η αλλαγη χειμερινων καλοκαιρινων θα ειναι βουνο με 4 παιδια...καλο κουραγιο...

Ανθη μου να ζησεται και με το καλο και ο θρησκευτικός. ...και σε μας οι κλοτσιες δεν σταματανε...ειμαι πολυ περιεργη να δω πως θα ειναι οταν βγει.. 

Ακομα δεν εχω ετοιμασει τπτ για μαιευτηριο και μωρο...σε 10 μερες λεω να ξεχωρισω τα ρουχα νεογεννητου που θα χρειαστουμε και να τα στειλω στην πεθερα μου για πλύσιμο, και μολις τα συμμαζεψω θα κανω και τη βαλιτσα...

Απο υπνο δεν μπορω να εχω παραπονο...τα βραδια μπορει να μην κοιμαμαι πολυ, αλλα τις τελευταιες μερες του δινω και καταλαβαινει το μεσημερι...

Βρε κοριτσια...σας πιανει κι εσας πονος στη λεκανη??με πιανει κυριως οταν σηκωνομαι  απο το κρεβατι μετα απο ωρα και αφου περπατησω λιγο βελτιωνεται...

Ευχαριστώ πολύ!!!

Με το καλό τα μωρακια  μας!!!

Εμένα μέση και θώρακας πονανε συνεχώς λες και με τεντώνεις...

Υπομονή κάνω και ελπίζω οτι όταν βγεί θα είναι καλό παιδί :) για το καλό όλων μας :P

 

 

20 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Ναι...εφοσον ανεβοκατεβαινει κανε υπομονη αλλες 5 βδομαδες και μετα βλεπεις πως θα εισαι...

Και γω εκατσα τοσο κρεβατι...εν τελει το βασικο ειναι να μην μειωνεται και οχι αν θα ειναι 2.8 ή 3 ή 4.

Αυτο καταλαβα με βαση τα οσα εζησα...

Τωρα μου πε ο γιατρος να περπαταω μια ωρα τη μερα... αρα το 3 δεν ειναι κακος τραχηλος αν παραμενει σταθερος.

Περνας και συ δυσκολα με την τουαλετα?

Γενικα, δεν ειχα θεμα. Τελευταια ομως εχω θεματακι...ελπιζω να στρωσει.

Ευτυχως εχεις και αρκετα πραγματακια απο το πρωτο οποτε δεν θα τρεχεις μετα...

Το βασικο ειναι νομιζω οι βαλιτσες...ολα τα αλλα νταξει...

Δυστυχως δεν απολαμβανω κατι...δεν ειμαστε ολες για εγκυες. 

Ειλικρινα καθε μερα μετραω αντιστροφα.

Δεν...δεν.

Να ναι καλα η μικρη αλλα αλλο μωρο δεν κανω.

Αυτο έλεγα και εγώ...πριν τον μικρό έλεγα θέλω 3 παιδιά... Πλέον λέω στον σύζυγο να βγει με το καλο ο μικρος να ειναι γερος και θα πρέπει να μου τάξεις για 2ο κ 3ο... :P

Επεξεργάστηκαν by Anthi87
Ορθογραφία
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Anthi87 είπε:

Έχω πάρει 25 κιλά... Οπότε όπως καταλαβαίνεις στα 5 βήματα χρειάζομαι φιάλες οξυγόνου :P

Μετραω  σαν φαντάρος τις μέρες να σταματήσω γιατί πάω στη δουλειά αυπνη..

Το βράδυ ζεσταίνομαι,κατουριεμαι,δεν βολευομαι...και Κλωτσαει ασταμάτητα!!!!

Βασανιζομαι  αλλά χαλαλι  του :)

Ευχαριστώ πολύ!!!

Με το καλό τα μωρακια  μας!!!

Εμένα μέση και θώρακας πονανε συνεχώς λες και με τεντώνεις...

Υπομονή κάνω και ελπίζω οτι όταν βγεί θα είναι καλό παιδί :) για το καλό όλων μας :P

 

 

Αυτο έλεγα και εγώ...πριν τον μικρό έλεγα θέλω 3 παιδιά... Πλέον λέω στον σύζυγο να βγει με το καλο ο μικρος να ειναι γερος και θα πρέπει να μου τάξεις για 2ο κ 3ο... :P

Ασε Ανθη μου...ο υπνος ειναι ενα βασανο...

Ζεστη και κατουρημα...μολις βολευτω κατουριεμαι...μετα δεν βολευομαι!

Μετα ζεσταινομαι...πφφφφ.

Μας προετοιμαζουν για οταν γεννηθουν :?

Και γω 3 ελεγα. Πριν μεινω εγκυος. Πλεον λεω ενα και καλο. 

Βαριεμαι κιολας τελευταια...καθομαι της μιλαω...τραβαω βιντεο...

Και καθε μερα σβηνω μια μερα :?

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε όλες τις εγκυουλες, τι κάνετε? Εμείς λίγο τρέχαμε γιατι είχα την κόρη μου στο νοσοκομείο με κρίση σκωληκοειδίτιδας η οποία ευτυχώς πέρασε με αντιβίωση και έτσι γλιτώσαμε το χειρουργείο και σήμερα βγήκαμε αλλά εγω έχασα τον υπέρηχο για τον μπεμπουλη και θα παω πλέον να τον δω την άλλη βδομάδα :)...πάλι καλα ειναι δραστήριος και τον νιώθω συνέχεια...όποτε δεν αγχώνομαι τουλάχιστον 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Alex_mfpm είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις εγκυουλες, τι κάνετε? Εμείς λίγο τρέχαμε γιατι είχα την κόρη μου στο νοσοκομείο με κρίση σκωληκοειδίτιδας η οποία ευτυχώς πέρασε με αντιβίωση και έτσι γλιτώσαμε το χειρουργείο και σήμερα βγήκαμε αλλά εγω έχασα τον υπέρηχο για τον μπεμπουλη και θα παω πλέον να τον δω την άλλη βδομάδα :)...πάλι καλα ειναι δραστήριος και τον νιώθω συνέχεια...όποτε δεν αγχώνομαι τουλάχιστον 

Περαστικα στη μικρη σου...με το καλο να δεις και το αντρακι σου...

Εμενα αυτη τη στιγμη εχει λοξυγκα...εχουμε τουλαχιστον 2 φορες τη μερα.

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2018 at 9:34 ΜΜ, iwanna24 είπε:

Ασε Ανθη μου...ο υπνος ειναι ενα βασανο...

Ζεστη και κατουρημα...μολις βολευτω κατουριεμαι...μετα δεν βολευομαι!

Μετα ζεσταινομαι...πφφφφ.

Μας προετοιμαζουν για οταν γεννηθουν :?

Και γω 3 ελεγα. Πριν μεινω εγκυος. Πλεον λεω ενα και καλο. 

Βαριεμαι κιολας τελευταια...καθομαι της μιλαω...τραβαω βιντεο...

Και καθε μερα σβηνω μια μερα :?

Καλησπέρα :) 

Σημερα είχαμε γιατρό ο μικρός έχει πάρει θέση και είμαστε 1800kg (30εβδομάδες)!!!!

επίσης για κάποιο άγνωστο λόγο έχω κάνει κάταγμα στον κόκκυγα... Και έχω πεθάνει στον πόνο!!!

εχω και λίγο τσιμπημενο  ζαχαρο οπότε ξεκιναω  διατροφή :/

 

Αυτα απο εμάς!!! Εσείς τι κάνετε?

πως είναι η μοντέλα?!?!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anthi87 είπε:

Καλησπέρα :)

Σημερα είχαμε γιατρό ο μικρός έχει πάρει θέση και είμαστε 1800kg (30εβδομάδες)!!!!

επίσης για κάποιο άγνωστο λόγο έχω κάνει κάταγμα στον κόκκυγα... Και έχω πεθάνει στον πόνο!!!

εχω και λίγο τσιμπημενο  ζαχαρο οπότε ξεκιναω  διατροφή :/

 

Αυτα απο εμάς!!! Εσείς τι κάνετε?

πως είναι η μοντέλα?!?!

Ελα Ανθηηηη μου!

Τεραστιος ο μπεμπης...εμας ηταν 1820 30+5.

Τωρα δεν εχω ιδεα ποσο ειναι...θα παω Δευτερα στο ντοκ.

Γενικα, ειναι κουραστικο διαστημα. Δυσκολευομαι στον υπνο πολυ...

Σημερα εχω πονακια περιοδου και εχω αγχωθει πολυ...ελπιζω να περασουν συντομα!

Εν τω μεταξυ μια αλλη φορα που ειχα μου πε ο ντοκ να παρω ντεπον...τωρα να τον ενημερωσω παλι ή να παρω ντεπον?!? Δεν θελω να ενοχλω...

Διατροφη ε? Υπομονη. Ο κοκκυγας πρεπει να ποναει τρελα...να παρεις κανα παυσιπονο...

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , iwanna24 είπε:

Ελα Ανθηηηη μου!

Τεραστιος ο μπεμπης...εμας ηταν 1820 30+5.

Τωρα δεν εχω ιδεα ποσο ειναι...θα παω Δευτερα στο ντοκ.

Γενικα, ειναι κουραστικο διαστημα. Δυσκολευομαι στον υπνο πολυ...

Σημερα εχω πονακια περιοδου και εχω αγχωθει πολυ...ελπιζω να περασουν συντομα!

Εν τω μεταξυ μια αλλη φορα που ειχα μου πε ο ντοκ να παρω ντεπον...τωρα να τον ενημερωσω παλι ή να παρω ντεπον?!? Δεν θελω να ενοχλω...

Διατροφη ε? Υπομονη. Ο κοκκυγας πρεπει να ποναει τρελα...να παρεις κανα παυσιπονο...

να τον ενημερωσεις καλητερα αλλα μην ανχωνεσε τωρα πια το μωρο ειναι σχεδον τελειομηνο κ σιγουρα θα ειναι πανω απο 2 κιλα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...