Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Ξεκινήσαμε προσπάθειες για μωράκι!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 199
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά!Να ενταχθώ και σε αυτή την παρέα καθώς κι εμείς μόλις ξεκινήσαμε την προσπάθεια μας για μωράκι.Μακάρι το 2018 να φέρει σε όλες μας αυτό που επιθυμούμε!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ ωορρηξία υπολογίζω να έχω 10 με 12 γενάρη έχετε κάποιο πινακάκι να με βάλετε ή δεν έχετε φτιάξει; Αν δεν υπάρχει θέλετε να φτιάξω εγώ;


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Vasi34 είπε:

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά!Να ενταχθώ και σε αυτή την παρέα καθώς κι εμείς μόλις ξεκινήσαμε την προσπάθεια μας για μωράκι.Μακάρι το 2018 να φέρει σε όλες μας αυτό που επιθυμούμε!

καλως ηρθες στην παρεα!!!και γρηγορα με θετικα τεστακια!!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Κορίτσια εγώ ωορρηξία υπολογίζω να έχω 10 με 12 γενάρη έχετε κάποιο πινακάκι να με βάλετε ή δεν έχετε φτιάξει; Αν δεν υπάρχει θέλετε να φτιάξω εγώ;

Όχι δεν έχουμε φτιάξει. Αν θέλεις και συ φυσικά! Εύχομαι να φέρει το 18 σε όλες μας το μωράκι που θέλουμε! 10 του μήνα περιμένεις να αδιαθετησεις?

3 ώρες πρίν, Vasi34 είπε:

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά!Να ενταχθώ και σε αυτή την παρέα καθώς κι εμείς μόλις ξεκινήσαμε την προσπάθεια μας για μωράκι.Μακάρι το 2018 να φέρει σε όλες μας αυτό που επιθυμούμε!

Με το καλό!! Πότε περιμένεις να αδιαθετησεις??


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ @modena και @lena1993 Στις 5 Γενάρη περιμένω. Έχω όλο και πιο συχνά πονάκια χαμηλά στην κοιλιά σαν βάρος, κόπωση και αναγούλα αρκετή σήμερα, υπάρχει περίπτωση να είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης τόσο νωρίς;

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Κορίτσια εγώ ωορρηξία υπολογίζω να έχω 10 με 12 γενάρη έχετε κάποιο πινακάκι να με βάλετε ή δεν έχετε φτιάξει; Αν δεν υπάρχει θέλετε να φτιάξω εγώ;

Όχι δεν έχουμε τέτοιο πινακάκι κ δω το ξέρω καθόλου.. Αν θέλεις μπορείς να μας κάνεις!! Εγώ βέβαια ακόμη δεν ξέρω για ωορρηξία γιατί έκανα έναν μεγάλο κύκλο κ ακόμη δεν μου έχει έρθει η περίοδος.. 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Vasi34 είπε:

Ευχαριστώ @modena και @lena1993 Στις 5 Γενάρη περιμένω. Έχω όλο και πιο συχνά πονάκια χαμηλά στην κοιλιά σαν βάρος, κόπωση και αναγούλα αρκετή σήμερα, υπάρχει περίπτωση να είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης τόσο νωρίς;

Καλημέρα!!! Εγώ είχα ενοχλήσεις από πολύ νωρίς! Δυσπεψία και πονακια. Περίπου κ εγώ μια βδομάδα πριν την μέρα της περιόδου. Στο ευχομαι ολόψυχα!!!


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


12 ώρες πρίν, Vasi34 είπε:

Ευχαριστώ @modena και @lena1993 Στις 5 Γενάρη περιμένω. Έχω όλο και πιο συχνά πονάκια χαμηλά στην κοιλιά σαν βάρος, κόπωση και αναγούλα αρκετή σήμερα, υπάρχει περίπτωση να είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης τόσο νωρίς;

γιατι οχι ??πολλες κοπελες εχουν απο πολυ νωρις συμπτωματα!!στο ευχομαι!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγω αδιαθέτησα. Σταθερή στο ραντεβού της η περίοδος μου κάθε 28 μέρες. Πάμε για τον άλλον μήνα τώρα. Εύχομαι το 2018 να μας φέρει σποράκια στις κοιλίτσες.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Anna_magda Κορίτσι δεν κάνεις τεστ ωορρηξίας εγώ έτσι έμεινα όλες τις φορές έγκυος εκτός από την κόρη μου που είχα πάει στον ντοκ και την είχαμε βρει 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι!Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!Σήμερα είδα και καφέ υγρά χωρίς έντονο πόνο περιόδου ενώ περιμένω στις 5/01 ειναι κακό αυτό ή όχι απαραίτητα; Και η θερμοκρασία μου το πρωί αν παίζει κάποιο ρόλο ήταν 36.7.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Vasi34 είπε:

Καλησπέρα και πάλι!Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!Σήμερα είδα και καφέ υγρά χωρίς έντονο πόνο περιόδου ενώ περιμένω στις 5/01 ειναι κακό αυτό ή όχι απαραίτητα; Και η θερμοκρασία μου το πρωί αν παίζει κάποιο ρόλο ήταν 36.7.

κοριτσι μου λενε πως καποιες κοπελες εχουν καφε υγρα οταν γινεται εμφυτευση!!θερμοκρασια απ οσο ξερω πρεπει να κραταμε ολο το μηνα για να ειμαστε σιγουρες!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...