Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Ξεκινήσαμε προσπάθειες για μωράκι!!


Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , lena1993 είπε:

κοριτσι μου λενε πως καποιες κοπελες εχουν καφε υγρα οταν γινεται εμφυτευση!!θερμοκρασια απ οσο ξερω πρεπει να κραταμε ολο το μηνα για να ειμαστε σιγουρες!!

Τι να πω μακάρι!Θα δω πως θα πάει μέχρι αύριο και ίσως κάνω το τεστ που είναι για 6 μέρες πριν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 199
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, Vasi34 είπε:

Καλησπέρα και πάλι!Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!Σήμερα είδα και καφέ υγρά χωρίς έντονο πόνο περιόδου ενώ περιμένω στις 5/01 ειναι κακό αυτό ή όχι απαραίτητα; Και η θερμοκρασία μου το πρωί αν παίζει κάποιο ρόλο ήταν 36.7.

Εγώ κορίτσι μου δεν είχα αλλά έχω ακούσει κ εγώ ότι στην εμφύτευση γίνεται αυτό. Χρονικά η εμφύτευση νομίζω είναι λίγο πρίν τη μέρα που περιμένεις. 


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, modena είπε:

Εγώ κορίτσι μου δεν είχα αλλά έχω ακούσει κ εγώ ότι στην εμφύτευση γίνεται αυτό. Χρονικά η εμφύτευση νομίζω είναι λίγο πρίν τη μέρα που περιμένεις. 

Για να δούμε..Μάλλον πρέπει να κάνω λίγο υπομονή ακόμη και ο καινούργιος χρόνος να φέρει τα καλύτερα.Με το καλό η νέα χρονιά εύχομαι και με το καλό το μωράκι να γεμίσει χαρά τη ζωή σας!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου εύχομαι ο νέος χρόνος να μας φέρει όλες μας αυτό που περιμένουμε, να γεμίσει τις κοιλιές μας με όμορφα και υγιή μωράκια!!να έχουμε τέλειες εγκυμοσύνες και να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας τα μωράκια μας!!υπομονή θέλει και θα γίνει το θαύμα για όλες μας!!

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Vasi34 είπε:

Για να δούμε..Μάλλον πρέπει να κάνω λίγο υπομονή ακόμη και ο καινούργιος χρόνος να φέρει τα καλύτερα.Με το καλό η νέα χρονιά εύχομαι και με το καλό το μωράκι να γεμίσει χαρά τη ζωή σας!

Ευχαριστούμε πολύ!!! Εύχομαι και σε εσάς να σας κάνει ποδαρικο ένα θετικό τεστακι!!!


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

20 ώρες πρίν, modena είπε:

Ευχαριστούμε πολύ!!! Εύχομαι και σε εσάς να σας κάνει ποδαρικο ένα θετικό τεστακι!!!

Καλή χρονιά με υγεία και χαρά για όλους μας! Δεν μπόρεσα να κάνω άλλη υπομονή και σήμερα το πρωί έκανα το τεστ που είναι για έως 6 μέρες πριν την πρώτη μέρα καθυστέρησης. Και βγήκε θετικό!!!Με πιο αχνή τη δεύτερη γραμμή αλλά θετικό!! Χαίρομαι συγκρατημένα αλλά χαίρομαι πολύ!Σκέφτομαι να κάνω το επόμενο την μέρα που περιμένω και μετά χοριακή. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Elenaki5186 είπε:

Τι υπέροχα νεα ειναι αυτά!! Έχουμε το πρώτο θετικό τεστάκι του 2018?? Αχ τι ωραία!!! Μπράβο συγχαρητήρια. Προσπαθείτε καιρό??

Ευχαριστώ πολύ πολύ! Μακάρι να επιβεβαιωθεί και με τη χοριακή γιατί ακόμη φοβάμαι να χαρώ όσο θέλω..Όχι μόλις ξεκινήσαμε ο πρώτος μας μήνας!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Elenaki5186 είπε:

Χοριακή μπορείς να κάνεις και τώρα. Θα φανεί λογικά η εγκυμοσύνη και εκεί αφού το τεστ ανιχνευσε την ορμόνη. Είχατε επαφές όλο τον μήνα ή μόνο τις γόνιμες??

Και θα φανεί παρότι είναι τόσο νωρίς;Γιατί η ημερομηνία αναμενόμενης περιόδου ήταν κανονικά στις 5/1. Αν δεν κάνω λάθος ναι ήταν μόνο στις γόνιμες μέρες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, Vasi34 είπε:

Και θα φανεί παρότι είναι τόσο νωρίς;Γιατί η ημερομηνία αναμενόμενης περιόδου ήταν κανονικά στις 5/1. Αν δεν κάνω λάθος ναι ήταν μόνο στις γόνιμες μέρες.

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!! Καλή χρονιά!!! Τι καλό ποδαρικο!!! Φυσικά και τα φανεί η χοριακη. Την ίδια ορμόνη ανιχνεύει κ το τεστ. Τρέχα σήμερα να κάνεις!!! Με το καλό!!!

Και στις υπόλοιπες κοπέλες με το καλό!!!


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , modena είπε:

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!! Καλή χρονιά!!! Τι καλό ποδαρικο!!! Φυσικά και τα φανεί η χοριακη. Την ίδια ορμόνη ανιχνεύει κ το τεστ. Τρέχα σήμερα να κάνεις!!! Με το καλό!!!

Και στις υπόλοιπες κοπέλες με το καλό!!!

Ευχαριστώώώ!Μάλλον είναι κλειστό το μικροβιολογικό που πηγαίνω σήμερα οπότε αύριο πρωί πρωί γιατί ρώτησα και και σε κάποιο άλλο και μου είπαν οτι αν παω τώρα πάλι αύριο θα βγει.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Vasi34 είπε:

Ευχαριστώώώ!Μάλλον είναι κλειστό το μικροβιολογικό που πηγαίνω σήμερα οπότε αύριο πρωί πρωί γιατί ρώτησα και και σε κάποιο άλλο και μου είπαν οτι αν παω τώρα πάλι αύριο θα βγει.

Καλά αποτελέσματα!! Να μας πεις αύριο!! 


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια! Για να θεωρείται μια χοριακή καλή, απο τι τιμές και πάνω θα πρέπει να είναι γνωρίζουμε? Σταμάτησαν και τα καφέ υγρά, συγκεκριμένα κράτησαν μόνο μια μέρα καλό σημάδι δεν είναι αυτό? Πρήξιμο έχω αρκετό στο στήθος και στην κοιλιά μπορώ να πω αλλά μπορεί να είναι κι απτο πολύ φαί αυτές τις μέρες χαχα...

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Vasi34 είπε:

Βέβαια! Για να θεωρείται μια χοριακή καλή, απο τι τιμές και πάνω θα πρέπει να είναι γνωρίζουμε? Σταμάτησαν και τα καφέ υγρά, συγκεκριμένα κράτησαν μόνο μια μέρα καλό σημάδι δεν είναι αυτό? Πρήξιμο έχω αρκετό στο στήθος και στην κοιλιά μπορώ να πω αλλά μπορεί να είναι κι απτο πολύ φαί αυτές τις μέρες χαχα...

Είσαι κορίτσι μου!! Πάνω από 50. Εγώ φαντάσου δύο μέρες πριν αδιαθετησω έκανα χοριακη με αχνό θετικό τεστ κ βγήκε 257.95 .


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...