Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      Τέσσερις ημέρες μετά τεστ?? πολλή βιασύνη μάνα μου! Τρίτη κι αν..

Ξεκινήσαμε προσπάθειες για μωράκι!!


Recommended Posts

πρίν από 15 λεπτά , modena είπε:

Είσαι κορίτσι μου!! Πάνω από 50. Εγώ φαντάσου δύο μέρες πριν αδιαθετησω έκανα χοριακη με αχνό θετικό τεστ κ βγήκε 257.95 .

Το εύχομαι! Γιατί έχουμε ξετρελαθεί κι οι δυο και μόνο με την ιδέα..Μακάρι να δω κι εγώ κάτι παρόμοιο.Αύριο που θα πάω θα είμαι κι εγώ 2 μέρες πριν. Τα πονάκια είναι φυσιολογικό που συνεχίζονται, ειχες κι εσύ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 199
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, Vasi34 είπε:

Το εύχομαι! Γιατί έχουμε ξετρελαθεί κι οι δυο και μόνο με την ιδέα..Μακάρι να δω κι εγώ κάτι παρόμοιο.Αύριο που θα πάω θα είμαι κι εγώ 2 μέρες πριν. Τα πονάκια είναι φυσιολογικό που συνεχίζονται, ειχες κι εσύ?

Εγώ είχα αρκετές μέρες μετά τη θετική. Περίπου μία βδομάδα. Μετά τπτ. Κανένα σύμπτωμα και τώρα τα κλασσικά που διαβάζουμε. Ναυτίες, κούραση και πρήξιμο στο στήθος. 


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , modena είπε:

Εγώ είχα αρκετές μέρες μετά τη θετική. Περίπου μία βδομάδα. Μετά τπτ. Κανένα σύμπτωμα και τώρα τα κλασσικά που διαβάζουμε. Ναυτίες, κούραση και πρήξιμο στο στήθος. 

Εγώ πέρα απτα πονάκια αισθάνομαι μια κούραση και πόνο στα κόκκαλα.Ελπίζω να είναι από αυτό και να μη με πιάνει τίποτα. Με τα τραπέζια βέβαια λόγω των ημερών μπορεί και όντως να μου βγαίνει κούραση. Να μην αναφέρω τα βάρη που σήκωσα τις τελευταίες μέρες..Όσο πλησιάζει η αυριανή μέρα η αγωνία γίνεται όλο και μεγαλύτερη..:shock:

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Vasi34 είπε:

Εγώ πέρα απτα πονάκια αισθάνομαι μια κούραση και πόνο στα κόκκαλα.Ελπίζω να είναι από αυτό και να μη με πιάνει τίποτα. Με τα τραπέζια βέβαια λόγω των ημερών μπορεί και όντως να μου βγαίνει κούραση. Να μην αναφέρω τα βάρη που σήκωσα τις τελευταίες μέρες..Όσο πλησιάζει η αυριανή μέρα η αγωνία γίνεται όλο και μεγαλύτερη..:shock:

 

 

Αύριο το πρωί πήγαινε να την κάνεις για να στα δώσουν την ίδια μέρα τα αποτελέσματα. Εννοείται όχι βάρη πια.. περιμένουμε!! :-D


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , modena είπε:

Αύριο το πρωί πήγαινε να την κάνεις για να στα δώσουν την ίδια μέρα τα αποτελέσματα. Εννοείται όχι βάρη πια.. περιμένουμε!! :-D

Ναι πρωί πρωί!Μακάρι αύριο να σας πω τα καλύτερα νέα!Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον και τις συμβουλές!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

17 ώρες πρίν, modena είπε:

Αύριο το πρωί πήγαινε να την κάνεις για να στα δώσουν την ίδια μέρα τα αποτελέσματα. Εννοείται όχι βάρη πια.. περιμένουμε!! :-D

Μόλις πήρα τα αποτελέσματα και είναι ΘΕΤΙΚΗ!! Από οτι μου είπαν είμαι στην 4η εβδομάδα και η τιμή της χοριακής είναι 200. Έχω τρελαθεί απτη χαρά μου!!!:-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Vasi34 είπε:

Μόλις πήρα τα αποτελέσματα και είναι ΘΕΤΙΚΗ!! Από οτι μου είπαν είμαι στην 4η εβδομάδα και η τιμή της χοριακής είναι 200. Έχω τρελαθεί απτη χαρά μου!!!:-D

Συγχαρητήρια!!!!!!! Είδες που στο πα???? Πάρε τηλέφωνο τον γιατρό σου να σου πει ποτέ θέλει να πας να σε δεί!!! Με το καλό!!! Πολύ χάρηκα!!


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , modena είπε:

Συγχαρητήρια!!!!!!! Είδες που στο πα???? Πάρε τηλέφωνο τον γιατρό σου να σου πει ποτέ θέλει να πας να σε δεί!!! Με το καλό!!! Πολύ χάρηκα!!

Είχες δίκιο και σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τη θετικη σου ενέργεια!Έχω ήδη κλείσει για την Παρασκευή και μου είπε να ξανακάνω την ίδια μέρα.Με το καλό και στις δυο μας!!:)

7 ώρες πρίν, Elenaki5186 είπε:

Μπράβο!!! Συγχαρητηρια. Μα τι ωραια που μπήκε το 2018 :-) εύχομαι να ακολουθήσουν κι άλλες θετικες χοριακές :-) πάρε τον γυναικολογο για ραντεβού τώρα :-)

Σε ευχαριστώ πολύ Elenaki5186! Μακάρι όλες να χαρούν όσο χάρηκα εγώ σήμερα! Ναι ήταν το πρώτο που έκανα, ευτυχώς μου κλεισε για μεθαύριο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Vasi34 είπε:

Είχες δίκιο και σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τη θετικη σου ενέργεια!Έχω ήδη κλείσει για την Παρασκευή και μου είπε να ξανακάνω την ίδια μέρα.Με το καλό και στις δυο μας!!:)

Σε ευχαριστώ πολύ Elenaki5186! Μακάρι όλες να χαρούν όσο χάρηκα εγώ σήμερα! Ναι ήταν το πρώτο που έκανα, ευτυχώς μου κλεισε για μεθαύριο.

Αλίμονο! Όλα καλά να πάνε ευχομαι!!! :-D


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, modena είπε:

Αλίμονο! Όλα καλά να πάνε ευχομαι!!! :-D

Ευχαριστώ!Να δούμε τι θα πει και ο γιατρός!Ισχύει οτι την πρώτη φορά ακούς την καρδιά του  ή είναι πολύ νωρίς για μας;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια και καλη χρονια!!με θελετε στην παρεουλα σας??ειμαστε και μεις στην προσπαθεια για μωρακι..βεβαια προσπαθουμε σχεδον χρονο,αλλα πριν τρεις μηνες ανακαλυψαμε οτι ο αντρουλης μου εχει κιρσοκηλη..εκανε χειρουργειο και τρ ειναι ο τριτος μηνας μετα το χειρουργειο..σε 2 βδομ.θα κανουμε σπερμοδιαγραμμα να δουμε αν ανεβηκαν..παρ ολα αυτα εγω χθες ειχα ωορρηξια και εκανα αγκαλιτσες...μακαρι να εγινε το θαυμα..το περιμενουμε τοσο πολυ..χαιρομαι παρα πολυ για τα κοριτσια εδω που ειναι εγκυουλες:)και για εμας τις υπολοιπες,υπομονη,θα ερθει και σε μας..:)@vasi συγχαρητηρια κοριτσι μουυυυ:)

Παράθεση

 

 


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Nektarinaki είπε:

Καλησπέρα κοριτσια και καλη χρονια!!με θελετε στην παρεουλα σας??ειμαστε και μεις στην προσπαθεια για μωρακι..βεβαια προσπαθουμε σχεδον χρονο,αλλα πριν τρεις μηνες ανακαλυψαμε οτι ο αντρουλης μου εχει κιρσοκηλη..εκανε χειρουργειο και τρ ειναι ο τριτος μηνας μετα το χειρουργειο..σε 2 βδομ.θα κανουμε σπερμοδιαγραμμα να δουμε αν ανεβηκαν..παρ ολα αυτα εγω χθες ειχα ωορρηξια και εκανα αγκαλιτσες...μακαρι να εγινε το θαυμα..το περιμενουμε τοσο πολυ..χαιρομαι παρα πολυ για τα κοριτσια εδω που ειναι εγκυουλες:)και για εμας τις υπολοιπες,υπομονη,θα ερθει και σε μας..:)@vasi συγχαρητηρια κοριτσι μουυυυ:)

 

καλως ηρθες!!μακαρι να πανε ολα καλα και να μεινεις γρηγορα εγκυουλα!!

Παράθεση

@Vasi34συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!με το καλο το μωρακι σου!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Καλησπέρα κοριτσια και καλη χρονια!!με θελετε στην παρεουλα σας??ειμαστε και μεις στην προσπαθεια για μωρακι..βεβαια προσπαθουμε σχεδον χρονο,αλλα πριν τρεις μηνες ανακαλυψαμε οτι ο αντρουλης μου εχει κιρσοκηλη..εκανε χειρουργειο και τρ ειναι ο τριτος μηνας μετα το χειρουργειο..σε 2 βδομ.θα κανουμε σπερμοδιαγραμμα να δουμε αν ανεβηκαν..παρ ολα αυτα εγω χθες ειχα ωορρηξια και εκανα αγκαλιτσες...μακαρι να εγινε το θαυμα..το περιμενουμε τοσο πολυ..χαιρομαι παρα πολυ για τα κοριτσια εδω που ειναι εγκυουλες:)και για εμας τις υπολοιπες,υπομονη,θα ερθει και σε μας..:)@vasi συγχαρητηρια κοριτσι μουυυυ:)

 

Καλησπέρα Nektarinaki! Σ'ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι σύντομα να ζήσετε κι εσείς αυτή την τόσο όμορφη εμπειρία!

1 ώρα πρίν, lena1993 είπε:

καλως ηρθες!!μακαρι να πανε ολα καλα και να μεινεις γρηγορα εγκυουλα!!

@Vasi34συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!με το καλο το μωρακι σου!!

Lena1993 ευχαριστώ πολύ!!Και στα δικά σου!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια!αντε σε ολες μας με το καλο!σε αυτες που ειναι ηδη,και σε μας που περιμενουμε!ολα να πανε τελειααα!!σε λιγες μερες θα σας ενημερωσω αν εχω κανενα καλο νεακι..μακαριιιι..φιλακιαααα

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...