Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Ξεκινήσαμε προσπάθειες για μωράκι!!


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Iwish είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου... με έναν πόνο.. !!! Κορίτσια κ εγώ δεν αδιαθετησα ακόμα έκανα τεστ κ μου βγήκε θετικό θα πάω σήμερα όμως στη γιατρό μου για χοριακη να σιγουρευτώ. Υπάρχει περίπτωση να βγαίνει θετικο λόγο τον ινοφερτ που παίρνω ? Ξέρετε? ?

Καλημέρα!! Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!! Με το καλό κ συ μια μεγάλη χοριακη!!! Παίρνω τα inofert σχεδόν ένα χρόνο. Έκανα το τεστ δύο μέρες πριν την μέρα που περίμενα γιατί γενικά ένιωθα πολύ ασυνήθιστα σε σχέση με τον εαυτό μου που πάει προς περίοδο. Γενικά δεν είχα σχεδον ποτέ πόνους περιόδου κτλ είμαι από τις τυχερές. Μου βγήκε λοιπόν τοσο πολύ αχνο θετικό που δεν καταλάβαινα αν ήταν η γραμμουλα αχνό ροζ που δείχνει θετικό ή αχνό γκρι που έπρεπε να το αγνοήσω. Την επαύριο ξαναέκανα πάλι, το ίδιο προς το ροζ μου φαινόταν κ πήγα την ίδια μέρα για χοριακη. 

Είσαι έγκυος! Τρέχα στο μικροβιολογικό για χοριακη!!! Ανυπομονούμε για τα νέα!! 


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 199
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 ώρες πρίν, Iwish είπε:

Κοριτσια μου ΝΑΙΙΙ   λοιπον τα καταφεραμε 1275.99χοριακη ειμαι εγκυος.. Ευχομαι σε ολες σας να τα καταφερετε ειναι απεριγραπτο το συναισθημα... 

Ουαου!!!! Με το καλό στον υπέρηχο να το δείτε κιολας!!!!! 


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια σας χαιρετώ, μα τι γουρλίδικο το παρεάκι σας :-) Σας διάβασα και ήδη βλέπω 2 χοριακές :-) συγχαρητήρια κορίτσια με το καλό να υποδεχτείτε το μωράκι σας. Είμαι και εγώ μια απο αυτές που εύχονται να μην τις επισκεφτεί η περίοδος αυτόν τον μήνα ή και γενικά τους επόμενους μήνες :-) ελπίζω το 2018 να είναι η τυχερή μας χρονιά.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Elenaki5186 είπε:

Κορίτσια σας χαιρετώ, μα τι γουρλίδικο το παρεάκι σας :-) Σας διάβασα και ήδη βλέπω 2 χοριακές :-) συγχαρητήρια κορίτσια με το καλό να υποδεχτείτε το μωράκι σας. Είμαι και εγώ μια απο αυτές που εύχονται να μην τις επισκεφτεί η περίοδος αυτόν τον μήνα ή και γενικά τους επόμενους μήνες :-) ελπίζω το 2018 να είναι η τυχερή μας χρονιά.

Καλώς ήρθες!!!! Με το καλό λοιπόν κ σε σένα!!! Ας ελπίσουμε και σένα να μην έρθει κ να έχουμε κι άλλο χριστουγεννιάτικο σπορακι!!


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Iwish είπε:

Κοριτσια μου ΝΑΙΙΙ   λοιπον τα καταφεραμε 1275.99χοριακη ειμαι εγκυος.. Ευχομαι σε ολες σας να τα καταφερετε ειναι απεριγραπτο το συναισθημα... 

Συγχαρητήρια κ σε σένα κορίτσι μου.. Με το καλό κ να έχεις ένα υπέροχο ταξίδι μέχρι να κρατήσεις το μπεμπακι στην αγκαλιά σου.. 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, modena είπε:

Καλώς ήρθες!!!! Με το καλό λοιπόν κ σε σένα!!! Ας ελπίσουμε και σένα να μην έρθει κ να έχουμε κι άλλο χριστουγεννιάτικο σπορακι!!

Ποια μερα του κυκλου έκανες τεστ και χοριακή?? Περιμενες την καθυστέρηση και μετά?

Link to comment
Share on other sites

@Elenaki5186 καλώς μας ήρθες κορίτσι μου,!!!! Ελπίζω να τα κατάφερες κ συ αυτόν τον μήνα αλλά κ να μην τα κατάφερες μην απελπίζεσαι.. Το μωράκι σου αργά ή γρήγορα θα έρθει!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Elenaki5186 είπε:

Ποια μερα του κυκλου έκανες τεστ και χοριακή?? Περιμενες την καθυστέρηση και μετά?

Εγώ δεν μπορούσα να περιμένω γιατί ήμουν σίγουρη ότι κάτι τρέχει. Το έκανα το τεστ δύο μέρες πριν την ημέρα που περίμενα να αδιαθετησω. Έκανα τεστ κ την επόμενη μέρα επειδή ήταν αχνό το πρώτο. Βγήκε λίγο πιο έντονο οπότε πήγα την ίδια μέρα για χοριακη (μια μέρα πριν τη μέρα που περιμενα να αδιαθετησω)


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , modena είπε:

Εγώ δεν μπορούσα να περιμένω γιατί ήμουν σίγουρη ότι κάτι τρέχει. Το έκανα το τεστ δύο μέρες πριν την ημέρα που περίμενα να αδιαθετησω. Έκανα τεστ κ την επόμενη μέρα επειδή ήταν αχνό το πρώτο. Βγήκε λίγο πιο έντονο οπότε πήγα την ίδια μέρα για χοριακη (μια μέρα πριν τη μέρα που περιμενα να αδιαθετησω)

Αχ τι ωραία!!! Και εκανες και δευτερη φορά χοριακή ή δεν χρειάζεται;; Εγω απο βδομάδας περιμένω να αδιαθετήσω 29 του μήνα. Για να δούμε.

7 ώρες πρίν, Anna_magda είπε:

@Elenaki5186 καλώς μας ήρθες κορίτσι μου,!!!! Ελπίζω να τα κατάφερες κ συ αυτόν τον μήνα αλλά κ να μην τα κατάφερες μην απελπίζεσαι.. Το μωράκι σου αργά ή γρήγορα θα έρθει!!!! 

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα :-) σίγουρα δεν πρέπει να απελπιζόμαστε με το άγχος δεν γίνεται δουλειά :-) εσυ σε τι φάση είσαι??

Link to comment
Share on other sites

@Elenaki5186 εγώ είμαι στην φάση που έχω δύο μέρες καθυστέρηση.. Δεν πιστεύω ότι υπάρχει πιθανότητα να είμαι έγκυος γιατί είχαμε επαφουλες μετά την ωορρηξία μου κ έκανα ήδη δύο τεστ κ ήταν αρνητικοτατα!!! Απλά επειδή αγχώθηκα δεν μου έρχεται.. Κ άλλη φορά μου το έχει κάνει αυτό όταν αγχώνομαι.. Ελπίζω να μου έρθει σύντομα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...