Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΙ. ΤΙ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ?


Recommended Posts

Θα σου πρότεινα να πας και σε άλλο γιατρό αν δεν είσαι ευχαριστημένη εκεί. Εμένα με κάλυψε, εσένα όχι. Το θέμα είναι να εμπιστεύεσαι τον γιατρό σου, αν όχι ψάξε αλλου!

Είχες γράψει: Σημερα το απογευμα θα παω να παρω την ιστολογικη εξεταση απο την αποξεση.

Γι'αυτό σε ρώτησα...

Καλή τύχη και μην απελπίζεσαι!


n8m8p2.png

X9drp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα σου πρότεινα να πας και σε άλλο γιατρό αν δεν είσαι ευχαριστημένη εκεί. Εμένα με κάλυψε, εσένα όχι. Το θέμα είναι να εμπιστεύεσαι τον γιατρό σου, αν όχι ψάξε αλλου!

Είχες γράψει: Σημερα το απογευμα θα παω να παρω την ιστολογικη εξεταση απο την αποξεση.

Γι'αυτό σε ρώτησα...

Καλή τύχη και μην απελπίζεσαι!

θα κανω αλλη μια προσπαθεια στον ιδιο γιατρο και μετα βλεπω στην πορια τη θα κανω

απελπιζομαι γιατι δεν εχουμε προβλημα ουτε εγω ουτε ο συζηγος μου αλλα εχω παρα πολυ ανγχως να επιρεαζη αυτο??


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια είμαι 23 χρονών και εδό και ένα χρόνο προσπαθούμε να κάνουμε παιδάκι με τον άντρα μου αλά δίστιχος έχω απογοητευτεί τόσο πολύ που δεν ξέρω τι να κάνω Άλο .έχω κάνει όλες της εξετάσεις και δεν μου έχουν βρει τίποτα αντιθέτως όλα είναι πολύ καλά είμαι πολύ γόνιμη και λόγο τις ηλικίας μου μου λένε τα καλύτερα , από την αλη ο άντρας μου έχει ένα μικρό πρόβλημα με το σπέρμα του είναι αδύναμο αφτο ώμος μου λένε ότι δεν είναι πρόβλημα και πώς όλα θα πάνε καλά, το πρόβλημα είναι ότι έχω κάνει 2 ωολιψιες και 4 εμβριομεταφορες και πάλι τίποτα .τώρα περιμένω τα αποτελέσματα για την 4 προσπάθεια και μπορώ να πω ότι έχω φτάσει σε φάση να κλαίω το βράδυ με λυγμούς ,πώς είναι δυνατόν να είμαι γόνιμη, σε πολύ καλή ηλικία , να διαλέγουμε το καλύτερο σπέρμα και να μην μένω έγγειος ? φοβάμαι ότι θα με πάρουν τα χρόνια προσπαθώντας να κάνω παιδιά και στο τέλος τίποτα .από την αλη παίρνω και πολλά φάρμακα και πάλη φοβάμαι μήπως πάθω τίποτα μην τυχόν και εμφανίσω τίποτα καρκίνο στη μήτρα ,βέβαια τα φάρμακα που περνώ είναι τα γνωστά της εξωσωματικής και μετά τα ciklakur kai ta utrogestan σας ευχαριστώ πολύ ελπίζω κάποια να με συμβουλέψει τι να κάνω

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...