Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια...σας παρακολουθώ από την πρώτη μέρα.δεν μπορούσα να γράψω γιατί είχα ένα κινητό που δεν έστελνε μηνύματα.το πέταξα...είμαι 34 εβδομάδων και περιμένω το κοριτσάκι μου και εγώ...το πρώτο μου παιδάκι...έχω ετοιμάσει την βαλίτσουλα και εγώ απλά επειδή δουλεύω τα έκανα λίγα λίγα κάθε βραδάκι.ευχομαι όλες μας να πάνε όλα καλά και να γνωρίσουμε τα μικρούλα μας....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 13 λεπτά , Antiopi87 είπε:

Γεια σας κορίτσια...σας παρακολουθώ από την πρώτη μέρα.δεν μπορούσα να γράψω γιατί είχα ένα κινητό που δεν έστελνε μηνύματα.το πέταξα...είμαι 34 εβδομάδων και περιμένω το κοριτσάκι μου και εγώ...το πρώτο μου παιδάκι...έχω ετοιμάσει την βαλίτσουλα και εγώ απλά επειδή δουλεύω τα έκανα λίγα λίγα κάθε βραδάκι.ευχομαι όλες μας να πάνε όλα καλά και να γνωρίσουμε τα μικρούλα μας....

Γεια σου και σε σένα Καλώς ήρθες στη παρεούλα..

Είσαι έτοιμη δηλαδή αναμένεις.. Εγώ αύριο θα την ετοιμάσω και τελευταία θα βάλω τα ρούχα εξόδου του μωρού..ή θα μου τα φέρουν αυτά!

Που θα γεννήσεις?


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Antiopi87 είπε:

Από Πάτρα είμαι και θα γεννήσω σε νοσοκομεί..

Τι ωραία...είναι τόσο μικρουλια τα ρουχαλακια....και έτσι όπως μυρίζουν....

Με το καλό λοιπόν.. ΠΗΤ πότε έχεις?? Πόσα κιλά είναι η μικρούλα τώρα??

Εσύ από συμπτώματα έχεις ακόμα??

Ναι αυτό συζητούσα με τον άντρα μ πριν από λίγο πόσο μικροσκοπικά είναι τα ρούχα τους..


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΠΗΤ έχω 17.8.πρην περίπου 3βδομαδες που πήγα γιατρό ήταν 2κιλα η μικρούλα μου.αυριο έχω πάλι.συμπτωματα τα κλασικά... καούρες πόνος στην πλάτη και πλευρά... αϋπνίες...είμαι πολλές ώρες όρθια και πριζονται πολύ τα πόδια μου.αλα κοντεύουν η μέρες...τα δικά σας τα ξέρω....κάθε μέρα σας διαβάζω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καυουρές!!!!!!! Δν αντέχω έχει εδώ και κάποια βράδια που ξυπνΆω από Λάουρα Αλλά σήμερα δν παλεύετε δν μπορώ καθόλου.... Και σε λίγες ώρες έχω ντοπλερ.


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , ναντια δε είπε:

Κορίτσια καυουρές!!!!!!! Δν αντέχω έχει εδώ και κάποια βράδια που ξυπνΆω από Λάουρα Αλλά σήμερα δν παλεύετε δν μπορώ καθόλου.... Και σε λίγες ώρες έχω ντοπλερ.

Καλημέρα!  Με τις καουρες με βοηθάει πολυ το γαλα. Ξυπναω το βραδυ με καουρα πινω μισο ποτηρι γαλα και απευθείας νιώθω καλυτερα 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Antiopi87 είπε:

ΠΗΤ έχω 17.8.πρην περίπου 3βδομαδες που πήγα γιατρό ήταν 2κιλα η μικρούλα μου.αυριο έχω πάλι.συμπτωματα τα κλασικά... καούρες πόνος στην πλάτη και πλευρά... αϋπνίες...είμαι πολλές ώρες όρθια και πριζονται πολύ τα πόδια μου.αλα κοντεύουν η μέρες...τα δικά σας τα ξέρω....κάθε μέρα σας διαβάζω.

Μήπως εννοείς 17.09? :grin:

 

 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Κορίτσια καυουρές!!!!!!! Δν αντέχω έχει εδώ και κάποια βράδια που ξυπνΆω από Λάουρα Αλλά σήμερα δν παλεύετε δν μπορώ καθόλου.... Και σε λίγες ώρες έχω ντοπλερ.

Καλημέρα κορίτσι μου, υπομονή με τις καουρες, δεν σου έμεινε πολύ!! καλά αποτελέσματα στο ντοπλερ!!!!περιμένουμε νέα σου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι. Κάνετε κορίτσι μου εγω έχω ξετρρλαθει με τις φωτο μου μοιάζει το παιδάκι μου..... Όλα πολύ καλά 2239 το βάρος του και έχει κατέβει με το κεφάλι κάτω για αυτό νιώθω βαρος


...:-D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ναντια δε είπε:

Τι. Κάνετε κορίτσι μου εγω έχω ξετρρλαθει με τις φωτο μου μοιάζει το παιδάκι μου..... Όλα πολύ καλά 2239 το βάρος του και έχει κατέβει με το κεφάλι κάτω για αυτό νιώθω βαρος

Πολύ ωραία όλα φυσιολογικά έτσι?? 

Ναι οι φώτο είναι το κάτι άλλο σε αυτές τις εξετάσεις..


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

9Τι. Κάνετε κορίτσι μου εγω έχω ξετρρλαθει με τις φωτο μου μοιάζει το παιδάκι μου..... Όλα πολύ καλά 2239 το βάρος του και έχει κατέβει με το κεφάλι κάτω για αυτό νιώθω βαρο

πρίν από 20 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Πολύ ωραία όλα φυσιολογικά έτσι?? 

Ναι οι φώτο είναι το κάτι άλλο σε αυτές τις εξετάσεις..

Ναι όλα φυσιολογικά ασε φανταστικές!!!


...:-D

Link to comment
Share on other sites

@Antiopi87 καλώς ήρθες! Με το καλό το νινακι σου!

@ναντια δε άψογο το μωράκι σου! Και έλεγα μόνο η δικιά μου είναι τόσο μεγάλη; Σε ποια βδομάδα είσαι; Αχ αυτές οι καούρες.... Προσπάθησε να μην τρως μετά τις 8 , γάλα και μπανάνες βοηθάνε.....εγώ τρώω παγωτό! ΧαχαχαχΧαχαχα

  • Μου αρέσει 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , 2angels είπε:

@Antiopi87 καλώς ήρθες! Με το καλό το νινακι σου!

@ναντια δε άψογο το μωράκι σου! Και έλεγα μόνο η δικιά μου είναι τόσο μεγάλη; Σε ποια βδομάδα είσαι; Αχ αυτές οι καούρες.... Προσπάθησε να μην τρως μετά τις 8 , γάλα και μπανάνες βοηθάνε.....εγώ τρώω παγωτό! ΧαχαχαχΧαχαχα

Ναι αυτό έκανα χθες το βράδυ αλλα Αφού πέρασαν 3 ώρες. Μετα το θυμήθηκα για το γάλα κ ηρέμησα αρκετά Μόλις είπα... Ναι μια χαρά είναι τα μπουμπούκια μας κ επειδή δν έχω μεγάλη κοιλιά φοβόμουν ότι θα βγει μικρό αλλα ν λέει ο γιατρός δν παίζει κανένα ρόλο...


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...