Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!

Καλωσόρισαν οι καινούριες μανούλες και με το καλό τα μπεμπάκια μας!

Μπανάκια εγώ κάνω κανονικά (μη φανταστείτε 4-5 όλα κ όλα)..  απλά δεν αντέχω να πηγαίνω γιατί έχω και έναν μπόμπιρα να κυνηγάω και έτσι τ αποφεύγουμε. Καμιά Κυριακή μόνο που έχει ρεπό ο άντρας μου!

Έπλυνα κ γω τα πρώτα ρουχαλάκια... με ξετρέλανε η ροζουλή απλώστρα!!! Έχω συνηθίσει τα γαλάζια 16 μήνες τώρα....

Κανει απίστευτη ζέστη..δεν την παλεύω χωρίς κλιματιστικό-υποφέρω(όλη μέρα το θέλω)! Και το βράδυ παλεύω λόγω ζέστης (ευτυχώς δε ξέρω τι σημαίνουν καούρες)..έχω ανεμιστήρα οροφής, αλλά πατέρας κ γιος με χουν στη μέση να κοιμάμαι κ σκάω!

Μου χάρισαν λίκνο και ριλάξ και χουν σειρά για πλύσιμο κ συναρμολόγηση!

Ο γιος μου έκατσε στο ριλάξ σαν πασάς....χαχαχα Του λεγα ''εκεί θα κοιμάται η μπέμπα κ συ με τον μπαμπά κ τη μαμά''! 

Είμαι πολύ περίεργη να δω πως θα την δεχτεί σπίτι! 

Υπομονή κ κουράγιο σε όλες!

 

 


e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και εγώ σήμερα πήγα στον γιατρό μου.. δυόμιση κιλά η μπέμπα μας...το βάρος είναι πολύ και εμένα με πονάει το ένα μου πόδι από ψηλά κάποια νεύρα κάτ με ενοχλεί από την μπέμπα και κουτσενω...

Εγώ αν και την θάλασσα την έχω ακριβός απέναντι μου δεν με αφήνει να κάνω μπάνια... πόσο ζηλεύω...να είμαστε καλά του χρόνου με τα μικρουλια μας...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια και με το καλό τα νινακια μας! 33,2 σήμερα και εγώ, 2ος γιοκας! Έχω πιθανή 26 Σεπτεμβρίου αλλά λόγω προηγηθησας καισαρικής και υπέρταση κυησης μάλλον θα μπούμε στις 7 Σεπτεμβρίου. Πριν 2 βδομάδες ο μπεμπακος μου ήταν 2300! Στον υπέροχο έβγαινε πάντα 1 βδομάδα μεγαλύτερος!!! 

  • Μου αρέσει 3

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Antiopi87 είπε:

Και εγώ σήμερα πήγα στον γιατρό μου.. δυόμιση κιλά η μπέμπα μας...το βάρος είναι πολύ και εμένα με πονάει το ένα μου πόδι από ψηλά κάποια νεύρα κάτ με ενοχλεί από την μπέμπα και κουτσενω...

Εγώ αν και την θάλασσα την έχω ακριβός απέναντι μου δεν με αφήνει να κάνω μπάνια... πόσο ζηλεύω...να είμαστε καλά του χρόνου με τα μικρουλια μας...

2.500 κιλά πολύ Καλή!!!! Σε ποια εβδομάδα εισαι;;; εμένα πάλι με αφήνει ευτθχως


...:-D

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια και με το καλό τα νινακια μας! 33,2 σήμερα και εγώ, 2ος γιοκας! Έχω πιθανή 26 Σεπτεμβρίου αλλά λόγω προηγηθησας καισαρικής και υπέρταση κυησης μάλλον θα μπούμε στις 7 Σεπτεμβρίου. Πριν 2 βδομάδες ο μπεμπακος μου ήταν 2300! Στον υπέροχο έβγαινε πάντα 1 βδομάδα μεγαλύτερος!!! 

Πω πω παληκάρι! Φτου φτου! Καλώς ήρθες Φαίη! Με το καλό! 

Έχεις ετοιμασει βαλίτσες κτλ; Πως είναι η εγκυμοσύνη σου;

8 ώρες πρίν, Antiopi87 είπε:

Και εγώ σήμερα πήγα στον γιατρό μου.. δυόμιση κιλά η μπέμπα μας...το βάρος είναι πολύ και εμένα με πονάει το ένα μου πόδι από ψηλά κάποια νεύρα κάτ με ενοχλεί από την μπέμπα και κουτσενω...

Εγώ αν και την θάλασσα την έχω ακριβός απέναντι μου δεν με αφήνει να κάνω μπάνια... πόσο ζηλεύω...να είμαστε καλά του χρόνου με τα μικρουλια μας...

Του χρόνου Αντιόπη! Θα βουτάμε με τα μπεμπακια μας! Εσένα γιατί δεν σε αφήνει να κάνεις μπανιο; 

Οι τελευταίες εξετάσεις μου δεν βγήκαν όπως τις τελευταίες φορές. Μια από τις τρανσιμινασες είναι τσιμπημενη, αιματοκρίτης 31, ερυθρή σειρά εκτός ορίων επίσης αλλά υψηλότερα,,  TSH πολύ χαμηλή,  τι έγινε; Άλλαξα εργαστήριο βέβαια γιατί η δικιά μου έχει κλείσει για Αυγουστο αλλά τόσο πολύ χάλια; Ο γιατρός είπε να μην ανησυχώ και θα κάνουμε επανάληψη σε δύο βδομάδες. Χθες με το που ξεκίνησα πάλι το σίδηρο το έντερο ξεκίνησε πάρτυ! Χαχαχα μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα. Δεν θα βγουν τα μπουμπούκια μας; Θα τα δαγκώνουμε και θα λεμε τι περάσαμε! Χαχαχα


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλωσηρθαμε τα καινούργια κορίτσια,Antiopi87 και Φαίη με το καλό!

Εγώ έχω Τρίτη ραντεβού με τον γιατρό,θα είμαι 36εβδ. να δω πόσο θα είναι η ζουμπουρλου μου!  θα κάνουμε και nst και έναν τελευταίο αιματολογικο έλεγχο πολυ αναλυτικό μου είπε.Διάβασα κάπου για εξέταση για β αιμολυτικο στρεπτοκοκκο που σου παίρνουν και κολπικό δείγμα με μπατονετα και γίνεται προς το τέλος,ξέρει κανένα κορίτσι αν την κάνουν όλες ή είναι θέμα γιατρού?

 

ΥΓ. τωρα φαίνεται το ρημάδι το τικερακι?


aP0gp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Πω πω παληκάρι! Φτου φτου! Καλώς ήρθες Φαίη! Με το καλό! 

Έχεις ετοιμασει βαλίτσες κτλ; Πως είναι η εγκυμοσύνη σου;

Του χρόνου Αντιόπη! Θα βουτάμε με τα μπεμπακια μας! Εσένα γιατί δεν σε αφήνει να κάνεις μπανιο; 

Οι τελευταίες εξετάσεις μου δεν βγήκαν όπως τις τελευταίες φορές. Μια από τις τρανσιμινασες είναι τσιμπημενη, αιματοκρίτης 31, ερυθρή σειρά εκτός ορίων επίσης αλλά υψηλότερα,,  TSH πολύ χαμηλή,  τι έγινε; Άλλαξα εργαστήριο βέβαια γιατί η δικιά μου έχει κλείσει για Αυγουστο αλλά τόσο πολύ χάλια; Ο γιατρός είπε να μην ανησυχώ και θα κάνουμε επανάληψη σε δύο βδομάδες. Χθες με το που ξεκίνησα πάλι το σίδηρο το έντερο ξεκίνησε πάρτυ! Χαχαχα μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα. Δεν θα βγουν τα μπουμπούκια μας; Θα τα δαγκώνουμε και θα λεμε τι περάσαμε! Χαχαχα

Δεν έχω ετοιμάσει ακόμη, από βδομάδα λέω... Αρχισα να πλένω και να αγοράζω προς το παρόν! Μέχρι στιγμής με πάει πολύ καλά. Παίρνω βέβαια προληπτικά φάρμακα πίεσης γιατί εκανα προεκλαμψία στον πρώτο και τώρα είχα από την αρχή υπέρταση κυησης αλλά γενικά πολύ καλύτερα από την πρώτη φορά! Πήρα μόνο 5 κιλά και δεν έχω πρηστεί καθόλου!!! Εσύ ετοιμασες; Δούλευα σε γυναικολόγο βοηθός και γραμματεας οπότε αν κάτι το γνωρίζω και μπορώ να βοηθησω, χαρά μου!

1 hour ago, Marmat είπε:

Καλωσηρθαμε τα καινούργια κορίτσια,Antiopi87 και Φαίη με το καλό!

Εγώ έχω Τρίτη ραντεβού με τον γιατρό,θα είμαι 36εβδ. να δω πόσο θα είναι η ζουμπουρλου μου!  θα κάνουμε και nst και έναν τελευταίο αιματολογικο έλεγχο πολυ αναλυτικό μου είπε.Διάβασα κάπου για εξέταση για β αιμολυτικο στρεπτοκοκκο που σου παίρνουν και κολπικό δείγμα με μπατονετα και γίνεται προς το τέλος,ξέρει κανένα κορίτσι αν την κάνουν όλες ή είναι θέμα γιατρού?

 

ΥΓ. τωρα φαίνεται το ρημάδι το τικερακι?

Αν θυμάμαι καλά αυτή την εξέταση την κάνουν προληπτικά όσες κοπέλες γεννούν φυσιολογικα. Εγώ που θα κάνω καισαρική δεν μου το ζήτησε.


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,κορίτσια!Έκανα το καρδιογράφημά μου  καθώς και τον υπέρηχο καρδιάς.Μια χαρά όλα.Σήμερα μπαίνω στην 35η εβδομάδα .Ο μπέμπης χθες ζύγιζε 2400. Τελευταίες εξετάσεις  θα κάνω τέλος Αυγούστου και μου χει γράψει και για στρεπτόκοκκο @Marmat

  • Μου αρέσει 1

hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Marmat μου λογικά θα σου τη κάνει τη καλλιέργεια. Αν όχι ρώτησε τον.

@ΦαιηΚατς μόνο 5, ε; Μια χαρά! Όχι ακόμα δεν ετοίμασα βαλίτσα. Κυριακή θα καθαρίσουμε βαλίτσες και θα τα ετοιμάσουμε .... λέμε.....θα δείξει. Πήρα και την οφθαλμίατρο τηλέφωνο. Μου είπε ότι δεν χρειάζεται στην περίπτωση μου να κάνω βυθοσκοπηση για τόσο μικρή μυωπία που είχα. 

@lenoutso μια χαρουλα! Έτοιμη και εσύ! 

Πόσο λίγο μας έμεινε!!!!! Ανυπομονώ!!!!

  • Μου αρέσει 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , lenoutso είπε:
πρίν από 4 λεπτά , 2angels είπε:

@Marmat μου λογικά θα σου τη κάνει τη καλλιέργεια. Αν όχι ρώτησε τον.

@ΦαιηΚατς μόνο 5, ε; Μια χαρά! Όχι ακόμα δεν ετοίμασα βαλίτσα. Κυριακή θα καθαρίσουμε βαλίτσες και θα τα ετοιμάσουμε .... λέμε.....θα δείξει. Πήρα και την οφθαλμίατρο τηλέφωνο. Μου είπε ότι δεν χρειάζεται στην περίπτωση μου να κάνω βυθοσκοπηση για τόσο μικρή μυωπία που είχα. 

@lenoutso μια χαρουλα! Έτοιμη και εσύ! 

Πόσο λίγο μας έμεινε!!!!! Ανυπομονώ!!!!

Έχω και ενα 5χρονο βλέπεις που τρέχω πίσω του όλη μέρα οπότε και τα 5 πολλά είναι! Και τρώω πολύ! Στον πρώτο είχα πάρει 12... Αλλά ξεκίνησα πολλά κιλά και φαίνομαι φούσκα!!! Πόσο μυωπία εχεις; Εγώ θα κάνω ολική νάρκωση, δεν θελει επισκληριδιο ο γιατρός μου...


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 33 λεπτά , lenoutso είπε:

Καλημέρα,κορίτσια!Έκανα το καρδιογράφημά μου  καθώς και τον υπέρηχο καρδιάς.Μια χαρά όλα.Σήμερα μπαίνω στην 35η εβδομάδα .Ο μπέμπης χθες ζύγιζε 2400. Τελευταίες εξετάσεις  θα κάνω τέλος Αυγούστου και μου χει γράψει και για στρεπτόκοκκο @Marmat

lenoutso είμαστε ακριβώς ίδιες μέρες!Τι ωραία!

πρίν από 25 λεπτά , 2angels είπε:

@Marmat μου λογικά θα σου τη κάνει τη καλλιέργεια. Αν όχι ρώτησε τον.

@ΦαιηΚατς μόνο 5, ε; Μια χαρά! Όχι ακόμα δεν ετοίμασα βαλίτσα. Κυριακή θα καθαρίσουμε βαλίτσες και θα τα ετοιμάσουμε .... λέμε.....θα δείξει. Πήρα και την οφθαλμίατρο τηλέφωνο. Μου είπε ότι δεν χρειάζεται στην περίπτωση μου να κάνω βυθοσκοπηση για τόσο μικρή μυωπία που είχα. 

@lenoutso μια χαρουλα! Έτοιμη και εσύ! 

Πόσο λίγο μας έμεινε!!!!! Ανυπομονώ!!!!

Εγώ έχω 6,5 και 6 μυωπία κι ενώ η βυθοσκοπηση βγηκε καλη σχετικα ο γιατρός έχει τις επιφυλάξεις του οτι αν ζοριστω πολύ και πολλές ώρες θα πάμε για καισαρική.

Κορίτσια μ εχει πιάσει μια τρέλα και το ξυπνάω συνέχεια το κορίτσι μου,όταν δεν την αισθανθω πάνω απο μια ώρα φρικαρω.Παναγία μου φτασαμε στο τέλος πότε θα ηρεμήσω?:confused:

Το τικερακι το βλεπετε?:wacko:


aP0gp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Marmat είπε:

lenoutso είμαστε ακριβώς ίδιες μέρες!Τι ωραία!

Εγώ έχω 6,5 και 6 μυωπία κι ενώ η βυθοσκοπηση βγηκε καλη σχετικα ο γιατρός έχει τις επιφυλάξεις του οτι αν ζοριστω πολύ και πολλές ώρες θα πάμε για καισαρική.

Κορίτσια μ εχει πιάσει μια τρέλα και το ξυπνάω συνέχεια το κορίτσι μου,όταν δεν την αισθανθω πάνω απο μια ώρα φρικαρω.Παναγία μου φτασαμε στο τέλος πότε θα ηρεμήσω?:confused:

Εμένα ο πρώτος δεν κουνιόταν ιδιαίτερα και έκανα ακριβώς το ίδιο! Τώρα δεν σταματάει καθολου, είναι πολυ ζωηρός ο μπουλουκος και δεν έχω θέμα! Καλά κανεις και τη ξυπνας. Καλύτερα να έτσι παρά να τρελαίνεσαι εσύ! Τόσοι μήνες πέρασαν, τίποτα δεν έμεινε τώρα!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια και με το καλό τα νινακια μας! 33,2 σήμερα και εγώ, 2ος γιοκας! Έχω πιθανή 26 Σεπτεμβρίου αλλά λόγω προηγηθησας καισαρικής και υπέρταση κυησης μάλλον θα μπούμε στις 7 Σεπτεμβρίου. Πριν 2 βδομάδες ο μπεμπακος μου ήταν 2300! Στον υπέροχο έβγαινε πάντα 1 βδομάδα μεγαλύτερος!!! 

Μεγάλο μωράκι και εσύ εμένα πολύ μικρούλα είναι στα κιλά σκέψου στην 33η βδομάδα και ήταν 1912 χαχα.δεν με πειράζει βέβαια ο λιγότερο που με ανησυχεί είναι αυτό..

 

4 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Πω πω παληκάρι! Φτου φτου! Καλώς ήρθες Φαίη! Με το καλό! 

Έχεις ετοιμασει βαλίτσες κτλ; Πως είναι η εγκυμοσύνη σου;

Του χρόνου Αντιόπη! Θα βουτάμε με τα μπεμπακια μας! Εσένα γιατί δεν σε αφήνει να κάνεις μπανιο; 

Οι τελευταίες εξετάσεις μου δεν βγήκαν όπως τις τελευταίες φορές. Μια από τις τρανσιμινασες είναι τσιμπημενη, αιματοκρίτης 31, ερυθρή σειρά εκτός ορίων επίσης αλλά υψηλότερα,,  TSH πολύ χαμηλή,  τι έγινε; Άλλαξα εργαστήριο βέβαια γιατί η δικιά μου έχει κλείσει για Αυγουστο αλλά τόσο πολύ χάλια; Ο γιατρός είπε να μην ανησυχώ και θα κάνουμε επανάληψη σε δύο βδομάδες. Χθες με το που ξεκίνησα πάλι το σίδηρο το έντερο ξεκίνησε πάρτυ! Χαχαχα μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα. Δεν θα βγουν τα μπουμπούκια μας; Θα τα δαγκώνουμε και θα λεμε τι περάσαμε! Χαχαχα

Και εγώ θα κάνω εξετάσεις στις 19 η 20 να ναι φρέσκιες μιας και έχω 20 του μήνα γυναικολόγο..σίγουρα παίζει ρόλο η αλλαγή εργαστηρίου αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό θέλω να πιστεύω.. νιώθεις καλά εσύ ή κομμάτια?? Εγώ η αλήθεια είναι έχω σταματήσει το σίδηρο της το έχω πει βέβαια.. ζυγιστηκα και σήμερα +5 για να μη λέτε χαχαχα.. Ε πιστεύω ως τέλους αλλα 2 να μπουν.. 

 

Η μέση μου έχει αρχίσει να με ενοχλεί πολύ και θέλω πολύ ύπνο..την μικρή τη νιώθω σχεδόν όλη μέρα.. βαλίτσα την ετοίμασα μισή το μόνο που μένει να βάλω είναι τα καλλυντικά μου σαμπουάν και τα σχετικά δηλαδή σεσουάρ και βλέπουμε τι άλλο.. πετσέτες διαθέτουν τα ιδιωτικά κορίτσια ή θα πρέπει να πάρω μαζί μου ?? Στο χαρτί δεν αναγράφεται κάτι τέτοιο αλλά λέω μήπως θα πρέπει να έχω και μαζί μου..

πρίν από 34 λεπτά , Marmat είπε:

lenoutso είμαστε ακριβώς ίδιες μέρες!Τι ωραία!

Εγώ έχω 6,5 και 6 μυωπία κι ενώ η βυθοσκοπηση βγηκε καλη σχετικα ο γιατρός έχει τις επιφυλάξεις του οτι αν ζοριστω πολύ και πολλές ώρες θα πάμε για καισαρική.

Κορίτσια μ εχει πιάσει μια τρέλα και το ξυπνάω συνέχεια το κορίτσι μου,όταν δεν την αισθανθω πάνω απο μια ώρα φρικαρω.Παναγία μου φτασαμε στο τέλος πότε θα ηρεμήσω?:confused:

Το τικερακι το βλεπετε?:wacko:

Το τικερακι όχι δυστυχώς δεν το βλέπω..


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Marmat είπε:

Καλωσηρθαμε τα καινούργια κορίτσια,Antiopi87 και Φαίη με το καλό!

Εγώ έχω Τρίτη ραντεβού με τον γιατρό,θα είμαι 36εβδ. να δω πόσο θα είναι η ζουμπουρλου μου!  θα κάνουμε και nst και έναν τελευταίο αιματολογικο έλεγχο πολυ αναλυτικό μου είπε.Διάβασα κάπου για εξέταση για β αιμολυτικο στρεπτοκοκκο που σου παίρνουν και κολπικό δείγμα με μπατονετα και γίνεται προς το τέλος,ξέρει κανένα κορίτσι αν την κάνουν όλες ή είναι θέμα γιατρού?

 

ΥΓ. τωρα φαίνεται το ρημάδι το τικερακι?

Εγώ χθες έκανα ντοπλερ κ έκανα κ αυτήν την κολπική εξέταση μου ειπε ότι προληπτικά το κάνουν κάπου ένα Μην πριν την πήτ έτσι ώστε αμα βρουν κάποια ίωση στο αίμα να πάρεις αντιβαντιβιωση μια βδομάδα για να είσαι εντάξει για τον τοκετό...σε 3 μέρες μου είπαν θα βγουν τα απότελεσνατα

  • Μου αρέσει 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΦαιηΚατς είπε:

Έχω και ενα 5χρονο βλέπεις που τρέχω πίσω του όλη μέρα οπότε και τα 5 πολλά είναι! Και τρώω πολύ! Στον πρώτο είχα πάρει 12... Αλλά ξεκίνησα πολλά κιλά και φαίνομαι φούσκα!!! Πόσο μυωπία εχεις; Εγώ θα κάνω ολική νάρκωση, δεν θελει επισκληριδιο ο γιατρός μου...

Είχα 1.75 στο ένα μάτι, 2 στο άλλο. Έχω κάνει λέιζερ. Ο βυθός μου είπε την τελευταία φορά που πήγα ήταν μια χαρά άρα δεν χρειάζεται να κάνουμε κάτι άλλο. 

 

1 hour ago, Marmat είπε:

lenoutso είμαστε ακριβώς ίδιες μέρες!Τι ωραία!

Εγώ έχω 6,5 και 6 μυωπία κι ενώ η βυθοσκοπηση βγηκε καλη σχετικα ο γιατρός έχει τις επιφυλάξεις του οτι αν ζοριστω πολύ και πολλές ώρες θα πάμε για καισαρική.

Κορίτσια μ εχει πιάσει μια τρέλα και το ξυπνάω συνέχεια το κορίτσι μου,όταν δεν την αισθανθω πάνω απο μια ώρα φρικαρω.Παναγία μου φτασαμε στο τέλος πότε θα ηρεμήσω?:confused:

Το τικερακι το βλεπετε?:wacko:

Θα ηρεμησουμε η θα γίνουμε χειρότερα μετά;;; Χαχαχα! Υπερπροστατευτικες μας βλέπω αλλά θα το παλέψουμε! Άσε το κορίτσι να κοιμηθεί.... Θα σου αλλάξει τα φώτα μετά! Χαχαχαχαχαχ Το τικερακι δυστυχώς ούτε εγω το βλέπω....

 

πρίν από 44 λεπτά , Sofaki91 είπε:

 

Και εγώ θα κάνω εξετάσεις στις 19 η 20 να ναι φρέσκιες μιας και έχω 20 του μήνα γυναικολόγο..σίγουρα παίζει ρόλο η αλλαγή εργαστηρίου αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό θέλω να πιστεύω.. νιώθεις καλά εσύ ή κομμάτια?? Εγώ η αλήθεια είναι έχω σταματήσει το σίδηρο της το έχω πει βέβαια.. ζυγιστηκα και σήμερα +5 για να μη λέτε χαχαχα.. Ε πιστεύω ως τέλους αλλα 2 να μπουν.. 

 

Η μέση μου έχει αρχίσει να με ενοχλεί πολύ και θέλω πολύ ύπνο..την μικρή τη νιώθω σχεδόν όλη μέρα.. βαλίτσα την ετοίμασα μισή το μόνο που μένει να βάλω είναι τα καλλυντικά μου σαμπουάν και τα σχετικά δηλαδή σεσουάρ και βλέπουμε τι άλλο.. πετσέτες διαθέτουν τα ιδιωτικά κορίτσια ή θα πρέπει να πάρω μαζί μου ?? Στο χαρτί δεν αναγράφεται κάτι τέτοιο αλλά λέω μήπως θα πρέπει να έχω και μαζί μου..

Έντονες ταχυκαρδίες έχω και ζάλη αλλά έχω συνηθίσει. Θα συνέλθω που θα πάει; Πετσέτες εγώ θα έλεγα να πάρεις... Όσο για τα κιλά σου.... Απορώ γιατί ακόμα σου μιλάμε! Χαχααχχα

  • Χαχα 2

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...