Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Sabrina_ είπε:

      @Angot εγω αυτο που εχω διαβασει για το επίδομα γέννας είναι οτι οι δικαιουχοι πρεπει να εχουν  ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα κάτω των 40.000 ευρώ ετησίως.

      Και παραθετω τον υπολογισμο:

      "Ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα είναι το συνολικό οικογενειακό εισόδημα, πραγματικό ή τεκμαρτό, από οποιαδήποτε πηγή στην ημεδαπή ή στην αλλοδαπή, προ φόρων και εξαιρουμένων των ασφαλιστικών εισφορών και άλλων επιδομάτων, διαιρεμένο με συγκεκριμένη κλίμακα ισοδυναμίας.

       

      Στην περίπτωση μας, η κλίμακα ισοδυναμίας ισούται με το άθροισμα των μελών της οικογένειας, για καθένα από τα οποία ισχύει η εξής στάθμιση:

       

      α. δικαιούχος γονέας: στάθμιση 1,

       

      β. σύζυγος δικαιούχου γονέα ή συνδεόμενος με αυτόν δυνάμει συμφώνου συμβίωσης: στάθμιση 1/2 και

       

      γ. κάθε εξαρτώμενο τέκνο: στάθμιση 1/4."

      Στην ουσια δεν μιλανε για 40000 ευρω μεικτα αλλα έπειτα απο συγκεκριμένους υπολογισμους σε σχεση με την οικογενειακη κατάσταση.

      Με πρόλαβες!!

      Επειδή εμείς ήμαστε κάποιες χρονιές κάτω και κάποιες πάνω απτα 40.000 το έψαξα και βρήκα κι εγώ αυτά και οι υπολογισμοί μου λένε οτι το ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα των 40.000 για οικογένεια που κάνει τωρα το πρώτο του παιδί πρέπει να βγαίνει γύρω στα 75.000 ευρώ.

      Γι αυτό μου έκανε εντύπωση που είπε η @LeneL παραπάνω ότι είχε οικογενειακό εισόδημα λίγο πάνω απτα 40.000 ευρώ και δεν πήρε το επίδομα. Είχες κάνει αίτηση και στην απέρριψαν @LeneL;

       

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

πρίν από 31 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Από ραγαδουλες πως τα πάτε κορίτσια; Τι βάζετε;

Ούτε εγώ έχω κάνει καμία, ακόμα.... Ότι είχα από την εφηβεία και στο στήθος από προηγούμενες φορές. Καινούριες καθόλου. Βάζω bio oil και μια της φρεζυντερμ. 1 φορά τη μέρα η μετά παρά μέρα. 

 

πρίν από 18 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Πάντως εφόσον και τα μωρομαντηλα της mustela είναι της ίδιας ιδεολογίας θα πάρω και από αυτά για τις βόλτες μας έξω.. Τώρα το νεράκι το έχει και αυτό στο pharmacy295 όπου έκανα μια λίστα λόγω παμπερς 1+1 και κάποια άλλα πράγματα..

Εσύ από που θα παραγγείλεις?

Είδα που είπες για τα μωρομαντηλα, θα το κοιτάξω και γω . Θα παραγγείλω εάν και εφόσον δεν μπορούν να μου φέρουν στο φαρμακείο που ψωνίζω. Δεν νομίζω να τα έχουν όλα . Ως πολλά χρόνια πελάτες μου κάνουν άλλη τιμή πάντα και κάθε φορά μου βάζει και κάτι καινούργιο για δοκιμή. Μα κρέμα χεριών, μα λαδακι , μα κρέμα σώματος.... Όλο και κάτι. Θα ήθελα να ψωνίσω από κει.... 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 54 λεπτά , 2angels είπε:

Ούτε εγώ έχω κάνει καμία, ακόμα.... Ότι είχα από την εφηβεία και στο στήθος από προηγούμενες φορές. Καινούριες καθόλου. Βάζω bio oil και μια της φρεζυντερμ. 1 φορά τη μέρα η μετά παρά μέρα. 

 

Είδα που είπες για τα μωρομαντηλα, θα το κοιτάξω και γω . Θα παραγγείλω εάν και εφόσον δεν μπορούν να μου φέρουν στο φαρμακείο που ψωνίζω. Δεν νομίζω να τα έχουν όλα . Ως πολλά χρόνια πελάτες μου κάνουν άλλη τιμή πάντα και κάθε φορά μου βάζει και κάτι καινούργιο για δοκιμή. Μα κρέμα χεριών, μα λαδακι , μα κρέμα σώματος.... Όλο και κάτι. Θα ήθελα να ψωνίσω από κει.... 

Για ρίξε μια ματιά.. Ναι ή άμα τους το ζητήσεις σίγουρα θα στα φέρουν..


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Sofaki91 είπε:

Πάντως εφόσον και τα μωρομαντηλα της mustela είναι της ίδιας ιδεολογίας θα πάρω και από αυτά για τις βόλτες μας έξω.. Τώρα το νεράκι το έχει και αυτό στο pharmacy295 όπου έκανα μια λίστα λόγω παμπερς 1+1 και κάποια άλλα πράγματα..

Εσύ από που θα παραγγείλεις?

 

Εγώ δεν έβγαλα καμία ακόμα στην κοιλιά..οποτε το θυμηθώ βάζω μια της frezyderm..στον ποπο κοντά έχω από αυξομειώσεις βάρους αλλά καινούριες να έχω βγάλει όχι.. Εσύ? 

Έχω κάνει 3 χαμηλά στην κοιλιά... Είχα ξεκινήσει να βάζω bioil αλλά τώρα με τη ζέστη κολλαγε πολύ και βάζω κάτι δείγματα της frezyderm. Έχω τη δίπλα κοιλιά από την πρώτη εγκυμοσύνη και ας έχω πάρει μόνο 5 κιλα


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Έχω κάνει 3 χαμηλά στην κοιλιά... Είχα ξεκινήσει να βάζω bioil αλλά τώρα με τη ζέστη κολλαγε πολύ και βάζω κάτι δείγματα της frezyderm. Έχω τη δίπλα κοιλιά από την πρώτη εγκυμοσύνη και ας έχω πάρει μόνο 5 κιλα

Κάθε επόμενη εγκυμοσύνη είναι και πιο μεγάλη η κοιλιά....δυστυχώς! Μου το είπε η εμβρυολογος επειδή παραπονέθηκα για το μέγεθος της δικιάς μου.... Δεν πειράζει! Τα μωράκια μας να είναι καλ,!


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα! Με το καλο ευχομαι σε ολες!!

Επειδη εσεις πλησιαζετε και φανταζομαι πως εχετε κανει τα βασικα ψωνια, ηθελα να σας ρωτησω αν ξερετε ποιο θεωρειται ιδανικο στρωμα για τα βρεφη. Αλλα ειναι με κοκοφοινικα, αλλα λατεξ και κοκοφοινικα μαζι, αλλα λατεξ και αφρους και μπερδευτηκα. Κ επισης δεν ξερω αν οι παιδιατροι προτεινουν κατι συγκεκριμενο απ ολα αυτα. 

Αν το χετε ψαξει λιγο παραπανω το θεμα θα με βοηθουσατε πολυ. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , 2angels είπε:

Κάθε επόμενη εγκυμοσύνη είναι και πιο μεγάλη η κοιλιά....δυστυχώς! Μου το είπε η εμβρυολογος επειδή παραπονέθηκα για το μέγεθος της δικιάς μου.... Δεν πειράζει! Τα μωράκια μας να είναι καλ,!

Δεν το συζητώ... Άντε λίγο ακόμη γιατί τα έχω παίξει! Ζέστη, αϋπνία, καούρα, πόνος στη μέση, συσπασουλες... Λίγο ακόμη και τελειώνουμε!!!

 

 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , nanoula90 είπε:

Κοριτσια καλησπερα! Με το καλο ευχομαι σε ολες!!

Επειδη εσεις πλησιαζετε και φανταζομαι πως εχετε κανει τα βασικα ψωνια, ηθελα να σας ρωτησω αν ξερετε ποιο θεωρειται ιδανικο στρωμα για τα βρεφη. Αλλα ειναι με κοκοφοινικα, αλλα λατεξ και κοκοφοινικα μαζι, αλλα λατεξ και αφρους και μπερδευτηκα. Κ επισης δεν ξερω αν οι παιδιατροι προτεινουν κατι συγκεκριμενο απ ολα αυτα. 

Αν το χετε ψαξει λιγο παραπανω το θεμα θα με βοηθουσατε πολυ. 

Εγώ πήρα ημίσκληρο με ανεξάρτητα ελατήρια και λάτεξ της linea strom. Με όλα αυτά που είχα διαβάσει εκεί κατέληξα. Η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν παααρα πολλές επιλογές και μπερδεύυεσαι. Και αυτά με λατεξ-κοκοφοινικα μαζί είναι καλά.... Παίζει ρόλο και το μπάτζετ που διαθέτει ο καθένας. 

πρίν από 3 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Δεν το συζητώ... Άντε λίγο ακόμη γιατί τα έχω παίξει! Ζέστη, αϋπνία, καούρα, πόνος στη μέση, συσπασουλες... Λίγο ακόμη και τελειώνουμε!!!Ε

 

πρίν από 3 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εγώθέλω ακόμα Φαίη μου.... Σε 10 μέρες μπαίνω στο μήνα μου βάση ημερολογίου όχι βάση εβδομάδων. 28/9 έχω Πητ. Άρα; 28/8 δεν μπαίνω στο μήνα μου? Η τα έχω μπερδέψει;


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , 2angels είπε:

Εγώ πήρα ημίσκληρο με ανεξάρτητα ελατήρια και λάτεξ της linea strom. Με όλα αυτά που είχα διαβάσει εκεί κατέληξα. Η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν παααρα πολλές επιλογές και μπερδεύυεσαι. Και αυτά με λατεξ-κοκοφοινικα μαζί είναι καλά.... Παίζει ρόλο και το μπάτζετ που διαθέτει ο καθένας. 

Θα συμφωνήσω! Εγώ έχω από τον πρώτο μου το στρώμα που ήταν λάτεξ και κοκοφοίνικα... Στην αρχή θέλει λίγο σκληρό στρώμα για την αποφυγή της άπνοιας! 

πρίν από 8 λεπτά , 2angels είπε:

Εγώθέλω ακόμα Φαίη μου.... Σε 10 μέρες μπαίνω στο μήνα μου βάση ημερολογίου όχι βάση εβδομάδων. 28/9 έχω Πητ. Άρα; 28/8 δεν μπαίνω στο μήνα μου? Η τα έχω μπερδέψει;

Τα έχεις μπερδέψει λιγουλακι! Άλλο ο μήνας άλλο η βδομάδα! Αν έχεις Πητ 28/09 μπαίνεις στο μήνα σου 22/08!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , 2angels είπε:

Εγώ πήρα ημίσκληρο με ανεξάρτητα ελατήρια και λάτεξ της linea strom. Με όλα αυτά που είχα διαβάσει εκεί κατέληξα. Η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν παααρα πολλές επιλογές και μπερδεύυεσαι. Και αυτά με λατεξ-κοκοφοινικα μαζί είναι καλά.... Παίζει ρόλο και το μπάτζετ που διαθέτει ο καθένας. 

 

πρίν από 6 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Θα συμφωνήσω! Εγώ έχω από τον πρώτο μου το στρώμα που ήταν λάτεξ και κοκοφοίνικα... Στην αρχή θέλει λίγο σκληρό στρώμα για την αποφυγή της άπνοιας! 

Σας ευχαριστω πολυ!!!! Οποτε αυτα που ειναι λατεξ και κοκοφοινικα μαζι, ειναι καλα υποθετω, γιατι μπερδευτηκα παρα πολυ σημερα που τα κοιτουσα. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ραγάδες εγώ έκανα εκεί που είχα ήδη από την εφηβεία  στα μπούτια  μέσα  έξω  και  στα  πλάγια  της κοιλιας.απλα βγήκαν και μερικές ακόμα. Στην κοιλια δεν εχωευτυχως. το ο πρήξιμο συνεχίζεται στα πόδια. ,Δεν εχω αστραγάλους πλεον.....Ηικρη κλωτσαει πάρα πολύ και κουνιέται αρκετά. Το στήθος μου έχω την εντύπωση οτι μεγάλωσε κι άλλο.,έκανα εκεί ραγάδες που δεν είχα  Πολύ δυσκολια να κινηθώ. Και κουράζομαι πολύ ,ειδικά αν ανεβαίνω σκάλες. Σήμερα στήσαμε και την καλαθουνα και το ριλαξ.για να τα χαρούμε λιγάκι. 


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ πάλι πολλές συσπάσεις κορίτσια σήμερα ειδικά απ το απόγευμα και μετά .  Ετοιμάστηκα με τη μαμά μου να πάμε μια βόλτα να περπατήσουμε εδώ στο τετράγωνο όχι τίποτα τρομερό αλλά πετρωνε συνεχώς η κοιλιά μου..πήρα την γιατρό και ανησύχησε αρχικά μου είπε μια ώρα ξάπλα και βλέπουμε πως πάει..  Ξάπλα ήμουν καλύτερα με το που σηκωνομουν πέτρα πάλι.. επικοινωνήσαμε πάλι και αύριο πρωί θα πάω στην κλινική κάτι για πρόωρο τοκετό μου έλεγε αλλά δεν έδωσα σημασία.. Και buscopan θα μπορούσα να πάρω αλλά λόγω του αυτοανοσου δεν επιτρέπεται ουτε αυτό.. οπότε υπομονή ως αύριο πρωί..

πρίν από 46 λεπτά , λιλιτο είπε:

Ραγάδες εγώ έκανα εκεί που είχα ήδη από την εφηβεία  στα μπούτια  μέσα  έξω  και  στα  πλάγια  της κοιλιας.απλα βγήκαν και μερικές ακόμα. Στην κοιλια δεν εχωευτυχως. το ο πρήξιμο συνεχίζεται στα πόδια. ,Δεν εχω αστραγάλους πλεον.....Ηικρη κλωτσαει πάρα πολύ και κουνιέται αρκετά. Το στήθος μου έχω την εντύπωση οτι μεγάλωσε κι άλλο.,έκανα εκεί ραγάδες που δεν είχα  Πολύ δυσκολια να κινηθώ. Και κουράζομαι πολύ ,ειδικά αν ανεβαίνω σκάλες. Σήμερα στήσαμε και την καλαθουνα και το ριλαξ.για να τα χαρούμε λιγάκι. 

Ρε κορίτσια δώστε λίγο στήθος και σε μένα χαχαχ εμένα πολύ λίγο να φούσκωσε νούμερο δεν ανέβηκα καθόλου.. λίγο σου έμεινε αυτή τη βδομάδα που μας έρχεται θα έχεις το κοριτσάκι σου αγκαλίτσα.. 

  • Μου αρέσει 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Τα έχεις μπερδέψει λιγουλακι! Άλλο ο μήνας άλλο η βδομάδα! Αν έχεις Πητ 28/09 μπαίνεις στο μήνα σου 22/08!

22/8? :blink: πως το υπολογίζεις για να ξερω; Ήξερα 36 βδομάδα και μετά η ένα μήνα πριν τη Πητ. Νόμιζα ότι είχα ακόμα καιρο.... Περιμενα να γράψει το τικερακι μου ότι μεινανε 30 μέρες! Χαχαχα 

3 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Ραγάδες εγώ έκανα εκεί που είχα ήδη από την εφηβεία  στα μπούτια  μέσα  έξω  και  στα  πλάγια  της κοιλιας.απλα βγήκαν και μερικές ακόμα. Στην κοιλια δεν εχωευτυχως. το ο πρήξιμο συνεχίζεται στα πόδια. ,Δεν εχω αστραγάλους πλεον.....Ηικρη κλωτσαει πάρα πολύ και κουνιέται αρκετά. Το στήθος μου έχω την εντύπωση οτι μεγάλωσε κι άλλο.,έκανα εκεί ραγάδες που δεν είχα  Πολύ δυσκολια να κινηθώ. Και κουράζομαι πολύ ,ειδικά αν ανεβαίνω σκάλες. Σήμερα στήσαμε και την καλαθουνα και το ριλαξ.για να τα χαρούμε λιγάκι. 

Έλα κοριτσάκι μου! Μια βδομαδουλα έμεινε! Πάει τέλος! 

Η μικρή εμένα σήμερα πολύ αδρανής και με ανησύχησε να πω την αλήθεια....

2 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Εγώ πάλι πολλές συσπάσεις κορίτσια σήμερα ειδικά απ το απόγευμα και μετά .  Ετοιμάστηκα με τη μαμά μου να πάμε μια βόλτα να περπατήσουμε εδώ στο τετράγωνο όχι τίποτα τρομερό αλλά πετρωνε συνεχώς η κοιλιά μου..πήρα την γιατρό και ανησύχησε αρχικά μου είπε μια ώρα ξάπλα και βλέπουμε πως πάει..  Ξάπλα ήμουν καλύτερα με το που σηκωνομουν πέτρα πάλι.. επικοινωνήσαμε πάλι και αύριο πρωί θα πάω στην κλινική κάτι για πρόωρο τοκετό μου έλεγε αλλά δεν έδωσα σημασία.. Και buscopan θα μπορούσα να πάρω αλλά λόγω του αυτοανοσου δεν επιτρέπεται ουτε αυτό.. οπότε υπομονή ως αύριο πρωί..

Ρε κορίτσια δώστε λίγο στήθος και σε μένα χαχαχ εμένα πολύ λίγο να φούσκωσε νούμερο δεν ανέβηκα καθόλου.. λίγο σου έμεινε αυτή τη βδομάδα που μας έρχεται θα έχεις το κοριτσάκι σου αγκαλίτσα.. 

Σοφάκι; Μήπως κουράστηκες; Ξάπλωσε και χαλάρωσε μην κάνεις πολλά πολλά..... Τι ώρα  θα πας κλινική; Ενημέρωσε μας. 

Στήθος έλα πάρε γιατί αν μεγαλώσει λίγο ακόμα και αυτό δεν ξέρω τι θα γίνει... Τι το θες ρε κορίτσι μου; Βάρος είναι! Εσυ θες στήθος εγώ λίγο πωπο μια χαρά μας βλέπω ...! Χαχαχα

Εύχομαι να πάνε όλα καλά αύριο... Που θα πάνε! Είμαι σίγουρη!

 

  • Ευχαριστώ 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες καλημερα,

ηθελα να σας ρωτήσω ποια η άποψη σας κ τι έχετε ακουσει για την Τράπεζα Φύλαξης Βλαστικών Κυττάρων.. εγώ έχω ακουσει διαφορα.. δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν κ σε δημόσιο θα ήθελα έτσι κ αλλιώς να δώσω αλλά για ιδιωτικό δε ξέρω αν αξίζει.. τι λέτε;

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, 2angels είπε:

22/8? :blink: πως το υπολογίζεις για να ξερω; Ήξερα 36 βδομάδα και μετά η ένα μήνα πριν τη Πητ. Νόμιζα ότι είχα ακόμα καιρο.... Περιμενα να γράψει το τικερακι μου ότι μεινανε 30 μέρες! Χαχαχα 

22/12 δεν είχες ΤΕΡ; Μπορεί οι μήνες να λένε ότι είναι 9 αλλά δεν είναι ακριβώς 9... Είναι λίγο παραπανω! 6 μέρες για την ακρίβεια! Αν το θες με μήνα όμως αλλάζεις κάθε 22, με τις βδομάδες έχεις μια παραπάνω. Ελπίζω να μην σε μπέρδεψαν πιο πολύ!

πρίν από 13 λεπτά , Metaxi είπε:

Μανούλες καλημερα,

ηθελα να σας ρωτήσω ποια η άποψη σας κ τι έχετε ακουσει για την Τράπεζα Φύλαξης Βλαστικών Κυττάρων.. εγώ έχω ακουσει διαφορα.. δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν κ σε δημόσιο θα ήθελα έτσι κ αλλιώς να δώσω αλλά για ιδιωτικό δε ξέρω αν αξίζει.. τι λέτε;

 

 

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ στο γιο μου στη δημόσια τράπεζα τα έδωσα... Θα σου πω τη δικη μου γνώμη. Τότε ήμουν μέσα στο επάγγελμα και μου έκαναν πολύ καλή τιμή σε ιδιωτική τράπεζα και είχα τα χρήματα αλλά μου είπε ανθρωπος που δουλευε σε μεγάλη εταιρία ότι τα δείγματα δεν τα εξετάζουν πριν τα καταψυξουν με αποτέλεσμα να πληρώνεις για τη φύλαξη αχρήστων δειγμάτων και κυρίως ελπίδων αν τύχει κάτι! Οπότε τα έδωσα στη δημόσια τράπεζα...

 

  • Μου αρέσει 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, 2angels είπε:

22/8? :blink: πως το υπολογίζεις για να ξερω; Ήξερα 36 βδομάδα και μετά η ένα μήνα πριν τη Πητ. Νόμιζα ότι είχα ακόμα καιρο.... Περιμενα να γράψει το τικερακι μου ότι μεινανε 30 μέρες! Χαχαχα 

Έλα κοριτσάκι μου! Μια βδομαδουλα έμεινε! Πάει τέλος! 

Η μικρή εμένα σήμερα πολύ αδρανής και με ανησύχησε να πω την αλήθεια....

Σοφάκι; Μήπως κουράστηκες; Ξάπλωσε και χαλάρωσε μην κάνεις πολλά πολλά..... Τι ώρα  θα πας κλινική; Ενημέρωσε μας. 

Στήθος έλα πάρε γιατί αν μεγαλώσει λίγο ακόμα και αυτό δεν ξέρω τι θα γίνει... Τι το θες ρε κορίτσι μου; Βάρος είναι! Εσυ θες στήθος εγώ λίγο πωπο μια χαρά μας βλέπω ...! Χαχαχα

Εύχομαι να πάνε όλα καλά αύριο... Που θα πάνε! Είμαι σίγουρη!

 

Καλημερουδιαα..Η αλήθεια είναι πως δεν κάνω και πολλά στο σπίτι έχει έρθει η μαμά μου.. Δεν κουράζομαι αλλά δεν ξέρω γτ μπορεί να συνέβη.. θα την πάρω ένα τηλ τώρα να μου πει τι ώρα και θα ετοιμαστώ να πάω γύρισε και ο άντρας μου άρον άρον:xθα σας ενημερώσω μόλις γυρίσω..χαχαχα μωρέ λίγο θέλω όχι πολύ..

να σαι καλά κορίτσι μου ευχαριστώωωω

 

 

  • Μου αρέσει 2

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...