Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ εδώ και 2 βδομάδες περίπου... Κάνει κρακ κρακ η λεκάνη μου και πονάει η μέση μου και ειδικά αριστερά μέχρι κάτω στο πόδι και η πλάτη μου! Είναι φυσιολογικό όμως, το είχα και την πρώτη φορά, μην ανησυχείς!

Κορίτσια καλησπερα!! Εγώ έχω πόνους στη πλάτη από τον πέμπτο μήνα.. ξυπνούσα από το πόνο.. ο γιατρός μου είχε πει ότι είναι από την αλλαγή κέντρου βάρους λόγω κοιλιάς... που εμενα ήταν τεράστια από τον πέμπτο!!! Είπαμε η ουρά έμεινε.. θα τη φάμε κ αυτή!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Ναι από 2 πλέον 3 :wub:

 

Ναι έτοιμη..πάει και αυτό.. πως νιώθεις που κοντεύεις?? 

 

Και πόσο ήσουν πριν 3 μέρες θύμισε μου? Βέβαια πάντα λένε υπάρχει απόκλιση.. Για να δούμε..

Πήρα ένα μπλε με ενσωματωμένη τη βάση μέσα 

34 και 2... Αν κατάλαβα καλά το ίδιο πήραμε!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Sofaki91 ανυπομονώ και λεω μακάρι να γεννήσω αύριο με το γιατρό μου γτ μετά το ρισκάρω να πάω εφημερία στο Ιπποκράτειο. Αλλά φοβάμαι πολύ κιολας και αγχώνομαι. 


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 57 λεπτά , ναντια δε είπε:

Ποσεςς εχουν βγαλει αυτην την γραμμη στην κοιλια ;;; εγω τπτ ακομα κ δν με βλεπψ να την βγαζω.. ισως επειδη ειμαι ανοιχτοχρωμη.

Ούτε εγώ σε καμία από τις 2 εγκυμοσύνες... Αλλά και εγώ ανοιχτόχρωμη είμαι, ίσως παίζει ρόλο η μελανίνη.


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, λιλιτο είπε:

@Sofaki91 ανυπομονώ και λεω μακάρι να γεννήσω αύριο με το γιατρό μου γτ μετά το ρισκάρω να πάω εφημερία στο Ιπποκράτειο. Αλλά φοβάμαι πολύ κιολας και αγχώνομαι. 

Όλα θα πάνε καλά μην αγχώνεσαι εφόσον σου έχει δώσει μεγάλη πιθανότητα ότι θα γεννήσεις αύριο να είσαι ήρεμη.. Αλλά και στο Ιπποκράτειο να πας πάλι όλα καλά θα ναι.. κάνα άλλο δεν εφημερεύει? 

 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

@Sofaki91 ανυπομονώ και λεω μακάρι να γεννήσω αύριο με το γιατρό μου γτ μετά το ρισκάρω να πάω εφημερία στο Ιπποκράτειο. Αλλά φοβάμαι πολύ κιολας και αγχώνομαι. 

Με το καλο κοριτσι μ ολα να πανε καλα εύχομαι!!!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Ούτε εγώ σε καμία από τις 2 εγκυμοσύνες... Αλλά και εγώ ανοιχτόχρωμη είμαι, ίσως παίζει ρόλο η μελανίνη.

μαλλον ετσι εχω ακουσει κ εγω


...:-D

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Όλα θα πάνε καλά μην αγχώνεσαι εφόσον σου έχει δώσει μεγάλη πιθανότητα ότι θα γεννήσεις αύριο να είσαι ήρεμη.. Αλλά και στο Ιπποκράτειο να πας πάλι όλα καλά θα ναι.. κάνα άλλο δεν εφημερεύει? 

 

Δύο δημόσια έχουμε στη Θεσσαλονίκη και εφημερεύουν εκ περιτροπής. Εσείς πόσα δημόσια έχετε???

5 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Ποσεςς εχουν βγαλει αυτην την γραμμη στην κοιλια ;;; εγω τπτ ακομα κ δν με βλεπψ να την βγαζω.. ισως επειδη ειμαι ανοιχτοχρωμη.

Εγώ έχω από τον τρίτο μήνα αλλά δεν φαινεται τόσο πολύ.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

@Sofaki91 ανυπομονώ και λεω μακάρι να γεννήσω αύριο με το γιατρό μου γτ μετά το ρισκάρω να πάω εφημερία στο Ιπποκράτειο. Αλλά φοβάμαι πολύ κιολας και αγχώνομαι. 

Προσπάθησε να σκέφτεσαι ότι θα πάρεις το κορίτσακι σου αγκαλιά και ανυπομονείς να το δεις. Κλείδωσε αυτή τη σκέψη στο μυαλό σου και όλα θα πάνε καλά.Αφου σου είπε ο γιατρός σου ότι θα γεννήσεις αύριο, λογικά έτσι θα γίνει.

Και μεις γυρίσαμε από γιατρό, 2790 η μπεμπαρα μου κορίτσια! Ο τράχηλος μου μαλάκωσε και θέλουμε να μπούμε 37η βδομάδα. Μετά όλα κομπλε! Είναι πολύ μεγάλη; Τον γιατρό δεν τον ανησυχεί εφόσον δεν έχω διαβήτη αλλά......

  • Μου αρέσει 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Ούτε εγώ σε καμία από τις 2 εγκυμοσύνες... Αλλά και εγώ ανοιχτόχρωμη είμαι, ίσως παίζει ρόλο η μελανίνη.

Κορίτσια εγώ είμαι σαν το γάλα και γραμμή έβγαλα τέλος του 7ου. Μελανίνη δεν νομίζω να έχω,διότι δεν έχω μαυρίσει ποτέ μου , πάντα καίγομαι. Τι να πω;


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , 2angels είπε:

Κορίτσια εγώ είμαι σαν το γάλα και γραμμή έβγαλα τέλος του 7ου. Μελανίνη δεν νομίζω να έχω,διότι δεν έχω μαυρίσει ποτέ μου , πάντα καίγομαι. Τι να πω;

Άρα δεν παίζει ρόλο η μελανίνη... Ποιος ξέρει! Εμένα πάντως μου αρέσει η γραμμουλα αυτή! 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 19/8/2018 at 2:47 ΜΜ, Sofaki91 είπε:

Κορίτσια όλα καλά απλά μου έδωσε συνταγή να αγοράσω 2 ενέσεις για τα πνευμόνια της μικρής να τις κάνουμε αύριο στο ιατρείο για παν ενδεχόμενο και ξάπλα μου συνέστησε τουλάχιστον ως την 37η να κλείσουμε να ναι τελειομηνο..

Καλησπερα Σοφακι! Μολις μου ειπε και εμενα ο γυναικολογος μου να κανω αυτες τις ενέσεις... συνολικά 2 ειπε να κανεις;;; τις εκανες;;; 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 2angels είπε:

Κορίτσια εγώ είμαι σαν το γάλα και γραμμή έβγαλα τέλος του 7ου. Μελανίνη δεν νομίζω να έχω,διότι δεν έχω μαυρίσει ποτέ μου , πάντα καίγομαι. Τι να πω;

Το ίδιο κι εγώ τέλος έβδομου αρχες 8ου και είμαι το λευκοτερο λευκό!Μπράβο το κορίτσι μας μια χαρά βάρος!


aP0gp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...