Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , ναντια δε είπε:

Ναι ο γιατρος με ηρεμησε αυτη με ταραξε.... εσυ ειχες περασει κ προεκλαμψια στην πρωτη... και εμενα φοβοντουσαν με κατι δεικτες που ειχα φανει στην αρχη αλλα τελικα την γλυτωσα κ δν εκανα ... θυμησε μ σε πια βδομαδα εισαι τωρα;

37 και 4! Την άλλη Πέμπτη εκτος  απροόπτου (γιατί  είναι  λίγο  χαμηλά) μπαίνω για εξετάσεις και Παρασκευή πρωί με το καλό κάνω καισαρική!

  • Μου αρέσει 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 12 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

37 και 4! Την άλλη Πέμπτη εκτος  απροόπτου (γιατί  είναι  λίγο  χαμηλά) μπαίνω για εξετάσεις και Παρασκευή πρωί με το καλό κάνω αντε κοριτσι μου σε λιγες μερες θα ειστε αγκαλιτσα και εγω 37 κ 5 κ εμενα μ ειπε οτι ειναι χαμηλα αλλα ο τραχηλος σκληρος ακομα και δν θα αντεξω να περιμενω νεχρι την πητ.....


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , ναντια δε είπε:
πρίν από 51 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

37 και 4! Την άλλη Πέμπτη εκτος  απροόπτου (γιατί  είναι  λίγο  χαμηλά) μπαίνω για εξετάσεις και Παρασκευή πρωί με το καλό κάνω αντε κοριτσι μου σε λιγες μερες θα ειστε αγκαλιτσα και εγω 37 κ 5 κ εμενα μ ειπε οτι ειναι χαμηλα αλλα ο τραχηλος σκληρος ακομα και δν θα αντεξω να περιμενω νεχρι την πητ.....

Εμένα δεν μου κοίταξε τράχηλο, από τον υπέρηχο μου είπε ότι είναι χαμηλά και να αποφευγω την ορθοστασία αλλά ακόμη και να σπάσουν τα νερά δεν έγινε τίποτα, βαλίτσα και κλινική!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γέννησα και εγώ.. 

Η μπέμπα 2690.. Μια κουκλίτσα είναι.. Πονάω, βέβαια υποφερεται ,αλλά ο πόνος πόνος.. το απόγευμα θα με σηκώσουν..Και θα κατέβω με καροτσάκι να δω την μικρή μου στην εντατική.. 

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια.. με το καλό Να αποδεχτείτε τα μπεμπακια σας 

  • Μου αρέσει 10

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Sofaki91 είπε:

Κορίτσια γέννησα και εγώ.. 

Η μπέμπα 2690.. Μια κουκλίτσα είναι.. Πονάω, βέβαια υποφερεται ,αλλά ο πόνος πόνος.. το απόγευμα θα με σηκώσουν..Και θα κατέβω με καροτσάκι να δω την μικρή μου στην εντατική.. 

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια.. με το καλό Να αποδεχτείτε τα μπεμπακια σας 

Να τη χαίρεστε!!!!!! Γερη να ειναι!!! Μολις τη δεις θα περασει ο πονος Σοφακι!!!

  • Ευχαριστώ 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Sofaki91 είπε:

Κορίτσια γέννησα και εγώ.. 

Η μπέμπα 2690.. Μια κουκλίτσα είναι.. Πονάω, βέβαια υποφερεται ,αλλά ο πόνος πόνος.. το απόγευμα θα με σηκώσουν..Και θα κατέβω με καροτσάκι να δω την μικρή μου στην εντατική.. 

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια.. με το καλό Να αποδεχτείτε τα μπεμπακια σας 

Να σας ζήσει κορίτσι μου! Ότι καλύτερο να έχει πάντα και φυσικά υγεια πάνω απ'όλα! Και εσύ σαν γνήσια Ελληνίδα χαζομαμα να την καμαρώνεις! Ολική έκανες τελικά; Πώς ξύπνησες; Πες μου την εμπειρία σου! 

  • Ευχαριστώ 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/9/2018 at 5:00 ΠΜ, λιλιτο είπε:

Γέννησα κι εγώ επιτέλους.. ήρθα στο νοσοκομείο με 4 διαστολή. Μου έβαλαν το υπόθετο 11.30, πήγα περπάτησα καμία ώρα, μετά μου έβαλαν πόνους κατά τις 2 και 3 η ώρα μου σπάσαν τα νερά. Πολύ πόνος μετά από λίγο ζήτησα επισκληριδιο αλλά  εχοσε να κινείται η διαστολή. 5 η ώρα είχα 10 και τελικά γέννησα 7.05 με βεντούζα λόγω Κοντού λώρου μια μπεμπα 3.020 γρ. Θήλασε αμέσως και τώρα δεν κατέβαινε από το στήθος ουτε για ύπνο

Να σου ζήσει!!!! Υγεία κ χαρά να γεμίζουν τη ζωή σας!!! Να είστε καλά!!!!! 

15 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Κορίτσια μου γέννησα και γω. 6 του μηνός, 8:30 η ώρα το πρωί. Ταλαιπωρηθηκα παααρα πολύ. Εγώ δλδ, η μπέμπα μου είναι καλά. Θα σας τα πω με λεπτομέρειες όταν βγούμε. 3340 παρακαλώ στις 36+6. Οριακά πρόωρη αλλά δεν ήταν για θερμοκοιτίδα είπε η παιδίατρος. 

@λιλιτο να μας ζήσουν κορίτσι μου. Με το καλό και οι υπόλοιπες

Να σου ζήσει!!! Καλή ανάρρωση από την ταλαιπωρία!!! Εύχομαι ότι καλύτερο!!!! Μέσα από την καρδιά μου για όλες μας κ τα τα μωρά μας!!!! 

2 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Κορίτσια γέννησα και εγώ.. 

Η μπέμπα 2690.. Μια κουκλίτσα είναι.. Πονάω, βέβαια υποφερεται ,αλλά ο πόνος πόνος.. το απόγευμα θα με σηκώσουν..Και θα κατέβω με καροτσάκι να δω την μικρή μου στην εντατική.. 

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια.. με το καλό Να αποδεχτείτε τα μπεμπακια σας 

Να σου ζήσει!!!! Εύχομαι γρηγορη ανάρρωση να απολαύσεις την κουκλίτσα σου!!!! Εύχομαι ότι καλύτερο!!!! Αχ τι καλά!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Έτσι, η κάθε μία πιάνεται από όπου μπορεί για να πάρει κουράγιο! Κάνε focus στο κλάμα της μικρής και ολα θα πάνε καλά!

Αχαχαχαχαχα τίποτα δεν έμεινε! Και εγώ κανονικά τέλος είμαι αλλά είμαι προηγηθησα καισαρική γι'αυτό θα μπούμε την Παρασκευή! Θα περάσουν οι μέρες και δεν θα το καταλάβεις καν!

Κανονικα τελευταια του Σεπτεμβριου μαλλον θα ειμαι εγω. Εχω πητ 30 σεπτ, μια προηγηθεισα καισαρικη, αλλα εκτος απροοπτου θα παω για φυσιολογικα.

  • Ευχαριστώ 1

e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , arous είπε:

Κανονικα τελευταια του Σεπτεμβριου μαλλον θα ειμαι εγω. Εχω πητ 30 σεπτ, μια προηγηθεισα καισαρικη, αλλα εκτος απροοπτου θα παω για φυσιολογικα.

Εμένα λόγω υπέρτασης δεν με πάει φυσιολογικά αν και θα μπορούσα γιατί η προηγούμενη ήταν πριν 5 χρόνια...

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες παρα πολυ για τα καλά σας λόγια να είστε όλες καλά και υπομονή λίγο έμεινε και για σας..

1 ώρα πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Να σας ζήσει κορίτσι μου! Ότι καλύτερο να έχει πάντα και φυσικά υγεια πάνω απ'όλα! Και εσύ σαν γνήσια Ελληνίδα χαζομαμα να την καμαρώνεις! Ολική έκανες τελικά; Πώς ξύπνησες; Πες μου την εμπειρία σου! 

Τοπική συνδυασμένη ραχιαια με λίγο επισκληριδιο.. Καλά ήταν.. Αλλά μετά στην ανάνηψη άρχισα να πονάω .. άσε που σου πατάνε την μήτρα κοιλιά τι στο καλό.. ωχ βρε κορίτσια τι πόνος?? Κατά τ'άλλα καλά.. Ακόμα δεν με σήκωσαν όμως.. Περιμένω.. 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες παρα πολυ για τα καλά σας λόγια να είστε όλες καλά και υπομονή λίγο έμεινε και για σας..

Τοπική συνδυασμένη ραχιαια με λίγο επισκληριδιο.. Καλά ήταν.. Αλλά μετά στην ανάνηψη άρχισα να πονάω .. άσε που σου πατάνε την μήτρα κοιλιά τι στο καλό.. ωχ βρε κορίτσια τι πόνος?? Κατά τ'άλλα καλά.. Ακόμα δεν με σήκωσαν όμως.. Περιμένω.. 

Εγώ είπα στη μαία να με πατήσει όσο είμαι ακόμη αναίσθητη για να μην καταλάβω γιατί την προηγούμενη φορά νομίζω με είχε ακούσει όλη η κλινική γιατί μου το έκανε απροειδοποίητα!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Κορίτσια γέννησα και εγώ.. 

Η μπέμπα 2690.. Μια κουκλίτσα είναι.. Πονάω, βέβαια υποφερεται ,αλλά ο πόνος πόνος.. το απόγευμα θα με σηκώσουν..Και θα κατέβω με καροτσάκι να δω την μικρή μου στην εντατική.. 

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια.. με το καλό Να αποδεχτείτε τα μπεμπακια σας 

Να σας ζήσει η πριγκίπισσα!!! Να την χαζεύεις και να την καμαρωνεις...

  • Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

@2angels και @Sofaki91 συγχαρητήρια, να χαιρόμαστε τα μπεμπακια μας. Περάσαμε όλη την εγκυμοσύνη μαζί  ,κυριως τις  δύσκολες  στιγμές και  γενησαμε και μαζί σχεδόν. Ελπίζω να μη χαθούμε από δω και πέρα. Σήμερα δεν το βλέπω να κοιμάμαι ,μάλλον προβλέπει ολονυχτία θηλασμού. 

  • Μου αρέσει 4

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...