Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

1 hour ago, ΦαιηΚατς είπε:

Βάσανο και ο ύπνος και το περπατημα πλέον! Τα έχω παίξει!!!

Ειναι αυτο που λενε κοιμησου τωρα που μπορεις!!! Ουτε εγω κοιμαμαι.... αατα να πανε λιγο εμεινε ομως. .

  • Χαχα 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 59 λεπτά , ναντια δε είπε:

Ειναι αυτο που λενε κοιμησου τωρα που μπορεις!!! Ουτε εγω κοιμαμαι.... αατα να πανε λιγο εμεινε ομως. .

Ναι, κοιμήσου τώρα μπορείς... Πιο άκυρη έκφραση δεν έχω ακούσει!!! Και να μπορούσα να κοιμηθώ (λέμε τώρα) στο κουτί θα τον έβαζα και οπότε χρειαζοταν θα έπαιρνα από κει;;;;;

  • Χαχα 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Ναι, κοιμήσου τώρα μπορείς... Πιο άκυρη έκφραση δεν έχω ακούσει!!! Και να μπορούσα να κοιμηθώ (λέμε τώρα) στο κουτί θα τον έβαζα και οπότε χρειαζοταν θα έπαιρνα από κει;;;;;

Ναι βρε δν το ηξερες θα τον αποθηκευες κ οταν με το καλο θα χρειαζοσουν υπνο τσουπ θα γεμιζες.... 

  • Χαχα 2

...:-D

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Katerina.84 είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια ευχομαι στα κοριτσια που γεννησανε να σας ζησουν τα μωρακια σας γερα κ καλοτυχα κ σε οσες περιμενουν με το καλο κ με εναν πονο!!!!!εγω ειμαι απ τις μανουλες αυγουστου σαραντισαμε εχθες!!!

Να σου ζήσει κοριτσακι μου! Να το καμαρώνεις το νινι σου... Θηλάζεις; Από ύπνο πώς πάτε;

πρίν από 2 λεπτά , ναντια δε είπε:

Ναι βρε δν το ηξερες θα τον αποθηκευες κ οταν με το καλο θα χρειαζοσουν υπνο τσουπ θα γεμιζες.... 

Όχι ρε συ και δεν το ήξερα!!! Το πρώτο τρίμηνο κοιμήθηκα αρκετά και δεν τον αποθηκευσα!

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Να σου ζήσει κοριτσακι μου! Να το καμαρώνεις το νινι σου... Θηλάζεις; Από ύπνο πώς πάτε;

Όχι ρε συ και δεν το ήξερα!!! Το πρώτο τρίμηνο κοιμήθηκα αρκετά και δεν τον αποθηκευσα!

Ευχαριστω κοριτσι μου κ σε εσενα με εναν πονο!!!θηλασα μεχρι 30 ημερων δεν μπορεσα παραπανω!!!μεχρι 20 ημερων δεν κοιμομασταν καθολου ηταν με τις ωρες στο στηθος κ ξυπναγε συνεχεια μετα για μια εβδομαδα κοιμοταν ενα τετραωρο κ εχθες κοιμηθηκε ενα εξαωρο για να δουμε θα το κρατηση??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

@Sofaki91 ειναι πολύ νωρίς ακόμη βρε κορίτσι μου! Όσο και να το εχουμε κάνει εμείς απλό στο μυαλό μας επειδή θέλουμε να φροντίζουμε τα παιδάκια μας είναι πολύ σοβαρό χειρουργείο η καισαρική! Μετά από 10 μέρες θα νιώθεις καλά! Και πάλι είναι θέμα ανθρώπου! Υπάρχουν κορίτσια που σηκώνονται από το κρεβάτι μετά από 3 μέρες πρώτη φορά και άλλες την ίδια μέρα...

Σίγουρα κορίτσι μου απλά ήθελα εμπειρίες από σας που το έχετε βιώσει.. Είναι δύσκολο πάντως..υπομονή έχω μπόλικη οπότε οκ..

  • Μου αρέσει 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Katerina.84 είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου κ σε εσενα με εναν πονο!!!θηλασα μεχρι 30 ημερων δεν μπορεσα παραπανω!!!μεχρι 20 ημερων δεν κοιμομασταν καθολου ηταν με τις ωρες στο στηθος κ ξυπναγε συνεχεια μετα για μια εβδομαδα κοιμοταν ενα τετραωρο κ εχθες κοιμηθηκε ενα εξαωρο για να δουμε θα το κρατηση??

Εμένα ο μεγάλος με ξένο γάλα από τις 40 ημέρες και μετά κοιμόταν όλη νύχτα χωρίς διακοπή! Τώρα λέω να θηλάσω... Για να δούμε!

πρίν από 23 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Σίγουρα κορίτσι μου απλά ήθελα εμπειρίες από σας που το έχετε βιώσει.. Είναι δύσκολο πάντως..υπομονή έχω μπόλικη οπότε οκ..

Και εγώ είχα σηκωθεί 12 ώρες μετά την καισαρική αλλά καταπονουσα πολύ τον εαυτό μου! Αυτή τη φορά θα έχω τη μανούλα εδώ οπότε θα προσπαθήσω να το πάω πιο χαλαρά...


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εμένα ο μεγάλος με ξένο γάλα από τις 40 ημέρες και μετά κοιμόταν όλη νύχτα χωρίς διακοπή! Τώρα λέω να θηλάσω... Για να δούμε!

Και εγώ είχα σηκωθεί 12 ώρες μετά την καισαρική αλλά καταπονουσα πολύ τον εαυτό μου! Αυτή τη φορά θα έχω τη μανούλα εδώ οπότε θα προσπαθήσω να το πάω πιο χαλαρά...

Κ μενα ο μεγαλος μεχρι 40 μερες...κ σ αυτον δεν μπορεσα περισσοτερο....ειναι δυσκολο κ θελει πολυ υπομονη εγω ειχα δυσκολη γεννα με επιπλοκη μετα κ ψυχολογικα δεν ειμουνα κ πολυ καλα υπο αλλες συνθηκες θα το παλευα με τον θηλασμο!!!βλεπω οτι ειμαστε κ απ το ιδιο χωριο μενεις εκει μονιμα?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katerina.84 είπε:

Κ μενα ο μεγαλος μεχρι 40 μερες...κ σ αυτον δεν μπορεσα περισσοτερο....ειναι δυσκολο κ θελει πολυ υπομονη εγω ειχα δυσκολη γεννα με επιπλοκη μετα κ ψυχολογικα δεν ειμουνα κ πολυ καλα υπο αλλες συνθηκες θα το παλευα με τον θηλασμο!!!βλεπω οτι ειμαστε κ απ το ιδιο χωριο μενεις εκει μονιμα?

Όταν λες χωριό εννοείς την Άρτα; Αχαχαχαχαχα


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια γυρισαμε απο τον γιατρο την παρασκευη μπαινω με προκληση ο πλακουντας εχει γερασει και δν θελει να με αφησει μεχρι τελος. 3.100 εχει φτασει δν εχει περυτιληξη εχει κατεβει κ αν δν με προλαβουν οι πονοι παρασκευη μπαινω!

  • Μου αρέσει 4

...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ναντια δε είπε:

Κοριτσια γυρισαμε απο τον γιατρο την παρασκευη μπαινω με προκληση ο πλακουντας εχει γερασει και δν θελει να με αφησει μεχρι τελος. 3.100 εχει φτασει δν εχει περυτιληξη εχει κατεβει κ αν δν με προλαβουν οι πονοι παρασκευη μπαινω!

Ίδια μέρα θα γεννησουμε!!!!!!! Εγώ Παρασκευή πρωί μπαίνω καισαρική! Πριν μια βδομάδα ήταν 2700... Τώρα δεν ξέρω πόσο έχει πάει! Θέλω να ελπίζω ότι θα φτάσει τα 3000 μέχρι την Παρασκευή.

  • Μου αρέσει 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Ίδια μέρα θα γεννησουμε!!!!!!! Εγώ Παρασκευή πρωί μπαίνω καισαρική! Πριν μια βδομάδα ήταν 2700... Τώρα δεν ξέρω πόσο έχει πάει! Θέλω να ελπίζω ότι θα φτάσει τα 3000 μέχρι την Παρασκευή.

Δν ειναι φοβερο τοσους μηνες εδω.... και τελικα ιδια μερα... κ εμενα πριν 10 μερες ηταν 2.800 οποτε σιγουρα θα εχει παει 3 κιλα κ εσενα... σε πιο γεννας γτ. Δν μπορω να βρω το πινακακι


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...