Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , ναντια δε είπε:

Δν ειναι φοβερο τοσους μηνες εδω.... και τελικα ιδια μερα... κ εμενα πριν 10 μερες ηταν 2.800 οποτε σιγουρα θα εχει παει 3 κιλα κ εσενα... σε πιο γεννας γτ. Δν μπορω να βρω το πινακακι

Στην Άρτα στο νοσοκομείο... Ναι δεν είναι τέλειο να μιλάμε καθημερινά σχεδόν η μία στην άλλη και να γενναμε ίδια μέρα! Κάποια στιγμή,μόλις μεγαλώσουν λίγο τα νινακια μας πρέπει να κανονίσουμε να συναντηθούμε όσες μπορούμε με τα νινακια μας να πάμε κανένα παιδότοπο και να πιουμε καφέ!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 17 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Στην Άρτα στο νοσοκομείο... Ναι δεν είναι τέλειο να μιλάμε καθημερινά σχεδόν η μία στην άλλη και να γενναμε ίδια μέρα! Κάποια στιγμή,μόλις μεγαλώσουν λίγο τα νινακια μας πρέπει να κανονίσουμε να συναντηθούμε όσες μπορούμε με τα νινακια μας να πάμε κανένα παιδότοπο και να πιουμε καφέ!

Αρτα μπραβο..

  Θα ηταν υπεροχο ας μην ξεχναμε οτι εδω μοιραζομαστε τις αγωνιες μας τα ανγχη μας .... τοσους μηνες παρεα θα ηταν υπεροχο να συνεχιζαμε και μετα να μην χαθουμε να λεμε για την καθημερινοτητα μας για τα μωρακια μας πως μεγαλωνουν...


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ναντια δε είπε:

Αρτα μπραβο..

  Θα ηταν υπεροχο ας μην ξεχναμε οτι εδω μοιραζομαστε τις αγωνιες μας τα ανγχη μας .... τοσους μηνες παρεα θα ηταν υπεροχο να συνεχιζαμε και μετα να μην χαθουμε να λεμε για την καθημερινοτητα μας για τα μωρακια μας πως μεγαλωνουν...

Τον πρώτο καιρό μέχρι να μπούμε σε ρυθμο θα είναι λίγο δυσκολη η καθημερινή επικοινωνία αλλά είμαι σίγουρη ότι σιγά σιγά θα ξαναμαζευτουμε και θα τα λέμε πάλι!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Τον πρώτο καιρό μέχρι να μπούμε σε ρυθμο θα είναι λίγο δυσκολη η καθημερινή επικοινωνία αλλά είμαι σίγουρη ότι σιγά σιγά θα ξαναμαζευτουμε και θα τα λέμε πάλι!

Τον πρωτο καιρο αστα ...ειναι ο μονος μ φοβος αυτος να γεννησω φυσιολογικα να μην παω με καισαρικη κ ποναω γτ δν εχω κανενα για βοηθεια περα απο τον αντρα μου.


...:-D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ναντια δε said:

Κοριτσια γυρισαμε απο τον γιατρο την παρασκευη μπαινω με προκληση ο πλακουντας εχει γερασει και δν θελει να με αφησει μεχρι τελος. 3.100 εχει φτασει δν εχει περυτιληξη εχει κατεβει κ αν δν με προλαβουν οι πονοι παρασκευη μπαινω!

Δεν ειναι φυσιολογικο αυτο? 


YT9Xp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Freya_1981 είπε:

Το να γερναει ο πλακουντας. Μηπως να παρεις κι αλλη γνωμη? 

Δν τροφοδοτει το μωρο πλεον κ ειναι επικυνδυνο να μεινω αλλη μια εβδομαδα ετσι εχει ασβεστωματα αν το λεω σωστα


...:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!Αύριο πρωί πρωί θα έχω τη μπέμπα μου αγκαλιά.Οπίσθια ινιακη προβολη(με το κεφάλι μπροστά)3500,ζοριζεται και ανεβάζει παλμούς όταν προσπαθεί να αλλάξει θέση οπότε θα κάνουμε καισαρική,δεν βοήθησαν καθόλου οι ασκήσεις να τη γυρίσω και από το στρες πέταξα και επιχειλιο έρπη και δεν θα φιλήσω το μωρό μου μέχρι να περάσει.Με εχει πάρει από κάτω κλαίω μόνο που το σκέφτομαι αλλά προέχει το καλό της.Καλή λευτεριά σε όλες!


aP0gp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Marmat είπε:

Καλημέρα σε όλες!Αύριο πρωί πρωί θα έχω τη μπέμπα μου αγκαλιά.Οπίσθια ινιακη προβολη(με το κεφάλι μπροστά)3500,ζοριζεται και ανεβάζει παλμούς όταν προσπαθεί να αλλάξει θέση οπότε θα κάνουμε καισαρική,δεν βοήθησαν καθόλου οι ασκήσεις να τη γυρίσω και από το στρες πέταξα και επιχειλιο έρπη και δεν θα φιλήσω το μωρό μου μέχρι να περάσει.Με εχει πάρει από κάτω κλαίω μόνο που το σκέφτομαι αλλά προέχει το καλό της.Καλή λευτεριά σε όλες!

Γιατί κλαίς βρε κοριτσάκι μου; Πρέπει να έχεις καλή ψυχολογία τώρα! Η καισαρική δεν είναι τίποτα! Και εγώ το ίδιο θα κάνω... Όσο για το φιλακι δεν πειράζει, θα έχεις μια ολόκληρη ζωή να τη φιλάς και να τη ζουλας και να της δαγκώνεις μπουτακια και πωπουδακι! Σκέψου ότι αύριο θα την έχεις αγκαλίτσα!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Marmat είπε:

Καλημέρα σε όλες!Αύριο πρωί πρωί θα έχω τη μπέμπα μου αγκαλιά.Οπίσθια ινιακη προβολη(με το κεφάλι μπροστά)3500,ζοριζεται και ανεβάζει παλμούς όταν προσπαθεί να αλλάξει θέση οπότε θα κάνουμε καισαρική,δεν βοήθησαν καθόλου οι ασκήσεις να τη γυρίσω και από το στρες πέταξα και επιχειλιο έρπη και δεν θα φιλήσω το μωρό μου μέχρι να περάσει.Με εχει πάρει από κάτω κλαίω μόνο που το σκέφτομαι αλλά προέχει το καλό της.Καλή λευτεριά σε όλες!

Εχεις πολλα χρονια μπροστά σου να τις δινεις οσα φιλακια θες!!! Μη στεναχωριεσαι αδικα!!! Αυριο θα κρατας αγκαλιά την πριγκιπεσσα σου!!! :x

Κολπακι για να σ περασει ο ερπης πιο γρήγορα, να του βαζεις οινόπνευμα με μια μπατονετα 3-4 φορες τη μερα!!! Ξεκινησες θεραπεία  ή λόγω εγκυμοσύνης δεν κάνει? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, anemoni1989 είπε:

Εχεις πολλα χρονια μπροστά σου να τις δινεις οσα φιλακια θες!!! Μη στεναχωριεσαι αδικα!!! Αυριο θα κρατας αγκαλιά την πριγκιπεσσα σου!!! :x

Κολπακι για να σ περασει ο ερπης πιο γρήγορα, να του βαζεις οινόπνευμα με μια μπατονετα 3-4 φορες τη μερα!!! Ξεκινησες θεραπεία  ή λόγω εγκυμοσύνης δεν κάνει? 

Ξεκινησα από χθες κρέμα και καθαρό οινόπνευμα εναλλαξ λίγο να το κατευνασω.Δεν κλαίω για την καισαρική αλλά για τα φιλακια που τα περιμένω πώς και πώς :cry:


aP0gp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Marmat είπε:

Ξεκινησα από χθες κρέμα και καθαρό οινόπνευμα εναλλαξ λίγο να το κατευνασω.Δεν κλαίω για την καισαρική αλλά για τα φιλακια που τα περιμένω πώς και πώς :cry:

Το καταλαβα κοριτσι μου... Ειναι πολυ δύσκολο να περιμενεις τοσους μηνες και ξαφνικα να στο τρεναρουν!!! Αν καλυψεις το σημείο με μια γαζα ή επιθεμα θα υπάρχει σίγουρα θεμα? Κανε τον κόπο να κάνεις μια ερώτηση στον παιδιατρο 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πως είστε? Καλημέρα 

Εγώ παίρνω εξιτήριο σήμερα και γυρίζουμε σπίτι με την μικρή.. με τον θηλασμό τα πάμε πολύ καλά.. βέβαια ερεθιστηκαν Όσο να ναι οι ρωγες μου αλλά βάζω μητρικό γάλα και λανολινη και όταν δεν έχω κόσμο τα αφήνω να αεριζονται.. Την πρώτη μέρα έχασε 190 γραμμάρια που ήταν και στη μενν από όταν την έχω εγώ έβαλε συν 20 μέχρι χθες..δηλαδή 10 γραμμάρια την ημέρα.. ακόμα δεν μπορούμε να το συνειδητοποιησουμε εγώ και ο άντρας μου πως έχουμε ένα μικρό πλασματάκι αλλά σήμερα που θα γυρίσουμε σπίτι μας θα το καταλάβουμε για τα καλά:x

 

loL*                       ΠΗΤ  5/9

koutsouni10        ΠΗΤ  8/9 

lilito                      06/09 3020kg  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  

kiki1986               ΠΗΤ  15/9   ΑΓΟΡΑΚΙ     

Cristina85            ΠΗΤ  15-20/9 

Marmat                 ΠΗΤ  15/09 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Metaxi                   ΠΗΤ 18/09 ΑΓΟΡΑΚΙ 

sofaki91               08/09 2690kg  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  

Eva28                    ΠΗΤ  19/9    

Freya_1981          ΠΗΤ  20/09 ΑΓΟΡΑΚΙ

sweetmommy      ΠΗΤ  21/9  ΚΟΡΙΤΣΆΚΙ 

smile89                 ΠΗΤ  21/9

lenoutso                ΠΗΤ  21/9 ΑΓΟΡΑΚΙ

Diman200115      ΠΗΤ  25/9

Νάντια δε              ΠΗΤ  24/9  ΑΓΟΡΑΚΙ

ntemii                     ΠΗΤ  26/9  ΑΓΟΡΑΚΙ  

ΦαιηΚατς              ΠΗΤ  26/09 ΑΓΟΡΑΚΙ

2angels                 06/09 3340kg  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

arous                      ΠΗΤ  30/9  ΕΚΠΛΗΞΗ

ZiliHer                    ΠΗΤ  1/10  ΑΓΟΡΑΚΙ


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε ολα τα κορίτσια!! Καλη λευτερια σε όλες οσες δεν έχουν γεννησει ακομη. Με εναν πονο. Σε οσες γεννησατε να σας ζησει γερο και καλοτυχο να ειναι. Αγαπες ειδα οτι κανετε πινακακι. Το smile89 ειμαι γω? Η αλλη κοπελα?? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...