Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 1

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

κοριτσια μου γεια σας!

δε σας διαβασα ολες..

γεννησα τη δευτερα 10/9 μια μπουμπου 3.790!

Ηταν να βγουμε σήμερα αλλα δυστυχως εχει ικτερο η μικρη και θα την κρατησουν μεσα.

Στεναχωρηθηκα πολυ... πρεπει να βγαζω με θηλαστρο κ να της πηγαινω κ το βραδυ δεν αφηνουν κιολας. θα το πεταω. θα μεινω κ γω μεσα αλλη μια μερα παρολο πηρα εξιτηριο...για να μην πετρωσει το στηθος. τωρα ηρθα σπιτι μου να δω το γιοκα μου που μου χει λειψει αφορητα πολυ!

Λογικα θα γεννησε κ η φαιη σημερα...να μας ζήσουν κοριτσια!

α! η κορη μου καρμπον με το γιο μου! ολοιδιοι λεμε!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 13 λεπτά , sweet mommy είπε:

κοριτσια μου γεια σας!

δε σας διαβασα ολες..

γεννησα τη δευτερα 10/9 μια μπουμπου 3.790!

Ηταν να βγουμε σήμερα αλλα δυστυχως εχει ικτερο η μικρη και θα την κρατησουν μεσα.

Στεναχωρηθηκα πολυ... πρεπει να βγαζω με θηλαστρο κ να της πηγαινω κ το βραδυ δεν αφηνουν κιολας. θα το πεταω. θα μεινω κ γω μεσα αλλη μια μερα παρολο πηρα εξιτηριο...για να μην πετρωσει το στηθος. τωρα ηρθα σπιτι μου να δω το γιοκα μου που μου χει λειψει αφορητα πολυ!

Λογικα θα γεννησε κ η φαιη σημερα...να μας ζήσουν κοριτσια!

α! η κορη μου καρμπον με το γιο μου! ολοιδιοι λεμε!

Να τη χαίρεστε!!! Με το καλο να την παρεις σπιτι σας!!!!

1 hour ago, ΦαιηΚατς είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Γεννησαμεεεε!!! 3490 ο μικρος που μου έλεγαν ότι είναι 2700! Όλα πάρα πολύ καλά! Θήλασα 2 φορές μέχρι τώρα! Ο μικρός πολύ ηρεμος... Τον ξυπνάω για να τον ταισω!

Να σας ζήσει!!!!!!! Και καλη ανατροφή!!! Μεγαλη απόκλιση ο υπέρηχος!!! Μπεμπαρος!!!

  • Μου αρέσει 2

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Smile89 είπε:

Να σαι καλα κοριτσι μου. Την Δευτέρα θα είμαι ακριβώς 23ων εβδομαδων. Τεταρτη εχω την β επιπέδου, δοξα το θεο ως τωρα παμε καλα!! 

Μπράβο τέλεια θα πάνε όλα 

1 ώρα πρίν, sweet mommy είπε:

κοριτσια μου γεια σας!

δε σας διαβασα ολες..

γεννησα τη δευτερα 10/9 μια μπουμπου 3.790!

Ηταν να βγουμε σήμερα αλλα δυστυχως εχει ικτερο η μικρη και θα την κρατησουν μεσα.

Στεναχωρηθηκα πολυ... πρεπει να βγαζω με θηλαστρο κ να της πηγαινω κ το βραδυ δεν αφηνουν κιολας. θα το πεταω. θα μεινω κ γω μεσα αλλη μια μερα παρολο πηρα εξιτηριο...για να μην πετρωσει το στηθος. τωρα ηρθα σπιτι μου να δω το γιοκα μου που μου χει λειψει αφορητα πολυ!

Λογικα θα γεννησε κ η φαιη σημερα...να μας ζήσουν κοριτσια!

α! η κορη μου καρμπον με το γιο μου! ολοιδιοι λεμε!

Να σας ζήσει κοριτσάρα μη το στεναχωριέσαι με τον ικτερο θα πέσει και θα την πάρετε σπίτι σας..πόσο ανέβηκε?? Λογικό να σου λείψει δώστου πολλά πολλά φιλιά να πάρεις τη δόση σου.. Και να μεγαλώσουν θα ναι σα δίδυμα χαχα.. να μας ζήσουν!

  • Μου αρέσει 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Μπράβο τέλεια θα πάνε όλα 

Να σας ζήσει κοριτσάρα μη το στεναχωριέσαι με τον ικτερο θα πέσει και θα την πάρετε σπίτι σας..πόσο ανέβηκε?? Λογικό να σου λείψει δώστου πολλά πολλά φιλιά να πάρεις τη δόση σου.. Και να μεγαλώσουν θα ναι σα δίδυμα χαχα.. να μας ζήσουν!

Να σαι καλα. Ευχαριστώ πολύ!!! Εσυ γεννησες? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Γεννησαμεεεε!!! 3490 ο μικρος που μου έλεγαν ότι είναι 2700! Όλα πάρα πολύ καλά! Θήλασα 2 φορές μέχρι τώρα! Ο μικρός πολύ ηρεμος... Τον ξυπνάω για να τον ταισω!

Τι καλα! Συγχαρητηρια! 

8 ώρες πρίν, Freya_1981 είπε:

@arous Ασε, καταλαβα, εισαι σε πολυ καλα χερια εσυ κ το μωρο σου. Μπραβο! 

Ευτυχως που υπαρχουν κ τετοιοι γιατροι για να πετυχαινουμε τοκετο με σεβασμο κ πανω απ ολα με ασφαλεια φυσικα για το μωρο μας. 

Ειμαι σιγουρη οτι θα γινει το καλυτερο και για τους 2 σας! Ποτε εχεις ΠΗΤ? Εγω 20/9 στο Λητω αλλα κι ο δικος μου περιμενει 42 εβδ.

 

Εχω πητ 30 Σεπτεμβριου.

  • Μου αρέσει 1

e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, sweet mommy είπε:

κοριτσια μου γεια σας!

δε σας διαβασα ολες..

γεννησα τη δευτερα 10/9 μια μπουμπου 3.790!

Ηταν να βγουμε σήμερα αλλα δυστυχως εχει ικτερο η μικρη και θα την κρατησουν μεσα.

Στεναχωρηθηκα πολυ... πρεπει να βγαζω με θηλαστρο κ να της πηγαινω κ το βραδυ δεν αφηνουν κιολας. θα το πεταω. θα μεινω κ γω μεσα αλλη μια μερα παρολο πηρα εξιτηριο...για να μην πετρωσει το στηθος. τωρα ηρθα σπιτι μου να δω το γιοκα μου που μου χει λειψει αφορητα πολυ!

Λογικα θα γεννησε κ η φαιη σημερα...να μας ζήσουν κοριτσια!

α! η κορη μου καρμπον με το γιο μου! ολοιδιοι λεμε!

Θα περάσει γρήγορα ,σε καταλαβαίνω.. γιατί να το πετάς το γάλα εγώ έβγαζα το βράδυ το έβαζα στο ψυγείο και τους το πήγαινα το πρωί. Ελπίζω γρήγορα να γυρίσετε σπίτι.

Εμεις τελικά βγαίνουμε αύριο.υποωρησε η λοίμωξη με την αντιβίωση και θα την πάρουμε σπίτι επιτέλους.. είναι υγιέστατη ,ζωηρή και ήδη ανέκτησε το βάρος γέννησης και 20 γρ. παραπάνω.

Συγχαρητήρια και στις υπόλοιπες κοπέλες για τα μπεμπακια σας. Γερά και καλότυχα μια ζωή.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Freya_1981 είπε:

Πως εισαι κοριτσι γεννησες τελικα, ολα καλα??

Καλημερα κοριτσια πλεον επισημα μαμα!!!! Ολα πηγαν μια χαρα το εζησα φοβερη εμπειρια δν θα ελεγα οτι κουραστηκα βεβαια πηγαμε με καοσαρικη μετα απο 14 ωρες δν εκανα καθολου διαστολη κ το μωρο γυρισε αναποδα στο τελος! Ολα καλα ομως! 2.700

  • Μου αρέσει 5

...:-D

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Να σαι καλα. Ευχαριστώ πολύ!!! Εσυ γεννησες? 

Ναι γέννησα πριν μια βδομάδα ακριβώς ένα κοριτσάκι

10 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου!!! Αν θυμαμαι καλα καποια γεννησε σε ιδιωτικό και το μωράκι μπηκε θερμοκοιτιδα... ποιο ηταν το εξτρα κοστος

Με εοππυ 35 Καλημέρα..

 

8 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Θα περάσει γρήγορα ,σε καταλαβαίνω.. γιατί να το πετάς το γάλα εγώ έβγαζα το βράδυ το έβαζα στο ψυγείο και τους το πήγαινα το πρωί. Ελπίζω γρήγορα να γυρίσετε σπίτι.

Εμεις τελικά βγαίνουμε αύριο.υποωρησε η λοίμωξη με την αντιβίωση και θα την πάρουμε σπίτι επιτέλους.. είναι υγιέστατη ,ζωηρή και ήδη ανέκτησε το βάρος γέννησης και 20 γρ. παραπάνω.

Συγχαρητήρια και στις υπόλοιπες κοπέλες για τα μπεμπακια σας. Γερά και καλότυχα μια ζωή.

Πολύ ωραία κοπέλα μου να την πάρετε σπιτάκι σας να μπείτε σε μια σειρά 

 

3 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Καλημερα κοριτσια πλεον επισημα μαμα!!!! Ολα πηγαν μια χαρα το εζησα φοβερη εμπειρια δν θα ελεγα οτι κουραστηκα βεβαια πηγαμε με καοσαρικη μετα απο 14 ωρες δν εκανα καθολου διαστολη κ το μωρο γυρισε αναποδα στο τελος! Ολα καλα ομως! 2.700

Να σας ζήσει Νάντια μου γερό μωράκι να ναι 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Ναι γέννησα πριν μια βδομάδα ακριβώς ένα κοριτσάκι

Με εοππυ 35 Καλημέρα..

 

Πολύ ωραία κοπέλα μου να την πάρετε σπιτάκι σας να μπείτε σε μια σειρά 

 

Να σας ζήσει Νάντια μου γερό μωράκι να ναι 

Καλημέρα! Πως τα πας με την ομορφια σου;;;; αν θυμάμαι καλα στο Ρέα γέννησες κ εσυ;;; διαβασα για κατι 300αρι και επαθα λιγο πλακα.... 

3 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Καλημερα κοριτσια πλεον επισημα μαμα!!!! Ολα πηγαν μια χαρα το εζησα φοβερη εμπειρια δν θα ελεγα οτι κουραστηκα βεβαια πηγαμε με καοσαρικη μετα απο 14 ωρες δν εκανα καθολου διαστολη κ το μωρο γυρισε αναποδα στο τελος! Ολα καλα ομως! 2.700

Να το χαίρεστε!!!! Γερο και καλοτυχο!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Sofaki91 είπε:

Ναι γέννησα πριν μια βδομάδα ακριβώς ένα κοριτσάκι

Με εοππυ 35 Καλημέρα..

 

Πολύ ωραία κοπέλα μου να την πάρετε σπιτάκι σας να μπείτε σε μια σειρά 

 

Να σας ζήσει Νάντια μου γερό μωράκι να ναι 

Να σου ζησει!! Γερο και δυνατο να ειναι!!! 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Καλημερα κοριτσια πλεον επισημα μαμα!!!! Ολα πηγαν μια χαρα το εζησα φοβερη εμπειρια δν θα ελεγα οτι κουραστηκα βεβαια πηγαμε με καοσαρικη μετα απο 14 ωρες δν εκανα καθολου διαστολη κ το μωρο γυρισε αναποδα στο τελος! Ολα καλα ομως! 2.700

Νάντια να σου ζήσει το μωράκι, να ναι γερός και τυχερός!! Επιτέλους τον έχεις αγκαλιά!!!! τελευταία στιγμή γύρισε ανάποδα? βρε τον μικρό, ζόρικος από τώρα χαχαχα 14 ώρες πονούσες δηλαδή?πόνος που αντέχεται? με το θηλασμό κάνατε καλή αρχή?

Link to comment
Share on other sites

Γυρίσαμε σπίτι με την μπουμπου κορίτσια!!!

Συγχαρητήρια σε όσες έγιναν μανούλες...

Ο ΄'μεγάλος'' μου πάει και κουνάει το λίκνο με το μωρό..θέλει να το πιάσει! Το χαιδεύει στο κεφαλάκι...αλλά μια ανησυχία την έχω για το πως θα τον κουμαντάρω όταν είμαι μόνη μου με τα δυο τους! Είδε το μωρό να θηλάζει και κοίταζε έκπληκτος! Έκατσε δίπλα μου και ήθελε αγκαλιά- με περιτριγύριζε- γενικώς είναι ζωηρός πολύ και τον φοβάμαι που έχω ακόμα τα ράμματα!

Στενοχωριέμαι που δεν μπορώ να τον σηκώσω, να τον κάνω μπάνιο..να τον αλλάξω εύκολα.. εύχομαι να βρούμε γρήγορα τους ρυθμούς μας! 

 

  • Μου αρέσει 1

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε; Εμείς μια χαρά! Καμία σχέση η μία καισαρική με την άλλη! Συνηλθα αμέσως από τη νάρκωση χωρίς συναισθηματικές πτώσεις και κλαμματα! Ο μπεμπακος μου είναι πολύ καλός! Σήμερα ζηταει γάλα ανά 2 ώρες και δεν το χορταινει! Μου εχει μελανιασει και τις 2 ρώγες και πονάει πολύ αλλά τι να κάνουμε; Αρχή είναι! Το μόνο αρνητικό είναι ότι έχεις με σήκωσαν μέσα σε 6 ώρες, λιποθύμησα 2 φορές από τον πόνο, με πάτησαν 7 φορές!!! Την 7η έβαλα τα κλαμματα και ήθελα να σηκωθώ να φύγω από το νοσοκομείο! Δεν άντεχα άλλο! Σήμερα όμως είμαι μια χαρά! Μου έβγαλαν και ορους και καθετήρα και ηρέμησα! Το πρωί εδωσα στον μικρό πρώτη φορά ξένο γάλα γιατί εγώ δεν είχα πολύ και δεν του έφτανε και δεν το ήθελε!!! Το έφτυνε! Αχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, ναντια δε said:

Καλημερα κοριτσια πλεον επισημα μαμα!!!! Ολα πηγαν μια χαρα το εζησα φοβερη εμπειρια δν θα ελεγα οτι κουραστηκα βεβαια πηγαμε με καοσαρικη μετα απο 14 ωρες δν εκανα καθολου διαστολη κ το μωρο γυρισε αναποδα στο τελος! Ολα καλα ομως! 2.700

Να σας ζησει και να χει υγεια και χαρες παντα!

23 hours ago, arous said:

Τι καλα! Συγχαρητηρια! 

Εχω πητ 30 Σεπτεμβριου.

Εχεις καιρο ακομα για να παρει βαρος το μωρο τοτε!


YT9Xp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...