Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, λιλιτο είπε:

elenistam            1o        3/9  κοριτσι Νοσοκ. Παπαγεωργιου

loL*                                     5/9

koutsouni10        2o      8/9 

lilito                          1o    11/9   κοριτσι   Γενεσις Θεσ/νικη

kiki1986                  2o   15/9    αγορι       ΡΕΑ

sofaki91                  1o   18/9    κοριτσι   ΡΕΑ 

sweetmommy      2o      21/9  κοριτσι  Νοσ. Κεφαλονιας

smile89                    2o     21/9

lenoutso                  1o      21/9

Freya                                   22/9                       ΛΗΤΩ

ntemii                                  26/9                        Νοσ. Ιωαννινων

arous                         2o     29/9   εκπληξη   ΛΗΤΩ

ZiliHer                        2o      1/10    αγορι

 

 

  • Μου αρέσει 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Sofaki91 τελειο το πινακακι!!!! ευχαριστουμε πολυ!!!

Πιο πολυ ενθουσιαστηκα με το ''κοριτσακι'' διπλα στ ονομα μου...γιατι πολυ θα θελα να ναι ετσι, αλλα δεν εχουμε δει φυλο ακομα! χαχα

Μακάρι να μην χρειαστεί ν αλλάξει.. β ειπέδου έκλεισα σήμερα για τις 15/5!!!

 

φιλια σε όλες

  • Μου αρέσει 2

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, sweet mommy είπε:

Sofaki91 τελειο το πινακακι!!!! ευχαριστουμε πολυ!!!

Πιο πολυ ενθουσιαστηκα με το ''κοριτσακι'' διπλα στ ονομα μου...γιατι πολυ θα θελα να ναι ετσι, αλλα δεν εχουμε δει φυλο ακομα! χαχα

Μακάρι να μην χρειαστεί ν αλλάξει.. β ειπέδου έκλεισα σήμερα για τις 15/5!!!

 

φιλια σε όλες

Να σαι καλά κορίτσι μου αλλά η @λιλιτο το έφτιαξε αν δεν κάνω λάθος και εγώ συμπλήρωσα την κλινική όπου θα γεννήσω.. Και εγώ 15.05 θα κάνω την β επιπέδου ανυπομονώ :-D


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πηγα μια βολτα να βρω ρουχα εγκυμοσυνης, γιατι τα χρειαζομουν αμεσα, και μετα απο αρκετη ωρα περπατημα δεν αντεχα καθολου. Σαν να ενιωθα βαρος προς τα κατω... Ειναι φυσιολογικο να μην αντεχουμε το περπατημα; 

Σημερα εκανα και εξεταση για γλυκοζυλιωμενη αιμοσφαιρινη.

Ειναι καμια κοπελα εδω που να εχει γεννησει σε δημοσιο στην Αθηνα να μου πει εντυπωσεις; 

Επισης υπαρχει καμια που να παει για βμπακ;

 


e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Τέλεια άντε με το καλό.. έχεις ξεκινήσει αγορές?

Οχι ακομα θελω να βεβαιωθω ότι είναι σίγουρα κοριτσάκι πρώτα.και πιστεύω είναι νωρίς ακόμα αν και θέλω πάρα πολύ να αρχίσω τα ψώνια. Μου έχουν φέρει ήδη κάποια σκουφάκια και σαλιαρες  δώρο , μας έδωσαν και καλαθουνα και καρότσι και λεω μόλις κλείσω τον 6ο να ξεκινήσω εντατικά.φορμακια θα μου φέρει η κουνιαδια μου από το Λονδίνο γτ εκεί τα mothercare είναι παμφηνα σε σχέση με εδω.οποτε θα δω και τι άλλο θα μας δώσουν και θα κανονίσω ανάλογα. Εγώ προς το παρόν βολευομαι με ρούχα της μαμάς μου.φουστανακια και μπλουζοφορεματα λαρτζ και απλά κολάν από κάτω. και γω κουράζομαι πολύ όταν περπατάω πολύ ώρα η όταν ανεβαίνω σκάλες.εσεις ξεκινήσατε αγορές? Έχετε βρει προσφορές ?ξεκινάν και οι εκπτώσεις αρχές μαϊου...


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

@λιλιτο και εγώ θέλω να βεβαιωθώ πρώτα πως είναι κοριτσάκι και μετα να ξεκινήσω αγορές περιμένω επίσης τις εκπτώσεις. Βέβαια επειδή μένω Αθήνα και καταγωγή έχω από Μακεδονία όταν ανέβω με το καλό θα πάρω απ την αδερφή μου κρεβατάκι καρότσι και καλαθουνα.. αλλαξιερα θα πάρετε?? 

@arous και εγώ δεν αντέχω πολύ ώρα περπάτημα αλλά και ορθοστασία.. Όσο για τα αλλά που Ρωτάς δεν ξέρω..


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα παρουμε  απλά στρωματακι αλλαξιερας και θα το έχω πάνω στη συρταριερα που ήδη έχουμε η' τουλάχιστον κάποια που εφάπτεται πάνω στο κρεββάτακι κάπως έτσι το σκέφτομαι.οχι πάντως έπιπλο αλλαξιερα.γτ δεν έχω καθόλου χώρο. Το σπίτι που μένουμε προς το παρόν είναι στούντιο 35 τετραγωνικών. 


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , λιλιτο είπε:

Μάλλον θα παρουμε  απλά στρωματακι αλλαξιερας και θα το έχω πάνω στη συρταριερα που ήδη έχουμε η' τουλάχιστον κάποια που εφάπτεται πάνω στο κρεββάτακι κάπως έτσι το σκέφτομαι.οχι πάντως έπιπλο αλλαξιερα.γτ δεν έχω καθόλου χώρο. Το σπίτι που μένουμε προς το παρόν είναι στούντιο 35 τετραγωνικών. 

Κατάλαβα και εγώ δεν σκέφτομαι για έπιπλο έλεγα να πάρω συρταριερα να το βάζω εκεί πάνω ή μπανάκι αλλαξιερα απλά δεν ξέρω  πόσο βολικό θα ναι .. οι απόψεις διίστανται 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω πως είναι δύσχρηστο το μπανάκι γτ πρεπει να γεμίζεις κουβάδες και να γεμίζεις το μπανάκι και μετά άντε να το αδειάσεις .πάρε κανένα μπανακι που μπαίνει στη μπανιέρα και θα τελειωνεις Τσάκ μπαμ .


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Hellooooo. Νομιζω πως χθες την ένιωσα  !!!!έκανε σαν να σκασαν 3-4 ποπ Κορν στην κοιλιά μου κοντα στον αφαλο.οι αντρες σας ποτέ ένιωσαν τα μωράκια σας?


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ποπ κορν? Χαχαχα τι πλακα ειχε αυτο!!!

Εγω μολις εκλεισα την 18η εβδομαδα και περιμενω πως κ πως να το νιωσω....

Στην αυχενικη μας ειπαν κοριτσακι αλλα τωρα κατι φανηκε σαν πουλακι αλλα ισως να ηταν κ ο λωρος, θα ξεδιαλυνει το τοπιο στη β'επιπεδου στις 21/5....Αρχικα δεν ηθελα να μαθω καθολου αλλα ο αντρας μου δεν κρατιοταν...

Κατα τ αλλα δεν εχω καταλαβει τιποτα μεχρι τωρα αλλα το σωμα προδιδει, η κοιλια φουσκα!!

Καλες εγκυμοσυνες και υγιη παιδακια ευχομαι σε ολες μας κοριτσια μου!!!


YT9Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κορίτσια εγώ 15+5 Το ένιωσα το μωρό ένα πρωί ξάπλα στο κρεβάτι σαν τιναγμα.. Μετά από 3 μέρες σαν ψαράκι δύο φορές..Και από την 17η βδομάδα μπορώ να πω τη νιώθω κάθε μέρα.. κλωτσιές πάντως δεν έχουμε ακόμα.. πήγαμε στη γιατρό χθες και μας είπε κοριτσάκι τελικά δεν έβλεπε κάτι :-D:-D μας έδειξε το πιπι της.. Μας είπε πως έχει μεγάλο μηριαιο και θα γίνει ψηλή χαχαχ.. Για να δούμε γερό να ναι.. Ο άντρας μου την ένιωσε το Σάββατο που ήταν βράδυ και πιο κινητική..


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...