Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

sofaki τι εννοεις τι θα γινεται με το σκυλακι? το πολυ πολυ να γαυγισει λιγο στο θεαμα του ριλαξ στην αρχη...και μετα θα το συνηθισει!

ειναι επιθετικο εννοεις? φοβαμαι εγω το γιο μου με το ριλαξ μη το τουμπαρει με το μωρο μεσα..να φοβασαι κ συ το σκυλακι δε λεει! ειναι σωτηριο το ριλαξ για τους μηνες 3-6! καθονται με τις ωρες και χαζευουν γυρω γυρω!

το σκεφτομαι για τον μαρσιπο που λες..αλλα φοβαμαι μη δωσω τζαμπα λεφτα και δεν τον βολευτω τελικα. θα θελα πολυ να δοκιμασω εναν τετοιον πριν τον αγορασω! αυτος που εχω ειναι μαπα! φοβαμαι να τοποθετησω το παιδι και μου φαινεται βουνο να το βγαλω μετα! ουτε μπορει να θηλασει μεσα σ αυτον!


e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 10 λεπτά , sweet mommy είπε:

sofaki τι εννοεις τι θα γινεται με το σκυλακι? το πολυ πολυ να γαυγισει λιγο στο θεαμα του ριλαξ στην αρχη...και μετα θα το συνηθισει!

ειναι επιθετικο εννοεις? φοβαμαι εγω το γιο μου με το ριλαξ μη το τουμπαρει με το μωρο μεσα..να φοβασαι κ συ το σκυλακι δε λεει! ειναι σωτηριο το ριλαξ για τους μηνες 3-6! καθονται με τις ωρες και χαζευουν γυρω γυρω!

το σκεφτομαι για τον μαρσιπο που λες..αλλα φοβαμαι μη δωσω τζαμπα λεφτα και δεν τον βολευτω τελικα. θα θελα πολυ να δοκιμασω εναν τετοιον πριν τον αγορασω! αυτος που εχω ειναι μαπα! φοβαμαι να τοποθετησω το παιδι και μου φαινεται βουνο να το βγαλω μετα! ουτε μπορει να θηλασει μεσα σ αυτον!

Ότι θα πηγαίνει και θα κάθεται μαζί της χαχα τον έχω ικανό..Όχι καθόλου επιθετικό ένα ΤζακΡάσελ είναι αγαπούλης μοιράζει φιλάκια..

Όταν έρθει η ώρα να το επιχειρήσεις να μας πεις πως αντέδρασα ο γιος..

Σ'αυτόν τον εργονομικό μπορεί και να θηλάσει..είναι πολύ καλός όσες τον έχουν πάρει δεν το έχουν στιγμη μετανιώσει.. Αθήνα δεν μένεις?


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Ότι θα πηγαίνει και θα κάθεται μαζί της χαχα τον έχω ικανό..Όχι καθόλου επιθετικό ένα ΤζακΡάσελ είναι αγαπούλης μοιράζει φιλάκια..

Όταν έρθει η ώρα να το επιχειρήσεις να μας πεις πως αντέδρασα ο γιος..

Σ'αυτόν τον εργονομικό μπορεί και να θηλάσει..είναι πολύ καλός όσες τον έχουν πάρει δεν το έχουν στιγμη μετανιώσει.. Αθήνα δεν μένεις?

χαχα καλο! θα κουνιουνται μαζι! μενω κεφαλονια...αν εμενα αθηνα καπου θα τον δοκιμαζα!


e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Έχεις δει τα βιντεάκια? Μήπως δε τη βάζεις σωστά?? Επίσης όταν της το βάζεις να κουνιέσαι πάνω κάτω και να της τραγουδάς κάτι να μη μένεις ακίνητη .. Εγώ ριλαξ δεν πήρα ηθελΕ να μου δώσει η αδερφή μου αλλά έχω το σκυλάκι το μικρό φαντάσου τι θα γίνεται.. Τελικά το μεγάλο το σκυλί με τα προβλήματα το χάσαμε.. ηρέμησε..

Είπε να κάνω τον υπέρηχο 

Έχω δει οοολα τα βιντεάκια... Ακουμπάει σωστά ο ποπος, δίπλωμα  η  όχι κτλ. Νιώθω να ανοίγουν πολύ τα πόδια της όμως. Εκεί κάτι δεν πάει καλά.  Πότε θα πάτε για υπέρηχο;

Λυπάμαι πολύ για το σκυλάκι αλλά έχεις δίκιο μωρέ, ηρέμησε το καημένο.


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, sweet mommy είπε:

χαχα καλο! θα κουνιουνται μαζι! μενω κεφαλονια...αν εμενα αθηνα καπου θα τον δοκιμαζα!

Αχ Ναι μωρέ σωστά αλλά αν αγοράσεις το αστεράκι επικοινωνείς και με βιντεοκλήση μαζί τους σε βοηθάνε πολύ..

7 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Έχω δει οοολα τα βιντεάκια... Ακουμπάει σωστά ο ποπος, δίπλωμα  η  όχι κτλ. Νιώθω να ανοίγουν πολύ τα πόδια της όμως. Εκεί κάτι δεν πάει καλά.  Πότε θα πάτε για υπέρηχο;

Λυπάμαι πολύ για το σκυλάκι αλλά έχεις δίκιο μωρέ, ηρέμησε το καημένο.

Κάνε βιντεοκλήση και εσύ.. Εγώ όλα καλά αλλά νομίζω το κεφάλι είναι λίγο χαλαρό δεν ξέρω..Τώρα θα αρχίσω να παίρνω τηλ ..

Ναι ακριβώς ηρέμησε 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Αχ Ναι μωρέ σωστά αλλά αν αγοράσεις το αστεράκι επικοινωνείς και με βιντεοκλήση μαζί τους σε βοηθάνε πολύ..

Κάνε βιντεοκλήση και εσύ.. Εγώ όλα καλά αλλά νομίζω το κεφάλι είναι λίγο χαλαρό δεν ξέρω..Τώρα θα αρχίσω να παίρνω τηλ ..

Ναι ακριβώς ηρέμησε 

Ούτε εμένα καθόταν ο μεγάλος στο σλινγκ πάντως... Εκλαιγε, δεν το ήθελε! Ενώ με τον κλασικό μάρσιπο ήταν μια χαρά! Μάλλον είναι στο παιδί, που νιώθει ασφάλεια.


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 23/10/2018 at 5:34 ΠΜ, sweet mommy είπε:

και η μπεμπα μου εχει  κανει 3 ρουκετες και βγαζει γουλιες καθημερινα. δε ξερω αν εχει γοπ, θα το συζητησω με το γιατρο σε λιγες μερες. Αν και ξερω οτι θα μου πει να αλλαξω τη διατροφη μου κ τρελενομαι στην ιδεα του περιορισμου! Ρευεται σχεδον παντα, απλα καποιες φορες αργει!Το τεντωμα την ωρα που πινει γαλα, ειναι πονος κολικου. Δεν μου χει κοκαλωσει οπως λες..τρομαχτικο ακουγεται! απο τον πονο λες να το παθε?ρωτα γιατρο!

Όσες θηλάζετε πόση ώρα μένουν στο στήθος τώρα;


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , ναντια δε είπε:

Όσες θηλάζετε πόση ώρα μένουν στο στήθος τώρα;

Τη μέρα το περισσότερο μισή ωρα, συνήθως εκεί τέταρτο με 20λεπτο. Το βράδυ κανένα δεκάλεπτο και τον παίρνει ο ύπνος.


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Τη μέρα το περισσότερο μισή ωρα, συνήθως εκεί τέταρτο με 20λεπτο. Το βράδυ κανένα δεκάλεπτο και τον παίρνει ο ύπνος.

Κ σ κοιμάται η ξυπνάει στο μισάωρο; Εμένα πάλι εκεί κολλημένος κ άμα τον πάρει ο ύπνος κ τον βαλω κούνια στο 10 λεπτό ξυπνάει κ πάλι ξανά στήθος ...φοβάμαι ότι δεν χορταινει


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ναντια δε είπε:

Κ σ κοιμάται η ξυπνάει στο μισάωρο; Εμένα πάλι εκεί κολλημένος κ άμα τον πάρει ο ύπνος κ τον βαλω κούνια στο 10 λεπτό ξυπνάει κ πάλι ξανά στήθος ...φοβάμαι ότι δεν χορταινει

Σπάνια μου τρώει πριν το 2ωρο... Το περισσότερο που κάνει είναι 5 ώρες. Συνήθως μετά το μπανάκι του το βράδυ εκεί γύρω στις 8 που τον κάνω, τρώει και μου κοιμάται στο στήθος, μετά ξανά ξυπνάει γύρω στις 2 παρά και μετά το πάει ανά 3ωρο συνήθως μέχρι το πρωί.


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Σπάνια μου τρώει πριν το 2ωρο... Το περισσότερο που κάνει είναι 5 ώρες. Συνήθως μετά το μπανάκι του το βράδυ εκεί γύρω στις 8 που τον κάνω, τρώει και μου κοιμάται στο στήθος, μετά ξανά ξυπνάει γύρω στις 2 παρά και μετά το πάει ανά 3ωρο συνήθως μέχρι το πρωί.

Α είναι καλός εσένα!!!! Εμάς πάλι είναι δύσκολος κ υποφέρει..


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ναντια δε είπε:

Α είναι καλός εσένα!!!! Εμάς πάλι είναι δύσκολος κ υποφέρει..

Εμένα υποφέρει από τις 5-6 έως τις 8-9 που θα τον κάνω μπάνιο. Και καμιά φορά και το πρωί για καμιά ώρα. Την υπόλοιπη μέρα είναι ήρεμος ακόμη και όταν είναι ξύπνιος.


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς ξυπνάμε κατά τις 9 με 10 την αλλάζω την ντυνω καθόμαστε λίγο μετά τρώει ένα καλό γεύμα καθόμαστε λίγο κ μετά θέλει ξανά και την βάζω για ύπνο.. κοιμάται κάνα 2ωρο Ε και μετά πάλι τα ίδια αλλά τρώει συχνά.. μπανάκι κάνουμε 9 10 λίγο αργά βέβαια αλλά τότε βολεύει Εκτός και αν έχει κοιμηθεί.. πάντως καλά καλά θα κοιμηθεί απ τις 11 ως τις 3 θα φάει λίγο και θα κοιμηθεί για άλλες 2 ή  3 ώρες και Ξανά τα ίδια ως τις 9 10..


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Εμείς ξυπνάμε κατά τις 9 με 10 την αλλάζω την ντυνω καθόμαστε λίγο μετά τρώει ένα καλό γεύμα καθόμαστε λίγο κ μετά θέλει ξανά και την βάζω για ύπνο.. κοιμάται κάνα 2ωρο Ε και μετά πάλι τα ίδια αλλά τρώει συχνά.. μπανάκι κάνουμε 9 10 λίγο αργά βέβαια αλλά τότε βολεύει Εκτός και αν έχει κοιμηθεί.. πάντως καλά καλά θα κοιμηθεί απ τις 11 ως τις 3 θα φάει λίγο και θα κοιμηθεί για άλλες 2 ή  3 ώρες και Ξανά τα ίδια ως τις 9 10..

Εμένα κοιμάται καλά όλο το βράδυ! Από τις 10 το πολύ και μετά έχει βαθύ ύπνο μέχρι το πρωί... Αφού ξυπνάει να φάει και κλαίει με κλειστά ματι


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Εμένα κοιμάται καλά όλο το βράδυ! Από τις 10 το πολύ και μετά έχει βαθύ ύπνο μέχρι το πρωί... Αφού ξυπνάει να φάει και κλαίει με κλειστά ματι

Α μια χαρά είναι το μπεμπάκι σου..Τι ώρα σηκώνεται δηλαδή μετά τις 10?


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...