Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Δεν περίμενα να πάθω τέτοιο πράγμα μωρέ... Την προηγούμενη φορά είχε αργήσει μια ώρα, λέω εντάξει αλλά αυτή τη φορά έκανα 8 ωρες! Έτυχε, ήταν θέμα υγειας γι'αυτο καθυστέρησα να γυρίσω Αλλα δεν περίμενα ότι με μια δυο φορές παθαίνεις τόση ζημιά!

Εγώ έπαθα τη Δευτέρα απόφραξη γαλακτοφορου πόρου.Ειχα βγάλει και μια φυσαλιδα γαλακτος στη θηλ'ξ και δεν μπορουσε να βγει από κει γάλα.Ζεστες κομπρεσες πριν τον θηλασμό και κρυες μετα τον θηλασμο.Αυτο που με ανακουφισε και μαλακωσε το στηθος ήταν να αλλαξω θεση θηλασμου.Εβαλα το πηγουνι του μπεμπη να κοιταζει στο σημειο που ηταν σκληρο(ξεκινουσε κατω από την μασχαλη)..Επιησς για να μην με ποναει η θηλη οταν θηλαζε εβαζα και βαζω κεραλοιφη φουλ..Απ ο,τι διαβασα και το ελαιολαδο κανει δουλεια..


hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 9/11/2018 at 12:07 ΜΜ, ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ τον βάζω εδώ και 3 βδομάδες περίπου όταν λείπει ο μεγάλος... Ξύπνιος μένει πολλές ώρες, κοιμάται για βράδυ κατά τις 8:30, ξυπνάει μετά κατά τις 2 τρώει και μετά πάλι στις 5:30 πριν φύγω για δουλειά. Το πρωί που θα ξυπνήσει μπορεί να μείνει ξύπνιος μέχρι το μεσημέρι με ένα διάλειμμα 30 λεπτων ενδιάμεσα. Το μεσημέρι μετά κοιμάται κανένα 2 ωρο και μετά πάλι ξύπνιος μέχρι το βραδάκι στις 8:30 που έχουμε κάνει μπάνιο και πάλι από την αρχή.

Κορίτσια ΟΣΕ ςλδινετε κ συμπλήρωμα πόσα  ml πίνει;


...:-D

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Κορίτσια ΟΣΕ ςλδινετε κ συμπλήρωμα πόσα  ml πίνει;

Εγώ δεν δίνω συμπλήρωμα αλλά επειδή το βγάζω όταν πηγαίνω για δουλειά και του το δίνουν σε μπουκάλι ξέρω περίπου πόσο πίνει... 120-140 αναλογα. 140 πιο σπανια, έχει να κανει με το πόσες ώρες έχει να φάει. Στο 3ωρο πάντως 120 τα θελει.

 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ δεν δίνω συμπλήρωμα αλλά επειδή το βγάζω όταν πηγαίνω για δουλειά και του το δίνουν σε μπουκάλι ξέρω περίπου πόσο πίνει... 120-140 αναλογα. 140 πιο σπανια, έχει να κανει με το πόσες ώρες έχει να φάει. Στο 3ωρο πάντως 120 τα θελει.

 

Α εντάξει τότε ήταν εμένα πίνει 80_90 οπότε είναι καλά θεωρώ με μικτό τάισμα.


...:-D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ναντια δε είπε:

Α εντάξει τότε ήταν εμένα πίνει 80_90 οπότε είναι καλά θεωρώ με μικτό τάισμα.

Μια χαρά είναι νομίζω γιατί το μητρικό είναι πιο ευκολοχωνευτο ενώ το ξένο πέφτει πιο βαρύ.


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Μια χαρά είναι νομίζω γιατί το μητρικό είναι πιο ευκολοχωνευτο ενώ το ξένο πέφτει πιο βαρύ.

Διάβαζα κάπου για 150 ml και ανγχωθηκα αλλά μάλλον Θα βγάλω κ εγώ με το θηλαστρο για μια φορά να δω πόσο δικό μου θα παρει


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ναντια δε είπε:

Διάβαζα κάπου για 150 ml και ανγχωθηκα αλλά μάλλον Θα βγάλω κ εγώ με το θηλαστρο για μια φορά να δω πόσο δικό μου θα παρει

Να το μετρήσεις με το δικό σου αλλά να μην έχει πιει ξένο στο προηγούμενο γεύμα γιατί μπορεί να μην πεινάει τόσο. Με το ξένο χορταινουν για πιο πολύ ώρα...

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ναντια δε είπε:

Κορίτσια επί 3 μέρες κοιμάται ελάχιστα την μέρα καθόλου μόνο το απόγευμα ένα 3ωρο και 3 με 4 ώρες το βράδυ;; Ενώ έχει όρεξη γενικά ήταν το κάνει αυτό;

μην ανχωνεσε αν τρωει απλα ειναι φαση. αλλες μερες μπορει να σου κοιματε κ συνεχεια ολη μερα. περνανε διαφορες φασεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Ναι τρώει και πάνες γεμίζει. Άντε μακάρι γρ ζήτημα να κοιμάμαι 2 ώρες την μέρα κ ο μικρός μέσα στην όρεξη ειδικά το βράδυ δεν παλεύετε!

Αχ πόσο σε καταλαβαίνω μακάρι να μου κοιμόταν κ εμένα τόσο! Όλο αγκαλιά κ το μάτι γαρίδα!! Υπομονή κ όλα θα περάσουν, θα τα σκεφτόμαστε κ θα γελάμε. Αυτό σκέφτομαι κ παίρνω δύναμη!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Evangeliaaa είπε:

Αχ πόσο σε καταλαβαίνω μακάρι να μου κοιμόταν κ εμένα τόσο! Όλο αγκαλιά κ το μάτι γαρίδα!! Υπομονή κ όλα θα περάσουν, θα τα σκεφτόμαστε κ θα γελάμε. Αυτό σκέφτομαι κ παίρνω δύναμη!

και εγω αυτες τις σκεψεις κανω αλλα μου μειωσε κ το γαλα κ τωρα μολις τον πηρε ο υπνος ενω πρεπει ναφαει σε μια ωρα αυτα με ανησυχουν . θα πρεπει να τον ξυπνισω για φαει τι να κανω?


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ναντια δε είπε:

και εγω αυτες τις σκεψεις κανω αλλα μου μειωσε κ το γαλα κ τωρα μολις τον πηρε ο υπνος ενω πρεπει ναφαει σε μια ωρα αυτα με ανησυχουν . θα πρεπει να τον ξυπνισω για φαει τι να κανω?

Μην τον ξυπνάς ποτέ για να φάει! Δεν το έχω περάσει αυτό αλλά έχω μια φίλη που το είχε περασει! Δεν κοιμόταν καθόλου, κάτι δεκάλεπτα και το βράδυ κανένα 3ωρο. Μετά τους 6 μήνες που άρχισε στερεά τροφή άρχισε να κοιμάται κανονικά!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Μην τον ξυπνάς ποτέ για να φάει! Δεν το έχω περάσει αυτό αλλά έχω μια φίλη που το είχε περασει! Δεν κοιμόταν καθόλου, κάτι δεκάλεπτα και το βράδυ κανένα 3ωρο. Μετά τους 6 μήνες που άρχισε στερεά τροφή άρχισε να κοιμάται κανονικά!

λεφε μ τετοια να περνω κουραγιο αλλους 4 μηνες ετσι ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω!!!!!!!!!


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , ναντια δε είπε:

λεφε μ τετοια να περνω κουραγιο αλλους 4 μηνες ετσι ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω!!!!!!!!!

Δεν είναι όλα τα παιδάκια ίδια κοριτσάκι μου... Μπορεί να περνάει φάση και σήμερα από την κούραση να πέσει ξερός το βράδυ! Εμένα που κοιμάται όλο το βράδυ προχθές μου ξύπνησε στη 1 και ξανακοιμηθηκα στις 4 παρά! Με κοιτούσε και γελούσε! 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...