Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

7 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

και εγω αυτες τις σκεψεις κανω αλλα μου μειωσε κ το γαλα κ τωρα μολις τον πηρε ο υπνος ενω πρεπει ναφαει σε μια ωρα αυτα με ανησυχουν . θα πρεπει να τον ξυπνισω για φαει τι να κανω?

Εγώ είμαι της άποψης να τον αφήσεις όποτε θέλει να φάει..με το να τα ξυπνάμε μόνο τα νευρα καταφέρνουμε να τους σπάσουμε! Κ εμένα είναι φορές που δε ξυπνάει με τίποτα.. εχθές κοιμήθηκε 7 ώρες σερί κ μετά ήταν μες τη τρελή χαρα! Μην ανησυχείς καθόλου

  • Μου αρέσει 1

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τον άφησα να κοιμηθεί κοιμήθηκε από τις 8.30 Μέρι τις 1.30 θηλάσει λίγο κ δεν ήθελε καθόλου να πιει συμπλήρωμα ενώ πάντα πίνει κ ξανακοιμηθεί μέχρι τις 4.30 κπαλθ θήλασε κ μετά αποκοιμήθηκε.να έχει χορτάσει αποκλείετε.γτ δεν πίνει ξένο; Σκέφτηκα μήπως δεν τ αρέσει γτ αλλάξαμε κ γάλα εδώ κ μια βδομάδα αλλά τι έτσι στα ξαφνικά ενώ έπινε πριν τώρα να μην το θέλει; Αλλά ακόμα κ αυτό να γινόταν θα κοιμόταν κατευθείαν δεν θα εκλεγεί γρ πεινάει. Συγνώμη για το κατεβάτβ αλλά έχω μπερδευτει την Τρίτη έχουμε εμβόλιο κ θα την ρωτήσω για όλα αυτά αλλά θέλω κ τις δικές σας γνώμες!

 

 

 

 

 


...:-D

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Τον άφησα να κοιμηθεί κοιμήθηκε από τις 8.30 Μέρι τις 1.30 θηλάσει λίγο κ δεν ήθελε καθόλου να πιει συμπλήρωμα ενώ πάντα πίνει κ ξανακοιμηθεί μέχρι τις 4.30 κπαλθ θήλασε κ μετά αποκοιμήθηκε.να έχει χορτάσει αποκλείετε.γτ δεν πίνει ξένο; Σκέφτηκα μήπως δεν τ αρέσει γτ αλλάξαμε κ γάλα εδώ κ μια βδομάδα αλλά τι έτσι στα ξαφνικά ενώ έπινε πριν τώρα να μην το θέλει; Αλλά ακόμα κ αυτό να γινόταν θα κοιμόταν κατευθείαν δεν θα εκλεγεί γρ πεινάει. Συγνώμη για το κατεβάτβ αλλά έχω μπερδευτει την Τρίτη έχουμε εμβόλιο κ θα την ρωτήσω για όλα αυτά αλλά θέλω κ τις δικές σας γνώμες!

 

 

 

 

 

Κοίτα, ειδικός δεν είμαι αλλά επειδή βλέπω τώρα κ τον δικό μου, μπορεί απλά να κουράστηκε τόσες μερες κ τώρα να θέλει να ξεκουραστεί..κ ο δικός μου ειχε κολικούς κ του έδωσα κάτι σταγόνες καινούριες κ τώρα κοιμάται όλη μέρα σχεδόν..του βγαίνει όλη η κούραση τώρα, μην αγχώνεσαι


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Τον άφησα να κοιμηθεί κοιμήθηκε από τις 8.30 Μέρι τις 1.30 θηλάσει λίγο κ δεν ήθελε καθόλου να πιει συμπλήρωμα ενώ πάντα πίνει κ ξανακοιμηθεί μέχρι τις 4.30 κπαλθ θήλασε κ μετά αποκοιμήθηκε.να έχει χορτάσει αποκλείετε.γτ δεν πίνει ξένο; Σκέφτηκα μήπως δεν τ αρέσει γτ αλλάξαμε κ γάλα εδώ κ μια βδομάδα αλλά τι έτσι στα ξαφνικά ενώ έπινε πριν τώρα να μην το θέλει; Αλλά ακόμα κ αυτό να γινόταν θα κοιμόταν κατευθείαν δεν θα εκλεγεί γρ πεινάει. Συγνώμη για το κατεβάτβ αλλά έχω μπερδευτει την Τρίτη έχουμε εμβόλιο κ θα την ρωτήσω για όλα αυτά αλλά θέλω κ τις δικές σας γνώμες!

 

 

 

 

 

Κοριτσακι μου μια χαρά το βλέπω εγώ... Απλά ήταν κουρασμένος από τις προηγούμενες ημέρες και δεν ήταν ήθελε φαγητό, ήθελε ύπνο! Και εμένα πολλά βράδια πίνει ελάχιστα και κοιμάται πάλι για 3-4 ώρες... Δεν νομίζω ότι πρέπει να ανησυχεις!

 

πρίν από 9 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Κοίτα, ειδικός δεν είμαι αλλά επειδή βλέπω τώρα κ τον δικό μου, μπορεί απλά να κουράστηκε τόσες μερες κ τώρα να θέλει να ξεκουραστεί..κ ο δικός μου ειχε κολικούς κ του έδωσα κάτι σταγόνες καινούριες κ τώρα κοιμάται όλη μέρα σχεδόν..του βγαίνει όλη η κούραση τώρα, μην αγχώνεσαι

Τι σταγόνες σου εδωσε;;;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Κοριτσακι μου μια χαρά το βλέπω εγώ... Απλά ήταν κουρασμένος από τις προηγούμενες ημέρες και δεν ήταν ήθελε φαγητό, ήθελε ύπνο! Και εμένα πολλά βράδια πίνει ελάχιστα και κοιμάται πάλι για 3-4 ώρες... Δεν νομίζω ότι πρέπει να ανησυχεις!

 

Τι σταγόνες σου εδωσε;;;

Τις ακουαζολ , κάναν δουλεια!!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , ΦαιηΚατς είπε:

Της ίδιας εταιρίας με την κρέμα είναι; Πόσο κόστισαν;

Είναι λίγο ακριβές, 24€ είχαν, αλλά έκαναν δουλειά..άλλαξα παιδίατρο, η πρώτη μου είχε δώσει τις biogaia κάπως έτσι λεγόταν, αλλά δεν έκαναν τίποτα 10 μέρες που του τις έδινα..τις καινούριες τη 2η μέρα σταμάτησαν κ είμαστε μια χαρά τωρα

  • Μου αρέσει 1

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Evangeliaaa είπε:

Είναι λίγο ακριβές, 24€ είχαν, αλλά έκαναν δουλειά..άλλαξα παιδίατρο, η πρώτη μου είχε δώσει τις biogaia κάπως έτσι λεγόταν, αλλά δεν έκαναν τίποτα 10 μέρες που του τις έδινα..τις καινούριες τη 2η μέρα σταμάτησαν κ είμαστε μια χαρά τωρα

Εμένα μου είχε δώσει ινφακολικ αλλά δεν έκαναν τίποτα και δεν δοκίμασα άλλες...


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΦαιηΚατς είπε:

Εμένα μου είχε δώσει ινφακολικ αλλά δεν έκαναν τίποτα και δεν δοκίμασα άλλες...

Εγώ έμεινα πολύ ευχαριστημένη, δεν γινόταν άλλο όλη μέρα σπαραζε το παιδί κ δε κοιμόταν καθόλου, έκοψα σχεδόν τα πάντα από φαγητά κ τίποτα! Ε τελικά άλλαξα παιδίατρο γιατί ούτε εκείνη δεν ήξερε να μου πει κ τα βρήκαμε μια χαρα


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Evangeliaaa είπε:

Εγώ έμεινα πολύ ευχαριστημένη, δεν γινόταν άλλο όλη μέρα σπαραζε το παιδί κ δε κοιμόταν καθόλου, έκοψα σχεδόν τα πάντα από φαγητά κ τίποτα! Ε τελικά άλλαξα παιδίατρο γιατί ούτε εκείνη δεν ήξερε να μου πει κ τα βρήκαμε μια χαρα

Και πολύ καλά έκανες! Και εγώ έχω αλλάξει 2! Αυτή που έχω τώρα την έχω 3 χρόνια και είμαι πολύ ευχαριστημένη!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 33 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Και πολύ καλά έκανες! Και εγώ έχω αλλάξει 2! Αυτή που έχω τώρα την έχω 3 χρόνια και είμαι πολύ ευχαριστημένη!

Εμ..τη μια την έπαιρνα κ δε το σήκωνε, την άλλη τη ρωτούσα κατι κ μου έλεγε δε ξερω..έφτασα στο σημείο να παίρνω τηλέφωνο κ να ρωτάω τον γυναικολόγο μου για κάποια πράγματα ε λέω δε γίνεται! Κ έτσι την αλλαξα

 

 

 


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Εμ..τη μια την έπαιρνα κ δε το σήκωνε, την άλλη τη ρωτούσα κατι κ μου έλεγε δε ξερω..έφτασα στο σημείο να παίρνω τηλέφωνο κ να ρωτάω τον γυναικολόγο μου για κάποια πράγματα ε λέω δε γίνεται! Κ έτσι την αλλαξα

 

 

 

Εμένα είναι εξαιρετική! Την έχω πάρει και 1 το βράδυ και το σήκωσε και με ξαναπήρε μόνη της στις 3 παρά για να δει αν είναι καλύτερα το παιδί. Δεν μου δίνει φάρμακα με το παραμικρό και με έχει βοηθήσει και με τον θηλασμό γιατί θήλαζε και αυτή μέχρι πριν λίγο καιρό. Ότι χρειάζομαι αυτή παίρνω... Την αγαπώ όπως και ο μεγάλος μου! Η γιατρουλα μου η καλή τη λέει!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Κοριτσακι μου μια χαρά το βλέπω εγώ... Απλά ήταν κουρασμένος από τις προηγούμενες ημέρες και δεν ήταν ήθελε φαγητό, ήθελε ύπνο! Και εμένα πολλά βράδια πίνει ελάχιστα και κοιμάται πάλι για 3-4 ώρες... Δεν νομίζω ότι πρέπει να ανησυχεις!

 

Τι σταγόνες σου εδωσε;;;

Ναι αυτό θα ρωταγα κ εγω

Just now, ναντια δε είπε:

Ναι αυτό θα ρωταγα κ εγω

Ναι φαντάσου ότι σήμερα κοιμήθηκε πέρα από λίγη κλγκρινια που είχε μέχρι να κάνει κακά τ. Είναι πολύ καλύτερα..


...:-D

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Εμένα είναι εξαιρετική! Την έχω πάρει και 1 το βράδυ και το σήκωσε και με ξαναπήρε μόνη της στις 3 παρά για να δει αν είναι καλύτερα το παιδί. Δεν μου δίνει φάρμακα με το παραμικρό και με έχει βοηθήσει και με τον θηλασμό γιατί θήλαζε και αυτή μέχρι πριν λίγο καιρό. Ότι χρειάζομαι αυτή παίρνω... Την αγαπώ όπως και ο μεγάλος μου! Η γιατρουλα μου η καλή τη λέει!

Χαχα το γλυκάκι, μα έτσι πρέπει να είναι ειδικά οι παιδίατροι! Είναι μέχρι να βρεις τον κατάλληλο, μετά δεν τον αφήνεις με τίποτα!!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...