Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα, εύχομαι σε όλες όλα να πάνε καλά και να έχουμε υγιή κα τελειομηνα μωράκια.μολις γυρισαμε από το γιατρό είδαμε καρδούλα ,μου είπε όλα κυλούν ομαλά και κανονικά.μου έδωσε εξετάσεις για ζάχαρο κλπ  και θα ξαναπαω σε 15 μέρες...και μου έφυγε λίγο το άγχος που είχε αν είναι όλα καλά.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , λιλιτο είπε:

Καλησπέρα, εύχομαι σε όλες όλα να πάνε καλά και να έχουμε υγιή κα τελειομηνα μωράκια.μολις γυρισαμε από το γιατρό είδαμε καρδούλα ,μου είπε όλα κυλούν ομαλά και κανονικά.μου έδωσε εξετάσεις για ζάχαρο κλπ  και θα ξαναπαω σε 15 μέρες...και μου έφυγε λίγο το άγχος που είχε αν είναι όλα καλά.

Καλησπέρα κορίτσι μου μπραβο. Τελειαααα!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ από μένα...πήγα χτες κ έκανα υπέρηχο κολπικό τελικά κ ακούσαμε καρδούλα αν και είμαι μόλις πέντε εβδομάδων κ κάτι ημέρες... Προς το παρόν φενεται ολα να πηγαίνουν  καλά... είμαι λίγο κρυωμενη...έγινα .μουσκεμα χτες κ την άρπαξα μάλλον λαιμός μύτη αυτιά....ότι δεν έπαθα τα τελευταία τέσσερα χρόνια τα έπαθα σήμερα....να προσέχουμε όσο μπορούμε γτ και τα πολλά φάρμακα καλό δεν κάνουν ... 


fu9Ip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , kiki1986 είπε:

Καλησπέρα κ από μένα...πήγα χτες κ έκανα υπέρηχο κολπικό τελικά κ ακούσαμε καρδούλα αν και είμαι μόλις πέντε εβδομάδων κ κάτι ημέρες... Προς το παρόν φενεται ολα να πηγαίνουν  καλά... είμαι λίγο κρυωμενη...έγινα .μουσκεμα χτες κ την άρπαξα μάλλον λαιμός μύτη αυτιά....ότι δεν έπαθα τα τελευταία τέσσερα χρόνια τα έπαθα σήμερα....να προσέχουμε όσο μπορούμε γτ και τα πολλά φάρμακα καλό δεν κάνουν ... 

Μπραβο κορίτσι μου. Να ξέρεις σε εμας τις εγκυουλες πέφτει το ανοσοποιητικό. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και εγώ για Σεπτέμβριο πάω.... μπήκα χθες στην 9 εβδομάδα χωρίς πολλά συμπτώματα....καρδούλα ακούσαμε στην 6 και 1 μέρα...παίρνω σίδερο και φυλικό και έχω τον μεγάλο υπέρηχο τέλος Φλεβάρη. έκανα τις πρώτες εξετάσεις αίματος και περιμένω αποτελέσματα και έκανα και ειδικές εξετάσεις για αναιμία γιατί μάλλον έχω το στίγμα μεσογειακής. Από συμπτώματα νιώθω πρησμένη, δεν έχω αυξημένη όρεξη για φαγητό αν και είμαι παχιά, εμετούς δεν κάνω αλλά είχα πολύ αναγούλα το 2 μήνα....και πολύ δύσπνοια ειδικά στην αρχή της μέρας...αυτά γενικά....με το καλό όλες μας γιατι είχα και μια βιοχημική πριν κάτι μήνες

On 18/1/2018 at 3:46 ΜΜ, zina7777 είπε:

Καλησπερα κοριτσια.

Θελω τη βοήθεια σας.

Ειχα τελευταια περιοδο 28/12/17 γονιμες απο 5/1 εως 11/1 οπου υπηρξανε επαφες.

Στις 9/1 ειδα βλεννη με αιμα στο εσωρουχο και μονο τοτε οχι μετεπειτα.

Εχω λιγες μερες με πονακια και βαρος χαμηλα στην κοιλια τσιμπηματα και κραμπες.πρισμενο στηθος,μονιμα 37+ θερμοκρασια και στον κολπο 38.

Περιμενω περιοδο σε 6 μερες απο σημερα.

Πιστευετε οτι ενα τεστ εγκυμοσυνης θα εδειχνε αν ειμαι εγκυος?πιστευετε οτι ειμαι?υπαρχει καποιο συμπτωμα εγκυμοσυνης να κοιταξω αν το χω?

Ευχαριστω.

Καλη λευτερια σε ολες σας.

κάνε τεστ μη τα φοβάσαι...ακόμα και η αχνή γραμμή ειναι σημάδι σύλληψης άσχετα με την πορεία της


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , elenistam είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και εγώ για Σεπτέμβριο πάω.... μπήκα χθες στην 9 εβδομάδα χωρίς πολλά συμπτώματα....καρδούλα ακούσαμε στην 6 και 1 μέρα...παίρνω σίδερο και φυλικό και έχω τον μεγάλο υπέρηχο τέλος Φλεβάρη. έκανα τις πρώτες εξετάσεις αίματος και περιμένω αποτελέσματα και έκανα και ειδικές εξετάσεις για αναιμία γιατί μάλλον έχω το στίγμα μεσογειακής. Από συμπτώματα νιώθω πρησμένη, δεν έχω αυξημένη όρεξη για φαγητό αν και είμαι παχιά, εμετούς δεν κάνω αλλά είχα πολύ αναγούλα το 2 μήνα....και πολύ δύσπνοια ειδικά στην αρχή της μέρας...αυτά γενικά....με το καλό όλες μας γιατι είχα και μια βιοχημική πριν κάτι μήνες

Με το καλό!!!!! Δηλαδή πιθανή ημερομηνία? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Με το καλό!!!!! Δηλαδή πιθανή ημερομηνία? 

5 Σεπτέμβρη μάλλον.....ξέχασα στα συμπτώματα το στήθος...πολύ ευαίσθητο και κοιμάμαι 15 ώρες τη μέρα...επίσης στον πρώτο υπέρηχο μου είπε η γιατρός ότι είναι πιασμένο λίγο χαμηλά στη μήτρα αλλά έχω μεγάλο τράχηλο και αυτό ειναι καλό.


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , elenistam είπε:

5 Σεπτέμβρη μάλλον.....ξέχασα στα συμπτώματα το στήθος...πολύ ευαίσθητο και κοιμάμαι 15 ώρες τη μέρα...επίσης στον πρώτο υπέρηχο μου είπε η γιατρός ότι είναι πιασμένο λίγο χαμηλά στη μήτρα αλλά έχω μεγάλο τράχηλο και αυτό ειναι καλό.

Μια χαρα ολα. Εγω 6+2 δεν ακουσα καρδουλα είδαμε όμως να παλεται και ο υπέρηχος κατέγραφε καρδιακή λειτουργία. Εγώ λιγο πόνο στήθος λίγα πονακια κοιλια και νεύρα αυτα τίποτα αλλο, αν εξαιρεσω το αιματακι. 

Ααααα κ παααααρα πολλααααα υγραααααααα!!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Smile89 είπε:

Μια χαρα ολα. Εγω 6+2 δεν ακουσα καρδουλα είδαμε όμως να παλεται και ο υπέρηχος κατέγραφε καρδιακή λειτουργία. Εγώ λιγο πόνο στήθος λίγα πονακια κοιλια και νεύρα αυτα τίποτα αλλο, αν εξαιρεσω το αιματακι. 

Ααααα κ παααααρα πολλααααα υγραααααααα!!!! 

ύγρα και γω...οπως της οωρηξίας....αφου είδατε να πάλεται μια χαρά πάει...το αιματάκι είναι πολύ συχνό σε όλους...εγώ δεν είχα αλλά οι περισσότερες βλέπουν....Θεσσαλονίκη είμαι εγω


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα έχω αναγουλα όλη μέρα σε ήπιο βαθμό ευτυχώς απλα πίστευα ότι αφού δεν είχα ως τώρα θα το γλιτώσω άλλα που...μεγάλων και το στήθος μου δεν μου χωράνε  τα σουτιεν.:-D τεσπα εγω από Θεσσαλονίκη είμαι.α και πάω για αυχενική διαφάνεια από 19/2-6/3.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Εγώ ακόμη τίποτα από αναγούλα 

Εισαι τυχερή..εγώ μέχρι σήμερα 7w+1d δεν είχα τέτοια μόνο πρησμένο στήθος κοιλιά και πολλά νεύρα...κυκλοθυμία στο φουλ.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...