Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

Καλημέρα, μία από τα ίδια, στο μικροβιολογικό. Άλλη μια ωρίτσα θελω. Πως νιώθεις; Εγώ πολύ νυστα και ταχυκαρδία, από το άγχος ή από τη βαρυστομαχια.... Η γλυκόζη θα φταίει! Χαχσχα


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μια χαρά .δεν είχα καμία παρενέργεια .το μιλκο που ηπια πριν λίγο ήταν πιο γλυκό από τη γλυκόζη.αλλα γενικά λατρεύω τα γλυκά δεν ξέρω αν παίζει ρόλο.  Με έβαλε και ξάπλωσα σε ένα καναπε όταν της είπα ότι πρέπει να μαι ξάπλα  ,μου έδωσε μαξιλάρι όλα κομπλέ.απλα με κοιτουσαν περιεργα οσοι εμπαιναν.χαχα.αυριο το πρωί θα τα πάρω όλα μαζί τα αποτέλεσματα γτ έκανα και γενικές εξετάσεις μαζί.και για σίδηρο θυροειδή κλπ. @2angels εσένα ποτέ θα βγουν.?? Θα σας ενημερώσω και για το γιατρό το απόγευμα. @Sofaki91 να μας πεις κι εσύ μετά το γιατρό...


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

ειχα    74 και δεν τρωω καθολου γλυκα

δεν ξερω μου ειπε οτι δεν χρειαζετε να κανω

Μετά την 25η εβδομάδα έως την 32 η ο οργανισμός μιας εγκύου αναπτύσσει φυσική αντίσταση στην ινσουλίνη (ανεβαίνει το ζάχαρο) προκειμένου να μεγαλώσει και πάρει βάρος το μωρό ώστε από την 32η εβδ να θεωρείται και επισήμως βιώσιμο.


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, λιλιτο είπε:

Μια χαρά .δεν είχα καμία παρενέργεια .το μιλκο που ηπια πριν λίγο ήταν πιο γλυκό από τη γλυκόζη.αλλα γενικά λατρεύω τα γλυκά δεν ξέρω αν παίζει ρόλο.  Με έβαλε και ξάπλωσα σε ένα καναπε όταν της είπα ότι πρέπει να μαι ξάπλα  ,μου έδωσε μαξιλάρι όλα κομπλέ.απλα με κοιτουσαν περιεργα οσοι εμπαιναν.χαχα.αυριο το πρωί θα τα πάρω όλα μαζί τα αποτέλεσματα γτ έκανα και γενικές εξετάσεις μαζί.και για σίδηρο θυροειδή κλπ. @2angels εσένα ποτέ θα βγουν.?? Θα σας ενημερώσω και για το γιατρό το απόγευμα. @Sofaki91 να μας πεις κι εσύ μετά το γιατρό...

Το απόγευμα τα αποτελέσματα. Έχω μια ανησυχία δεν το κρύβω, πολύ παγωτό, πολλα γλυκακια... Τώρα πες που το θυμήθηκες.... 

Περιμένουμε νέα και από τις υπόλοιπες... 

 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , 2angels είπε:

Το απόγευμα τα αποτελέσματα. Έχω μια ανησυχία δεν το κρύβω, πολύ παγωτό, πολλα γλυκακια... Τώρα πες που το θυμήθηκες.... 

Περιμένουμε νέα και από τις υπόλοιπες... 

 

κοριτσια με το μεγεθος του στηθος πως πατε? εμενα δεν μου κανει κανενα μου σουτιεν και την αλλη εβδομαδα βαφτιζουμε κ εχω παρει ενα φορεμα που το πηγα σε μοδιστρα για να μου το φτιαξει στο στηθος κ δεν ξερω τι σουτιεν να αγορασω γτ ειναι λιγο ανοιχτο πισω κ θα φενετε το σουτιεν...


...:-D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ναντια δε είπε:

κοριτσια με το μεγεθος του στηθος πως πατε? εμενα δεν μου κανει κανενα μου σουτιεν και την αλλη εβδομαδα βαφτιζουμε κ εχω παρει ενα φορεμα που το πηγα σε μοδιστρα για να μου το φτιαξει στο στηθος κ δεν ξερω τι σουτιεν να αγορασω γτ ειναι λιγο ανοιχτο πισω κ θα φενετε το σουτιεν...

Μεγάλωσε πολύ κ μένα! Αν πάρεις ένα σουτιέν και του βάλεις τιραντες επέκταση στη πλάτη και το γυρίσεις γύρω από το θώρακα θα κατέβει χαμηλότερα. Κατάλαβες τι λέω; :roll:


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , ναντια δε είπε:

και εσενα εε? και παλι το πισω μερος δν θα φαινετε?ποσο χαμηλα να κατεβει φαντασεου εχω φτασει να φοραω 85 d

 

Μια χαρά είσαι. 75d φοράω στα κανονικά μου. Τώρα θέλω  cup E. Ένα στήθος και μια κοιλιά βλέπεις πάνω μου..... 

Δοκίμασε το, δεν χάνεις κάτι. Αναλόγως και πόσο χαμηλή είναι η πλάτη. Σε cup D είναι και δύσκολο να βρεις με πλάτη σιλικόνης. Ψαξε όμως !Αν καταφέρεις; 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 2angels είπε:

Μια χαρά είσαι. 75d φοράω στα κανονικά μου. Τώρα θέλω  cup E. Ένα στήθος και μια κοιλιά βλέπεις πάνω μου..... 

Δοκίμασε το, δεν χάνεις κάτι. Αναλόγως και πόσο χαμηλή είναι η πλάτη. Σε cup D είναι και δύσκολο να βρεις με πλάτη σιλικόνης. Ψαξε όμως !Αν καταφέρεις; 

 Α ενταξει οποτε με νιωθεις ετσι και εγω Ναι ρε συ δεν βρισκω πουθενα θα το δοκιμασω και οι τιμες ειναι φευγατες τελειως

..


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , ναντια δε είπε:

 Α ενταξει οποτε με νιωθεις ετσι και εγω Ναι ρε συ δεν βρισκω πουθενα θα το δοκιμασω και οι τιμες ειναι φευγατες τελειως

..

Κοίτα στο ίντερνετ αν βρεις κάτι οικονομικότερο. Από εταιρείες αυτές που έχω βολευτει εγώ είναι: bravissimo, Oups!, Fantasie, Cleo by panache. Εύχομαι να βρεις!!!

Τα πιο οικονομικά είναι τα oups  σε κατάστημα το πολύ 30ε. Δυστυχώς αυτά τα νούμερα μας αναγκάζουν να τα πληρώσουμε.....

  • Ευχαριστώ 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...