Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει ξυρίσω βραδάκι… για να μην πω αν θέλω ακι λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , 2angels είπε:

Λοιπόν .

0' : 72

60' : 135

120' : 125

Είναι καλά; Τα 120 λεπτά μήπως έπρεπε να είναι χαμηλότερα; Το γιατρό θα τον πάρω πιο αργά....

ειναι μια χαρα κ μενα αυτα ηταν τα νουμερα της καμπυλης περιπου κ η ενδοκρινολογος κ η γυναικολογος μου ειπαν ειναι μια χαρα. 

77

139

123

τα δικα μου αντιστοιχα..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , 2angels είπε:

Πωπω! Κορίτσαρα!!!! Με το καλό κορίτσι μου!!!

Να σαι καλααα!Όντως δεν την περίμενα σχεδόν στο κιλό χαχα μπράβο της.. Όσο για την καμπύλη στα φυσιολογικά είσαι μην αγχώνεσαι βέβαια η δικιά μου ήταν 

69 101 89 

  • Μου αρέσει 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Να σαι καλααα!Όντως δεν την περίμενα σχεδόν στο κιλό χαχα μπράβο της.. Όσο για την καμπύλη στα φυσιολογικά είσαι μην αγχώνεσαι βέβαια η δικιά μου ήταν 

69 101 89 

Ναι το θυμάμαι ότι η δική σου ήταν σούπερ! 

Τώρα θα περνούν βάρος φουλ τα μπεμπουλινια μας!!!


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

Όντως γερά να ναι.. @λιλιτο εσύ πήγες??

πρίν από 37 λεπτά , 2angels είπε:

Ναι το θυμάμαι ότι η δική σου ήταν σούπερ! 

Τώρα θα περνούν βάρος φουλ τα μπεμπουλινια μας!!!

Α μόνο για το έντερο μου είπε να πάω οπωσδήποτε σε Γαστρεντερολόγο να με δει επειδή υποφέρω 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι μόλις γύρισα  από γιατρό .σταθερά τα βλέπει τα πράγματα συνεχίζουμε όπως πριν ξαπλα και μόνο τουαλετα.ουτε καλύτερα ούτε χειρότερα ακόμα παίζουν όλα τα ενδεχόμενα μου είπε.με ρωτησε αν δεν νιωθω καλα να με βαλει σε κλινικη αλλα αρνήθηκα.θα δω αν αρχίσω να αγχώνομαι πολύ ίσως του πω να με βάλει να είμαι πιο ήσυχη.αλλα δεν ξέρω πως θα ειναι η ψυχολογιαου εκει μέσα. Η μικρή είναι 1042 γρ. Και εχει παρά πολυ καλή ανάπτυξη.μου έδωσε effecol για δυσκοιλιότητα.και ζιναντολ αντιβίωση γτ μου βρήκε σταφυλόκοκκο αλλά δεν έδειξε να τον νοιάζει πολύ.μου είπε είναι συνηθισμένο.και θα τον δω την άλλη Παρασκευή.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

@λιλιτο Υπομονή κορίτσι μου! Υπομονη και να κανρις οτι σε κανει να νιωθεις καλυτερα και πιο ήρεμη ψυχολογικα. Ο σταφυλόκοκκος όντως είναι συνηθες εύρημα. Μεγάλωσε πολύ η μικρή σου και σένα! Μπράβο ρε κορίτσια! Τις εξετάσεις σου τις πήρες; 

πρίν από 17 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Όντως γερά να ναι.. @λιλιτο εσύ πήγες??

Α μόνο για το έντερο μου είπε να πάω οπωσδήποτε σε Γαστρεντερολόγο να με δει επειδή υποφέρω 

Διατροφή θα σου πει στάνταρ.... Τα ξέρουμε! Θα σου δώσει και φυτικές ίνες; ..... Μακάρι να σου πει τίποτα καινούργιο!


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , λιλιτο είπε:

Ναι μόλις γύρισα  από γιατρό .σταθερά τα βλέπει τα πράγματα συνεχίζουμε όπως πριν ξαπλα και μόνο τουαλετα.ουτε καλύτερα ούτε χειρότερα ακόμα παίζουν όλα τα ενδεχόμενα μου είπε.με ρωτησε αν δεν νιωθω καλα να με βαλει σε κλινικη αλλα αρνήθηκα.θα δω αν αρχίσω να αγχώνομαι πολύ ίσως του πω να με βάλει να είμαι πιο ήσυχη.αλλα δεν ξέρω πως θα ειναι η ψυχολογιαου εκει μέσα. Η μικρή είναι 1042 γρ. Και εχει παρά πολυ καλή ανάπτυξη.μου έδωσε effecol για δυσκοιλιότητα.και ζιναντολ αντιβίωση γτ μου βρήκε σταφυλόκοκκο αλλά δεν έδειξε να τον νοιάζει πολύ.μου είπε είναι συνηθισμένο.και θα τον δω την άλλη Παρασκευή.

Όπως νιώθεις εσύ καλύτερα το καλό είναι πως τα πράγματα ειναι σταθερά... μεγάλωσε και σένα η μπουμπού..

 

πρίν από 4 λεπτά , 2angels είπε:

 

Διατροφή θα σου πει στάνταρ.... Τα ξέρουμε! Θα δούμε δώσει και φυτικές ίνες..... Μακάρι να σου πει τίποτα καινούργιο?

Αχ το ξέρω αυτό μου πε και η γιατρός διατροφή θα σου δώσει μα λέω τι να το κάνω αυτό.. 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , 2angels είπε:

@λιλιτο Υπομονή κορίτσι μου! Υπομονη και να κανρις οτι σε κανει να νιωθεις καλυτερα και πιο ήρεμη ψυχολογικα. Ο σταφυλόκοκκος όντως είναι συνηθες εύρημα. Μεγάλωσε πολύ η μικρή σου και σένα! Μπράβο ρε κορίτσια! Τις εξετάσεις σου τις πήρες

Όχι αύριο το πρωί θα τις πάρω.μαζι με τις άλλες εξετάσεις που έκανα .κάθε φορά που γυρνάω από το γιατρο έτσι είμαι. Αν και ξέρω ότι είναι καλό ότι είναι σταθερά τα πράγματα.φοβαμαι πολύ ότι ενώ είναι μια χαρά το μωρακι εγώ θα φταίω αν γεννηθεί νωρίτερα και στις βδομάδες που είμαστε παίζει πολύ η επιβίωση. Ας φτάσει 32 και ας γεννήθει τότε.η τουλάχιστον να πάει 2 κιλά. Να ξέρω ότι θα ναι καλά.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 52 λεπτά , λιλιτο είπε:

Όχι αύριο το πρωί θα τις πάρω.μαζι με τις άλλες εξετάσεις που έκανα .κάθε φορά που γυρνάω από το γιατρο έτσι είμαι. Αν και ξέρω ότι είναι καλό ότι είναι σταθερά τα πράγματα.φοβαμαι πολύ ότι ενώ είναι μια χαρά το μωρακι εγώ θα φταίω αν γεννηθεί νωρίτερα και στις βδομάδες που είμαστε παίζει πολύ η επιβίωση. Ας φτάσει 32 και ας γεννήθει τότε.η τουλάχιστον να πάει 2 κιλά. Να ξέρω ότι θα ναι καλά.

Γιατί να νιώθεις ότι φταις; Είναι επιλογή σου; Το διάλεξες; Όχι βέβαια. Ότι συμβαίνει πρέπει δυστυχώς να το αντιμετωπίζουμε όπως μπορούμε καλύτερα. Εσύ κάνεις ότι καλύτερο μπορείς για το παιδάκι σου και ανταμριβεσαι παραμένοντας σταθερή. Συνέχισε έτσι γιατί μπορείς και γιατί τα καταφέρνεις! Και όλα θα πάνε καλά γιατί εσύ άντεξες!

  • Μου αρέσει 2

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...