Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      οχι δεν το νιώθω αν άγχος ! παρολο που δεν πρέπει τόσο νωρίς και δεν το θέλω , εχω μια περίεργη προσμονή! ίσως τώρα αρχίζει να μ μοιάζει πιο χειροπιαστό ! δεν θα παω τόσο , νιώθω πιέσεις χαμηλά εγώ παρακαλάω να παω 32 εστω ! 

      Angot θα πας πολύ παρακάτω . Μην τρελενεσε απτήν στιγμή που σου είπε κάτι ο γιατρός έχεις βάλει πολύ χαμηλά τον πήχη χωρίς λόγο. Αν ο γιατρός σε περίμενε να γεννήσεις τόσο νωρίς θα σε είχε σε πολύ αυστηρή επιτήρηση εκτός Κ εάν είναι ανεύθυνος Κ δεν τον νοιάζει που δεν το πιστεύω. Ο γιατρός είπε μια πιθανότητα να γεννήσεις πιο νωρίς για να μην πέσει έξω Κ τον κηνυγας μετά . Αλλά θα πας πολύ παραπάνω .

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Θα σου πω από εμπειρια μου από την πρώτη μου εγκυμοσύνη....πηγαίνεις στον ειδικό γιατρό σου κάνει υπέρηχο κ μετράει αυχαινα ρινικό οστό τα όργανα βλέπει όλα τα μέλη του σώματος...στο τέλος σου παίρνει αίμα για μια να βγουν τα αποτελέσματα συνδυαστικά με αυτά ου είδε στον υπέρηχο...κρατάει περίπου ένα τέταρτο η εξέταση.   Δε. Είναι κάτι το ιδιαίτερο...μπορείς να το δεις και σε 3d ....

Kοταν λέω δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο εννοώ ότι είναι ένας υπέρηχος απλώς με καλύτερα μηχανήματα που βλέπεις το μωρό πιο μεγάλο σε μεγένθυση...γτ σα. Εξέταση είναι η πιο σημαντική αυτή κ η β επιπέδου...


fu9Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια !!!

 

Ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για την αυχενική,ε;

Έχω ένα μικρό άγχος γιατί θα κάνω λήψη τροφοβλάστη και όχι αυχενική. Υπολογίζω γύρω στα μέσα Μάρτη.

Πώς πάτε; Κανένα περίεργο σύμπτωμα;


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Άντε με το καλό....όλα καλά θα πάνε.... Το μόνο συμπτώμα που έχω είναι πείνα.... Αυτή η πείνα δεν παλεύεται...να τρως κ να μην χορταινεις...σήμερα έφαγα μια φέτα ψωμί με μέλι κ ταχίνι ένα ποτήρι χυμό στις 7.30 στις 10.30 έφαγα ένα τοστ στις 11.30 μια σπανακόπιτα στις 2.30 φασολάκια με ψωμί κ τυρί κ νιώθω ότι είμαι μυστική από χτες....έχω πάρει 5 κιλά κ νιώθω θα σκάσω μέχρι να γεννήσω....στην πρώτη εγκυμοσύνη το είχα πάλι αλλά 8 εβδομάδων μου είχε φύγει....τώρα κρατάει πολύ κ φοβάμαι μήπως δεν σταματήσει....


fu9Ip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eγω δεν εχω κανενα συμπτωμα .ουτε πεινα ουτε τιποτα. μονο μεγαλωσε ενα νουμερο σχεδον το στηθος μου.αφου απορω και γω .ειμαι εγκυος?χαχαχα. ευτυχως πηγαινω και γιατρο και το βλεπω και το πιστευω


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια! 

Και γω 21/9 πητ!!!

Είχα μια αποκόλληση σάκου..μου πε ο γιατρός τις προάλλες και δεν το βλεπε το φασολάκι καλά με τον υπέρηχο κοιλιάς και μου κανε κολπικό! ανησύχησα πολύ.Μετά από 2 μέρες πήγα και το ξανάδαμε και όλα καλά! Μου δωσε ουτροτζεσταν πρωι-μεσημέρι-βράδυ! Είχα καφέ υγρά (λόγω της αποκόλλησης)..και ακόμα έχω πονάκια χαμηλά.Κουράζομαι με τον μπόμπιρα που όπου να ναι χρονίζει...τρέχει..είναι βαρύς!!! Τυχερή όποια δε δυλεύει και είναι όλη μέρα αραχτή στον καναπέ της! Έτσι ήμουν στην 1η εγκυμοσύνη μου από τον 3ο μήνα και μετά... ωραίες εποχές!!!

φιλιά σε όλες!

  • Μου αρέσει 2

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ 12 ΒΔ ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΜΟΥ!!! Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΒΕΡ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΙΔΑΜΕ ΧΕΡΙΑ ΠΟΔΙΑ, ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ...ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑΖΕΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΒΙΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ...ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ...

ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΦΟΥΣΚΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΤΡΙΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΕΜΕΤΟΙ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ....

ΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Λορουσιανπηγα σήμερα για αυχενικη. Ειδαμε τα πάντα όργανα χεράκια ποδαράκια.δεν πιστευα ότι θα μοιάζει με ανθρωπάκι.ποσο μάλλον να κουνιέται τόσο.δυστυχως δεν κουνιόταν τόσο πολύ ώστε να γυρίσει ανάποδα για να δούμε το ρινικό οστό και τον αυχένα .μετά έκανε και μια σύσπαση η.μητρα και εγκλωβίστηκε σε εκείνη τη θεση.2,5 ωρες προσπαθουσαμε άλλα όλα τα υπόλοιπα ήταν μια χαρα και θα επαναλάβουμε την εξέταση την άλλη εβδομάδα. Ελπίζω να έχουμε περισσότερη τύχη.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , λιλιτο είπε:

Λορουσιανπηγα σήμερα για αυχενικη. Ειδαμε τα πάντα όργανα χεράκια ποδαράκια.δεν πιστευα ότι θα μοιάζει με ανθρωπάκι.ποσο μάλλον να κουνιέται τόσο.δυστυχως δεν κουνιόταν τόσο πολύ ώστε να γυρίσει ανάποδα για να δούμε το ρινικό οστό και τον αυχένα .μετά έκανε και μια σύσπαση η.μητρα και εγκλωβίστηκε σε εκείνη τη θεση.2,5 ωρες προσπαθουσαμε άλλα όλα τα υπόλοιπα ήταν μια χαρα και θα επαναλάβουμε την εξέταση την άλλη εβδομάδα. Ελπίζω να έχουμε περισσότερη τύχη.

2 μιση ωρες αυχανικη????????? Ουαου


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...