Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

πρίν από 24 λεπτά , 2angels είπε:

Να σου πω την αλήθεια δεν θυμάμαι το λόγο ακριβώς. Κάτι με το αίμα πάντως. 

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι; Τις βδομάδες σας τις μετράει ο γιατρός σας;  εσείς λέτε μια βδομάδα πίσω; Η τόσο πολύ λάθος το έχω στο μυαλό μου; Πχ, την Τρίτη που πήγα στον γιατρό ήμουν 28w+4d αρά 29η βδομάδα...και βάση γιατρού και δικής μου λογικής, και βάση όλων των site που διαβάζω για τη βδομάδα που διανύω κάθε φορά. Εσεις όταν πχ είστε 29w+4d γιατί λέτε ότι διανύεται την 29η και όχι την 30η;;; :-)

40η βδομάδα ακριβώς έχουμε Πητ. 40+1 ξεκινάει η 41η βδομάδα.... 

Θα χάσουμε το μέτρημα στο τέλος! Χαχααχ

Εμένα πάντα μου λέει ο γιατρός τη μερα που είμαστε ακριβώς. Τωρα με βάση τη λογική εχεις δικιό εσύ. Αλλά εγώ λέω πχ όταν είμαι 31+4 ότι είμαι 31 βδομάδα  αν Και ουσιαστικά την εχω κλείσει και διανύω την 32.

 

πρίν από 18 λεπτά , diman200115 είπε:

Είμαι από Καλαμάτα και θα γεννησω στο δημόσιο νοσοκομείο όπως και το πρώτο μου παιδάκι ο οποίος είναι 3,5 ετων τώρα και μου φαίνεται ότι περνάμε την φάση της ζήλιας γιατί είναι κολλημενος πανω μου ξαφνικά! 

Άστον μωρέ να σε χορτασει , σε λίγο καιρό θα χάσει την πρωτοκαθεδρία σαν μοναχοπαίδι. Και ειδικά τον πρώτο καιρό που ξα ασχολείσαι με το μωρό συνέχεια.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 34 λεπτά , linaa είπε:

μα ξεκινας κ μετρας απο την εβδομαδα 1 κ οχι εβδομαδα 0 δηλαδη πρεπει να κλεισει η εβδομαδα. εγω ετσι τα μετραω γιαυτο περνω σαν αφετηρια το 1 κ οχι το 0.

Ακριβώς! Όταν είσαι 4 ημερών είσαι στη πρώτη βδομάδα, όχι στη 0! Το ίδιο λέμε...

@diman200115 με το καλό κοπέλα μου! Να σου Χαίρεσαι το παιδάκι σου! Λογική ή κάποια μορφή ζήλιας! Θα βρεις τις ισορροπίες σας

@λιλιτο είσαι στο καλό μαξιλαράκι!!! Εξαιρετικά! Εκει ήθελα να καταλήξω.. για να έχω και γω στο μυαλό μου ότι θέλω άλλες δύο βδομάδες για το καλό μαξιλαράκι..  να παίρνουμε κουράγιο

  • Μου αρέσει 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια όσο για τον λώρο περνάει κατά 30% νομίζω περισσότερο αίμα και βοηθάει στο να έχει το παιδί περισσότερα αποθέματα σιδήρου οπότε μειώνονται και τα ποσοστά αναιμίας..

Όσο για τις βδομάδες όταν πάω και εγώ στη γιατρό λέμε ακριβώς το ποσό είμαι πχ χθες 30+2 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Ακριβώς! Όταν είσαι 4 ημερών είσαι στη πρώτη βδομάδα, όχι στη 0! Το ίδιο λέμε...

@diman200115 με το καλό κοπέλα μου! Να σου Χαίρεσαι το παιδάκι σου! Λογική ή κάποια μορφή ζήλιας! Θα βρεις τις ισορροπίες σας

@λιλιτο είσαι στο καλό μαξιλαράκι!!! Εξαιρετικά! Εκει ήθελα να καταλήξω.. για να έχω και γω στο μυαλό μου ότι θέλω άλλες δύο βδομάδες για το καλό μαξιλαράκι..  να παίρνουμε κουράγιο

Ναι αλλά περιμένω να το κλεισω για να ησυχάσω λιγάκι. Έχω κουραστεί πολύ ,πλέον πονάει όλο μου το κορμί. Να παίρνεις κουράγιο,  εγώ παίρνω από τις μανουλες Αυγούστου .


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!

Βλεπω ετοιμαζεστε..εχετε βρει και τα συνολακια των μπουμπουδων..ολα τελεια!!!χαχα

Στις 15/07 βαφτιζω επιτελους τον πρωτοτοκο υιο και μετα θα ασχοληθω και γω με την μπουμπου μου και τα συνολακια της! Λετε να της κλεισω και κομμωτρια να βγει χτενισμενη στις φωτο?χαχα Σας πειραζω, μη παρεξηγηθει καμια σας!

Λοιπον για να πω και τιποτα σοβαρο...σιγουρα θα χρειαστουν μακρυμανικα βαμβακερα (οχι βελουτε) φορμακια στο μαιευτηριο, ακομα κι αν γεννησετε Αυγουστο!!!! Τα μωρα τις πρωτες μερες θελουν 37 βαθμους θερμοκρασια να χουν...οπως μεσα στη μητρα! Ρωτηστε κ κει που θα γεννησετε να σας το επιβεβαιωσουν, μη ψαχνεστε  τελευταια ωρα για μακρυμανικα!

Για κουβερτα δε ξερω αν θελουμε πικε η βελουτε...σιγουρα θελουμε παντως! Οχι σκετο σεντονι! Δε φτανει!

Πανες Τενα Χλ μου χαν ζητησει εμενα να χω μαζι μου. Τα βρακακια δε βολευουν πιστευω...σε περιπτωση καισαρικης πως θα στο φορεσουν? Μετα το χειρουργειο σε πανε με τη ρομπα την πρασινη στο δωματιο και δε φορας τιποτα απο μεσα. Ανοιγουν την πανα στο κρεβατι και σε τοποθετουν πανω. Ακομα εισαι υπο την επιδρασση της αναισθησιας...δεν ελεγχεις τα ποδια ωστε να βοηθησεις! Α! Και εννοειται βολευει νυχτικο κ οχι πιτζαμα-σορτσ. Εχεις καθετηρα..κ σε ελεγχουν οι γιατροι απο κατω! Τωρα τι να π ειναι κ στον οργανισμο..αλλες γυναικες δεν εχουν πολυ αιμα..εγω ειχα αρκετο και φοραγα πανες για 3 μερες...μετα μεγαλες σερβιετες!

Για το μωρο παρτε το νο1. Χρειαστηκα 3 πακετακια μικρα μεσα στο νοσοκομειο και μετα χρησιμοποιουσα για περιπου 7-10 μερες στο σπιτι....με γιο 4,150! Μετα φορεσε το νο2 για 1-1,5 μηνα!

Το θεμα πεθερες δεν το πιανω καθολου...ζεσταινομαι κιολας...μην φουντωσω κι αλλο! Ευτυχως μακρυα κ αγαπημενοι εμεις!

Την Τριτη μαλλον θα παω γιατρο...καθε 20 μερες με βλεπει! Ολα καλα κατα τ αλλα..η μικρη θα χει μεγαλωσει πολυ...κουνιεται οοοοολη μερα! Με το αγχος που ζω αυτες τις μερες μαλλον δεν κοιμαται κ αυτη!!!

 Σας φιλω!

  • Μου αρέσει 3

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ έχω και 2-3 μακρυμάνικα για 2 μηνών λέει 54 εκ. Και κάνα 2 φανελάκια ,0-3 λέτε να χρειαστώ κι άλλα?? Τα υπόλοιπα τα πήρα 3-6.γτ σκέφτηκα θα μου φέρουν μωρέ.στην αρχή. Θα πάρω και ένα κουβερτακι μαζί μου καλού κακού τότε.  Πάνες ακράτειας πόσες έχει το κουτί μέσα??  Άγχος για τη βάφτιση @sweet mommy?pampers, babylino, agnotis h' puffies??? 


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

 Έχω κουραστεί πολύ ,πλέον πονάει όλο μου το κορμί. 

Ακριβώς έτσι, εν τω μεταξύ πρέπει να κάθομαι πιο πολύ στο αριστερό πλαι. Με το που πάω λιγο να κουνηθω κάνω αμέσως σύσπαση. Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω για να βοηθηθω ....πέρα από υπομονή.


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπορώ να είμαι ανάσκελα έχω δύσπνοια και βάρος στο διάφραγμα. Αναρωτιέμαι τι θα κάνουμε τον Αύγουστο που θα χει ζέστη και η κοιλιά θα ναι ακόμα πιο μεγάλη.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Εγώ δεν μπορώ να είμαι ανάσκελα έχω δύσπνοια και βάρος στο διάφραγμα. Αναρωτιέμαι τι θα κάνουμε τον Αύγουστο που θα χει ζέστη και η κοιλιά θα ναι ακόμα πιο μεγάλη.

Έλα μου ντε; Θα είμαστε εδώ να γκρινιάζουμε μάλλον. 

@sweet mommy με το καλό και τη βάφτιση! Να περάσετε όμορφα!!!

  • Μου αρέσει 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , 2angels είπε:

Έλα μου ντε; Θα είμαστε εδώ να γκρινιάζουμε μάλλον. 

@sweet mommy με το καλό και τη βάφτιση! Να περάσετε όμορφα!!!

Χχαχαχαχ. Ναι ζέστη και γκρίνια και οι άντρες μας σε νευρικό κλονισμό, χαχχα. Έρχεται η κουνιαδα μου σήμερα από Αγγλία. Θα μου φέρει τσάντα αλλαξιερας πλάτης και μια υπέροχη ααλοπετα και δεν ξέρω το άλλο.ειμαι ενθουσιασμένη!!!?


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 46 λεπτά , λιλιτο είπε:

Χχαχαχαχ. Ναι ζέστη και γκρίνια και οι άντρες μας σε νευρικό κλονισμό, χαχχα. Έρχεται η κουνιαδα μου σήμερα από Αγγλία. Θα μου φέρει τσάντα αλλαξιερας πλάτης και μια υπέροχη ααλοπετα και δεν ξέρω το άλλο.ειμαι ενθουσιασμένη!!!?

Χαχαχα ναι! Τους βλέπω να κάνουν ομάδα συμπαράστασης ο ένας στον άλλο! Χαχαχα!

Α, πολύ ωραία θα είναι η σαλοπετα!  Με γεια! με γεια! Καλοφορετα να είναι όλα! 

Εμάς μας ήρθαν τα σεντόνια και οι πάνες αγκάλιας. Τα σεντόνια ωραία! Οι πάνες αγκάλιας έτσι και έτσι. Τις περίμενα πιο χοντρες, σαν σεντονακια ειναι και αυτες. Θα πάρουμε άλλες αργότερα. Για αρχή πιστεύω να κάνουν. Εμένα η μητέρα μου και η νυφη μου μας ψώνισαν αρκετά. Εγώ ότι πήρα από το ίντερνετ.... Από πεθερά και συνυφαδα τίποτα ακόμα. Θα ζητήσω από την πεθερά μου να πάει να μου πάρει κουβέρτα αγκάλιας ( έτσι λέω). Θα είναι ντροπή; Αν και είπα και στον άντρα μου να πεταχτεί να αγοράσει οποία του αρέσει να έχει διαλέξει και αυτός κάτι.....

  • Μου αρέσει 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

On 14/7/2018 at 2:40 ΠΜ, sweet mommy είπε:

Γεια σας κοριτσια!!!

Βλεπω ετοιμαζεστε..εχετε βρει και τα συνολακια των μπουμπουδων..ολα τελεια!!!χαχα

Στις 15/07 βαφτιζω επιτελους τον πρωτοτοκο υιο και μετα θα ασχοληθω και γω με την μπουμπου μου και τα συνολακια της! Λετε να της κλεισω και κομμωτρια να βγει χτενισμενη στις φωτο?χαχα Σας πειραζω, μη παρεξηγηθει καμια σας!

Λοιπον για να πω και τιποτα σοβαρο...σιγουρα θα χρειαστουν μακρυμανικα βαμβακερα (οχι βελουτε) φορμακια στο μαιευτηριο, ακομα κι αν γεννησετε Αυγουστο!!!! Τα μωρα τις πρωτες μερες θελουν 37 βαθμους θερμοκρασια να χουν...οπως μεσα στη μητρα! Ρωτηστε κ κει που θα γεννησετε να σας το επιβεβαιωσουν, μη ψαχνεστε  τελευταια ωρα για μακρυμανικα!

Για κουβερτα δε ξερω αν θελουμε πικε η βελουτε...σιγουρα θελουμε παντως! Οχι σκετο σεντονι! Δε φτανει!

Πανες Τενα Χλ μου χαν ζητησει εμενα να χω μαζι μου. Τα βρακακια δε βολευουν πιστευω...σε περιπτωση καισαρικης πως θα στο φορεσουν? Μετα το χειρουργειο σε πανε με τη ρομπα την πρασινη στο δωματιο και δε φορας τιποτα απο μεσα. Ανοιγουν την πανα στο κρεβατι και σε τοποθετουν πανω. Ακομα εισαι υπο την επιδρασση της αναισθησιας...δεν ελεγχεις τα ποδια ωστε να βοηθησεις! Α! Και εννοειται βολευει νυχτικο κ οχι πιτζαμα-σορτσ. Εχεις καθετηρα..κ σε ελεγχουν οι γιατροι απο κατω! Τωρα τι να π ειναι κ στον οργανισμο..αλλες γυναικες δεν εχουν πολυ αιμα..εγω ειχα αρκετο και φοραγα πανες για 3 μερες...μετα μεγαλες σερβιετες!

Για το μωρο παρτε το νο1. Χρειαστηκα 3 πακετακια μικρα μεσα στο νοσοκομειο και μετα χρησιμοποιουσα για περιπου 7-10 μερες στο σπιτι....με γιο 4,150! Μετα φορεσε το νο2 για 1-1,5 μηνα!

Το θεμα πεθερες δεν το πιανω καθολου...ζεσταινομαι κιολας...μην φουντωσω κι αλλο! Ευτυχως μακρυα κ αγαπημενοι εμεις!

Την Τριτη μαλλον θα παω γιατρο...καθε 20 μερες με βλεπει! Ολα καλα κατα τ αλλα..η μικρη θα χει μεγαλωσει πολυ...κουνιεται οοοοολη μερα! Με το αγχος που ζω αυτες τις μερες μαλλον δεν κοιμαται κ αυτη!!!

 Σας φιλω!

Άντε σούπερ με το καλό να γίνει η βάφτιση σήμερα.. να μας πεις αν έκλαψε χαχα..

Γεννήθηκε και μεγάλο παιδάκι ο γιος λογικό να μεταβείς γρήγορα σε άλλο νούμερο.. Χαχα μη το πιάνεις το θέμα αυτό καλά είναι εκεί που είναι..

Να μας πεις την Τρίτη νεότερα  φιλιά!

 

12 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Χχαχαχαχ. Ναι ζέστη και γκρίνια και οι άντρες μας σε νευρικό κλονισμό, χαχχα. Έρχεται η κουνιαδα μου σήμερα από Αγγλία. Θα μου φέρει τσάντα αλλαξιερας πλάτης και μια υπέροχη ααλοπετα και δεν ξέρω το άλλο.ειμαι ενθουσιασμένη!!!?

Ωραία τα πράγματα που σου έφερε?? Καλώς την δέχτηκες!

 

11 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Χαχαχα ναι! Τους βλέπω να κάνουν ομάδα συμπαράστασης ο ένας στον άλλο! Χαχαχα!

Α, πολύ ωραία θα είναι η σαλοπετα!  Με γεια! με γεια! Καλοφορετα να είναι όλα! 

Εμάς μας ήρθαν τα σεντόνια και οι πάνες αγκάλιας. Τα σεντόνια ωραία! Οι πάνες αγκάλιας έτσι και έτσι. Τις περίμενα πιο χοντρες, σαν σεντονακια ειναι και αυτες. Θα πάρουμε άλλες αργότερα. Για αρχή πιστεύω να κάνουν. Εμένα η μητέρα μου και η νυφη μου μας ψώνισαν αρκετά. Εγώ ότι πήρα από το ίντερνετ.... Από πεθερά και συνυφαδα τίποτα ακόμα. Θα ζητήσω από την πεθερά μου να πάει να μου πάρει κουβέρτα αγκάλιας ( έτσι λέω). Θα είναι ντροπή; Αν και είπα και στον άντρα μου να πεταχτεί να αγοράσει οποία του αρέσει να έχει διαλέξει και αυτός κάτι.....

Από το motherbaby τα παρήγγειλες? Όχι βέβαια γιατί είναι ντροπή εδώ πλησιάζεις και ακόμα τίποτα?? 

Ωραία θα ναι να βάλει και αυτός το γούστο του χαχα 

 

 

Καλημέρα και καλή Κυριακή σε όλες!


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Άντε σούπερ με το καλό να γίνει η βάφτιση σήμερα.. να μας πεις αν έκλαψε χαχα..

Γεννήθηκε και μεγάλο παιδάκι ο γιος λογικό να μεταβείς γρήγορα σε άλλο νούμερο.. Χαχα μη το πιάνεις το θέμα αυτό καλά είναι εκεί που είναι..

Να μας πεις την Τρίτη νεότερα  φιλιά!

 

Ωραία τα πράγματα που σου έφερε?? Καλώς την δέχτηκες!

 

Από το motherbaby τα παρήγγειλες? Όχι βέβαια γιατί είναι ντροπή εδώ πλησιάζεις και ακόμα τίποτα?? 

Ωραία θα ναι να βάλει και αυτός το γούστο του χαχα 

 

 

Καλημέρα και καλή Κυριακή σε όλες!

Καλημέρα! Καλή Κυριακή! Ναι από το motherbaby τα πήρα. Μπορεί να πλησιάζω αλλά μπορεί να μην θέλουν να πάρουν κατι, ξέρω και γω; Μπορεί να θέλουν να πάρουν κατι μετά τη γέννα...  Δεν ξέρω. Αλλά έχεις ένα δίκιο! 

Τι κάνετε κορίτσια; Για κανένα μπάνιο πήγε καμία; Άντε πείτε και σε μας που είμαστε ξαπλα να "ζήσουμε," λίγο το παραμύθι! Χαχσχα


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

@2angels γτ καλέ να είναι ντροπή?? Αφού χρειάζεσαι κουβέρτα . Εμένα ο άντρας μου με είπε γτ να πάρω κάτι στο μωρό αφού τα παίρνεις εσυ. Νομίζω δεν έχει μπει στο ρόλο ακόμα και επαναπαυεται ότι εγώ ξέρω τι χρειαζόμαστε και τι όχι. Αλλά σίγουρα θέλει να παραγγείλουμε κάτι φορμακια από το ίντερνετ που του άρεσαν πολύ. Και μου λέει να το ντύνεις όμορφα το μωρό , να έχει στυλ. 

@Sofaki91 είναι πολύ ωραία αυτά που μου έφερε και παρα πολύ φθηνά. Μας είπε να πάμε με το μωρό τον Ιανουάριο να μας φιλοξενήσει που έχει εκπτώσεις να πάρουμε και για μας και για το μωρό.ρουχα . Ελπιζω να γίνει. Τονειπα σήμερα στην πεθερά μου και λέει τι θα το παρεις μαζί , το παιδί έχει γιαγιά. Και της λέω το παιδί θα ναι  μόνο 5 μηνών τότε και θα έρθει μαζί μου. 

Μάλωσα και με μια φίλη και τη μαμά μου χθες γτ τους είπα δεν κάνει το παιδί να πίνει χαμομήλι και τσάι και ειδικά χημική σκόνη με ζάχαρη κιντερτε αντί για χαμομήλι φρέσκο τουλάχιστον.και άρχισαν με με λένε και μεις πως μεγαλώσαμε και σιγά τι θα πάθεις  και  εννοείται ότι θα του δίνω και συμπληρώμα γτ δεν θα φτάνει το γάλα μου και θα του δώσω ρυζαλευρο 4-5 μηνών γτ έτσι έκαναν. Και τους έκοψα και τους λέω θα κάνω ότι πει ο παιδίατρος .εδώ μου έβγαλαν αναξιοπιστο τον Π.Ο.Υ, και κορόιδευαν ότι τα διάβασα στο ίντερνετ αυτά για τα τσάγια και το νερό. Και ότι θέλουν ενυδάτωση. Τα μωρά. Και όταν τους είπα ότι το μητρικό είναι κατά 80% νερό με είπαν διψάει ανάμεσα στα γεύματα. Και λέω όταν διψάει θα θηλάζει. Και ότι όχι δεν γίνεται και πρέπει !!! Άκου εκεί πρέπει να τι θηλάζω κάθε 3-4 ώρες με πρόγραμμα. Και ότι αν το θηλάζω πάραπανω θα γίνει χοντρό. Πω σας λέω με γύρισε το μάτι.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε εμεις εχουμε ερθει στο εξοχικο μας εδω κ λιγες μερες 3 μπανια εχω κανει αλλα δν μπορω να πω οτι το χαρηκα κιολας δν μπορω με την ζεστη και ας πηγαινω 7 το απογευμα


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...