Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

πρίν από 29 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Κορίτσια πως είστε? Καλημέρα 

Εγώ παίρνω εξιτήριο σήμερα και γυρίζουμε σπίτι με την μικρή.. με τον θηλασμό τα πάμε πολύ καλά.. βέβαια ερεθιστηκαν Όσο να ναι οι ρωγες μου αλλά βάζω μητρικό γάλα και λανολινη και όταν δεν έχω κόσμο τα αφήνω να αεριζονται.. Την πρώτη μέρα έχασε 190 γραμμάρια που ήταν και στη μενν από όταν την έχω εγώ έβαλε συν 20 μέχρι χθες..δηλαδή 10 γραμμάρια την ημέρα.. ακόμα δεν μπορούμε να το συνειδητοποιησουμε εγώ και ο άντρας μου πως έχουμε ένα μικρό πλασματάκι αλλά σήμερα που θα γυρίσουμε σπίτι μας θα το καταλάβουμε για τα καλά:x

 

loL*                       ΠΗΤ  5/9

koutsouni10        ΠΗΤ  8/9 

lilito                      06/09 3020kg  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  

kiki1986               ΠΗΤ  15/9   ΑΓΟΡΑΚΙ     

Cristina85            ΠΗΤ  15-20/9 

Marmat                 ΠΗΤ  15/09 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Metaxi                   ΠΗΤ 18/09 ΑΓΟΡΑΚΙ 

sofaki91               08/09 2690kg  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  

Eva28                    ΠΗΤ  19/9    

Freya_1981          ΠΗΤ  20/09 ΑΓΟΡΑΚΙ

sweetmommy      ΠΗΤ  21/9  ΚΟΡΙΤΣΆΚΙ 

smile89                 ΠΗΤ  21/9

lenoutso                ΠΗΤ  21/9 ΑΓΟΡΑΚΙ

Diman200115      ΠΗΤ  25/9

Νάντια δε              ΠΗΤ  24/9  ΑΓΟΡΑΚΙ

ntemii                     ΠΗΤ  26/9  ΑΓΟΡΑΚΙ  

ΦαιηΚατς              ΠΗΤ  26/09 ΑΓΟΡΑΚΙ

2angels                 06/09 3340kg  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

arous                      ΠΗΤ  30/9  ΕΚΠΛΗΞΗ

ZiliHer                    ΠΗΤ  1/10  ΑΓΟΡΑΚΙ

Την πρώτη μέρα χάνει γιατί φεύγει το μικωνιο, τα πρώτα κακακια! Είναι ήσυχη γενικά; Από σήμερα θα καταλάβεις ότι έχεις μωράκι που θα το πάρεις σπίτι! Σου εύχομαι να είναι ήρεμη και να λιωσετε στα φιλιά και στις αγκαλιές!!! 

  • Μου αρέσει 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια. Πως τα πάτε?? Εμενα έχει μια λοίμωξη δυστυχως ,μαλλον από τον τοκετό και  παίρνει αντιβίωση , και δεν έχει πάρει εξιτήριο ακόμα και εγω πηγαινοέρχομαο πρωί απόγευμα να την ταισω.και βγάζω με θηλαστρο το βράδυ. Την Κυριακή με το καλό θα την πάρουμε σπίτι.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Γεια σας κορίτσια. Πως τα πάτε?? Εμενα έχει μια λοίμωξη δυστυχως ,μαλλον από τον τοκετό και  παίρνει αντιβίωση , και δεν έχει πάρει εξιτήριο ακόμα και εγω πηγαινοέρχομαο πρωί απόγευμα να την ταισω.και βγάζω με θηλαστρο το βράδυ. Την Κυριακή με το καλό θα την πάρουμε σπίτι.

ευχομαι γρηγορα στο σπιτακι σας..... λοιμωξη απο τον τοκετο? δλδ?


...:-D

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Γεια σας κορίτσια. Πως τα πάτε?? Εμενα έχει μια λοίμωξη δυστυχως ,μαλλον από τον τοκετό και  παίρνει αντιβίωση , και δεν έχει πάρει εξιτήριο ακόμα και εγω πηγαινοέρχομαο πρωί απόγευμα να την ταισω.και βγάζω με θηλαστρο το βράδυ. Την Κυριακή με το καλό θα την πάρουμε σπίτι.

Περαστικά σας κορίτσι μου! Όλα θα πάνε καλά, μην αγχώνεσαι... Θα ταλαιπωρηθειτε λίγο αυτή τη βδομάδα και μετά όλα θα είναι καλά, θα δεις! Εσύ πώς είσαι;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@ναντια δε Παρασκευή πρωί θα πας; Εγώ αύριο το πρωί θα κάνω εισαγωγή για να κάνω τις απαραίτητες εξετάσεις και Παρασκευή πρωί μπαίνουμε χειρουργείο... Η αλήθεια είναι ότι ενώ ήμουν τελείως ήρεμη τώρα άρχισα να αγχωνομαι λίγο.

πρίν από 4 λεπτά , ναντια δε είπε:

μονο σε εμενα αρεσει αυτος ο καιρος..... αντε να πεσει και λιγο ακομα.... η θερμοκρασια!

 

Εγώ λατρεύω χειμώνα και κρύο! Το καλοκαίρι δεν το μπορώ!!! Τώρα κοιμόμαστε με ανοιχτά παράθυρα,εγώ ανοίγω και ανεμιστήρα και ο άντρας μου παίρνει κουβερτακι!!! Αχαχαχαχα

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

@ναντια δε Παρασκευή πρωί θα πας; Εγώ αύριο το πρωί θα κάνω εισαγωγή για να κάνω τις απαραίτητες εξετάσεις και Παρασκευή πρωί μπαίνουμε χειρουργείο... Η αλήθεια είναι ότι ενώ ήμουν τελείως ήρεμη τώρα άρχισα να αγχωνομαι λίγο.

Εγώ λατρεύω χειμώνα και κρύο! Το καλοκαίρι δεν το μπορώ!!! Τώρα κοιμόμαστε με ανοιχτά παράθυρα,εγώ ανοίγω και ανεμιστήρα και ο άντρας μου παίρνει κουβερτακι!!! Αχαχαχαχα

Δλδ αμα βαλεις κλιματιστικο να φανταστω θα κατεβασει παπλωμα;;;


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , ναντια δε είπε:

Δλδ αμα βαλεις κλιματιστικο να φανταστω θα κατεβασει παπλωμα;;;

Δεν εχουμε κλιματιστικό αλλιώς το πάπλωμα θα το είχαμε σίγουρο αν δεν μου είχε κρύψει το τηλεκοντρόλ!

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Την πρώτη μέρα χάνει γιατί φεύγει το μικωνιο, τα πρώτα κακακια! Είναι ήσυχη γενικά; Από σήμερα θα καταλάβεις ότι έχεις μωράκι που θα το πάρεις σπίτι! Σου εύχομαι να είναι ήρεμη και να λιωσετε στα φιλιά και στις αγκαλιές!!! 

Ναι πολύ ήσυχη γενικά για το φαγητό κάνει χαμό όμως δηλαδή αν ήδη τρώει και την πάρεις ή της βγει απ το στόμα..να σαι κορίτσι μου και εσύ με το καλό.. περάσανε οι μερούλες..

 

6 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Γεια σας κορίτσια. Πως τα πάτε?? Εμενα έχει μια λοίμωξη δυστυχως ,μαλλον από τον τοκετό και  παίρνει αντιβίωση , και δεν έχει πάρει εξιτήριο ακόμα και εγω πηγαινοέρχομαο πρωί απόγευμα να την ταισω.και βγάζω με θηλαστρο το βράδυ. Την Κυριακή με το καλό θα την πάρουμε σπίτι.

Υπομονή κοπέλα μου λίγο έμεινε.. Τι λοίμωξη είναι αυτή ακριβώς? 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγώ ακόμα μέσα, τη μπεμπουλα τη βάλανε για παρακολούθηση από το Σάββατο , κάνει κάτι σαν τρόμο. μέχρι στιγμής οι εξετάσεις πολύ καλές αλλά φοβάμαι μην είναι μακρύς ο δρόμος. Ευχομαι να μην είναι. Ευελπιστώ να πάμε σπίτι μας γρήγορα. Δεν έχω κουράγιο να διαβάσω τα πάντα, συγγνώμη. Να ζήσουν τα μωράκια μας σε όλες όσες γεννησαμε .... Να είναι γερά και καλότυχα. Προσευχηθείτε και για εμάς...!!!

  • Μου αρέσει 2

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@2angelsυπομονη ,όλα θα περάσουν κα θα τα ξεχάσουμε. Να δεις που με όλη αυτή την ταλαιπωρία θα τα κάνουμε κακομαθημένα.

Κορίτσια σε αυτή την ηλικία δεν φαίνεται ακριβώς η λοίμωξη .πάντως έχει  ανεβασμένη  crp k λευκα. Θα πάρει 7 ήμερη αντιβίωση όπως αν βρίσκανε πχ σε μας μια λοίμωξη στο αυτί. 

Αλλά θηλάζει μια χαρά, της πάω και γάλα αν και της δίνουν και ξένο γτ δεν προλαβαίνω να βγάζω τόσο πολύ οσο τρώει με τα οηγαινε έλα. Γενικά είναι ήσυχη, γκρινιάζει μόνο για να φάει. Και τρωει πολύ και το διεκδικεί


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 11/9/2018 at 10:34 ΠΜ, Marmat είπε:

Καλημέρα σε όλες!Αύριο πρωί πρωί θα έχω τη μπέμπα μου αγκαλιά.Οπίσθια ινιακη προβολη(με το κεφάλι μπροστά)3500,ζοριζεται και ανεβάζει παλμούς όταν προσπαθεί να αλλάξει θέση οπότε θα κάνουμε καισαρική,δεν βοήθησαν καθόλου οι ασκήσεις να τη γυρίσω και από το στρες πέταξα και επιχειλιο έρπη και δεν θα φιλήσω το μωρό μου μέχρι να περάσει.Με εχει πάρει από κάτω κλαίω μόνο που το σκέφτομαι αλλά προέχει το καλό της.Καλή λευτεριά σε όλες!

Με το καλο να'χεις το μωρακι σου αγκαλια!


e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Κοριτσια εγώ ακόμα μέσα, τη μπεμπουλα τη βάλανε για παρακολούθηση από το Σάββατο , κάνει κάτι σαν τρόμο. μέχρι στιγμής οι εξετάσεις πολύ καλές αλλά φοβάμαι μην είναι μακρύς ο δρόμος. Ευχομαι να μην είναι. Ευελπιστώ να πάμε σπίτι μας γρήγορα. Δεν έχω κουράγιο να διαβάσω τα πάντα, συγγνώμη. Να ζήσουν τα μωράκια μας σε όλες όσες γεννησαμε .... Να είναι γερά και καλότυχα. Προσευχηθείτε και για εμάς...!!!

Να μη φοβάσαι αγάπη όλα καλά θα πάνε για τη μικρούλα σας..θα δεις θα περάσουν όλα! Να μας ζήσουν τα μπεμπακια..

 

7 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

@2angelsυπομονη ,όλα θα περάσουν κα θα τα ξεχάσουμε. Να δεις που με όλη αυτή την ταλαιπωρία θα τα κάνουμε κακομαθημένα.

Κορίτσια σε αυτή την ηλικία δεν φαίνεται ακριβώς η λοίμωξη .πάντως έχει  ανεβασμένη  crp k λευκα. Θα πάρει 7 ήμερη αντιβίωση όπως αν βρίσκανε πχ σε μας μια λοίμωξη στο αυτί. 

Αλλά θηλάζει μια χαρά, της πάω και γάλα αν και της δίνουν και ξένο γτ δεν προλαβαίνω να βγάζω τόσο πολύ οσο τρώει με τα οηγαινε έλα. Γενικά είναι ήσυχη, γκρινιάζει μόνο για να φάει. Και τρωει πολύ και το διεκδικεί

Έτσι ακριβώς είναι και η μικρούλα μου 

  • Μου αρέσει 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεννησαμε κι εμείς κορίτσια χθες!Φυσιολογικά με τεχνητούς πόνους και δύο δόσεις επισκληριδιου.4 ώρες η όλη διαδικασία!είχα καφέ υγρα από το πρωί χωρίς πόνους και το απόγευμα μου πε η γιατρός μου να μπούμε στο Ρέα με τεχνητούς γτ είχα τις προϋποθέσεις..Όλα καλά!3210 ο μπεμπουλης!μέχρι στιγμής όλα καλά με τον θηλασμό..ωραία εμπειρία!Να είναι όλα τα μικρά μας γερά!

  • Μου αρέσει 3

hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...