Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

Κορίτσια τι κάνετε πως είστε?? 

Εμβόλιο ποτε εχετε παλι??

Εμενα η μικρη πιανει εδω κ μέρες τα ποδια της και χθες την είδα να τα βαζει στο στομα..και το απόγευμα εβηχε για πλακα και γελούσε..πολυ γρήγορα μεγαλώνει..

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 31 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε πως είστε?? 

Εμβόλιο ποτε εχετε παλι??

Εμενα η μικρη πιανει εδω κ μέρες τα ποδια της και χθες την είδα να τα βαζει στο στομα..και το απόγευμα εβηχε για πλακα και γελούσε..πολυ γρήγορα μεγαλώνει..

Χαχαχ πονηρουλα απο μωρό!! Είναι αυτοι οι μηνες που κάθε βδομάδα κανουν κ κάτι καινουριο, κ εμένα εδώ κ μια βδομάδα όταν τον κουναμε να κοιμηθεί νανουριζεται μόνος του κ κανει ωωωωω ρυθμικα! Κ απο την ημερα που τον ξαναθηλασα είναι μες τη τρελή χαρά!!

  • Μου αρέσει 4

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς κορίτσια φαγαμε τραχανά χθες και τρελάθηκε!!!! Σήμερα έφαγε τον διπλό απο χθες! Αφού μου τραβάει το πιάτο! Αρα απλα το ριζαλευρο δεν του αρέσει, δεν είναι οτι δεν είναι έτοιμος γιατί όταν τρώω με κοιτάζει και κανει οτι μασουλαει! Εμβόλιο έχουμε σε δυο βδομάδες που θα ξεκινήσουμε και φρούτα απο  ότι μου είπε η παιδίατρος. Να σας πω κορίτσια, οσες δίνετε κρέμα που τα βαζετε για να τα ταισετε;

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Εμείς κορίτσια φαγαμε τραχανά χθες και τρελάθηκε!!!! Σήμερα έφαγε τον διπλό απο χθες! Αφού μου τραβάει το πιάτο! Αρα απλα το ριζαλευρο δεν του αρέσει, δεν είναι οτι δεν είναι έτοιμος γιατί όταν τρώω με κοιτάζει και κανει οτι μασουλαει! Εμβόλιο έχουμε σε δυο βδομάδες που θα ξεκινήσουμε και φρούτα απο  ότι μου είπε η παιδίατρος. Να σας πω κορίτσια, οσες δίνετε κρέμα που τα βαζετε για να τα ταισετε;

Εγω που του δινω φρουτοκρεμα τον βαζω στο ριλαξ

  • Μου αρέσει 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ τον βάζω στο καροτσι! Πως πάτε με τα φρουτάκια;

Ναι δικιο εχεις δν το ειχα σκεφτει το καροτσι εδω και δυο μερες τρωει εχει πολυ πλακα... Ρουφαει το κουταλι χθες εφαγε την μιση. Δν θελω να τον πιεζω κιολας. Κ να εχω αντιθετα αποτελεσματα σημερα την εφαγε ολη αυριο εχουμε κ μιση μπανανα δειχνει να του αρεσει η μπανανα..... Εντομεταξυ εδω κ λιγες μερες δν σταματαει να γελαει βεβαια κανω κ εγω τον καραγκιοζι φαντασου σημερα τον πηγα μια βολτα με το καροτσι κ γελαγε με ηχο ......


...:-D

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όπως σας είχα ξαναπεί εμείς ξεκινήσαμε κατευθείαν φρουτάκια όχι ρυζάλευρο. Σήμερα μπήκαμε στον 5ο μήνα και ξεκινήσαμε Κυριακή με 1/4 μπανάνα, χθες μισή, και σήμερα 1/2 μπανάνα κ 1/4 αχλάδι. Δεν τη βλέπω να τρελαίνεται, τα τρώει μεν, αλλά στραβωνει τη μούρο της και μας παίρνει σχεδόν μισή ώρα. Όσες ξεκινήσατε με φρούτα πώς τα πάτε? Δίνετε και νεράκι ή όχι ακόμα? 


aP0gp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Ποσες απο εσας παθαινετε κρισεις για γλυκο οταν αδιαθετησετε...... 

Μιας κ αδιαθετησα κ εγώ εχθες μετα απο τοοοοσο καιρό.......πολλές κρίσεις!!! Χαχαχα όλη την ωρα θέλω κάτι γλυκοο


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Ποσες απο εσας παθαινετε κρισεις για γλυκο οταν αδιαθετησετε...... 

Εμένα είναι καθημερινή η κρίση, δεν κοιτάζει περίοδο!!! Θέλω γλυκό κάθε μέρα, όλη μέρα!!!

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 23 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εμένα είναι καθημερινή η κρίση, δεν κοιτάζει περίοδο!!! Θέλω γλυκό κάθε μέρα, όλη μέρα!!!

Εγω ουτε στην εγκυμοσυνη δν εκανα ετσι τι σοκολατες τι μπισκοτα με σοκολατα εννοειτε δν εχω αφησει τπτ... Αφου με κοιταζει ο αντρας μ κ μ λεει τι επαθες εσυ με τα γλυκα... Ασε που ξεκινησα διαιτα κ την χαλασε με ολα αυτα...


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , ναντια δε είπε:

Εγω ουτε στην εγκυμοσυνη δν εκανα ετσι τι σοκολατες τι μπισκοτα με σοκολατα εννοειτε δν εχω αφησει τπτ... Αφου με κοιταζει ο αντρας μ κ μ λεει τι επαθες εσυ με τα γλυκα... Ασε που ξεκινησα διαιτα κ την χαλασε με ολα αυτα...

Και εγώ ενα περίεργο πράμα ρε παιδι μου...τα τελευταία 36 χρόνια το ίδιο παθαινω! Πεθαίνω για γλυκά!!! ;)

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Εμένα είναι καθημερινή η κρίση, δεν κοιτάζει περίοδο!!! Θέλω γλυκό κάθε μέρα, όλη μέρα!!!

Ακριβως κοριτσι μου!!! Απορώ πως θα αδυνατησω!!

  • Χαχα 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Α ξεκινήσατε βλέπω φαγητό κάποιες . Μπράβο.εμεις ξεκινάμε μόλις κλείσει τον 6ο αρχές Μάρτιου. Πήγαμε για εμβόλιο είναι 6220 και 63 πόντους τα δικά σας πόσο είναι? Και σήμερα γυρίσαμε από το χωριό και είναι βραχνιασμενη  και έχει λιγες μυξες. Ρε γαμωτο δεν θέλω να μου αρρωστήσει. Πυρετό όμως δεν έχει.η παιδιατρος είπε λίγο χαμομήλι να μαλακώσει ο λαιμός και αν δεν περάσει το βράδυ πριν κοιμηθεί να δώσω algofren.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , ada32 είπε:

Ακριβως κοριτσι μου!!! Απορώ πως θα αδυνατησω!!

Προτιμώ να απολαμβανω τα γλυκά!!! Αχαχαχαχα

πρίν από 36 λεπτά , λιλιτο είπε:

Α ξεκινήσατε βλέπω φαγητό κάποιες . Μπράβο.εμεις ξεκινάμε μόλις κλείσει τον 6ο αρχές Μάρτιου. Πήγαμε για εμβόλιο είναι 6220 και 63 πόντους τα δικά σας πόσο είναι? Και σήμερα γυρίσαμε από το χωριό και είναι βραχνιασμενη  και έχει λιγες μυξες. Ρε γαμωτο δεν θέλω να μου αρρωστήσει. Πυρετό όμως δεν έχει.η παιδιατρος είπε λίγο χαμομήλι να μαλακώσει ο λαιμός και αν δεν περάσει το βράδυ πριν κοιμηθεί να δώσω algofren.

Εμείς μεθαύριο κλείνουμε 5 μηνες... Πριν 20 μέρες περιπου ηταν 7.500 και 67 ποντους! Να δωσεις, δεν θα πάθει κάτι, θα ηρεμήσει και θα κοιμηθεί και καλύτερα!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...