Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 24 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Κορίτσια αυτες έχουν σάκχαρα?κ αν ναι ποσο?

έχουν με τη βανίλια ναι, αλλά δε θυμάμαι ποσο ακριβως, νομίζω δεν είναι πολύ..θα κοιτάξω κ θα σου πω..

  • Ευχαριστώ 1

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω κορίτσια μέχρι 120 του δίνω κρέμα γιατί εχθες του έδωσα 140 και την έβγαζε μετα.... Αλλά ειναι φαγανας και την τρώει λαιμαργα! Σάκχαρα 36,6 στα 100γρ γράφει! Αύριο ξεκινάμε μηλαρακι! Για να δουμε!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εγω κορίτσια μέχρι 120 του δίνω κρέμα γιατί εχθες του έδωσα 140 και την έβγαζε μετα.... Αλλά ειναι φαγανας και την τρώει λαιμαργα! Σάκχαρα 36,6 στα 100γρ γράφει! Αύριο ξεκινάμε μηλαρακι! Για να δουμε!

Αντε με το καλο, καλη αρχή!!

  • Ευχαριστώ 1

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εγω κορίτσια μέχρι 120 του δίνω κρέμα γιατί εχθες του έδωσα 140 και την έβγαζε μετα.... Αλλά ειναι φαγανας και την τρώει λαιμαργα! Σάκχαρα 36,6 στα 100γρ γράφει! Αύριο ξεκινάμε μηλαρακι! Για να δουμε!

Πολλα δεν ειναι όμως οπως και να χει? Τα σακχαρα εννοω


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Πολλα δεν ειναι όμως οπως και να χει? Τα σακχαρα εννοω

Πολλά είναι ναι... Εγώ θα του δώσω μόνο μέχρι να αρχίσει το φαγητό σε 3 βδομάδες. Μετα θα τη σταματήσω. Και τώρα του δίνω μπας και χορτάσει και σταματησει να ξυπνάει το βράδυ κάθε 2 ώρες γιατί με έχει κανει κομματια!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, ΦαιηΚατς είπε:

Πολλά είναι ναι... Εγώ θα του δώσω μόνο μέχρι να αρχίσει το φαγητό σε 3 βδομάδες. Μετα θα τη σταματήσω. Και τώρα του δίνω μπας και χορτάσει και σταματησει να ξυπνάει το βράδυ κάθε 2 ώρες γιατί με έχει κανει κομματια!

Ξυπναει παρολο που δινεις?? Αν θυμαμαι καλα σου κοιμοταν οκ παντως ε??


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Ξυπναει παρολο που δινεις?? Αν θυμαμαι καλα σου κοιμοταν οκ παντως ε??

Μωρέ καλά κοιμάται αλλά ξυπνάει ανα 2 ώρες, τρώει και τον παίρνει ο ύπνος στο στήθος. Δεν μένει ξύπνιος! Εγώ τα χω παίξει, δεν την παλευω καθόλου!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Του πήρα τη bio Bebe με βανίλια ομως

 

Καλμερα κοριτσια ξαναεμφανηστικε αυτο το γρομπαλακι στον ενα μαστο πηρα τηλ τον γυναικολογο μ κ μ λεει δν γινετε να εΡχετε κ να φευγει αλλα εγω δν μπορω εχω ανησυχισει κ εκλεισα ραντεβου σε μαστολογο την δευτερα. .


...:-D

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Μωρέ καλά κοιμάται αλλά ξυπνάει ανα 2 ώρες, τρώει και τον παίρνει ο ύπνος στο στήθος. Δεν μένει ξύπνιος! Εγώ τα χω παίξει, δεν την παλευω καθόλου!

Καλή αρχη με τα φρουτακια! εγω θα του δωσω την Κυριακή αχλάδι..ούτε εμενα παντως άλλαξε τις συνήθειες του ύπνου του με το ρυζαλευρο..εξακολουθει να ξυπναει δυο φοροες  για να φαει και να κοιμηθει..νομιζω δεν θα κοπει ευκολα αυτη η συνηθεια..Αρχικα δεν κοιμαται χωρις κούνημα ή στηθος.


hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , lenoutso είπε:

Καλή αρχη με τα φρουτακια! εγω θα του δωσω την Κυριακή αχλάδι..ούτε εμενα παντως άλλαξε τις συνήθειες του ύπνου του με το ρυζαλευρο..εξακολουθει να ξυπναει δυο φοροες  για να φαει και να κοιμηθει..νομιζω δεν θα κοπει ευκολα αυτη η συνηθεια..Αρχικα δεν κοιμαται χωρις κούνημα ή στηθος.

Το μήλο το έφαγε σαν τρελός! Εμένα δεν θέλει κούνημα αλλά τον θηλάζω για κανένα 5 λεπτο και τον παιρνει ο ύπνος στο στήθος ξαπλωμένο... Ο μεγάλος είχε σταματήσει να ξυπνάει νύχτα απο 40 μέρες αλλά δεν τον θηλασα καθόλου! Ο μπεμπακος παρόλο που τρώει παρα πολύ κ γάλα και κρέμα ξυπνάει ανα 2ωρο ακόμη!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...