Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Καλά τα νέα σας δηλαδή! Μπράβο! Όχι να μην ανησυχεις, θα μάθει! Το ίδιο θα κανει στην αρχή και με τα φρούτα αλλά τρώγοντας 2 φορες τη μέρα με κουτάλι θα συνηθησει, θα δεις! Ναι, εσύ νεράκι μετά! 

Εγώ να σου πω την αλήθεια το κάνω λίγο μεικτό! Στην αρχή αλεσμενα αλλά δίνω και λίγο κομματάκια μικρά... Στον μεγάλο είχα σταματήσει αλεσμενα 10 μηνών.

Ναι άλλωστε 10 μηνών πρέπει να κανουν μεταβαση σε κομμάτια 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου να σας πω, ο μπεμπακος μου στο ενα ποδαράκι του έχει κάτω στην γάμπα σαν μικρές μελανιτσες όπως είναι τα σπυθουρακια αλλά μελανά... Δεν έχει κάπου αλλου κάτι για να πεις οτι είναι αλλεργία. Λέτε να είναι επειδή είναι χοντρουλης;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Κορίτσια μου να σας πω, ο μπεμπακος μου στο ενα ποδαράκι του έχει κάτω στην γάμπα σαν μικρές μελανιτσες όπως είναι τα σπυθουρακια αλλά μελανά... Δεν έχει κάπου αλλου κάτι για να πεις οτι είναι αλλεργία. Λέτε να είναι επειδή είναι χοντρουλης;

Το είχε πάντα η βγήκε τώρα; Υπάρχει περίπτωση να είναι όντως μελάνια; Δεν ρωτάς κ τη γιατρό καλύτερα; Ίσως κ να χτύπησε σε κανένα παιχνιδάκι....


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , 2angels είπε:

Το είχε πάντα η βγήκε τώρα; Υπάρχει περίπτωση να είναι όντως μελάνια; Δεν ρωτάς κ τη γιατρό καλύτερα; Ίσως κ να χτύπησε σε κανένα παιχνιδάκι....

Όχι δεν τα είχε... Δεν ξέρω πως να στο περιγράψω! Σαν μικρά αιματωματακια απο μεσα, δεν ψιλαφιζονται! Η παιδίατρος μου είπε οτι αφού δεν έχει πυρετό η σε κάποιο άλλο σημείο δεν είναι κάποια λοίμωξη, ίσως ξυθηκε πανω στο καρότσι. Μου είπε αν δεν καλυτερέψει μέχρι τη Δεύτερα να τον πάω να τον δει.

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 1/3/2019 at 10:12 ΜΜ, ΦαιηΚατς είπε:

Όχι δεν τα είχε... Δεν ξέρω πως να στο περιγράψω! Σαν μικρά αιματωματακια απο μεσα, δεν ψιλαφιζονται! Η παιδίατρος μου είπε οτι αφού δεν έχει πυρετό η σε κάποιο άλλο σημείο δεν είναι κάποια λοίμωξη, ίσως ξυθηκε πανω στο καρότσι. Μου είπε αν δεν καλυτερέψει μέχρι τη Δεύτερα να τον πάω να τον δει.

Κάπου θα πιέστηκε το ποδαράκι. Παρακολούθησε τον , δεν θα είναι τίποτα.... Αν πάτε παιδίατρο τελικά, ενημέρωσε μας.


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 56 λεπτά , ναντια δε είπε:

Κοριτδια καλημερα πως πανε απο γκρινια τα μωρα σας εμενα δν θελει να φαει κ γκρινιαζει συνεχεια μαρτηριο η κατασταση.

Καλημερα κ μενα απο χθες άρχισε να χει λιγη γκρίνια 

  • Μπερδεμένη/-ος 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερσ,εμεις απο γκρινια αλλο τιποτα. γεννηθηκε για ν αγκρινιαζει. περναει αγχος αποχωρισμου ,δεν καθεται πουθενα για ναπαω μια βολτα, κλαειμεχρι να γυρισουμε. κατα τα ααλ γελαει με ηχο, καθεται μονη της πλεον,αν και συχνα πυκνα γερνειλιγο καιπεφτει αλλα το προσπαθει., γυρναει απο ολες τις πλευρες, τρωει τα ποδια της, κανει ντρπες και ναζια, πηγαμε σημερα παιδιατρο 6505 και 63,5 η κοντουλα μου και αρχιζουμε φαγακι με μηλο!!!

  • Μου αρέσει 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κορίτσια με έχει λυπηθεί ο Θεουλης γιατί είχε γκρίνια ο μεγάλος και σου λέει κρίμα είναι αυτή, ας της στείλω ενα ήσυχο! Δεν ακούγεται κορίτσια! Αν κλάψει θα ειναι γιατί έχει πεινασει πολύ η νυσταζει πολύ! Όλη μέρα γελάει! Πιο Γελαστό παιδι δεν έχω δει! Παιδίατρο έχουμε αύριο το απόγευμα οπότε αύριο θα σας πω βαρος κλπ και τις τροφές που θα μπούμε!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , lenoutso είπε:

Εμενα κλάμα στον υπνο του τομ βραδινο..σημερα με το ζορι εβγαλα 70μλ για να του τα αφησω και σκεφτομαι μηπως εχει μειωθει το γαλα μου και δεν χορταινει.

Εγώ πλεον κάνω μονο 3 θηλασμους και του δίνω ξενο γιατί με τις περιόδους και με την κούραση που τραβάω μειώθηκε πολύ το γάλα μου... Ξένο πίνει 240γρ ο φούσκας μου!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Καλησπερσ,εμεις απο γκρινια αλλο τιποτα. γεννηθηκε για ν αγκρινιαζει. περναει αγχος αποχωρισμου ,δεν καθεται πουθενα για ναπαω μια βολτα, κλαειμεχρι να γυρισουμε. κατα τα ααλ γελαει με ηχο, καθεται μονη της πλεον,αν και συχνα πυκνα γερνειλιγο καιπεφτει αλλα το προσπαθει., γυρναει απο ολες τις πλευρες, τρωει τα ποδια της, κανει ντρπες και ναζια, πηγαμε σημερα παιδιατρο 6505 και 63,5 η κοντουλα μου και αρχιζουμε φαγακι με μηλο!!!

Εμενα παλι δν καθετε ακομα καλα γερνεξ στο πλαι κ γυριζει μπρουμιτα αλλα δν μπορει να γυρισει ανασκελα. Αντε να ξεκινησετε στερεες να μας πεις γτ εμας το παιζει ζωρικος

πρίν από 11 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ πλεον κάνω μονο 3 θηλασμους και του δίνω ξενο γιατί με τις περιόδους και με την κούραση που τραβάω μειώθηκε πολύ το γάλα μου... Ξένο πίνει 240γρ ο φούσκας μου!

Ωχ το παιδακι ετσι να τρωει εμενα με το ζορι 180 ποσα κιλα σου ειναι;


...:-D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ναντια δε είπε:

Εμενα παλι δν καθετε ακομα καλα γερνεξ στο πλαι κ γυριζει μπρουμιτα αλλα δν μπορει να γυρισει ανασκελα. Αντε να ξεκινησετε στερεες να μας πεις γτ εμας το παιζει ζωρικος

Ωχ το παιδακι ετσι να τρωει εμενα με το ζορι 180 ποσα κιλα σου ειναι;

Ασε γιατί την τελευταία φορά ηταν 7.500 και αν πήρε παλι 1,5 κιλό όπως την προηγούμενη που σίγουρα πήρε και πήγε 9 κιλά ποιος την ακούει την γιατρουλα μας!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Ασε γιατί την τελευταία φορά ηταν 7.500 και αν πήρε παλι 1,5 κιλό όπως την προηγούμενη που σίγουρα πήρε και πήγε 9 κιλά ποιος την ακούει την γιατρουλα μας!

Χαχαχχαχα  το πουλακι μου !!!! θα τα χασει  τωρα που θα αρχισει να μπουσουλαει.... Εμενα πριν 3 βδομαδες ηταν 7.900 τωρα θα δουμε αν κ μ ειπε οτι τωρα δν θα περνουν πολυ βαρος.


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ναντια δε είπε:

Χαχαχχαχα  το πουλακι μου !!!! θα τα χασει  τωρα που θα αρχισει να μπουσουλαει.... Εμενα πριν 3 βδομαδες ηταν 7.900 τωρα θα δουμε αν κ μ ειπε οτι τωρα δν θα περνουν πολυ βαρος.

Εμένα το τελευταίο 1,5 κιλό το είχε πάρει με αποκλειστικό θηλασμό, φαντασου τώρα που τρώει και φρούτα και ριζαλευρο! Αφού στα μπουτια έχει 2 διπλές!!! Παει το δάγκωμα σε άλλο τόπο! Αχχαχαχαχαχαχα αφού προσπαθει να γυρίσει μπρούμυτα και δεν μπορεί απο την κοιλιά!!!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...