Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εμένα το τελευταίο 1,5 κιλό το είχε πάρει με αποκλειστικό θηλασμό, φαντασου τώρα που τρώει και φρούτα και ριζαλευρο! Αφού στα μπουτια έχει 2 διπλές!!! Παει το δάγκωμα σε άλλο τόπο! Αχχαχαχαχαχαχα αφού προσπαθει να γυρίσει μπρούμυτα και δεν μπορεί απο την κοιλιά!!!

Χαχαχχαχαχαχαχαχχαχα πολυ καλο αυτο που επερνε τοσο απο τον θηλασμο... Να σου πω πιο ρυζαλευρο τ δινεις γτ θελω να δοκιμασω αλλη εταιρια αυριο γτ δν δειχνει να τ αρεσει αυτο που περνω


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 32 λεπτά , ναντια δε είπε:

Χαχαχχαχαχαχαχαχχαχα πολυ καλο αυτο που επερνε τοσο απο τον θηλασμο... Να σου πω πιο ρυζαλευρο τ δινεις γτ θελω να δοκιμασω αλλη εταιρια αυριο γτ δν δειχνει να τ αρεσει αυτο που περνω

Εγώ nutricia του δίνω και το πεθαίνει! Ναι μου είπε η παιδίατρος οτι είχα πολύ καλο γάλα με καλά λιπαρά γι'αυτο πήρε τόσο. Στενοχωριεμαι  πολύ που μου ελαττώθηκε και δεν του φτανει!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ nutricia του δίνω και το πεθαίνει! Ναι μου είπε η παιδίατρος οτι είχα πολύ καλο γάλα με καλά λιπαρά γι'αυτο πήρε τόσο. Στενοχωριεμαι  πολύ που μου ελαττώθηκε και δεν του φτανει!

Κ εγω αυτη τ δινω αλλα τπτ γινετε μα η για να φαει 3κουταλακια πιστευω πως φταινε τα δοντια γτ βαζει τα παντα δτο στομα. Οσο γθα το γαλα που σου μειωθηκε σε καταλαβαινω απολυτα κ εγω ειχα στεναχωρηθει κ ακομα το σκεφτομαι αλλα μετα λεω να ειναι καλα το παιδακι αυτο εχει την μεγαλυτερη αξια απο ολα


...:-D

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Κ εγω αυτη τ δινω αλλα τπτ γινετε μα η για να φαει 3κουταλακια πιστευω πως φταινε τα δοντια γτ βαζει τα παντα δτο στομα. Οσο γθα το γαλα που σου μειωθηκε σε καταλαβαινω απολυτα κ εγω ειχα στεναχωρηθει κ ακομα το σκεφτομαι αλλα μετα λεω να ειναι καλα το παιδακι αυτο εχει την μεγαλυτερη αξια απο ολα

Φυσικά, τα παντα για τα παιδιά!!!

Κορίτσια μου γυρισαμε απο παιδίατρο! 8,900 το φουσκακι μου και 69 πόντους ύψος! Ξεκινάμε φαγητο απο αύριο και γιαουρτακια!!!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Φυσικά, τα παντα για τα παιδιά!!!

Κορίτσια μου γυρισαμε απο παιδίατρο! 8,900 το φουσκακι μου και 69 πόντους ύψος! Ξεκινάμε φαγητο απο αύριο και γιαουρτακια!!!

 Ωχ ωχ ωχ  !!!! Μπουλουκακι!!!!Γιαουρτακια εεεε θα τα τσακισει!!!


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 23 λεπτά , ναντια δε είπε:

 Ωχ ωχ ωχ  !!!! Μπουλουκακι!!!!Γιαουρτακια εεεε θα τα τσακισει!!!

Θα του δώσω απο την αρχή κλασσικό γιαούρτι, δεν δίνω το γνωστό που έχει φουλ ζάχαρη! Σίγουρα θα το τσακίσει το χοντροπατατακι μου! Μου είπε και για φαριν λακτε αλλά δεν θέλω να του δώσω... Και μου πρότεινε απο ζυμαρικά το πεπονακι!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια κ εμείς αυριο που γίνεται 6 μηνων θα ειχε εμβολιο αλλα τα ξέχασε στη δουλεια του ο μπαμπάς μας και μεταφέραμε το ραντεβού για την αλλη βδομάδα.. η μικρη μου ακόμα δεν κάθεται καλα χωρις υποστήριξη γερνει πολυ.. μεσα στη βδομαδα θα της δωσω ζωμο και απο το αλλο σκ ξεκινάει στέρεες με τη μέθοδο blw Ανυπομονώ..ειναι πολυ ησυχο μωρακι  γνκ πολυ χαμογελαστο.. βεβαια νωριτερα στον υπνο της μου τιναξε ποδια κ εβγαλε δυνατή τσιριδα δεν μπορούσα να την ηρεμήσω και δεν ξερω ειναι το αλμα??δοντια? Εχουν φουσκώσει τα ουλακια.. σε λιγες μερες θα κσνουμε κ το πρωτο της ταξιδι με αεροπλανο!

  • Μου αρέσει 2

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Κοριτσια κ εμείς αυριο που γίνεται 6 μηνων θα ειχε εμβολιο αλλα τα ξέχασε στη δουλεια του ο μπαμπάς μας και μεταφέραμε το ραντεβού για την αλλη βδομάδα.. η μικρη μου ακόμα δεν κάθεται καλα χωρις υποστήριξη γερνει πολυ.. μεσα στη βδομαδα θα της δωσω ζωμο και απο το αλλο σκ ξεκινάει στέρεες με τη μέθοδο blw Ανυπομονώ..ειναι πολυ ησυχο μωρακι  γνκ πολυ χαμογελαστο.. βεβαια νωριτερα στον υπνο της μου τιναξε ποδια κ εβγαλε δυνατή τσιριδα δεν μπορούσα να την ηρεμήσω και δεν ξερω ειναι το αλμα??δοντια? Εχουν φουσκώσει τα ουλακια.. σε λιγες μερες θα κσνουμε κ το πρωτο της ταξιδι με αεροπλανο!

Θα κανεις blw τελικά ε; εγώ ρε κοριτσάκι μου να σου πω την αλήθεια φοβάμαι μην πνιγεί! Αν και σαν μέθοδος είναι καλη και έχω διαβάσει πολλά θετικά ο φόβος μου μην πνιγεί είναι μεγαλος...

Να σας πω βρε κορίτσια, κάναμε εμβόλιο χθες και σήμερα τώρα το απόγευμα μου έκανε ενα 38... Δεν μου είχε κάνει σε κανένα εμβόλιο πυρετό ουτε ο μπέμπης ουτε ο μεγαλος μου. Ποσο θα κρατήσει αυτό τώρα; όσο μια γριπουλα η ενα δυο πυρετακους και τέλος;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Θα κανεις blw τελικά ε; εγώ ρε κοριτσάκι μου να σου πω την αλήθεια φοβάμαι μην πνιγεί! Αν και σαν μέθοδος είναι καλη και έχω διαβάσει πολλά θετικά ο φόβος μου μην πνιγεί είναι μεγαλος...

Να σας πω βρε κορίτσια, κάναμε εμβόλιο χθες και σήμερα τώρα το απόγευμα μου έκανε ενα 38... Δεν μου είχε κάνει σε κανένα εμβόλιο πυρετό ουτε ο μπέμπης ουτε ο μεγαλος μου. Ποσο θα κρατήσει αυτό τώρα; όσο μια γριπουλα η ενα δυο πυρετακους και τέλος;

Καλημερούδια..ξυπνησε απ τις 5μιση και δεν σταματησε να μιλαει η κυρία..ναι Φαίη μου τλκ δεν αντεξα και απο περιεργεια εδωσα μπρόκολο χθες τα πηγε καλα 15 λεπτά ασχολήθηκε πιπιλουσε το κοτσάνι μετα αρχισε να γκρινιάζει κ ετσι την εβγαλα κ τη θηλασα..μη το φοβάσαι να χεις εμπιστοσύνη στο παιδακι σου..Υπάρχουν εικονες να δεις πως να τα προσφέρεις..

 

Αχ τπτ θα υποχωρήσει μονο του μη σε αγχώνει


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Sofaki91 είπε:

Καλημερούδια..ξυπνησε απ τις 5μιση και δεν σταματησε να μιλαει η κυρία..ναι Φαίη μου τλκ δεν αντεξα και απο περιεργεια εδωσα μπρόκολο χθες τα πηγε καλα 15 λεπτά ασχολήθηκε πιπιλουσε το κοτσάνι μετα αρχισε να γκρινιάζει κ ετσι την εβγαλα κ τη θηλασα..μη το φοβάσαι να χεις εμπιστοσύνη στο παιδακι σου..Υπάρχουν εικονες να δεις πως να τα προσφέρεις..

 

Αχ τπτ θα υποχωρήσει μονο του μη σε αγχώνει

Μωρέ και βίντεο έχω δει αλλά και αυτά με τρόμαξαν! Ποτε θα υποχωρήσει όμως; κρατάει όσο η γριπουλα; 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Μωρέ και βίντεο έχω δει αλλά και αυτά με τρόμαξαν! Ποτε θα υποχωρήσει όμως; κρατάει όσο η γριπουλα; 

Δεν πειράζει ουτως η  αλλως σε λίγο καιρο θα κανετε μετάβαση..

Κρατάει συνήθως 2 μερες..πως είναι σημερα?


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Δεν πειράζει ουτως η  αλλως σε λίγο καιρο θα κανετε μετάβαση..

Κρατάει συνήθως 2 μερες..πως είναι σημερα?

Καλά, σε λίγο καιρό θα του δίνω σιγά σιγά απλα νομιζω είναι λίγο νωρίς, είμαι και εγώ πολύ φοβητσιαρα! Γκρίνια και δέκατα έχει... Πυρετό έχει να κανει απο τις 3:30 το πρωι


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Τι σημαινει η μεθοδος blw κοριτσια;

Baby led weaning η μετάβαση απο το γαλα σε κομμάτια καθολου αλεσμενα ετσι μαθαινει το παιδί τις υφές τι θελει να τρωει κ ποσο..δεν το ταΐζεις εσυ 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Sofaki91 είπε:

Baby led weaning η μετάβαση απο το γαλα σε κομμάτια καθολου αλεσμενα ετσι μαθαινει το παιδί τις υφές τι θελει να τρωει κ ποσο..δεν το ταΐζεις εσυ 

Κ πως θα φαει τα κομματια αφου δν εχει δοντια;


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...