Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

πρίν από 15 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Χαχαχ σουπερρρ..με τα δοντάκια πως παει?

Με τα δοντακια... Έχει απο 3 μηνών τα χέρια στο στόμα και ξινει, ξινει, ξινει! Μονο πετρέλαιο δεν έχει βγάλει! Αχαχαχαχα παρόλο όμως που κινεί δεν είναι ακόμη έτοιμα να βγουν. Έχουν φουσκώσει τα ούλα αλλά σίγουρα θα κανει πάνω απο μήνα για να σκάσουν. Και ο μεγαλος άργησε λίγο, 8 μηνών έσκασε το πρωτο του!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 30 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Με τα δοντακια... Έχει απο 3 μηνών τα χέρια στο στόμα και ξινει, ξινει, ξινει! Μονο πετρέλαιο δεν έχει βγάλει! Αχαχαχαχα παρόλο όμως που κινεί δεν είναι ακόμη έτοιμα να βγουν. Έχουν φουσκώσει τα ούλα αλλά σίγουρα θα κανει πάνω απο μήνα για να σκάσουν. Και ο μεγαλος άργησε λίγο, 8 μηνών έσκασε το πρωτο του!

Τα ιδια κ εμενα..τωρα εχει λιγες μερες πιο εντονο εχει γινει το ξύσιμο π λες..το βραδυ δε κλαιει ομως ε


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Τα ιδια κ εμενα..τωρα εχει λιγες μερες πιο εντονο εχει γινει το ξύσιμο π λες..το βραδυ δε κλαιει ομως ε

Όχι δεν κλαίει... Όταν θα είναι θα βγουν θα δεις τα ούλα παρα πολύ φουσκωμένα και κόκκινα. Εμένα του μπέμπη είναι μεν λίγο φουσκωμένα αλλά δεν είναι ακόμη κόκκινα γι'αυτο νομιζω ότι θέλει ακόμη ενα μήνα σίγουρα!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κ μεις τα ίδια με εσάς κορίτσια με τα δόντια... Πολύ ξύσιμο αλλά δόντια πουθενά. Χαχαχαχα, καλύτερα! Να σας ρωτήσω κάτι; Μετά τη χορτοσουπα ( πατάτα - καρότο) μου βγάζει σπιθουρακια γύρω από το στόμα. Είναι φυσιολογικό; Δεν είναι αλλεργιογόνα απ' ότι ξέρω. Να είναι από το κουτάλι; Από το σκούπισμα; Παίζει να είναι αλλεργικό; Το σώμα της είναι πολύ καθαρό. Μόνο στο στοματακι γύρω γύρω τα βγάζει.:roll:


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , 2angels είπε:

Κ μεις τα ίδια με εσάς κορίτσια με τα δόντια... Πολύ ξύσιμο αλλά δόντια πουθενά. Χαχαχαχα, καλύτερα! Να σας ρωτήσω κάτι; Μετά τη χορτοσουπα ( πατάτα - καρότο) μου βγάζει σπιθουρακια γύρω από το στόμα. Είναι φυσιολογικό; Δεν είναι αλλεργιογόνα απ' ότι ξέρω. Να είναι από το κουτάλι; Από το σκούπισμα; Παίζει να είναι αλλεργικό; Το σώμα της είναι πολύ καθαρό. Μόνο στο στοματακι γύρω γύρω τα βγάζει.:roll:

Το οτι δεν είναι αλλεργιογόνα δεν σημαίνει οτι δεν θα την πειράξει! Εγώ βγάζω με τη μελιτζάνα! Στο έκανε μόλις έδωσες σούπα η μήπως είναι απο τα σαλακια και τα χερια που βάζει στο στόμα; εμένα στη χορτοσουπα μου έβαλε κατευθείαν και κολοκυθάκια! Την πρωτη μέρα έφαγε ελάχιστα! Χθες του έβαλα πιο πολύ καρότο για να γλυκισει και έφαγε παραπανω!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Κοριτσια κάθονται τα μπεμπακια σας??

κ εμενα μενει για λιγο καθιστος μετα γερνει χα.χα χα νωρις ειναι ακομα να κατσουν μωρε μονα τους αμα κατσουν παει θα μπουσουλησουν. 

Link to comment
Share on other sites

εμενα καθεται αρκετα σταθερα .αν γειρει ομως πολυ  στο πλαι πεφτει και αραζει ετσι στο πατωμα η κλαιει για να τη σηκωσω .  σημερα εφαγε μηλο ανλαδι μπανανα ,ορμαει στο κουταλι μολις το δει αλλα ακομα δεν ανοιγει το στομα κανει σαν ροφος. ηπιε και νερο δυο γουλιες με ποτηρακι με καλαμακι!!

  • Χαχα 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 12/3/2019 at 12:57 ΜΜ, λιλιτο είπε:

εμενα καθεται αρκετα σταθερα .αν γειρει ομως πολυ  στο πλαι πεφτει και αραζει ετσι στο πατωμα η κλαιει για να τη σηκωσω .  σημερα εφαγε μηλο ανλαδι μπανανα ,ορμαει στο κουταλι μολις το δει αλλα ακομα δεν ανοιγει το στομα κανει σαν ροφος. ηπιε και νερο δυο γουλιες με ποτηρακι με καλαμακι!!

Σαν ροφός λέει!!! Κλαίω!!!! Εμένα μονο στη μπισκοτοκρεμα το ανοίγει έτσι! Μόλις βγάλω το κουτάλι να το γεμισω παλι γκρινιάζει μέχρι να του το ξαναβαλω στο στόμα! Νομίζει οτι το κουτάλι έχει τη ροή του μπουκαλιού μάλλον! Αχαχαχαχα φαγαμε και κοτόπουλο! Λίγο καλυτερα σε ποσότητα αλλά παλι δεν μπορω να πω οτι τρώει πολύ! Σήμερα τρώμε μοσχάρι! Σήμερα θα προσθέσω και σέλινο στα λαχανικά και τη Δεύτερα μπρόκολο!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Την Πεμπτη ειχαμε παιδιατρο και καναμε τελευταια δοση του εξαπλου..Μας μενει μια δόση του πνευμονιόκοκκου.Πηρε μισο κιλο αυτο τον μηνα..7710γρ  και 72 εκ. υψος.!Σημερα ξεκιναμε και χορτοσουπα...Θα βρασω μπροκολο ,πατατα και καρότο!Για να δουμε..

  • Μου αρέσει 1

hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, lenoutso είπε:

Καλημέρα!Την Πεμπτη ειχαμε παιδιατρο και καναμε τελευταια δοση του εξαπλου..Μας μενει μια δόση του πνευμονιόκοκκου.Πηρε μισο κιλο αυτο τον μηνα..7710γρ  και 72 εκ. υψος.!Σημερα ξεκιναμε και χορτοσουπα...Θα βρασω μπροκολο ,πατατα και καρότο!Για να δουμε..

Μοντελακι!!!! Με τα φρούτα πως πάτε; δίνεις τίποτα άλλο γενικά;

@Sofaki91 πως πάτε με το φαγητο;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια! Εμένα η μικρή μου τρώει μοσχάρι, κοτόπουλο, αρκετά λαχανικά και φρούτα. Τώρα ξεκινάμε απόγευμα γιαούρτι κανονικό, αγελαδινό. Παρασκευή έχουμε παιδιατρο για το 6πλο εμβόλιο ζύγισμα κλπ! Τελευταία φορά ήταν 65 πόντους 7400 για να δούμε τώρα. Κάθεται πλέον μόνη της χωρίς να γέρνει και να πέφτει κι έχει αρχίσει να κάνει κινήσεις για να μπουσουλησει! 

Στην κούνια έχει πλάκα τη βάζω ανάσκελα και στη μέση του κρεβάτιου και τη βρίσκω μπρουμυτα να στηρίζεται στους αγκώνες και να έχει φτάσει πάνω πάνω! Σε λίγο θα τη δω στο δωμάτιο μας ξαφνικά Παναγία μου! :lol:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

aP0gp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marmat είπε:

Γειά σας κορίτσια! Εμένα η μικρή μου τρώει μοσχάρι, κοτόπουλο, αρκετά λαχανικά και φρούτα. Τώρα ξεκινάμε απόγευμα γιαούρτι κανονικό, αγελαδινό. Παρασκευή έχουμε παιδιατρο για το 6πλο εμβόλιο ζύγισμα κλπ! Τελευταία φορά ήταν 65 πόντους 7400 για να δούμε τώρα. Κάθεται πλέον μόνη της χωρίς να γέρνει και να πέφτει κι έχει αρχίσει να κάνει κινήσεις για να μπουσουλησει! 

Στην κούνια έχει πλάκα τη βάζω ανάσκελα και στη μέση του κρεβάτιου και τη βρίσκω μπρουμυτα να στηρίζεται στους αγκώνες και να έχει φτάσει πάνω πάνω! Σε λίγο θα τη δω στο δωμάτιο μας ξαφνικά Παναγία μου! :lol:

Μπράβο το κορίτσι μας!!! Πολύ ανεπτυγμένη!!! Φυτού φτου! Εμένα ουτε μπρούμυτα δεν έχει γυρίσει ακόμη το χοντροπατατακι μου! Εμένα επειδή δεν το έτρωγε το γιαούρτι το κανονικό και δεν ήθελα να του δώσω το αντβανς του το βάζω μέσα στα φρουτα!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...