Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα σε ολες τις μανουλες ποσες απο εσας σε λιγες μερες επιστρεφετε στην δουλεια; Εγω επιστρεφω 10 ιουνιου και ειμαι χαλια ψυχολογικα που θα αφησω τομωρο μου


...:-D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ναντια δε είπε:

Καλημερα σε ολες τις μανουλες ποσες απο εσας σε λιγες μερες επιστρεφετε στην δουλεια; Εγω επιστρεφω 10 ιουνιου και ειμαι χαλια ψυχολογικα που θα αφησω τομωρο μου

Εγώ δουλεύω από τις 40 μέρες κοριτσάκι μου! Όπως παθαίνεις τώρα εσύ είχα πάθει στον μεγάλο! Ήμουν πολύ χάλια! Αυτό θα κρατήσει γύρω στις 10 μέρες από όταν ξεκινήσεις δουλειά. Μετά θα νιώθεις τύψεις που το αφήνεις και κάποιες φορές θα απολαμβάνεις ότι ξεφεύγεις για λίγο και θα αρχίσεις να του παίρνεις πραγματάκια (όταν αρχίσει να καταλαβαίνει)... Μετά θα νευριάσεις επειδή θα ζητάει συνέχεια πραγματάκια επειδή τα κακομαθαινουμε και θα του παίρνεις πολύ λιγότερα και πάει λέγοντας μέχρι να αρχίσει το σχολείο που θα θέλει αυτό να πηγαίνει και εσύ θα στενοχωριεσαι που δεν θα θέλει να μένει μαζί σου! Ααααχχχχχ το μου θύμησες! Αχαχαχαχαχα 

  • Χαχα 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ δουλεύω από τις 40 μέρες κοριτσάκι μου! Όπως παθαίνεις τώρα εσύ είχα πάθει στον μεγάλο! Ήμουν πολύ χάλια! Αυτό θα κρατήσει γύρω στις 10 μέρες από όταν ξεκινήσεις δουλειά. Μετά θα νιώθεις τύψεις που το αφήνεις και κάποιες φορές θα απολαμβάνεις ότι ξεφεύγεις για λίγο και θα αρχίσεις να του παίρνεις πραγματάκια (όταν αρχίσει να καταλαβαίνει)... Μετά θα νευριάσεις επειδή θα ζητάει συνέχεια πραγματάκια επειδή τα κακομαθαινουμε και θα του παίρνεις πολύ λιγότερα και πάει λέγοντας μέχρι να αρχίσει το σχολείο που θα θέλει αυτό να πηγαίνει και εσύ θα στενοχωριεσαι που δεν θα θέλει να μένει μαζί σου! Ααααχχχχχ το μου θύμησες! Αχαχαχαχαχα 

xχα χα χα πιο καλα δεν μπορουσες να τα περιγραψεις χα χα !! 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια τι κανετε? Χαθηκαμε.. 

Πως τα πανε τα μπεμπακια σας?? Καμια βάφτιση προσεχώς??

Εμενα η μικρη μπουσουλαει πολυ γρήγορα προσπαθεί να σηκωθεί..τρώει καλα οχι ποσότητα αλλα τρωει και δοκιμάζει καινούριες γεύσεις..στον υπνο τα παει καλύτερα κοιμάται 7.30 με 8 περιπου κ ξυπνάει 7(ενδιάμεσα γύρω στις 3 4 φορες θα ξυπνήσει κ αυτο οχι παντα)εδω κ 3 μερες ενω νωρίτερα 6.30..θηλάζει ακομα..και με τη βαφτιση (Αύγουστο)μπορω να πω πως εχω σχεδον τελειώσει, οκ τα προσκλητήρια έχουν μείνει μόνο και γλυκά καθώς κ ρούχα που θα παμε στν Εκκλησία..δοντάκι δεν έχει βγάλει ακόμα..

 

  • Μου αρέσει 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Κορίτσια τι κανετε? Χαθηκαμε.. 

Πως τα πανε τα μπεμπακια σας?? Καμια βάφτιση προσεχώς??

Εμενα η μικρη μπουσουλαει πολυ γρήγορα προσπαθεί να σηκωθεί..τρώει καλα οχι ποσότητα αλλα τρωει και δοκιμάζει καινούριες γεύσεις..στον υπνο τα παει καλύτερα κοιμάται 7.30 με 8 περιπου κ ξυπνάει 7(ενδιάμεσα γύρω στις 3 4 φορες θα ξυπνήσει κ αυτο οχι παντα)εδω κ 3 μερες ενω νωρίτερα 6.30..θηλάζει ακομα..και με τη βαφτιση (Αύγουστο)μπορω να πω πως εχω σχεδον τελειώσει, οκ τα προσκλητήρια έχουν μείνει μόνο και γλυκά καθώς κ ρούχα που θα παμε στν Εκκλησία..δοντάκι δεν έχει βγάλει ακόμα..

 

Τρεχουμε μ φαινεται πίσω απο τα μπεμπακια μας! Κ εμένα μπουσουλαει 2 βδομάδες τωρα, τρώει μια χαρά κ γενικά ολα κομπλε!! Θηρίο πως τα εχεις κανονισει όλα, μπράβο σου!!

  • Μου αρέσει 1

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ακόμα δεν μπουσουλαει αλλά προσπαθεί να σταθεί όρθια. Έχει δύο δοντακια και ξεκίνησε τρώει τα φρούτα σε μεγάλα κομμάτια αν και δεν τα κρατάει ακόμα της τα δίνω εγώ και το φαγητό το πατάω με το πηρούνι. Εκεί που κοιμόταν από 2 μηνών όλη νύχτα . Τη ώρα έχει 2 μήνες που ξυπνάει δύο τρεις φορές μέσα στη νύχτα. Μόλις τη βάλω στο στήθος κοιμαται πάλι . Βάφτιση εμείς έχουμε 23 Ιουνίου. Και όλα είναι έτοιμα σχεδόν. Μένει να φτιάξω τις μπομπονιέρες.

  • Μου αρέσει 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ούτε ε εμένα μπουσουλαει το χοντροπατατακι μου κορίτσια... Σηκώνει τον πωπω του πάνω αλλά ξανά ξαπλώνει μπρούμυτα και βογγαει! Από δόντια εκεί τα δύο που έσκασαν στον 5ο μήνα, δεν βγάλαμε άλλα. Από φαγητό δόξα τω Θεό πάμε πολύ καλά! Τρώει τέλεια, κοιμάται όλη νύχτα με ξυπνηματα αναμεσα όμως γκρίνιας από τα δόντια αλλά κοιμάται αμέσως, δεν μένει ξύπνιος... Απο κουβεντουλες εκτός από μαμ όταν πεινάει πολύ δεν λέμε τίποτα άλλο. Ααααααα λέει και αγκου αλλά αυτό το λέει εδώ και καιρό. 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Ούτε ε εμένα μπουσουλαει το χοντροπατατακι μου κορίτσια... Σηκώνει τον πωπω του πάνω αλλά ξανά ξαπλώνει μπρούμυτα και βογγαει! Από δόντια εκεί τα δύο που έσκασαν στον 5ο μήνα, δεν βγάλαμε άλλα. Από φαγητό δόξα τω Θεό πάμε πολύ καλά! Τρώει τέλεια, κοιμάται όλη νύχτα με ξυπνηματα αναμεσα όμως γκρίνιας από τα δόντια αλλά κοιμάται αμέσως, δεν μένει ξύπνιος... Απο κουβεντουλες εκτός από μαμ όταν πεινάει πολύ δεν λέμε τίποτα άλλο. Ααααααα λέει και αγκου αλλά αυτό το λέει εδώ και καιρό. 

κ εμενα τα ιδια κανει τεμπελης ο.δικος μου οποτε λυγιζει.τα ποδια κ ετοιμαζετε  να μπουσουλησει πεφτει να ξαπλωσει. αλλα καταφερε να σηκωνετε στην.καθιστη.θεση μονος του! ! στερεωνετε κ στο παρκο του κ με το ενα χερι αλλα μονο αν τον βαλω εγω ομως ορθιο. απο λεξεις λεει πολλα μπεμπη μπαμπα μαμα . κανει παλαμακια ,κολα το, τον ινδιανο με το χερι στο στομα, κουπεπε. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

κ εμενα τα ιδια κανει τεμπελης ο.δικος μου οποτε λυγιζει.τα ποδια κ ετοιμαζετε  να μπουσουλησει πεφτει να ξαπλωσει. αλλα καταφερε να σηκωνετε στην.καθιστη.θεση μονος του! ! στερεωνετε κ στο παρκο του κ με το ενα χερι αλλα μονο αν τον βαλω εγω ομως ορθιο. απο λεξεις λεει πολλα μπεμπη μπαμπα μαμα . κανει παλαμακια ,κολα το, τον ινδιανο με το χερι στο στομα, κουπεπε. 

Εγώ αμ το βάλω όρθιο τουρλωνει τον πωπω πίσω να τον βάλω καθιστο! Και εμενα τεμπελακος είναι! Παλαμάκια κουπεπε και γειά σου κανει και εμενα αλλά από λέξεις μόνο μαμ! Ο μεγάλος τα έκανε όλα πολύ νωρίτερα παρόλο που είχε γεννηθεί και νωρίτερα και μια σταλιτσα νινί! 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα λεει μαμα μπαμπα οχι συνειδητά μάλλον..το παπι της λεω πως κανει κ λεει παπαπα..βγαζω γλωσσα βγαζει κ αυτη..βηχω βήχει...γεια σου,παλαμακια..εννοειτε κατεβάζει σουτιεν κ το παιρνει μονη της χαχα..σηκωνεται πλεον συνέχεια και κανει βήματα 2 3 πχ εχουμε ενα παιχνιδι της Fisher price με πόδια κ το σπρώχνει.. ουφ πως περνάει ο καιρος κορίτσια αύριο 9 μηνών η σκατουλα!

 

@ΦαιηΚατςη εγκυμοσύνη πως πάει??

@2angels κοριτσαρα τι κάνεις??

  • Μου αρέσει 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofaki91 είπε:

Εμενα λεει μαμα μπαμπα οχι συνειδητά μάλλον..το παπι της λεω πως κανει κ λεει παπαπα..βγαζω γλωσσα βγαζει κ αυτη..βηχω βήχει...γεια σου,παλαμακια..εννοειτε κατεβάζει σουτιεν κ το παιρνει μονη της χαχα..σηκωνεται πλεον συνέχεια και κανει βήματα 2 3 πχ εχουμε ενα παιχνιδι της Fisher price με πόδια κ το σπρώχνει.. ουφ πως περνάει ο καιρος κορίτσια αύριο 9 μηνών η σκατουλα!

 

@ΦαιηΚατςη εγκυμοσύνη πως πάει??

@2angels κοριτσαρα τι κάνεις??

Καλά πιστεύω κορίτσι μου, τη Δευτέρα έχω υπέρηχο... Θα δείξει! Εμένα είναι πολύ τεμπέλης... Πέφτει μέσα στο πάρκο μπρούμυτα και αν δεν τον γυρίσω δεν κάνει κίνηση, κάθεται με τα μούτρα κάτω. 

  • Χαχα 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 30/5/2019 at 4:00 ΜΜ, Sofaki91 είπε:

Κορίτσια τι κανετε? Χαθηκαμε.. 

Πως τα πανε τα μπεμπακια σας?? Καμια βάφτιση προσεχώς??

Εμενα η μικρη μπουσουλαει πολυ γρήγορα προσπαθεί να σηκωθεί..τρώει καλα οχι ποσότητα αλλα τρωει και δοκιμάζει καινούριες γεύσεις..στον υπνο τα παει καλύτερα κοιμάται 7.30 με 8 περιπου κ ξυπνάει 7(ενδιάμεσα γύρω στις 3 4 φορες θα ξυπνήσει κ αυτο οχι παντα)εδω κ 3 μερες ενω νωρίτερα 6.30..θηλάζει ακομα..και με τη βαφτιση (Αύγουστο)μπορω να πω πως εχω σχεδον τελειώσει, οκ τα προσκλητήρια έχουν μείνει μόνο και γλυκά καθώς κ ρούχα που θα παμε στν Εκκλησία..δοντάκι δεν έχει βγάλει ακόμα..

 

 

Τι κάνετε κορίτσια ... Ούτε εμείς βγάλαμε ακόμα δοντακι αφού πολλές φορές νιώθω ότι έχω σκύλο αντί για παιδί μασάει ότι βρει με τα ούλα του φαγητό τρώει αλλά μερικές φορές δεν θέλει καθόλου επειδή πονάει σηκώνετε μόνος του όρθιος στο παρκο σκαρφαλωνει κ έχει γίνει επικίνδυνος ..... 14του μήνα κλείνει τον 9ο ακούει τραγούδια κ χορεύει συνέχεια... Βάφτιση έχουμε κλείσει για 8 Σεπτέμβρη. Έχει ξεκινήσει εδώ κ 3 βδομάδες με την γυναίκα που θα τον προσέχει.... Τώρα που θα ξεκινήσω δουλειά την Δευτέρα. Τα πάνε πολύ καλά μόνο στο φαγητό της κάνει τον ζωρικο. Αλλά τον ξεγελάει με παιχνίδια ... Νευριαζει με το παραμικρό κ μετά δεν τον κάνεις καλά. Ποιες μανουλες γύρισαν πίσω στην δουλειά πως ήταν στην αρχή;

 


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...